www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 07:22

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 15 tra 2007 19:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Mi ljudi uvjek gladujemo za nekim koji ce nas ljubiti,cijeniti,jacati,hrabriti ,tjesiti....(pa i ciniti kako bi mi zeljeli)
i uvjek zelimo nama sve naj..naj..bolje.
Pa mozda i taj drugi isto tako zeli.Trudilimo se uvjek da postignemo onu ljubav koju nam je Isus pokazao i po njoj zivio."Novu vam zapovijed dajem":Ljubite jedan drugoga;kao sto sam ja ljubio vas,ljubite i vi jedan drugoga."He kad bi makar uvjek mislili samo na nju,a na nju moramo misliti,a poneki put i zaboravimo,postanemo ogorceni,okorjeli ,povuceni u sebe..i sve bez ljubavi.
Zelimo li pokloniti ljudima svoje srce,onda sve to mora da odpada.
Malo vise strpljivosti i mira ,donosi suprotno,tu osjecamo da je svaki covjek moj brat i sestra,i da ih jedino s ljubavi mogu pridobiti kao bliznjeg.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 kol 2007 19:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Volim djecu..

"Tada mu neki donesose malu dijecu da ih se dotakne.Ucenici su ih rijecima zaustavljali.Kad to vidje Isus ,razljuti se te im rece..
"Pustite djecicu k meni;nemojte im prijeciti,jer takvima pripada Kraljestvo Bozje!Zaista kazem vam,tko ne primi kraljestva Bozjega ,kao malo dijete,taj sigurno ne ce uci u nj"(Mk10,13-15)

Volim djecu kaze Bog,htio bih da im sve slici...(kako je tesko biti dijete)
Ne volim stare,kaze Bog,osim ako su kao dijeca(oni vide svog bliznjega u svakom covjeku)
Sto vise: zelim u svom kraljestvu samo dijecu,to je moja odluka oduvjeka.(njihov zivot je jednostavan)
Zgrcenu dijecu,grbavu djecu,iznakazenu dijecu,sijedu dijecu,djecu svake vrste kojugod pomislite,ali djecu (a ne djetinjaste)
Volim djecu kaze Bog ,jer moja slika u njima nije jos zamucena..
Oni svoju slicnost samnom nisu jos povrijedili,novi su ,cisti bez mane i prijekora,bez predrasuda(on vidi ljubav u svakom covjeku)
Kad im se blago prignem,sebe u njima nalazim.
Volim djecu ,jer su jos sposobna rasti,jer su se sposobna uzdizati..
Ona napreduju,na putu su.
A od starih ,kaze Bog nema sta ocekivati..Oni ne rastu,ne usavrsavaju se vise.Zaustavili su se.To je nevolja,kaze Bog,stari misle da su vec sve postigli..
Volim veliku djecu ,kaze Bog ,jer su jos sposobna boriti se,jer jos grijese.
Ne zato jer grijese,kaze Bog,shavtiteme,nego jer znaju da grijese,jer to priznaju i jer se trude da ne grijese vise.
A stare,kaze Bog ne volim;oni nikome nisu ucinili nazao,oni za se ne nalaze prijekora.
Ne mogu im oprostiti,nema nista da bi im se moglo oprostiti..
To mi razdire srce,kaze Bog,srce mi razdire -jer nije istina.
A iznad svega,kaze Bog ,oh ,iznad svega volim djecu zbog njihova pogleda,Iz njega odgonetam njihovu dob.
U mojem nebu najvise ce biti ociju petogodisnjaka:ne poznam ,naime nista ljepse od cistog djecjeg pogleda.
Nije se tome cuditi,kaze Bog.U njima ja prebivam i ja sam onaj koji se naginje,kroz prozore njihove duse.
Kad sretnete cisti pogled-tada sam to ja-koji vam se vedro smijesi.
Naprotiv kaze Bog,ne poznajem nsita tuznijega od ugasenih dijecjih ociju
Prozori su otvoreni,ali je dom prazan.Dvije crne rupe bez tracka svijetla,dva oka a pogleda nema.
Ja zelostan stojim na vratima i zebem i cekam i kuvam.
Htio bi sto prije uci.A on ostaje sam.dijete..zatvorilo se,otvrdnulo,usahnulo,ostarilo..JADNI STARI ,KAZE BOG.
Aleluja,aleluja ,kaze Bog ustajte svi maleni starci.
To je vas Bog.Vjecni,uskrsnuo je da probudi dijete u vama.
Pohitite sad je cas,sprem sam vam vratiti ljepotu dijetinjstva,divan dijetinji pogled...
Jer ja volim djecu ,kaze Bog i htio bih da im sve slici..

Oni imaju srce i oci za svakoga...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 kol 2007 17:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Aurelius je rekao da bi život položio za sestru svoju.....koju i ne pozna .........kad bi mogao.......jer on nema obitelji,,,,a ona ima........
Tako on ljubi.......Bog naš ga blagoslovio.........
Od Božje i ove..život svoj dati za brata svoga.... nema veće ljubavi......


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ruj 2007 20:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Nikoga ne cuva jakost njegova..NEGO MILOST BOZJA..

Ne budite sitne duse koje gledaju tudje mane,
nego gledajte na Boga i njega sljedite..
Tako svaki covjek i svaki brat i sestra,zive u krugu oko nas..
A Bog stori i njega kao i nas..Bog nam salje njega na nas put,
dali ga prepoznamo,dali se osmjehnemo,i sta vidimo u tom covjeku..?

Isuse molimo te da nam dadnes snage i vjere,da uvjek gledamo u tvom pravcu,i da prepoznamo svakog onog koji treba nasu pomoc..
Ti Gospodine Isuse trazis od nas suradnju.
trazis da budemo prijatelji...a bez Tebe,i bez Tvoje odluke...nema nista.!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 ruj 2007 08:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Jučer mi se dogodilo nešto pomalo neobično...
Nikad nisam otišla u crkvu na krunicu prije mise, ali jučer sam se nekako slučajno našla i tamo..i molila s ostalim ljudima. Nakon toga je bila prekrasna sveta misa.. A nakon toga - bila je molitva za oslobođenje koju vodi pater Smiljan Kožul.
Na tim molitvama pretežno sudjeluju članovi molitvene zajednici te crkve, ali itekako su dobrodošli i svi drugi...
Bila sam jako umorna i nije mi se ostajalo, ali me nešto vuklo da ipak ostanem... I tako ja ostala...
Bilo je prekrasno - pjesma, molitva, neki su imali jake reakcij: najviše me potreslo kad je pater Kožul molio molitvu oslobođenja, a jedna je žena (vjerojatno zaposjednuta) bijesnim i luđačkim glasom vikala "Dosta! Dosta!"
Bila je jako glasna i bijesna (ne ona, nego taj koji je muči) i tad je pater Kožul zamolio Isusa da svojom ranom na desnom ramenu oslobodi tu ženu - čim je to izgovorio - ona je užasno i bolno kriknula, baš kao da je netko kolje! Uvijek me zadive takve situacije, iako sam ih već puno puta doživjela.
Uvijek me malo potrese to Zlo koje se zaista osjeća u takvim situacijama, ali me još više potrese Isusova moć u tim situacijama - presretna sam kad vidim kako Isus liječi i kolika je moć u Njegovom imenu.

A što me osobito dotaklo... Kao što sam rekla, bila sam sama na toj molitvi. Inače uvijek volim biti u društvu i mrvicu mi je bilo neobično što sam sama došla, ali nema veze - da doživim i to - biti sama na takvom susretu, a opet - među svojom braćom i sestrama.
Ja sam sjedila na početku reda, a na kraju reda je sjedio jedan simpatičan dečko. I on je došao sam.
Bilo mi je malo lakše - Super, ima ih još koji dođu sami i koji su van ove molitvene zajednice.
Između nas su sjela dva starija gospodina i jedan dečko, sva ostala mjesta u našem redu su bila prazna.
Pater Smiljan je govorio neka molimo da nas Isus dotakne svojom probodenom rukom. Molili smo da nas Isus dotakne...
Ja sam molila svim srcem jer zaista baš nikada nisam imala iskustvo da "nešto osjetim" u takvim situacijama. Cijelo sam vrijeme govorila u sebe: Isuse, da te samo dotaknem! Ili da Ti dotakneš mene...

U jednom je trenutku pater Smiljan rekao nek zagrlimo osobe oko sebe. Uh, pa kako ću nekoga zagrliti, a nikoga ne poznajem i još sam baš na mjestu gdje i nema ljudi oko mene - svi su mi daleko, na početku reda?? Baš mi je bilo smiješno...obazrela sam se oko sebe i vidim - pa svi se grle! Ja se onako smješkam i čudim se tom prizoru (a bilo je nešto prelijepo u tom prizoru...uspjela sam vidjeti onaj iskreni sjaj i radost u očima onih koji se grle...).
Tad je odnekud došao do mene jedan dečko i rukovao se sa mnom i zagrlio me. Nakon toga su došla ona dva starija gospodina i lagano me zagrlili. Uh, bilo je to tako smiješno, ali - lijepo i toplo.. Nije bilo neugode.

I tad je došetao do mene i onaj simpatičan dečko s početka reda - zagrlio me i - poljubio. U obraz, naravno! U oba obraza... :oops:
Nikad nisam osjetila nježniji, neviniji i topliji zagrljaj i poljubac nego je bilo od tog dečka. Osjetila sam svu njegovu nježnost i - ranjenost. Ne znam kako to objasniti, ali sigurna sam da je taj dečko jako ranjen jer kao da me preplavila neka bol kad me zagrlio i poljubio - ne moja bol, njegova bol. Kao da sam u tim trenucima primila svu njegovu ranjenost.
Ne mogu to nikako opisati... Osjetila sam koliko mu je bio potreban taj zagrljaj i poljubac - nije tu bilo ničeg muško-ženskog...sigurna sam. Bio je to zagrljaj brata. Brat je zagrlio sestru kojoj je također očito trebao taj zagrljaj čim me toliko dirnuo... Nije me dirnuo zbog toga jer mi je dečko simpatičan!!

I tad sam pomislila - možda je to bio Isusov dodir? Jer sam u tim trenucima osjećala kao da me grli nešto nezemaljsko, kao da sam u naručju nekoga koga poznajem tisuću godina, a ne osobe koju uopće ne poznajem.. Osim ranjenosti koju sam osjetila, osjetila sam i veliku radost, neobičnu radost...

Nakon nekoliko minuta smo opet molili da Isus uđe u naše srce. Sad ne znam što je to bilo, ali - u tim sam trenucima također osjetila nešto neobično: kao da mi je vrh glave otvoren i kao da je nešto lagano i pomalo hladno (ali ugodno) strujalo u mene. Nije bio u pitanju klima-uređaj!! Ne znam jel to bila ona situacija kad protrneš jer čuješ prekrasnu pjesmu o Isusu ili nešto drugo.
Jel itko ikad od vas osjetio nešto takvo - da mu nešto struji u glavu??

Što se tiče zagrljaja onog dečka, možda to nije bio Isusov zagrljaj, ali bio je iskreni zagrljaj BLIŽNJEG. Zagrlilo me nebrojeno ljudi kroz cijeli moj život, ali ovo je do sad najljepši i najosjećajniji zagrljaj u kojem sam bila!
Tako se vjerojatno ljubi bližnjeg... Pa i onoga kojega ne poznaješ, s kojim nikad nisi progovorio ni riječ..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 ruj 2007 23:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
ela bredi napisao:
Bilo je prekrasno - pjesma, molitva, neki su imali jake reakcij: najviše me potreslo kad je pater Kožul molio molitvu oslobođenja, a jedna je žena (vjerojatno zaposjednuta) bijesnim i luđačkim glasom vikala "Dosta! Dosta!"
Bila je jako glasna i bijesna (ne ona, nego taj koji je muči) i tad je pater Kožul zamolio Isusa da svojom ranom na desnom ramenu oslobodi tu ženu - čim je to izgovorio - ona je užasno i bolno kriknula, baš kao da je netko kolje! Uvijek me zadive takve situacije, iako sam ih već puno puta doživjela.
Uvijek me malo potrese to Zlo koje se zaista osjeća u takvim situacijama, ali me još više potrese Isusova moć u tim situacijama - presretna sam kad vidim kako Isus liječi i kolika je moć u Njegovom imenu.



MOLITVA SVETOJ RANI NA RAMENU ISUSOVU
Sv. Bernardo je upitao Isusa što Ga je najviše boljelo za vrijeme Muke? Gospodin je odgovorio: »Imao sam na ramenu Ranu, 3 prsta duboku, koja je nastala od križa. Ta me je Rana više boljela nego ostale. Na tu Ranu ljudi malo misle, jer im je gotovo nepoznata. Zato štuj tu Ranu! Što god budeš molio na čast te Rane, dat ću ti. Svi oni koji štuju tu Ranu, dobit će milosti i pokazat ću im svoje milosrđe!«
- O preslatki Gospodine Isuse Kriste, blagi Božji Jaganjče! Ja siromašan grešnik pozdravljam i poštujem Tvoju Presvetu Ranu koju si zadobio na svom svetom Ramenu, kada si svoj težki Križ nosio. Zbog nje si osjećao na svom presvetom Tijelu osobito veliku bol i muku. Klanjam Ti se, mukotrpni Isuse, slavim Te i štujem Te! Blagoslivljam Te iz dubine svojega srca i zahvaljujem Ti za Svetu Ranu Tvojega Ramena, koja Ti je zadavala veliku bol. Preponizno Te molim, zbog Tvoje Muke i Boli, što si ih podnio po dubokoj svetoj Rani, da se smiluješ meni siromašnom grešniku, da mi grijehe oprostiš i da me na svom Križnom putu krvavim tragovima povedeš u vječno blaženstvo! Amen! Slava Ocu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 lis 2007 17:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
GOSPODINE ZASTO SI MI ZAPOVJEDIO LJUBITI..?

Covjek koji je sebe poceo darivati drugima,DOK PRIMA BLIZNJEGA,
PRIMA BOGA,I PRESTAJE BITI ROB SAMOG SEBE..
Cesto puta smo sebi najstrasniji,i smrtni neprijatelj.Ljudski gledano,nanosimo si muke-nadnaravno gledano zatvaramo si pristup k Bogu.Mnogi ljudi zele sebe sto vise usavrsiti,ispituju svoju savjest,
trose vrijeme u to da se bore protiv svojih gresaka,i nikada ne dolaze na kraj sa samim sobom.Najcesce sto uspjevaju,odgojiti po koju zakrzljalu klicu kreposti,i to po vlastitom ukusu.Boreci se protiv takvih pogresaka,sticu se navike..
Naprotiv ne treba nastajojati u prvom redu oko onog losijeg u nama,
VEC OKO ONOG STO JE DOBRO..
TU TREBA UPOZNAT..pa tako i na tt,kada "moj bliznji" pise kontra mog misljenja,kada trazi savjet kontra mog savjeta,kada je na drugoj strani,
pokazati i odkriti,zajednici cilj ,cilj ljubavi..
Zatim treba poznavati u tancine uvjete,te zivota u kojem rastu,i konkretno im pomoci,da tu ucine sve od sebe..
DARIVAJUCI SE BLIZNJEMU..Svi se znaju i moraju darivati..
Ako posjeduju jedan talen trebaju ga dijeliti,ako imaju deset talenata,trebaju svih dest dijeliti drugima,ako su dobro stojeci..
(cak i materijalno) treba s drugim(siromasnim) dijeliti..
Samo se po DARIVANJU MOZE PRIMATI..
Tko zapocne ovo darivanje,ubrzo ce primjetiti,ako je POSTEN,
DA VISE NEMA VRACANJA NA STARO..
Isprva ce to ciniti sa zebnjom,ali ga treba ohrabriti,treba otvoriti oci,i progledati "SVAKOG BLIZNJEG"vidjeti..Tako svoj zivot zadobiti..RADOST U BOGU
UPOZNATI,DARIVAJUCI SE DRUGIMA..
"Poslje dugo vremenadodje gospodar tih slugu i zatrazi od njih racun.Onaj koji je primio pet talenata pristupi i donese drugih pet talenata i rece:"Gospodar:Dobro valjani i vjerni slugo!Bio si vjeran nad malim,zato cu te nad velikim postaviti.Udji u veselje Gospodara svoga"(Mt,25,19-21).
Po teme smo spoznali LJUBAV ,sto je ON za nas dao zivot svoj.
TAKO I MI MORAMO DATI,"za svakog bliznjega"svoj zivot za svoju bracu i sestre..Tko god psojeduje zemaljska dobra,I VIDI SVOGA BRATA U NEVOLJI,i od njega zatvori srce svoje,kako ce ljubav Bouja ostati u njemu?
DJECICE NE LJUBIMO RIJECJU I JEZIKOM,NEGO DJELOM I ISKRENO.
PO TOME CEMO PRIZNATI DA SMO OD ISTINE...(I Iv 3.16-19)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2007 15:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Kako se ispravno ljubi bližnji...
Većinu vremena mi se čini - Pa to je tako lako, pa tko to ne zna! :!:
A onda dođu trenuci, dani, mjeseci
kad ipak ne znam na ispravan način ljubiti svog bližnjeg.
Ima dana kad mi dosadi, kad ga uopće ne razmijem
i ni u čemu se ne slažem s njim...
Ima dana kad se pitam:"Pa što će mi takva osoba, nemam vremena
za njega/nju..."
Ima dana kad ga osuđujem...kad on/ona osuđuje mene.
Ima dana kad je kava s njim u najneatraktivnijem kafiću u kvartu
ljepša i veselija nego biti na najljepšem balu
s najljepšim princem...
Nije lako ljubiti bližnjega u svim okolnostima.
Ali to je POTREBNO.
Učim se tome... Učim voljeti i kad mi se ne voli...Kad me opterećuju,
kad ne odobravam njihov način života...

Ali imam sreću (tj. Božji dar) što većinu vremena
uživam ljubiti svoje bližnje,
jako me usrećuje kad nekome poklanjam ljubav, pažnju,
molitvu...
Gotovo uvijek oni na to također uzvrate s ljubavlju. :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ožu 2008 08:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Bliznjega treba ljubiti jer je od Boga stvoreno bice.
Svaki covjek je od Boga ljubljeno bice i na svakom covjeku pociva Bozja stvarateljska, ocinska ljubav.
Radi toga je tako cvrsto Bog zapovjedio da ljubimo i svoje bliznje. Bliznje zato sto je svaki covjek proizisao ne iz Bozje stvarateljske moci nego iz Bozje ljubavi.
Bog stvara covjeka samo zato da ga usreci i to ljubeci ga.

Bog koji je ljubav stvorio je covjeka na svoju sliku i sebi slicna da bi imao "sugovornika".
Covjek je, dakle, ljubljeno bice, do te mjere da na par mjesta Biblija kaze da covjek nazalost moze Boga napustiti, ali Bog covjeka ne moze napustiti.
Dakle, ljubav Bozja je ljubav prema covjeku i svako ljudsko bice je ljubljeno bice, a ljudi se medju sobom zato moraju ljubiti jer su svi od Boga proizasli kao od Oca i moraju se prepoznavati kao braca i sestre. Zapovijed ljubavi prema bliznjemu, prema tome, odnosi se prema covjeku kao takvom zato sto je taj covjek moj bliznji..
Kao i mene, tako je i njega stvorio Bog zato da ga ljubi.

Bog stvara da ocituje ljubav, da nas usrecuje ljubavlju i to beskonacnom, vjecnom. U Novom zavjetu Isus je dosao zato – utjelovio se, umro i uskrsnuo – da bi otkupio covjeka, oslobodio covjeka od grijeha.
Da bi otklonio ono sto smeta kako bismo mi ljudi imali medju sobom upravo tu pravu ljubav prema bliznjemu.

Rekao je mnogo puta da nije dosao spasiti pravednike nego gresnike, da ne trebaju lijecnika zdravi nego bolesni.
Dakle, Isusov zivot, Isusova smrt i Isusovo uskrsnuce je jednostavno dokaz da je Isus – druga bozanska osoba – "okrenut"prema malenima, potrebnima, siromasima, gresnima, napustenima. Uvijek je Bog u Isusu Kristu "okrenut"prema potrebnom.
Njegova smrt i uskrsnuce najednom te potrebne oslobadja tih njihovih "potreba" te oni postaju otkupljeni ljudi, oslobodjeni ropstva grijeha i smrti. Otkupljeni su krvlju i kako kaze apostol: "braco, otkupljeni ste visokom cijenom, krvlju gospodina Isusa Krista"
Skupo otkupljeni. Zato Isus moze postaviti sebe za uzor ljubavi u Novom zavjetu i reci: "ljubite se medju sobom kako sam ja ljubio vas", a rekao je i to da "nitko nema vece ljubavi od ove: da tko svoj zivot polozi za svoje prijatelje".


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ožu 2008 14:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Bližnjega bi trebalo ljubiti na gentlemenski način.... :D
Nikad ga ne povrijediti...pa ni tad kad moraš biti oštar i strog...
Ali to je tako teško...
...Tek sad kad sam ja malo povrijeđena nakon dugo vremena, nekako su mi se otvorile oči za moje ponašanje: pa koliko sam samo puta ja nekoga povrijedila i puno gore nego što sam sad ja ranjena?
Koliko sam samo često zadavala rane? Nebrojeno puta. Nekad sam stvarno mogla biti finija i na ljepši način izreći svoje mišljenje, neslaganje ili odbijanje...A ne onako bahato, samo da čim prije to riješim i odem dalje svojim putem...jer je to bilo preveliko opterećenje za mene...

Nekako vjerujem čak i u Pravdu na ovom svijetu. Mislim da stvarno može biti zadovoljena u puno slučajeva. Čini mi se da ja nekako uvijek dobijem što me ide: kad sam dobra i puna ljubavi, tako je i oko mene. Kad sam pomalo sebična i nedostaje mi ljubavi prema bližnjemu - i ja kadtad naiđem na nedostatak ljubavi i razumijevanja kod drugih...Pa tako govorim i sad: Ok, neka mi bude! Sigurno sam to negdje zaslužila!
Ali, dragi Isuse, neka prođe što prije i molim Te - popravi što god možeš...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr