www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 19:40

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 137 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 21 lis 2006 15:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ožu 2006 22:56
Postovi: 392
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1490:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 21 lis 2006 15:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 tra 2006 17:04
Postovi: 242
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bernard napisao:
Čovječe, ovo je dražesno! Ne čitah sličnoga dopisivanja ni na jednom forumu gdje sam dosad bio.


Tim razlog više da ostanete ovdje, dragi kolega.
Imate i znanje i srce i duh. Štoviše, postavljate i pitanja po mom ukusu.
Pravo vas je zadovoljstvo čitati. Uistinu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 21 lis 2006 15:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 ruj 2006 11:14
Postovi: 66
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Natanaele.
Naravno da ću ostati. Rado. Na forumima se uvijek nanovo i nanovo učim slušati i poštivati sugovornike...i malo se poniziti. Tako me Aby maločas dovela u situaciju da malo pozornije iščitam jedan novozavjetni tekst. A i nauči se čovjek poštivati slobodu drugoga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 22 lis 2006 20:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 vel 2006 14:33
Postovi: 255
Lokacija: Njemacka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Andjelina
Citat:
KAO POSLJEDNJE ALI NE I NAJNEVAŽNIJE....ZAŠTO BI SE MI TREBALI ISPRIČAVATI ZBOG TOGA ŠTO POZIVAMO LJUDE NA OPREZ...
ZAŠTO???
ŠTO JE U TOME LOŠE??

Draga Andjelina,

nista tu nije lose! Nista ! Opreza nikad dosta. Tema je itekako vazna, ali su pisanja otisla u pravcu tko je koga i zasto ( mada, zasto, :? je manje pisano) pozivao.

Vidim ne javljas se vec dva dana ( nisi se na forum ulogirala). Nemoj da me zalostis. Ti znas da si ti ovdje itekako jos potrebna. A i volim da te citam. Sigurno ne samo ja.
Draga Andjelina, sigurna sam da nas neces dugo ostaviti da cekamo.
Ti znas da si od nas voljena i da zasigurno nije nam svejedno tvoje sutanje. A iako te osobno ne poznam, sigurna sam da i ti osjecas da smo ovdje jedna virtualna familija, a ti si jedan od prvih clanova ovdje.
Draga Andjelina, :arrow: :grlim te: :arrow: :grlim te: :arrow:
Sve vas voli Marte


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 22 lis 2006 21:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Draga Andjelina..gdjesi..sta je to..?

Pa nije valda da ces nas samo tako napustiti,ti i ti koja si toliko pisala,
sama si napisala da si bila ovdje za utjehu drugima,
pa evo i micemo da budemo za tebe...pa ako ne mozes sada odmah,javi se sa par rijeci,i micemo pricekati,ako treba i molicemo ,
ZA TEBE;ZA SVE NAS i za ovu situaciju koja je nastala..
Draga Andjelina ,za ljubav tvoga i naseg TT ,dokazi ,Andjelina dokazi
da si vjernik,jer vjernik nikada ne bjezi...vjernik oprasta,i svi cekaju
KRAJ od ove nerazjasnjene teme...i ti si tu sudjelovala..pa smo svi duzni da rascistimo,nesporazume..Mi svi grijesim,mi nitko nismo savrseni,
covjek bude vise puta u zabludi,ali vrijeme ce pokazati svoje..
Posteno i u cilju nase vjere,bilo bi da se Razjasni ta situacija...

Evo apeliram na cijeli forum da molimo za tebe i za ovu situaciju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 22 lis 2006 21:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ožu 2006 22:56
Postovi: 392
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Marte napisao:
nista tu nije lose! Nista ! Opreza nikad dosta.

Da, ništa nije loše kod opreza. Ali kad te netko lažno optuži (kao ona mene) i još je pozivam da to rašćistimo na pp - no ona se naravno nije niti javila pa da vidimo koji su to 6. I kad se saznalo da od tih 6 bile su samo 2 osobe od koje se jedna sama pozvala-dakle od 6 bila je samo jedna. I nakon svega nije se niti ispričala. I da stvar bude još gora nakon što sam u više navrata zamolila i raspravljala o tome s njom da jedan podatak iz moje privatnosti ne osvane javno ona NAMJERNO napiše u zadnjem postu taj podatak. Pa sramota! Da, andjelina svjedoči ti svoju katoličku vjeru-ja ti je dirati neću, ali ovako ponašanje nema veze s kršćanstvom niti katoličanstvom niti sa svjedočanstvom!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 22 lis 2006 21:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
aby-mir! Dosta smo se bavili rupicama , sad je sir došao na red!

U ime Oca i Sina i Duha svetoga! Amen!
Isuse....ja Te sada pozivam da dodješ na ovaj topić i doneseš mir svima onima koji ga čitaju . Isuse....dođi u naša srca i daruj nam mir, daruj nam Ljubav Isuse, onu Ljubav kojom samo Ti možeš ljubiti.
Ovih dana Isuse...nismo Te bili dostojni...uzburkalo se more, zapuhaše vjetrovi i oluje...zaboravismo na Tebe....ražalostismo te Isuse! Oprosti nam Isuse!
Zli se jako redovao i cerio ovih dana...ali kad ti Isuse dodješ...svo zlo će nestati!

Molim te Isuse da odeš do naše Andjeline ...i njoj podariš mir...obriši joj suze s lica , jer ona je Tvoja i Ti ju ljubiš. Mi ne možemo dopustiti Gospodine da ona koja je skupljala plodove da bi jednog dana kad dođe k Tebi- donijela roda- sada prospe svoju košaru?
Mi ju ljubimo Isuse i trebamo...trebamo njenu ljubav, njene radosti i tuge...jer ona je naša sestra. Utješi je Gospodine i učini ....da nam se što prije vrati. Ti to možeš Gospodine...nam je rekla ne-ali Tebi Gospodine sigurno neće tako reći.
Blagoslovi je Gospodine, uzmi je u svoje naručje i donesi...nama..., kako bi smo opet ovdje imali ljubav kojom si nas Ti ujedinio Gospodine.
Dragi Isuse, znam da ćeš to učiniti!
Hvala Ti Isuse!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 22 lis 2006 21:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 vel 2006 14:33
Postovi: 255
Lokacija: Njemacka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Aby
Citat:
Da, ništa nije loše kod opreza. Ali kad te netko lažno optuži


Polako, draga Aby,

ova tema nije napisana "POZOR PAZNJA -ABY-" nego opcenito navedeno da netko kako napisa brat Joakim
Citat:
da slatkorječivim rječima, ne pozivaju i nameću određene sastanke po drugim denominacijama,jer smatram i stojim iza toga da nitko nema pravo čovjeka koji živi svoju vjeru bilo tradicionalno po obiteljskom naslijeđu,bilo po osobnom uvjerenju bez obzira u kakovoj se nedoumici i teškoći nalazio,te tako "ranjene" ili još nedovoljno upoznate ili ako hoćete obraćene,uvlačiti i obećavati rješenje njihovih tegoba i problema u raznim za nas RK ipak neprihvatljivim zajednicama

Draga Aby,
zasto bi se to sad na tebe ili samo na tebe odnosilo ? Mozda sam sto preskocila ali to je bilo kao sto gore stoji , bez ikakvog prozivanja napisano.

Sada nebih sigurno zeljela sve od pocetka diskutirati jer je sve receno.
Ja samo pisem dragoj Andjelini da joj iskazem moj osjecaj da mi hvali na forumu. I to je istina. Andjelina je , od prvih dana ovdje i njeno pisanje je na dobrobit puno njih i svakako da je pozeljno da joj se kaze da ovdje hvali !
Eto, bez pricanja u krug jos jednom pisem , draga Andjelina, da hvalis i da tvoj otvoreni nacin pisanja je ono sto krasi forume. Copypaste bez kraja moze svatko navesti. Forum zivi od takvih kao sto si ti koji svojim iskustvom, svojim zivotom svjedoce. Zato nam hvali Andjelina.

Sve vas volim ali ne volim nikave "koalicije". Svatko je unikat kako nas Bog stvori. I svaki jedan je ovdje dobro dosao. Mir ljudima dobre volje
:grlim te: :arrow: Marte


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 22 lis 2006 21:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 lis 2006 19:33
Postovi: 28
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Opreza dragi moji nikad dosta !

To je rečeno, opet sam ponovila. Lako se naivno i čisto srce zavede. To znamo. Zbog riječi koje su "pale", kojih će biti, jer, to je život.

Anđelina, draga, vrati se baš zbog razloga kojeg si t u ž n a i lomiš se.

Nama ženama ne može ništa promaći, mi često vidimo što naši muškići još češće ne vide, možda progledaju !

Opet ću ponoviti, to je život.

Draga, ne obaziri se ni našta, imaš vjeru, skupi snagu, vjeruj, Isus je tvoja snaga, po nadahnuću piši, ne želimo nikog povrijediti, nek svak piše i radi po svojoj savjesti.

Tko ima vjeru, vjeruj, neće zalutati !


Bože, o Bože moj !
Što si mi dušo, dušo klonula
i što jecaš u meni ?
U Boga se uzdaj, jer opet ću ga slaviti,
spasenje svoje, Boga svog !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 22 lis 2006 21:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ožu 2006 22:56
Postovi: 392
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Stvar je u tome što je mene prozvala i to javno i lažno - ne tema, ne Joakim, već ona. Ja joj opraštam i što se mene tiče neka se vrati. Ja je nisam niti otjerala, već je ona mene svojim lažima skoro otjerala. Samo smatram da nije pravedno reći: ah, ma sve je Ok. Onaj koji je povrijedio treba da se ispriča- i to Isus uči. Naravno ja je na to ne mislim nagovarat-to je stvar između nje i Boga. Zna da je pogriješila i ako je savjest ne optužuje, već sad izigrava žrtvu ja ju promjenit ne mogu, meni je važno da sam ja pred Bogom čista i da nemam nikakvih negativnih emocija prema njoj.
(nadam se da više neću ništa kazati o ovoj temi, meni je ova tema i laži i iznošenje onoga što sam molila da se ne kaže koštalo dosta živaca i još uvijek košta)


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 137 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr