www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 09:57

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 26 lis 2006 08:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Evo sad kad pogledam ove postove, vidim da je moj odgovor leu- ipak napisan velikim slovima, tako je ispalo otprve, nekoliko puta sam smanjivala veličinu slova, odn, pokušavala ih vratit na normalnu, al ne ide pa ne ide. Slova su sama od sebe, postala velika, pa se pitam- da li nam Bog, na ovom virtualnom načinu komunikacije- pisanje na internetu, može upravo ovakvim "znakovima" dati potvrdu da nas čuje, da nam pokaže da je to što smo napisali, a prije toga se pitali, tražili - najbolji način- upravo ono što Bog želi za nas i od nas.

To mi se dogodilo još 2 puta ovdje, zadnji put kad sam napisala za Joakima da doista smatram da je on pravi karizmatik, slova su sama od sebe postala velika, smanjivala sam ih-al nije išlo.
Što mislite, jel se to vama dogodi, jesam li previše osjetljiva na te stvari, jel to samo možda neka moja pogreška kod pisanja- tipkovnica ili doista mislite da nam Bog može i na ovakav način progovarati?
Molim vas odgovorite mi, bilo bi mi jako drago čuti vaša mišljenja. :arrow:
znam da nije u skladu s temom...ali tko zna...možda i jest


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 lis 2006 08:43 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Definitivno!
Nisam se nikad susreo s tako čudnovatom pojavom :D
Znam da možeš mjenjati jedino ako ukucaš broj fonta kad pišeš tekst i to npr.[size = 18.][/size.] i onda ti mijenjaš broj 18 recimo u neki veći ili manji...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 lis 2006 10:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Bog ti se Vikice pokazao u onom prosjaku, a kamoli ne moze font slova promijeniti :D.
Ako se ne varam, spomenula si osobu koja je cula od svoga muza sifru koju on nije mogao znati, a koju je 'dogovorila' s Bogom.
Jeftini kipici Blazene Djevice Marije krvave suze pustaju.
Mi po Krtistu prastamo sve vise. Sve se vise u Njega pouzdajemo.
Svijet sve manje prasta, sve se manje pouzdaje u Boga.
Naggar osjeca milosrdje po krunici u cast Bozjem milosrdju.
Ja je isto molim i otuda izazivam u vama rijeci hvale Bogu.
Ti Vikice ni zasta ne bi mijenjala poznanstvo s Bogom, da ti i Microsoft prepisu na tebe, jer je ovo sto imas neraspadljivo za razliku od beskrajnih bankovnih racuna. Tek tako mozemo razumjeti Isus Krista, onda Gospu nasu, pa apostole i sve mucenike - kojima je bilo svejedno sto ce uciniti s njima, jer su nemjerljivo vise poznavali Isus Krista od nas i znali su bolje od icega kome idu.
Sve su to znakovi-plodovi htijenja nasih, a svijetu njegovih. Jedino rjesenje je Isusov povratak i da se okonca ovaj svijet.
Nisam ja umoran od borbe, Bogu zelim vjecno sluziti, ne ovako lose kao sada, niti Ga ovako lose hvaliti i svjedociti o Njemu ovako prljav od grijeha, vec onako potpuno, cisto - valjda kao andjeli Njegovi, jer boljeg osjecaja ne upoznah od kada mi Bog dopusti da saznah za Njega.
Vec da se okonca ovaj svijet govorim iz razloga jer je tako jedino pravedno, to se isto da osjetiti. Volimo Boga i zahvaljujmo sto Je koji Je, sto je Njegova volja, sto se On pobrinuio za sve. Po Njegovom milosrdju, mozda se i nama smiluje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 lis 2006 12:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
vjeko napisao:
Definitivno!
Nisam se nikad susreo s tako čudnovatom pojavom :D
Znam da možeš mjenjati jedino ako ukucaš broj fonta kad pišeš tekst i to npr.[size = 18.][/size.] i onda ti mijenjaš broj 18 recimo u neki veći ili manji...

Vjeko, uopće nikad ne gledam u vel. fonta, uvijek je na normal, jedino ponekad nešto želim poboldati i to je sve, normalno napišem tekst i onda idem na opciju pregledaj i tamo velika slova.,onda ja započnem smanjivanje, pa normal, normal ponovo i kad god pogledam u opciji pregledaj-ona ista slova! Onda odustanem kliknem opciju šalji, nadajući se da će sve bit u normal i nadajući se da nekog neću s tim izrevoltirati...pa evo, kako sad čitam vaše odgovore- jasno mi je!
Slava i hvala Isusu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 lis 2006 12:38 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Naš Bog je i moderan Bog koji se kuži u informatiku, i to jako dobro! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 lis 2006 13:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Leo napisao:
Bog ti se Vikice pokazao u onom prosjaku, a kamoli ne moze font slova promijeniti :D.
Ako se ne varam, spomenula si osobu koja je cula od svoga muza sifru koju on nije mogao znati, a koju je 'dogovorila' s Bogom.
Jeftini kipici Blazene Djevice Marije krvave suze pustaju.
Mi po Krtistu prastamo sve vise. Sve se vise u Njega pouzdajemo.
Svijet sve manje prasta, sve se manje pouzdaje u Boga.
Naggar osjeca milosrdje po krunici u cast Bozjem milosrdju.
Ja je isto molim i otuda izazivam u vama rijeci hvale Bogu.
Ti Vikice ni zasta ne bi mijenjala poznanstvo s Bogom, da ti i Microsoft prepisu na tebe, jer je ovo sto imas neraspadljivo za razliku od beskrajnih bankovnih racuna. Tek tako mozemo razumjeti Isus Krista, onda Gospu nasu, pa apostole i sve mucenike - kojima je bilo svejedno sto ce uciniti s njima, jer su nemjerljivo vise poznavali Isus Krista od nas i znali su bolje od icega kome idu.
Sve su to znakovi-plodovi htijenja nasih, a svijetu njegovih. Jedino rjesenje je Isusov povratak i da se okonca ovaj svijet.
Nisam ja umoran od borbe, Bogu zelim vjecno sluziti, ne ovako lose kao sada, niti Ga ovako lose hvaliti i svjedociti o Njemu ovako prljav od grijeha, vec onako potpuno, cisto - valjda kao andjeli Njegovi, jer boljeg osjecaja ne upoznah od kada mi Bog dopusti da saznah za Njega.
Vec da se okonca ovaj svijet govorim iz razloga jer je tako jedino pravedno, to se isto da osjetiti. Volimo Boga i zahvaljujmo sto Je koji Je, sto je Njegova volja, sto se On pobrinuio za sve. Po Njegovom milosrdju, mozda se i nama smiluje.


da, leo...točno je tako, točno tako, ove riječi me duboko diraju i što drugo reći nego hvala Gospodinu na tvojoj karizmi vjere i darovima spoznanja i mudrosti, kojima se Gospodin služi da nas potakne da sve činimo Njemu na slavu!
Hvala i slava Isusu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 lis 2006 13:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
vjeko napisao:
Naš Bog je i moderan Bog koji se kuži u informatiku, i to jako dobro! :D


vjeko, vjeko
al me nasmija! :b112:

:a1490: :b101: :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 17 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr