www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 10:48

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 29 lis 2006 20:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Iz knjige o Gospinim ukazanjima
dvojici vidjelaca (Jose-Luis Matheus Barboza i
Juan-Antonio GIL) u Venezuli i koja uostalom
poručuje da svakom čovjeku kažu u njeno ime:

" SVAKOG OD VAS VOLIM OSOBNO I BESKRAJNO"
Time smo pozvani da se zbog ljubavi, a ne zbog straha
obratimo prije nego što bude prekasno .....


- i dalje poručuje Gospa..
"Danas vas pozivam da se ispravno odjente i odložite
svoje dronjke oholosti,grijeha i častoljublja.Ja vas
silno volim, dragi moji, ali nemojte me pogrešno
shvatiti. Vi se želite izmaknuti stvarnosti.AH, draga
djeco, ne bude li se čovjek pokajao, snaći će svijet
golemo zlo.Neki misle kako samo to kazala već prije
mnogo godina i da se nije ispunilo.Još ostaje malo
vremena; trebate znati da je to vrijeme veoma kratko;
promijenti se sada, djeco moja !
Učvršćujte svoju vjeru u molitivi i poniznosti"
(iz javne poruke 02,08,1995)

- Gospina poruka je ne navještenje svršetka svijeta,
već svršetka ere " vladara tame" i početak epohe
tijumfa njezina prečista srca.

..o znanosti..kaže Gospa..
"Molite se za sve koji žele dokazima objasniti ono što
može samo vjera"

--
reče Gospa ,Jose Luisu..

"Dijete drago,ako svaki dan primaš Tijelo mog božanskog
SINA ISUSA, ako moliš krunicu, ispovijedaš se, poznaješ
Bibliju i vršiš zapovijedi, ali nemaš u sebi ljubavi
prema bližnjem , tada ti sve to neće ništa koristiti.
Trebaš voljeti svu svoju braću i sestre bez razlike,
svjedno jesu li bijeli ili crni,bogati ili siromašni.
I trebaš imati osobitu sklonost prema mome božanskom
Sinu Isusu Kristu i ako to želiš prema meni"

p.s. lijepa poruka za sve nas

..citat..
..Gospa reče..o postu..

"Ja vas ne molim za tu žrtvu u korist Boga,jer njemu nije
potreban vaš post, već poradi vas,
jer je to vama
potrebno. Ja vas molim da to činite poradi svog
pročišćenja, za svoju dobrobit,ne za dobrobit Boga, jer
ON JE SAVRŠEN , ali vi niste...


----------

..Gospa...
" Čitav će svijet imati mogućnosti promijenti se, a ne
budu li ljudi ni tada promijenili svoj život,tada će
čovječanstvo, draga djeco , doživjeti teške posljedice..

.nastavak poruka
..reče GOSPA...( iz “ PORUKA LJUBAVI”

“Voljena moja djeco , ja sam Marija,Majka i Djevica koja
u majčinskoj ljubavi upućuje poziv svoj svojoj djeci čitava svijeta: svećenicima, redovnicima, laicima, svima koji žive u svjetlu vjere, kao i svima koji žive u tami grijeha.Draga moja djeco, moj je protivnik želio od početka svijeta odvratiti čovjeka od ljubavi prema Bogu , nudeći mu svoje laži—isprazne užitke,puste iluzije,moć,častoljublje i samodopadljivost, prikazujući ih pritom ka vrline. U njima nećete , maleni moji, naći sreću,jer stvari ovog svijeta su prolazne. Jedino trajno jest ljubav mog Isusa !
Mnogi od vas nose rane u svom srcu, jer su sreću tražili na krivim putevima. Ja vas želim voditi, djeco moja,jer vas volim i pozivam da spoznate kako tu na zemlji, možete
početi doživljavati sreću NEBA.


Znate maleni moji: đavao se uvukao u obitelji,škole,
redovničke zajednice, samostane i u Crkvu i tako izazvao
kaos i raskol, doveo do opadanja vjere i do toga da mnoga moja djeca idu putovima laži, a ne vjere. Mnoga djeca ne
znaju da on đavao postoji i za njega je uspjeh što mu je to uspjelo
. On je Božju djecu uvjerio da ne postoji, jer tako može činiti svoja nedjela, a da čovjek nije svjestan kako se uistinu on krije iza svega .

Maleni moji., sile zla izazivaju snažen napade na Crkvu.
Mnoge će duše biti posve zbunjene, a mnoge žive danas
obmanute zlom.Stoga vam kažem, draga djeco:
jačajte svoju vjeru svetom krunicom i Euharistijom:
budite branitelji Crkve moga Sina
. Ne dopustite, maleni
da sile zla unište u vas djelo moga Sina. Budite na oprezu,jer on sotona bi želio izazvati rascjep u čitavu svijetu, kako bi vas udaljio s pravog puta. Mislite na to da rascijepljeni svijet ne može preživjeti. Zbog toga vas pozivam draga djeco da živite sjedinjeni s mojim Sinom Isusom. U tu biste svrhu morali odbaciti svoju oholost i naučiti voljeti svoju braću i sestre, kao što je moj SIN ISUS volio vas .

Voljena moja djeco, u ova su vremena zamke što ih zlo i svijet postavljaju svakoj duši doveli u mnogih mojih sinova i kćeri do gubitka čistoće i nevinosti, vrlina koje Bog i ja toliko mnogo cijenimo. Draga djeco, u djece se nevinost kvari iz dana u dan; u mladih nečistoća se sve više širi, a isto tako i u mnogih odraslih..iz dana u
dan čini se bludnost sve normalnijom. Ovo društvo zaboravlja Božji zakon. Mnogi su izgubili sveti strah pred Bogom; mnogi idu samo za tim da zadovolje svojoj strasti, ne mareći pritom za sablazan koju time nanose mnogim dušama.
Častoljublje je nažalost zasljepilo mnoge ljude. Pozivam vas djeco moja da ostanete na oprezu i svakodevno odlučno vodite svoju duhovnu bitku, služeći se pritom oružjem koje sam vam dala i da ostanete budni poput vojnika u ratu, kako biste branili svoju dušu i duše svoje male braće i sestara koji se udaljuju s puta vjere.
Maleni moji morate se približiti Isusu, morate očistiti svoja srca od svega što priječi vašu ljubav prema njemu. Potrebno je da jačate svoju vjeru, jer vas đavao iskušava iz dana u dan i želi vas uništiti. On i njegovi anđeli sve više usredotočuju svoje najveće na to da iskvare duše, jer su njihovi dani odbrojani i bliži se velik
GOSPODINOV DAN
. Stoga vas pozivam, maleni moji , ako ne
živite u svom srcu u vjeri, ne možete voljeti Boga i ne možete mu ostati odani. Zbog toga vas pozivam maleni moji da molite činite pokoru, primate svata Otajstva.
Živite po svetom pismu i ljubite svoje bližnje.
Djeco moja , ne oklijevajte više moliti Boga da vam oprosti vaše prijestupe, jer neprijatelj postupa veoma prepredeno i umanjuje vam svijest o vašim prijestupima, tako da grijeh shvatite kao nešto posve razumljivo za život čovjeka u današnjem društvu.
Toliko mnogi lukavština, toliko obmana, toliko spletki kralja laži. Ali vi djeco moja tragajte neprestano za istinom;
U ISTINI ĆETE NAĆI MOGA SINA ISUSA”

..mir svima onima koji čitaju i vjeruju i onima koji
ne vjeruju..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: tri dana tame
PostPostano: 29 lis 2006 20:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
TRI DANA TAME

citat iz knjige" PORUKA LJUBAVI"

..evo još jednog

" TRI DANA TAME"

.Ta tri dana tame doći će kada budu nastupili svi događaji koje je navijestila sveta DJEVICA. U tom će
trenutku biti oslobođeni svi demoni pakla..
Djevica mi je jednom dala ovakovu viziju:
Bio sam u nekom posve mračnom gradu, ali sam unatoč tome
mogao sve vidjeti.Vidio sam kako su užasnuti ljudi pri
hodu držali pred sobom ruku, kako se ne bi udarili o neku prepreku, jer nisu mogli ništa vidjeti.Ti su ljudi
zapomagali i bili veoma prestrašeni zbog tame koja ih je obavijala.Kada sam pošao onamo, morao sam se kloniti
ruševina kuća i leševa koji su prekrivali ulice.
Vidio sam isto tako muškarce i žene koji su se gušili:
držali su se rukama za grlo i činilo se da ne mogu više disati.
Djevica Marija nam je rekla da oni koji su očuvali svoju vjeru trebaju tokom ta tri dana tame ostati kod kuće
i nikome otvarati vrata, jer će tada biti pušteni na slobodu "nečisti duhovi" i oni će nas pokušati obmanuti nastojeći svakojakim smicalicama ući u naše stanove.
Preklinjat će nas da uđu glasovima koji su nama dobro
poznati, ali Marija nas je zamolila da nikako ne otvaramo
vrata i prozore. Osobobito je ustrajala pri tome da ne
otvaramo prozorska krila, kako ne bismo vidjeli što se
vani događa.Zašto? To ne znam, ali znam da se to mora poslušati.

..Zašto je Sv,Marija ustrajala pri tome da ne budemo svjedoci događaja koji će se odigravati izvan utočišta
naših stanova? Dvojici vidjelaca nije navela razlog za to, ali se može uočiti velika sličnost između upozorenja
Kristove Majek čovječanstvu i upozorenja anđela u predvečerje uništenja SODOME;

..Djevica marija nam je otkrila da će zli krajem ovog stoljeća očitovati svoj gnjev kao nikada prije, jer zna da su mu dani odobrojani.Kristova na Majka daje međutim
oružje kako bismo se mogli obraniti od njega.Tako nas
poziva da oko vrata nosimo: čudotvornu medalju,križić,krunicu i karmelski škapular, koji nam
prvi put treba staviti oko vrata svećenik. U svakoj kući
neka na počasnom mjestu bude križ.
..oruđe što nam ga preporuča Marija jest križ.
Ona nas moli da na kućna vrata stavimo križ.Obećaje da
će time kuća biti zaštićena od nevolja rata i epidemija.
A za to ne traži Djevica Marija ništa drugo nego da na
koljenima izmolimo petnaest otajstva krunice na nakanu
njezina PREČISTOG SRCA prije nego što na vrata stavimo
križeve koje treba blagosloviti svećenik..

mir svima


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 20:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
.ovoj temi se pridružio i natanel..pa objavljujem i njegov post
.tu temu sam..objavio na iskonu)
..u svezi tri dana tame i veza s Međugorjem..

..natanel citat:


Tri dana mraka, ali ovaj puta protegnuta na cijelu Zemlju, navještaju mnogi mističari i vidioci kroz čitavu povijest. Evo nekih: Bl. Anna Maria Taigi, Otac Pio, Otac Nectou ( Isusovac ), sveta Hildegarda, mnogi stigmatici… Više o svemu ( na engleskom ) može se naći na www.nd.edu/~mary/dark.html

Zanimljivo je da je glavni tekst kojim se služi autor članka onaj iz Medjugorje newslettera ( kolovoz 1992 ) kojeg imam na hrvatskom –
pa evo nekoliko rečenica za one kojima se ne da čitati na eng..

Franjevac David Lopez služi Bogu u samotištu 'Naše Gospe od Nježnosti ' u malom seocetu uz teksaško-meksičku granicu. Kad je bio u Međugorju 1987 godine – na blagdan VELIKE GOSPE – UZNESENJA MARIJINA NA NEBO u svojoj nutrini čuo je Marijin glas. Poruku koju je dobio povjerio je svom biskupu. Ovaj mu je rekao: 'David, te riječi nisu nove. Poruka nije (samo) za tebe i ne smiješ ju čuvati (za sebe). Ona je za cijeli svijet, i neću te sprječavati da objavljuješ/tiskaš ovaj tekst. Budi mudar jer neće svi htjeti prihvatiti niti shvatiti ga. Svakako, glede teksta – on nema doktrinalne, duhovne ni moralne greške.'

BDM mu je rekla slijedeće:
»Ne boj se zbog trodnevne tame koja će doći na Zemlju.
Svi koji žive poruke i provode nutarnji život molitve bit će upozoreni nutarnjim glasom od tri do jednog tjedna prije nego se to dogodi.
Moja djeca moraju nastaviti sa pokorom za svoje grijehe i moliti…
Neka si priskrbe blagoslovljene vode, riječi blagoslova te časte Presveto Srce Isusovo.
Pred Njim neka gori predblagdansko svjetlo. . .
Ne bojte se nikoga i ničega!

Budite puni Božje ljubavi sa molitvom, čitanjem Svetog pisma i primanjem svetih Sakramenata.
Sa vama ću biti u časovima trpljenja.
Moja me djeca mogu zazivati kao svoje sigurno utočište.
Oni koji se trude svladati opetovane grijehe, neka ne očajavaju, Bog će uzeti u obzir njihove želje i nastojanje da svladaju grijeh…»

Uslijedilo je objašnjenje Kraljice Mira :

Za vrijeme trodnevne tame nijedan demon neće ostati u paklu. Svi će biti na Zemlji.
Ta tri dana bit će tako tamna da nećemo moći vidjeti vlastite ruke pred očima.
Presveta Djevica je rekla da zatvorimo sva vrata i prozore te ne otvaramo na pozive izvana. Naša najveća kušnja biti će kada demon bude oponašao glasove naših najdražih. Ona je rekla:
To neće biti vaši dragi. To će biti demoni koji će vas pokušati dozvati iz vaših kuća.
Tama će trajati točno 72 sata. Brojanje sati biti će moguće samo pomoću mehaničkih satova jer neće biti nikakve struje. Svjetlo će davati samo blagoslovljene svijeće.
-----

Eto, druschkani, nabavimo blagoslovljenu vodu i svijeće.
Obratimo se i živimo u dobroti. (natanel)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 20:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..ovo naglašavam kao odgovor moyi na njeno pitanje..

"Moja djeca moraju nastaviti sa pokorom za svoje grijehe i moliti…
Neka si priskrbe blagoslovljene vode, riječi blagoslova te časte Presveto Srce Isusovo.
Pred Njim neka gori predblagdansko svjetlo. . .
Ne bojte se nikoga i ničega!
Budite puni Božje ljubavi sa molitvom, čitanjem Svetog pisma i primanjem svetih Sakramenata.
Sa vama ću biti u časovima trpljenja.
Moja me djeca mogu zazivati kao svoje sigurno utočište.
Oni koji se trude svladati opetovane grijehe, neka ne očajavaju, Bog će uzeti u obzir njihove želje i nastojanje da svladaju grijeh


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 20:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 tra 2006 17:04
Postovi: 242
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naggar napisao:
Eto, druschkani, nabavimo blagoslovljenu vodu i svijeće.


I knjigu "PORUKA LJUBAVI" koju na svojim policama nuđa velecijenjeni UPT.
Cijena? Prava sitnica.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 21:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
malo poruka Gospinih-----

..“Vi posve maleni moga srca, sjetite se da vam Duh Sveti po molitvi, postu i poznavanju zapovijedi nudi svoje svjetlo, kako
biste znali otkriti zamke zla, jer su mnoga djeca u današnje vrijeme zbunjena, budući da se obmanjuju učenjima tame koja
se pričinjaju da dolaze od Svjetla
.
“Maleni moji, mnogi su od vas zbog nepoznavanj istine lak
plijen za đaval, jer vas on lukavo smišljenim trikovima vuče
za sobom i odvlači sve dalje od istine.
“Draga moja djeco, želim da znate da vas je moj Sin svojom smrću otlupio i da vas je njgova žrtva oslobodila iz lanaca grijeha. Voljena moja djeco, ne vjerujte u ono što su ljudi nazvali reinkarnacijom, jer to ne postoji; to je samo još jedna
od neprijateljovih lukavih smislica da bi na taj način što više duša odvukao u pakao.”
(iz javne poruke 24,01,1996..Gospa –knjiga “poruka ljubavi”

----------------------------------------------------------
...“Niz budućih događaja brzo će se nastaviti. Doći će
do trećeg svjetskog sukoba
koji će izazvati golema
razaranja i svagdje na planetu sijati smrt. Katastrofama
što će ih izazivati ljudi pridružit će se i priroda, putem više
katastrofa koje će slijediti tako brza jedna za drugom da čovjek
neće imati vremena predahnuti.
Ljudski grijesi neće potaknuti prirodu samo na katastrofe okoliša, već i na nastanak više epidemija od kojih je jedna,
koja mi je bila spomenuta, biti strašnija od sih što čovjek
poznaje od pojave crne kuge.Ta će bolest brzo dovoditi do
truljenja kože, iza čega će slijediti vrlo teška smrt. Ona će se
prenijeti mnogo lakše nego SIDA i to već samim tjelsnim kontaktom jedne osobe s drugom.
Čovjek će misliti da doživljava svršetak svijeta
(vidjelac Juan-Antonijo)

..još dodaje...

“prije nego izbije 3.sv,rat doći će do progona katoličke crkve, osobito Pape.
“doći će dan kada će se Euharistija morati slaviti tajno, kao u doba katakombi,
doći će vrijeme kad će se nametati vjerski nazor, po antikristu
..ali to će biti veoma kratkog trajanja..


.ima li kakvih sličnosti s našim vremenima..

mir svima i snage u vjeri


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2006 21:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2006 15:58
Postovi: 189
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naggar napisao:
malo poruka Gospinih-----



..još dodaje...

“prije nego izbije 3.sv,rat doći će do progona katoličke crkve, osobito Pape.
“doći će dan kada će se Euharistija morati slaviti tajno, kao u doba katakombi,
doći će vrijeme kad će se nametati vjerski nazor, po antikristu
..ali to će biti veoma kratkog trajanja..


.ima li kakvih sličnosti s našim vremenima..

mir svima i snage u vjeri




Ne nagli Naggare! Kao tajnik međugorana bi trebao znati da bi prije svih tih događanja trebalo uslediti objavljivanje 10 tajni u nizu jedna za drugom. A svetski rat, progon Crkve i dani tame bi trebali uslediti posle kao posledica odbacivanja Božjeg poziva. A koliko sam shvatio iz mog skromnog poznavanja oko tih proročanstava ta tri dana tame bi bila rezultat udara kometa , praćenog ognjem s neba, i vulkanskom lavom koja bi ispunila zemljinu atmosferu kao posledica udara. Sile tame bi tada bile oslobođene. strpi se i rađe svoje vreme usmeri k duhovnoj obnovi jer toliko duša luta nespašeno. Ovi pozivi neba, ukoliko su tačni za sada se ne odnose toliko na nevernike , koliko na nas koji smo pozvani na predanije služenje . probuđivanjem straha se ne proizvodi obraćenje, nego govorom o Božjem milosrđu. :u215:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2006 01:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 ožu 2006 00:32
Postovi: 227
Lokacija: Selo kraj Metkovića
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dakle... :shock:

Dana 31.8.2001 u večernjim satima...kad su moja draga djeca -Bog ih blagoslovio... čudesno utonila ranije u san ... uzeh krunicu i počeh molitvu...

Osjetih jezu , nemir i ometanje ... nešto me priječi da molim,a misli oće odlutati od molitve ,od krunice i Zdravo Marije...

Odbih odlučno to zlo,nekoliko puta i nasta tišina ...Nutarnjom spoznajom dobih zahtjev da se molim .
Upitah - Što da molim...?
Krunicu Božanskog Milosrđa
Upitah - Koliko puta ???
10 krunica u istu večer za svaki dan po jednu ... hitno,žurno ... sa srcem!

I tada , potaknuta na molivu - bez okljevanja pristajem.
Završavam molitvu obične krunice i tada shvaćam - pa ja neznam kako ide krunica Božanskog Milosrđa.
Promislih i upitah - šta sad ?

Tada pođem do regala i pogledam - na polici slika Isusa Krista na kojoj drži jednu ruku na srcu ,a iz druge ispružene isijavaju se zrake...Tu sam sliku dobila dva-tri mjeseca prije toga ,ali nisam imala pojma šta sam dobila .Nisam zagledala,a pošto je slika bila predivna stavila sam je na regal - da je gledam dok obavljam svoje kućanske poslove.

Otvorim regal i uzmem sliku - okrenem poleđinu i na poleđini piše - Krunica Božanskom Milosrđu...Uzmem krunicu, i sliku i počnem moliti...

U toku molitve - osjetim jaku srdžbu Božiju i jaku ljubav Marijinu kojom pred Bogom traži milost za nas grešnike na zemlji te jaki poticaj da nastavim moliti sa što većim žarom.

I tada vidjeh - Arkanđela Mihovila gdje stoji sa dignutim mačem spreman na boj ...i vidjeh gdje se molitvom smanjuje i odgađa dan odluke... Milost je dobivena , kazna odgođena - jer Mihovil spust mač ... Ali s naznakom da je samo dobivena odgoda ...


Ovo se dogodilo dana 31.8.2001 godine ...deset dana nakon toga pali su blizanci - mnogi su poginuli,ali je nevjerojatno koliki su baš taj dan čudom ostali kod kuće ili su nešto zaboravili ili jednostavno nisu bili na poslu ili u tornjevima...S obzirom da u tornjevima radilo 10 000 ljudi + još veliki broj klijenata i turista..Ne može se govoriti o žrtvama kao nevjernicima koji se nisu našli u Milosrđu - ne, naprotiv ...

U Bibliji postoji Otkrivenje u kojem piše da će se zvijer okrenuti na bludnicu - te će je rastrgati... Bludnica je na sedam otoka i u njoj se govori svim jezicima ,a kao što znamo bludnica se prodaje za novce .Sve za novac i sve za profit ....Zvijer ? Fanatizam - u kojem nema ni ljubavi,ni bilo kakve veze sa Bogom i Božjim zakonima ... bez obzira iza koje se vjeroispovijesti sakriva ...


Ovaj tekst mi je poslala jedna moja sugrađanka !

Jeste povezali?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2006 06:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Jovan napisao:
naggar napisao:
malo poruka Gospinih-----
..još dodaje...

Citat:
“prije nego izbije 3.sv,rat doći će do progona katoličke crkve, osobito Pape.
“doći će dan kada će se Euharistija morati slaviti tajno, kao u doba katakombi,
doći će vrijeme kad će se nametati vjerski nazor, po antikristu
..ali to će biti veoma kratkog trajanja..


.ima li kakvih sličnosti s našim vremenima..

mir svima i snage u vjeri


Ne nagli Naggare! Kao tajnik međugorana bi trebao znati da bi prije svih tih događanja trebalo uslediti objavljivanje 10 tajni u nizu jedna za drugom. A svetski rat, progon Crkve i dani tame bi trebali uslediti posle kao posledica odbacivanja Božjeg poziva.


.ne naglim. .jovane...to su ..citati iz knjige..
..sve može biti ..a i ne mora..sve se može promijeniti ili ublažiti..
..a uglavnom ..bude..
..jer grješno čovječanstvo..ne odstupa..
..samo ono malo..molitve...obuzdava čašu Božje srdžbe ,
..BESKRAJNO More Milosrđa..obuzdava gnjev pravednosti..



mir s tobom


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2006 09:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
jana napisao:
Dakle... :shock:

Dana 31.8.2001 u večernjim satima...kad su moja draga djeca -Bog ih blagoslovio... čudesno utonila ranije u san ... uzeh krunicu i počeh molitvu...

Osjetih jezu , nemir i ometanje ... nešto me priječi da molim,a misli oće odlutati od molitve ,od krunice i Zdravo Marije...

Odbih odlučno to zlo,nekoliko puta i nasta tišina ...Nutarnjom spoznajom dobih zahtjev da se molim .
Upitah - Što da molim...?
Krunicu Božanskog Milosrđa
Upitah - Koliko puta ???
10 krunica u istu večer za svaki dan po jednu ... hitno,žurno ... sa srcem!

I tada , potaknuta na molivu - bez okljevanja pristajem.
Završavam molitvu obične krunice i tada shvaćam - pa ja neznam kako ide krunica Božanskog Milosrđa.
Promislih i upitah - šta sad ?

Tada pođem do regala i pogledam - na polici slika Isusa Krista na kojoj drži jednu ruku na srcu ,a iz druge ispružene isijavaju se zrake...Tu sam sliku dobila dva-tri mjeseca prije toga ,ali nisam imala pojma šta sam dobila .Nisam zagledala,a pošto je slika bila predivna stavila sam je na regal - da je gledam dok obavljam svoje kućanske poslove.

Otvorim regal i uzmem sliku - okrenem poleđinu i na poleđini piše - Krunica Božanskom Milosrđu...Uzmem krunicu, i sliku i počnem moliti...

U toku molitve - osjetim jaku srdžbu Božiju i jaku ljubav Marijinu kojom pred Bogom traži milost za nas grešnike na zemlji te jaki poticaj da nastavim moliti sa što većim žarom.

I tada vidjeh - Arkanđela Mihovila gdje stoji sa dignutim mačem spreman na boj ...i vidjeh gdje se molitvom smanjuje i odgađa dan odluke... Milost je dobivena , kazna odgođena - jer Mihovil spust mač ... Ali s naznakom da je samo dobivena odgoda ...


Ovo se dogodilo dana 31.8.2001 godine ...deset dana nakon toga pali su blizanci - mnogi su poginuli,ali je nevjerojatno koliki su baš taj dan čudom ostali kod kuće ili su nešto zaboravili ili jednostavno nisu bili na poslu ili u tornjevima...S obzirom da u tornjevima radilo 10 000 ljudi + još veliki broj klijenata i turista..Ne može se govoriti o žrtvama kao nevjernicima koji se nisu našli u Milosrđu - ne, naprotiv ...

U Bibliji postoji Otkrivenje u kojem piše da će se zvijer okrenuti na bludnicu - te će je rastrgati... Bludnica je na sedam otoka i u njoj se govori svim jezicima ,a kao što znamo bludnica se prodaje za novce .Sve za novac i sve za profit ....Zvijer ? Fanatizam - u kojem nema ni ljubavi,ni bilo kakve veze sa Bogom i Božjim zakonima ... bez obzira iza koje se vjeroispovijesti sakriva ...


Ovaj tekst mi je poslala jedna moja sugrađanka !

Jeste povezali?


Jano, pomozi jos malo da povezemo..., osobno od kada svaki dan molim krunicu Bozanskom Milosrdju, osjecam Milost Bozju, dopustio je Bog da mu se jos malo priblizim, da jos malo spoznam i Njegovu volju i pouzdam se u Njega. Tako je Isus Krist i obecao onima koji mole krunicu Bozanskom Milosrdju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr