www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 13:36

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 59 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 09 lip 2007 21:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Pridružujem se molitvama za tebe.......
Neka je Isus uvijek s tobom....u tvojim mislima i djelima......
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lip 2007 12:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Gospodine naš...hvala ti i slava..što si uslišao naše molitve za magdalenu... :grlim te: :grlim te: :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lip 2007 13:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
nenki budi uzor svome djetetu i budi jaka! Bog i mi smo uz tebe! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lip 2007 14:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Bog vam plati svima koji ste molili,nastavimo jos do 09.07...
Srdacne pozdrave od Magdalene...BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 lip 2007 09:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
VELIK JE I SVEMOGUĆ ON........
KOLIKO JE VELIK NAŠ PROBLEM, JOŠ JE VEĆI BOG NAŠ...........


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 lip 2007 20:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
"Prepusti svoje brige meni i sve ce ici dobro,
kad se potpuno predas meni....
sve ce se rijesiti prema mojem planu...
I nemoj moliti tako kao da me pozurujes
tako da me silis da ostvarim tvoje planove,
zatvori oci i reci pouzdano....
ISUSE U TEBE SE UZDAM.....On faje sve u pravo vrijeme... :arrow:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lip 2007 19:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 lip 2006 13:42
Postovi: 30
Lokacija: split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji svi, draga moja tt mama Rebeka,hvala Vam svima,uvjerena sam da su mi Vaše molitve pomogle.
Svi moji problemi se rješavaju,ali jako,jako sporo to ide. Gubim snagu,posustajem,mučim se,borim se,hvata me panika od života,od svega...Malo posustanem i u molitvama,ali se vratim.
Kad se vratim godinu dana unatrag,kad sam očajnički na netu tražila nešto ovakvo kao što je tt,i našla sam Vas i kad to usporedim sa sada,kad je prošlo godinu dana patnje i muke,proplačem od sreće.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lip 2007 23:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Magdalenice moja... zivot je takav, padnes, ali ponovno ustanes.. i upravo tu je tvoja velicina.. Znam kako ti je, jer ja sam bubana i to dosta.. a nekad znam osjetiti da sam pri kraju snaga.. i onda padnem.. ali znas, pogledam u nebo, cujem cvrkut ptica, i nekako navucem osmijeh na lice.. Ja vjerujem u tebe, i ja vjerujem da ti to mozes! TI znas da smo mi svi uz tebe, BOg je uz tebe, i Isus, njegov sin ceka da mu potrcis u zagrljaj.. Treba sve predati u ruke Isusu i reci:"Ove patnje idu tebi u čast.. Neka bude onako kako ti zelis!"
vidis.. sad cu ti reci nesto sto sam procitala u knjizi prof.Ivančića..
Sudbina je svakog čovjeka jedinstvena. U životu ne možemo izbjeći bol i patnju. Zubobolju ne možeš nikome predati da je mjesto tebe trpi. ako treba operirati želudac, srce, nogu ili žuč, ne može se netko drugi javiti da umjesto tebe to načini. umrijeti mjesto tebe ne može nitko. Kad si gladan to je tvoja glad, kad si zedan to je tvoja žeđ. Zapravo, ulazeći u život mi smo ušli u svoju vlastitu bezizlaznost. ušli smo u svijet u kojem se događa patnja iz iz njega ne možemo izići. nemožeš natrag. ne možes iskočiti iz svoje kože i iz svoga bića te se tako osloboditi od putovanja naprijed. Drugim riječima, život možes samo prihvaćati. odbaciti ga ne možes, ne možes pobjeći od njega. Ispred tebe je sve ono što te muči, straši i uznemiruje. Ma kako velik bio tvoj nemir, ma kako ti urlikao, vikao i tražio da se to tebi ne dogodi, ma kako te to strasšilo, ma kako ti se činilo da češ poludjeti od boli i straha, opet trebaš poći NAPRIJED. to je tvoj životni križ. svatko ga od nas ima, nitko ga ne mimoilazi. već time što smo se rodili bez svoga izbora, ušli smo u taj križ i već ga nosimo. Ti imas svoje ime i prezime, obitelj, naciju i svjeru, ti imas svoja shvaćanja i uvjerenja, imaš svoj hod ovom zemljom, imaš svoje udisaje i izdisaje, tvoji su kucaji srca, tvoje misli i osjećaji. Kad god je nešto od toga povrijeđeno, onda je to tvoja bol, a ti je mođžes samo prihvatiti, kroz nju proći i opet ićoi naprijed. drugim riječima, oko tebe su zidovi, samo naprijed je prolaz.
to znači da je u životu mudro jedino prihvaćati kriz. a da bi ga se moglo prihvatiti, treba u srcu stvarati jakost, da nas križevi ne čine depresivnima, beznadnima, očajnima i plačljivima. trebalo bi svaki dan gledati preko križa koji susrećemo, kao što pacijent gleda preko operacije kojoj se treba podvrgnuti, u zdravlje. ako psihički bolesnik gleda u svoju psihičku ranu, jos dublje padne u nju i jedva ga se može izlijčiti. ako gledaš u križeve, patnje, muke i u smrt koja je ispred tebe, tad ćeš u njih pasti, tad nećes imati snage da to mirno, slobodno, pa čak i s radošću naiđeš, kroz to prođeš slobodan i još zdraviji. bojiš li se operacije kojoj se trebaš podvrći, nećeš stići do zdravlja. ali ako je hrabro podnese, ako imas duboko povjerenje da će operacija uspjeti, tada si već zdrav, miran i tada operacija za tebe uopće nije bolna, a iza svega toga bit ćeš savršeno zdrav. to je zapravo prihvaćanje životnih napora, muka, boli, patnje i same smrti.. puž nosi svoju kućicu i zna da je ne može odbaciti. magarac prihvaća jaram i teret koji se na njega navaljuje, znajući da će, kad stigne kući taj jaram biti skinut. konj nosi jahača s uvjerenjem da to neće biti vječno. svatko od nas nosi svoj životni teret u uvjerenju da ga neće zauvijek trebati nositi. zapravo, najteži su tereti koje ne prihvacamo... cim prihvaćas da sad moras uciti i napisati domaću zadaću ona je već lagana. čim prihvatiš da nekome moraš napisati pismo koje te mpomalo muči, već je pisanje lako. ako prihvatis susret s covjekom kojeg si se bojao i s kojim ne zelis razgovarati, već si zapravo načinio susret. prihvatis li se pisanja radnje i projekta koji si sebi zacrtao, i to svaki dan korak po korak, ti si već pobijedio zlo kojeg si se bojao i rad od kojeg si bjezao. odlućiš li reći kolegi kojeg si povrijedio "oprosti", tebi je već lako prići k njemu i pomiriti se. ako oprostis svojim roditeljima, bratu, supruzi, ako oprostis svome profesoru ili covjeku koji te napao na ulici, vec je lagano s njime razgovarati, dogovarati se i tako spriječiti gore zlo. ako danas prihvatis sve svoje patnje, ako danas preuzmes na sebe da ćes imati i reumu i artritis, da ćes imati zubobolju. da će ti možda nastati čirevi na želucu i na tijelu, ako prihvatiš da ćes mozda slomiti nogu, i da ćeš stradati, da ce te ljudi napasti i da ćeš i najdrazu osobu trebati izgubiti, ako danas prihvatiš da ćeš jednoga dana i ti morati ući u tajnu smrti, onda su sve te boli već nekako pobijeđene, onda si ti već ušao u njih kao u tajnoviti hram, i polako razaras sve ono što je bilo strahovito i užasno, a stvaraš puteljak koji je do sada bio neutaban, krčiš si put sve do cilja i do pobjede nad zlom koje te čeka. prihvatiti križ, jedina je mudrost. ići naprijed pod svaku cijenu, ne pitajući koliko košta, jedino je što te nosi naprijed. radovati se teškoćama, preprekama, mukama i ranama koje ćeš zadobiti idući naprijed, to je pobjeda već u korijenu i klici. život ne možeš odbaciti, od njega ne možes pobjeći. ili ces ga prihvatiti pa će sve ići dobro, ili ga nećeš prihvatiti a onda ćeg ga morati podnijeti sa dvostrukom i stostrukom mukom mudri su ludi koji se svaki dan pripremaju na teškoće, koji svaki dan treniraju za borbu protiv smrti, protiv patnje, protiv operacija, protiv muka, protiv boli mudri su oni koji su umrli prije nego sto su fizički umrli. mudri su oni koji su naucili "bez golema mrijet jada": istinski žive, u punini života ovdje na zemlji, samo oni koji su se davno oprostili sa životom. "Tko izgubi svoj život, dobit će ga"; rekao je Isus. Tko svaki dan prihvati taj kriz, taj može biti učenik samoga Boga, taj je sposoban od BOga primiti svaki dar i puninu života..
BOG TE BLAOGOSLOVIO... I PRIHVATI SVOJ KRIZ.. STAVI OSMIJEH NA LICE.. ISUS JE UZ TEBE..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lip 2007 16:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Draga moja...dragomije da si izdrzala do sada,s nama i vjerujem da su i nase molitve pridonele strpljenje,koje nas cesto kusa.."Strpljenje" je na svim poljima i kod svakog covjeka u pitanje,(i kod mene,to dobro znas)
Bog nas ljubi,i On ima bas za svakoga "poseban plan"..e kada bi ga samo malo mogli pogledati,utipkati u "coogle" pa da nam izbaci sta nas ceka??
Bog ne govori kao sto govore ljudi,ne mozemo u svojoj dusu cuti bas same rijeci,onako kako inace cujemo.Mi zapravo prepoznajemo kamo nas Duh vodi.Isus kaze da"Duh puse kamo hoce" a mi smo ti koji ne vidimo odakle dolazi,i ne zelimo vidjeti kuda odlazi..Tako i u tvojoj dusi djeluje
Duh Sveti koji te vodi "1 godinu s nama,i dalje neka te prosvjetljenje duha
vodi,neka izlije rosu Bozjeg blagoslova na tebe,neka ti podari,puno snage i hrabrosti,neka te cuva i brani,i izvede na pravi put...
BOG TE BLAGOSLOVIO CUVAO U MIRU I LJUBAVI..
To ti je slicno kao ljubav kada se ualjubis i osjetis kuda te ona vodi..
Bog obicno covjeku govori tako da mu "otvara vrta u smjeru kamo ga zeli povesti i zatvara ona kroz koja ne zeli da ti prodjes"..
U svakom slucaju ,zeli li se cuti i primjetiti taj Bozji glas u dusi potrebno je molitvom stvarati ozracje i mogucnost da "CUJEMO I RAZUMIJEMO BOGA"Bog je Duh ,a mi smo tjelesno duhovna bica,to znaci da sve sto u nama govori je duh,Bog sam..njegov nutarnji govor..
Dusa koju vodi Bog,osjeca poput broda u cija jedra puse vjetar i tako je vodi,O te potice i daje ti snagu da kreces tim putem..
Zato draga moja duso,i draga Magdalena...drago nam je i ponosni smo na tebe,da si ostala i pored svojih velikih patnji s nama"BOG TI PLATI"
A to sto ne mozes do kompjutora,i nemas mogucnosti na TT,nismo te
zaboravili,svi smo s tobom...
I evo i dalje cemo moliti svi skupa za tebe.."BUDI HRABRA"
:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 59 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 26 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr