www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 05:42

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 137 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2006 20:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ožu 2006 22:56
Postovi: 392
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ma nema frke, ni ljutnje Marte. Ja se sad malo ''nadrogirala'' pa mi sad sve svejedno. Slika
Naggare, evo malo za tebe Slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2006 20:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
Aby napisao:
Ma nema frke, ni ljutnje Marte. Ja se sad malo ''nadrogirala'' pa mi sad sve svejedno. Slika
Naggare, evo malo za tebe Slika[/quote
]

neš me kupiti tom narom što šprica nos..

.ili kulen ..ili ništa..

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 24 lis 2006 08:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
naggar napisao:
Citat:
Aby napisao:
Ma nema frke, ni ljutnje Marte. Ja se sad malo ''nadrogirala'' pa mi sad sve svejedno. Slika
Naggare, evo malo za tebe Slika[/quote
]

neš me kupiti tom narom što šprica nos..

.ili kulen ..ili ništa..

Slika


a ima li gdje...kulenove seke...da i ja dođem :P :P :P :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 24 lis 2006 14:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Slika[/quote]

a ima li gdje...kulenove seke...da i ja dođem :P :P :P :P[/quote]

..e. pa da ..vidiš i ja sam za neku seku s kulenom..

mir nama


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 24 lis 2006 15:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 lis 2006 19:33
Postovi: 28
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
vikica napisao:
naggar napisao:
Citat:
Aby napisao:
Ma nema frke, ni ljutnje Marte. Ja se sad malo ''nadrogirala'' pa mi sad sve svejedno. Slika
Naggare, evo malo za tebe Slika[/quote
]

neš me kupiti tom narom što šprica nos..

.ili kulen ..ili ništa..

Slika


a ima li gdje...kulenove seke...da i ja dođem :P :P :P :P


... i ja, i ja, rado bi se pridružila ... pa će biti bal, svima :arrow:



:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P



... s naglaskom, poštujmo tuđe, volimo svoje :!:



Bog vas blagoslovio :!:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 24 lis 2006 21:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi Vjeko,poštovani prijatelji u Kristu!Kako sam pročitao tvoju pp sada i ovim putem ti se javno zahvaljujem na iskazanom povjerenju tražeći od mene savjet što učiniti sa ove dvije teme koje su uzburkale naše ranjene duše.Pa ovako,nema razloga da javno to i ne kažem.Kao prvo ne osjećam grižnju savjesti ni po moralnoj ni po crkvenoj odgovornosti što sam temu otvorio,mislim d a je svima nama itekako jasno da se glas svakoga od nas mora i treba čuti bilo kao poticaj bratu i sestri u vjeri bilo kao opomena ili upozorenje ukoliko se nešto krivo čini,bilo kao poziv na mudrost i razboritost.Kao drugo,jako mi je žao što je ista tema dovela do mučnih diskusija,a pogotovo mi je istinski žao što su ne samo jedna duša pretrpjela bol,već i mnogo više njih.E to mi je uistinu žao,ali da budem iskren željezo s e kuje dok je vruće i na koncu ispadne čvrst i stamen čelik.Znači mnogima bi nam to trebala biti i pouka i poduka da stav srca mora biti konstanta u pravoj i istinskoj ljubavi,a ne samo kada nam u datom trenutku odgovara.Kazati ću ovdje svima javno,ja vas sve doista istinski volim u Kristu,kažu ima više vrsta ljubavi,je točno,no jedna se ne može nikada mjeriti s drugom,a to je,voliš u ime Isusa Krista neovisno o simpatijama više ili manje prema nekoj osobi.Zato ću ja uvijek,bio omiljen ili ne,bilo nekome drago ili ne,sviđalo s e nekome ili ne,i ne sa visokoga i nadmeno kako je možda netko među retcima spomenuo,opominjati,govoriti,upozoravati,pozivati na mudrost i razboritost,najprije sebe,a onda ako treba i druge,ne radi sebe već radi prave i jedine ispravne vjere,a to je u Kristovu Crkvu koju vodi Duh Sveti,onoj u kojoj ću poštivati sve njene regule i zakone,koju štiti i zagovara Presveta Djevica,onoj u kojoj su sveti sakramenti vidljivi znakovi koje nam je Krist ostavio,onoj u kojoj sveta Euharistija zauzima središte moga vjerničkoga života,u kojoj imam sv.ispovijed da mogu pred službenikom crkve a svome jedinom Trojedinome Bogu priznati svoju manjkavost i svoje grijehe,a ukoliko to neću moći, bilo d a mi je na neki načinonemogućeno ili pak da dolazi do "raskola",ako je i tako bolje je,jer na koncu ostaje srž i pitanje-"zar me nećete(želite) i vi napustiti".Stoga dragi Vjeko,ovdje te javno molim,zaključaj,obriši ili već ne znam koje sve tehnike postoje u tim vodama,kako ne bi od jednog zaista divnog i predivnog kršćanskog i otvorenog foruma za sve ljude dobre volje,napravili ruglo i sramotu svima onima koji nas čitaju bilo da su članovi,bilo da su samo gosti.Ne zaboravimo da smo svi na neki način dionici svega što s e dešava na tom forumu,pa tako treba gledati i ove ne baš "drage" situacije.I ja ponekad izgubim živce,temperamentna sam osoba,no nemam pravo suditi ni osuđivati,no znam što mi je pravo kao pripadniku RKC.Stoga te molim, Vjeko ključaj,briši svaku temu koja dovodi do mogućnosti bilo kojega vida raskola i sablazni međusobne netrpljivosti ,a reći ću ovdje draga gospodo,Vjeko je ipak "gazde te livade"sviđalo se to nekome ili ne,dano mu je,trudi se,muči i nije mu lako sve nas ovdje razne individue razumjeti i prihvaćati,pa ipak osjećam odgovornost ako je nešto krivo s moje strane,da se ipak njemu i ispričam.Trebamo cijeniti taj trud,a mi svi ostali truditi se da u međusobnoj tolerantnosti i ljubavi koju nosimo u sebi,jedne druge uvažavamo,poštivamo,i volimo koliko nam to mogućnosti dopuste,te tako ipak radimo na dobrobit svima nama da rastemo u vjeri i ljubavi,jer ako ćete iskreno svi smo mi još mala djeca po mnogim pitanjima Isusova nauka.Budimo djeca,ali ona koja se raduju i vesele i drže za rukice u ljubavi,ali isto tako budimo i odrasli kada to trebamo biti.Oprostite na ovom podužem monologu,ali mislim kao autor ove teme morao sam i na kraju reći što mislim i što osjećam,a ponukan Vjekinim pp.Sve vas volim i ljubim u Isusu Kristu i zazivam na sve nas Božji blagoslov,te preporučam u iskrene molitve sve nas zajedno i znane i "neznane"! :arrow: :arrow: :arrow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2006 06:32 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Što reći nego - lijepe završne riječi za zaključivanje ove teme.
Zazivam na sve obilan Božji blagoslov!
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 137 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr