www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 07:41

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: ...
PostPostano: 06 stu 2006 22:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
AngelMyst napisao:
O, pa ima nas još, ja sam mislio da sam ja jedna od rijetkih bitangi ovdje! ;-)

Velik je Gospodin i svake hvale dostojan! :-)


Strpi se jos malo i vidjet ces mnoga iznenadjenja i cuda :D
Pa od kuda bi govorili mi ovakvi jadni da doista nismo, ne znajuci sto cinimo, smisljali hvatanje krscana i njihovo pogubljivanje. Razapinjali smo Isusa Krista svojim djelima, a sad pokusavamo vratiti povjerenje i moliti za snagu Njegovu da nam pomogne pa da Ga vise ne sramotimo. Stovise, dano nam je uciti druge jer upoznasmo Gospodina.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 stu 2006 22:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Lk 15
11I nastavi: "Čovjek neki imao dva sina. 12Mlađi reče ocu: 'Oče, daj mi dio dobara koji mi pripada.' I razdijeli im imanje. 13Nakon nekoliko dana mlađi sin pokupi sve, otputova u daleku zemlju i ondje potrati svoja dobra živeći razvratno." 14"Kad sve potroši, nasta ljuta glad u onoj zemlji te on poče oskudijevati. 15Ode i pribi se kod jednoga žitelja u onoj zemlji. On ga posla na svoja polja pasti svinje. 16Želio se nasititi rogačima što su ih jele svinje, ali mu ih nitko nije davao." 17"Došavši k sebi, reče: 'Koliki najamnici oca moga imaju kruha napretek, a ja ovdje umirem od gladi! 18Ustat ću, poći svomu ocu i reći mu: 'Oče, sagriješih protiv Neba i pred tobom! 19Nisam više dostojan zvati se sinom tvojim. Primi me kao jednog od svojih najamnika.'" 20"Usta i pođe svom ocu. Dok je još bio daleko, njegov ga otac ugleda, ganu se, potrča, pade mu oko vrata i izljubi ga. 21A sin će mu: 'Oče! Sagriješih protiv Neba i pred tobom! Nisam više dostojan zvati se sinom tvojim.' 22A otac reče slugama: 'Brzo iznesite haljinu najljepšu i obucite ga! Stavite mu prsten na ruku i obuću na noge! 23Tele ugojeno dovedite i zakoljite, pa da se pogostimo i proveselimo 24jer sin mi ovaj bijaše mrtav i oživje, izgubljen bijaše i nađe se!' I stadoše se veseliti." 25"A stariji mu sin bijaše u polju. Kad se na povratku približio kući, začu svirku i igru 26pa dozva jednoga slugu da se raspita što je to. 27A ovaj će mu: 'Došao tvoj brat pa otac tvoj zakla tele ugojeno što sina zdrava dočeka.' 28A on se rasrdi i ne htjede ući. Otac tada iziđe i stane ga nagovarati. 29A on će ocu: 'Evo toliko ti godina služim i nikada ne prestupih tvoju zapovijed, a nikad mi ni jareta nisi dao da se s prijateljima proveselim. 30A kada dođe ovaj sin tvoj koji s bludnicama proždrije tvoje imanje, ti mu zakla ugojeno tele.' 31Nato će mu otac: 'Sinko, ti si uvijek sa mnom i sve moje - tvoje je.
32Ali se ipak trebalo veseliti i radovati, jer ti ovaj brat bijaše mrtav i opet
oživje, bijaše izgubljen i nađe se!"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: ...
PostPostano: 06 stu 2006 22:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 lis 2006 13:22
Postovi: 78
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Pa, Bog sve čini na dobro onima koji ga ljube. Slušaj, možda se nama naša prošlost može činiti kao totalni bed, međutim, koliko ja znam u HR postoji hrpa klinaca koja se fura na ono na što smo se mi furali... i kao takvi smo, bar njima, puno autentičniji svedoci, nego oni koji su od malih nogu bili vjernici... puno lakše će se jednoga dana moći identificirati s nama, nego s njima... tako, pozvani smo mi svi mnoge vratiti Kristu, a i hoćemo! :-) Mi smo, ono, prvina prinosnica paljenica! :-) Iliti hard-core kršćani! :-)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 stu 2006 01:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
hvala svima koji su se molili za mog brata josipa....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 stu 2006 06:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Leo napisao:
Jesam, jesam, od kokaina, dopa ili heroina, lsd-a od kojeg pet dana nisam znao gdje sam, tabletina zaljevanim najjeftinijim alkoholom koje su me u komu na dva dana spremile, klanjao se sotoni ljubeci muzicke grupe i noseci zvijeri po sebi. Klanjao se i slavio stvorenja a smrt mi ljudska bijase mila.
Cudni ljudi smo bili, i dok smo Ga mi ubijali i dok nas je gledao dok to cinimo, On je cekao i prastao. Prevelik je Bog, Njegovo Milosrdje je Beskrajno, i to je ono sto je pobijedilo svijet. Po tome oni koji ustraju imaju zivot vjecni, mogu uci u Njegov pocinak. 'Kopirajmo' Boga, budimo i mi milosrdni, cekajmo i strpimo se pa oprostimo ma sto se dogodilo, jer niti jedan od nas ne bi postojao da je Bog mislio kako covjek misli. Kako Mu dovoljno zahvaliti na Milosrdju...


Jovane,AngelMyst,Leo,momci kapa do poda,neka vas Bog blagoslovi!

Bezimena, raskajana grešnica u gradu, prostitutka, sva zaplakana dolazi u kuću farizeja Šimuna koji je pozvao Isusa na ručak. Žena poče suzama kvasiti noge, kosom ih glave svoje otirati, cjelivati i mazati pomašću. Domaćinu Šimunu je bilo jasno da Isus nije "Prorok" - inače bi znao tko je ta žena! Isus mu iznese prispodobu o Božjem praštanju i o ljubavi raskajane grešnice. Šimun nema ljubavi prema Isusu. Ono što se čini svakom dragom gostu, propustio je: ni vodom mu nije noge pokvasio, ni poljupca mu nije dao, uljem mu nije glavu pomazao. A ova žena sve to na zadivljujući način učini. I zato Isus reče: "Oprošteni su joj mnogi grijesi, jer je ljubila mnogo", to jest: "Gle, kolika je njena ljubav!" (Lk 10, 38-42)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 stu 2006 06:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
moya napisao:
hvala svima koji su se molili za mog brata josipa....


Draga moya,Bog sve okreće na dobro koji ga istinski traže i ljube,pa ja osobno vjerujem da će sve biti dobro u tvojoj obitelji,pa zato ću nastaviti i dalje moliti za tvoga i "moga"brata!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 stu 2006 07:16 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 tra 2006 17:18
Postovi: 15
Lokacija: s druge strane brda
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja sam vidovnjak - vidovitost koristim svakodnevno, 24 sata, diplomirani regresionist, psiho – terapeut, sveti mag – iscjeljivanje crne magije, prokletstva, uroka i svega ostaloga vezanoga uz okultno, duhovni savjetnik i iscjelitelj.
http://www.grombol.com/pregled1.asp?kat ... telja%20anđela&id=556
ili
http://www.bernard-grujic.huped.hr/


Ne trebaju nam ovi,
mi se obraćamo Njemu.

http://www.ffdi.hr/duhovni-kutak/samovjeruj.htm


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: ...
PostPostano: 07 stu 2006 12:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 lis 2006 13:22
Postovi: 78
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Hej, Jobe, gdje si izvukao tog lika? Bernarda mislim?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: ...
PostPostano: 07 stu 2006 12:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
AngelMyst napisao:
Hej, Jobe, gdje si izvukao tog lika? Bernarda mislim?


Da, zbilja
Isus je najveći lječitelj duša i bolesnog tijela
ne trebaju nam takvi instant iscjelitelji, ala prokić , hodžini zapisi , reiki isl


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 stu 2006 14:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
To je tipičan New Age !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr