www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 16:58

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 05 stu 2006 04:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 ožu 2006 00:32
Postovi: 227
Lokacija: Selo kraj Metkovića
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da zasada - nema egzociste.Možda se što promijenilo u međuvremenu ?!

Nije problem egzorcizam ,već je problem kad se ljudi iz čiste znatiželje otisnu u te vode i u 99% slučajeva stradaju.

Egzorcizmima se pristupa tek nakon što se od liječnika dobije potvrda i dokumentacija na uvid da je bolest od koje osoba boluje medicinski neobjašnjiva.
Tada se traži odobrenje od Biskupa ,pa i od kardinala.Ako se odobri tek tada se obavljaju egzorcizmi.

Molitve otklinjanja mogu moliti i svećenici i vjernici - ne bit opterećen sa njima već otvoren Duhu i samo se moliti.
Gospodin najbolje zna što nam se događa.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 stu 2006 23:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Otkad sam tu sa vama,imam osjećaj da se punim nekim mirom i blagostanjem...osjećam se drugačije i malo snažnije. Nadam se da će biti bolje...hvala vam od srca.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 stu 2006 00:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lis 2006 16:52
Postovi: 156
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
moya napisao:
Otkad sam tu sa vama,imam osjećaj da se punim nekim mirom i blagostanjem...osjećam se drugačije i malo snažnije. Nadam se da će biti bolje...hvala vam od srca.


Dobro da je tako,jer nema ti drugoga puta
moli se Bogu i njemu prepuštaj sve u ruke,
neka bude volja njegova i prihvati što te zapadne.

Preporučujem ti knjigu koja me je trgnula i od tad je
svakodnevno koristim,čitam,molim molitve...
a zove se "Kako prepoznati zamke zloga"napisao ju je monsignor
Milivoj Bolobanić koji služi u Zadru i koji je svakako osposobljen
da se bori protiv svakog zla i kod kojega vjernici čekaju i po mjesec dana
da ih primi i da moli nad njima.
Možeš ju naručiti preko vjerske knjižare Verbum i nećeš požaliti.
Neka vam se Bog smiluje


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 stu 2006 09:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
FRANCISKA napisao:
Svi ste/smo u pravu, samo još nismo uskladili terminologiju, čini mi se.
Riječi "egzorcizam" se svi klone; izaziva vrlo jake reakcije. P.Smiljan Dragan Kožul, čije mise ozdravljenja i oslobodjenja zadnjim utorcima u mjesecu volim posjetiti (Zagreb, crkva u Sigetu, od 19-22h a može se početi sa molitvama u 18h) više puta je, kada bi navodio neki primjer, rekao: "Bilo je to-npr.1998.-kada sam vršio službu egzorcista pri..." ne sjećam se točno svake riječi, ali to govori. Zašto da mu ne vjerujem? Takodjer on je naveo da je od njega tu dužnost preuzeo p.Linić u Samoboru.
Žao mi je ako sam što krivo shvatila ili napisala, detalji mi nisu jača strana a trebala bih paziti i na njih

Dragi Jovane, hvala ti na objašnjenju. A o tome da DROGA IMA LICE BOGA (a dušu djavla) razmišljam već par godina i pišem, samo više sam o tome diskutirala sa narkomanima nego sa vjernicima (poznajem više narkomana nego vjernika). Nitko to nije rekao preciznije nego ti, Jovane. Blagoslovljena sam TT-om: Bože hvala ti još jednom za sve, pa i za "dno" kroz koje si me živu proveo!


pater Smiljan bio je pomoćni egzorcist u Vaticanu
demoni postoje, za one koji ne vjeruju neka pogledaju NZ ima barem 5-10 citata o demonima i fenomenu izlaska iz čovjeka ( uz viku, nadnaravnu snagu, padanje, trzaje itd)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 stu 2006 18:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2006 15:58
Postovi: 189
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
FRANCISKA napisao:
Svi ste/smo u pravu, samo još nismo uskladili terminologiju, čini mi se.
Riječi "egzorcizam" se svi klone; izaziva vrlo jake reakcije. P.Smiljan Dragan Kožul, čije mise ozdravljenja i oslobodjenja zadnjim utorcima u mjesecu volim posjetiti (Zagreb, crkva u Sigetu, od 19-22h a može se početi sa molitvama u 18h) više puta je, kada bi navodio neki primjer, rekao: "Bilo je to-npr.1998.-kada sam vršio službu egzorcista pri..." ne sjećam se točno svake riječi, ali to govori. Zašto da mu ne vjerujem? Takodjer on je naveo da je od njega tu dužnost preuzeo p.Linić u Samoboru.
Žao mi je ako sam što krivo shvatila ili napisala, detalji mi nisu jača strana a trebala bih paziti i na njih

Dragi Jovane, hvala ti na objašnjenju. A o tome da DROGA IMA LICE BOGA (a dušu djavla) razmišljam već par godina i pišem, samo više sam o tome diskutirala sa narkomanima nego sa vjernicima (poznajem više narkomana nego vjernika). Nitko to nije rekao preciznije nego ti, Jovane. Blagoslovljena sam TT-om: Bože hvala ti još jednom za sve, pa i za "dno" kroz koje si me živu proveo!



Samo hrabro , snaga naša se u slabosti usavršuje. Mi smo slabi, ali On je Svemoguć. On je naša snaga. Njemu je sve moguće. A najdraže mu je uzeti slabo (a ne jako) svoje stvorenje i od njega učiniti diva. I ja sam se nekad oblačio u crno, tulumario do zore, opijao se i drogirao, slušao i Punk i Rock, sve do dana kada se jedan od mojih prijatelja nije ubio. Tad se cela naša grupa raspala, jer smo sebi po prvi put ozbiljno postavili pitanje smisla svega što činimo, a dotle smo mislili kako smo najpametniji. Uistinu, velik je naš Bog! Slavimo ga , kako bi još na zemlji činili ono što ćemo jednog dana činiti u Nebu , s Njim proslavljeni. Najveća oslobađanja sam doživio kroz slavljenje, životnu ispoved i Svetu pričest.
Ne boj se jer "bludnice i carinici" pretekoše mnoge u Kraljevstvu Božjem. Oni ne dadoše sebi slavu, nego Onom koji je jedini zasluži, iskusivši Njegovo Milosrđe. :arrow:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 stu 2006 19:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 lis 2006 13:22
Postovi: 78
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
[quote="Jovan]Samo hrabro , snaga naša se u slabosti usavršuje. Mi smo slabi, ali On je Svemoguć. On je naša snaga. Njemu je sve moguće. A najdraže mu je uzeti slabo (a ne jako) svoje stvorenje i od njega učiniti diva. I ja sam se nekad oblačio u crno, tulumario do zore, opijao se i drogirao, slušao i Punk i Rock, sve do dana kada se jedan od mojih prijatelja nije ubio. Tad se cela naša grupa raspala, jer smo sebi po prvi put ozbiljno postavili pitanje smisla svega što činimo, a dotle smo mislili kako smo najpametniji. Uistinu, velik je naš Bog! Slavimo ga , kako bi još na zemlji činili ono što ćemo jednog dana činiti u Nebu , s Njim proslavljeni. Najveća oslobađanja sam doživio kroz slavljenje, životnu ispoved i Svetu pričest.
Ne boj se jer "bludnice i carinici" pretekoše mnoge u Kraljevstvu Božjem. Oni ne dadoše sebi slavu, nego Onom koji je jedini zasluži, iskusivši Njegovo Milosrđe. :arrow:[/quote]

Hej, Jovane, pa ti si bio kao i ja, dobro, ne znam za to drogiranje, ja sam samo rolao jointe, nisam nikada uzimao nešto teže... da, i žiletom sam rezao sebi pentagrame i 666 po rukama... davno to bijaše, prije 10 godina... sada na sebi imam istetoviranog anđela na lijevom ramenu, a na desnom križ, janje, goluba, PAX, i ljiljan! :-) Živio brate! :-)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 stu 2006 21:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Gospodine Isuse Kriste hvalati i slava na ovoj braći koja svjedoće tvoje veliko milosrđe.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 stu 2006 21:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Jesam, jesam, od kokaina, dopa ili heroina, lsd-a od kojeg pet dana nisam znao gdje sam, tabletina zaljevanim najjeftinijim alkoholom koje su me u komu na dva dana spremile, klanjao se sotoni ljubeci muzicke grupe i noseci zvijeri po sebi. Klanjao se i slavio stvorenja a smrt mi ljudska bijase mila.
Cudni ljudi smo bili, i dok smo Ga mi ubijali i dok nas je gledao dok to cinimo, On je cekao i prastao. Prevelik je Bog, Njegovo Milosrdje je Beskrajno, i to je ono sto je pobijedilo svijet. Po tome oni koji ustraju imaju zivot vjecni, mogu uci u Njegov pocinak. 'Kopirajmo' Boga, budimo i mi milosrdni, cekajmo i strpimo se pa oprostimo ma sto se dogodilo, jer niti jedan od nas ne bi postojao da je Bog mislio kako covjek misli. Kako Mu dovoljno zahvaliti na Milosrdju...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: ...
PostPostano: 06 stu 2006 22:04 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 lis 2006 13:22
Postovi: 78
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
O, pa ima nas još, ja sam mislio da sam ja jedna od rijetkih bitangi ovdje! ;-)

Velik je Gospodin i svake hvale dostojan! :-)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 stu 2006 22:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Svaka vam cast decki...tako javno priznati....Cestitam...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr