www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 16:58

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2006 11:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..pozdrav mojim venezuelkama
..jer su zajedno provele tri dana..ali ne tame..
..već ...svjetla..

mir nama


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lis 2006 20:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 tra 2006 17:04
Postovi: 242
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naggar napisao:
Iz knjige o Gospinim ukazanjima dvojici vidjelaca (Jose-Luis Matheus Barboza i Juan-Antonio GIL) u Venezuli i koja uostalom poručuje da svakom čovjeku kažu u njeno ime:

" SVAKOG OD VAS VOLIM OSOBNO I BESKRAJNO"


"Djeco moja, bolje je izmoliti kratku molitvu od srca, nego bez ljubavi izreći mnogo riječi.
Ipak biste trebali znati da se treba moliti svaki dan sve više.
Važno je da uvidite kako je vaša molitva bez ljubavi poput zvona koje ne odjekuje."

(Iz javne poruke od 6. prosinca 1995.)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lis 2006 22:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Natanael napisao:
naggar napisao:
Iz knjige o Gospinim ukazanjima dvojici vidjelaca (Jose-Luis Matheus Barboza i Juan-Antonio GIL) u Venezuli i koja uostalom poručuje da svakom čovjeku kažu u njeno ime:

" SVAKOG OD VAS VOLIM OSOBNO I BESKRAJNO"


"Djeco moja, bolje je izmoliti kratku molitvu od srca, nego bez ljubavi izreći mnogo riječi.
Ipak biste trebali znati da se treba moliti svaki dan sve više.
Važno je da uvidite kako je vaša molitva bez ljubavi poput zvona koje ne odjekuje."

(Iz javne poruke od 6. prosinca 1995.)


Jasno kao suza.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 lis 2006 02:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 ožu 2006 00:32
Postovi: 227
Lokacija: Selo kraj Metkovića
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sama Molitva Božanskom Milosrđu je - nadnaravna ,čudesna i izvanredna milost kojom nas je sam Gospodin darovao preko svoje službenice - danas svetice koja je za Svetu Crkvu Katoličku dala svu sebe.

Sad sam ti tila napisati "romane" ... ali, bit svega je LJUBAV .
Koliko ljubavi izvire iz tebe prema Gospodinu ,tolikom mjerom i više Gospodin se daruje tebi - po svom Božanskom Milosrđu...

Po tom Milosrđu će se svijet spasiti ...Zato molite krunicu Božanskog Milosrđa ... Leo , otkrivaš ljepotu susreta :D

O ljubavi se može pričati - a to koliko uistinu imate ljubavi - Gospodin jako dobro zna.Pa i sam kaže da od gomile isprazno izgovorenih RIJEČI nema koristi i da će se za svaku UZALUD izgovorenu davati računa!?

Poruke,poruke,poruke - a sve je tako jednostavno ,da ne može biti jednostavnije nego što jest ...Svojom snagom,svojom silom,svojom željom,svojim htjenjem - bez Božje Milosti ne možemo NIŠTA.

Da je Isus htio biti senzacija koja čini senzacije - ne bi se rodio u štalici ...Jednostavno,neke stvari ne vidimo ,jer smo slijepi i pored zdravih očiju - a neke jer nam nije došlo vrijeme da ih vidimo.

Ako se treba nekoga nagovarati da nekoga voli - to nije prava ljubav ...
Može li se voljeti nekoga samo zato jer te netko na to nagovorio?Ne može...Kad tad ćeš morati ponovno biti nagovoren da ostaneš sa tom osobom ,pa ponovno,pa ponovno,pa ćeš otići ..Od nagovaranja nema ništa ...

Ali kad osjetiš pravu ljubav - postaje bitan samo onaj koga voliš , i za tu osobu ti nisu potrebni ni nagovori, ni posrednici , nitko..Jednostavno je voliš i trudiš se što bolje ju upoznati ... A pošto se sa druge strane nalazi Isus koji nas toliko ljubi da je svoj život dao za nas ...možeš biti sto posto siguran da će ti se na ljubav uzvratiti velikom ljubavlju ...To je to!

don Alojzije mi je jednom prigodom rekao " Nemoj se misliti što će biti , kako će biti i komu će biti ...misli samo na to komu se moliš!"
A ja bih još nadodala - i da u svemu što se događa vjeruješ Bogu koji svako zlo okrene na dobro...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 lis 2006 02:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 ožu 2006 00:32
Postovi: 227
Lokacija: Selo kraj Metkovića
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
A što se tiče srdžbe ...

Smak svijeta ili poslijednji dani ...!?

Dali znate dan kad će vas Gospodin pozvati k sebi?

Ja ga ne znam i iskreno NE ZANIMA ME!? Postoji razlog zašto ne znamo ,ali zato svaki dan trebamo proživjeti kao da nam je poslijednji dan na zemlji ...

Mislite na to kako ćete biti spremni za susret sa Gospodinom - a ne kad i kako će se dogoditi smak svijeta.Jer ako niste spremi za susret s njim danas - što vam znači smak svijeta kad ćete se također naći s njim oči u oči - dakle isto vas čeka.

Ovako ove priče ne čine ničega dobra već se samo ljudi boje - a svejedno ih isto čeka na kraju života - susret s Gospodinom i polaganje računa.
Jeli bolje živjeti u strahu ili u MIRU?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 lis 2006 09:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
U Njegovu Milosrdju je najljepse zivjeti na zemlji!
'Jer ako ljubite one koji vas ljube, kakva li vam plaća? Zar to isto ne čine i carinici? I ako pozdravljate samo braću, što osobito činite? Zar to isto ne čine i pogani?'


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 stu 2006 10:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 tra 2006 17:04
Postovi: 242
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Maleni moji, najveće je blago stvarna, živa nazočnost moga božanskog Sina Isusa u presvetom oltarskom Sakramentu. (...)
Djeco moja, gajite veliku ljubav prema Svetoj Misnoj žrtvi; znajte da je to najpotpunija, najsavršenija i Bogu najdraža molitva, jer se u njoj najpotpunije sjedinjujete s Bogom na ovoj zemlji. (...)
Draga djeco, svijetu je prijeko potrebna molitva, osobito euharistijsko klanjanje. (...)

(Iz javne poruke od 5. lipnja 1996.)


Voljena moja djeco, danas vas želim pozvati da dublje promislite o mojim riječima. Danas vam želim reći da je moj sin živ, nazočan u Svetoj Euharistiji, da je njegova riječ, sveto Evanđelje, doista stvarnost; nisu to ljudski snovi i bajke, a ni lažni simboli. Moj je Sin zaista došao na svijet i želio je ostati u Euharistiji da bi vas hranio svojom snagom.
Mnoga moja djeca ne prihvaćaju tu istinu, a drugi je žele poreći. Voljena moja djeco, molite Boga da umnoži i osnaži vašu vjeru.
Draga moja djeco, vi - a s tim "vi" mislim svu svoju djecu – niste shvatili kakav vam neopisivo veliki poklon daje Bog Otac, Sin i Duh sveti u svetoj Pričesti. Svaki put kada sudjelujete na Svetoj Misi, nalazite se u nazočnosti presvetoga Trojstva okruženog svim anđelima i svecima neba ...

(Iz javne poruke od 8. veljače 1995.)

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 stu 2006 17:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Draga moja djeco, vi - a s tim "vi" mislim svu svoju djecu – niste shvatili kakav vam neopisivo veliki poklon daje Bog Otac, Sin i Duh sveti u svetoj Pričesti. Svaki put kada sudjelujete na Svetoj Misi, nalazite se u nazočnosti presvetoga Trojstva okruženog svim anđelima i svecima neba ...(Iz javne poruke od 8. veljače 1995.)

..lipog li okruženja..
..a naše .oči..nevjeruju..
..samo srce..radosno ..i tajno zakuca..
..bez nas..u nama..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 stu 2006 19:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Ne bojte se nikoga i ničega!
Budite puni Božje ljubavi sa molitvom, čitanjem Svetog pisma i primanjem svetih Sakramenata.
Sa vama ću biti u časovima trpljenja.

Ne bojte se nikoga i ničega! Budite puni Božje ljubavi sa molitvom, čitanjem Svetog pisma i primanjem svetih Sakramenata.
Sa vama ću biti u časovima trpljenja.

Ne bojte se nikoga i ničega! Budite puni Božje ljubavi sa molitvom, čitanjem Svetog pisma i primanjem svetih Sakramenata.
Sa vama ću biti u časovima trpljenja.

Ne bojte se nikoga i ničega!
Ne bojte se nikoga i ničega!
Ne bojte se nikoga i ničega!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 stu 2006 19:17 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 27 lis 2006 22:29
Postovi: 82
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospina poruka:
25.listopada 2006
"Draga djeco! Danas mi je gospodin dopustio da vam ponovno kažem da živite u milosnom vremenu. Niste svjesni, dječice, da vam Bog daje veliku šansu da se obračate i živite u miru i ljubavi. Vi ste toliko slijepi i navezani na zemaljske stvari, i mislite na zemaljski život. Bog me je poslao da vas vodim prema vječnom životu. Ja, dječice, nisam umorna iako vidim vaša srca teška i umorna za sve što je milost i dar. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr