www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 07:41

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2006 22:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
Citat:
..brate Leo...reci mi koliko nas li je spremno reći iskreno

" U tebe se uzdam ISUSE "


sjetimo se koji je drugi izbor?
[/quote][/quote]


.UZDATI SE U ISUSA , JEST SLAVA..

.a drugi IZBOR ..jest ..prah..

.no unatoč tomu..OSJEĆAMO STRAST..PREMA KRALJEVSTVIMA..PRAHA..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2006 22:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
i udovi nam teze ka kraljevstvu od praha, no naknada je zadovoljena, placeni smo takvi, kojima udovi teze raspadljivom. Nije ljudski grijeh veci od Bozje ljubavi, pa tako ni nasi udovi ne mijenjaju na stvari. Samo ako trazimo Boga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2006 22:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
[. Nije ljudski grijeh veci od Bozje ljubavi, pa tako ni nasi udovi ne mijenjaju na stvari. Samo ako trazimo Boga.
[/quote]


.ako te neki ud , sablažnjava..
..odsijeci ga..

.ha.ha.ha.

.dosta pametovanja..

.jer do sutra ujutro..bi svi bili ..INVALIDI..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2007 21:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Potreban nam je Bog,da bi mogli biti dobri.
Postoje ljudi na kojima je vidljiva ljubav Bozja.Vec ujutro reci ceti dobru
i ljepu rijec.Ako smo zabrinuti,pazljivo ce nas saslusati,ako izbije prepreka ucinit ce prvi korak u pomirenju.Ako je nasa dusa umorna,
nacicemo kod njega osvjezenje.Pitamo se kako je to moguce...

Postoji izvor iz kojega mozemo crpiti snagu srca,potrazimo domovinu u Bozjem srcu,On ce smiriti zedj nase duse,i obnoviti snage u nasoj nutrini,
u nasem srcu..i On ce piti putokaz..za ljubav moga bliznjega.

Ako molimo On ce biti nas izvor,iz kojega cemo moci piti ljubav...
tada cemo i mi biti izvor za druge...! Ali ne iz svojih vlastitih snaga,nego jer nam je Bog poklonio svoju ljubav i svoju snagu.

Zato neka nas bliznji osjeti nasu ljubav,neka nasa domovina bude u Bogu,
tada cemo imati snage da cinimo dobro...

"Tada vise necemo traziti...NEGO DAVATI,ne vise pregovarati i optuzivati,nego pomagati u strpljivosti i dobroti,miru i ljubavi....!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2007 21:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ako nevolimo svoje bližnje onda nevolimo ni Boga!Kako netko tko kaže da ljubi Boga može nosit neku ljutnju u sebi?Kako može biti zavidan , kako očekuje milost od Boga?Puno je takvih ljudi ,braćo moja i sestre oprostimo naj prije sebi pa drugima jer drugačije Bog neće djelovati u nama.Mi dosta puta se zapitamo griješimo li i imamo li neku milost od Boga?Griješimo pa ljudi smo , ali kad pogriješiš nepadaj niti nemisli da te Bog nevoli ispruži opet ruku prema Bogu i vjeruj mi dat će ti je!Svatko tko vjeruje i moli ima neku milost od Boga samo neki je uoče nekima treba vremena.Bog je velik i on sve može ,hvalite ga i slavite !!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2007 23:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
E TOYA TOYA :lol: pa di si večeras na molitvenoj?Moya bila a ti nisi.Oćeš sa nama na put?Mislio sam napisat nešto duhovito o tvojim zelenim okicama i crnoj kosi al sam odustao jer ćeš mozgat tko sam pa neš zaspat :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2007 23:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2006 20:51
Postovi: 166
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
bližnji se ljubi svim srcem, svom snagom. molim Blaženu Djevicu Mariju da mi po Duhu pošalje samo komadičak ljubavi kojom je ljubila svoga Sina, da i ja mogu tako ljubiti. želim tako ljubiti. svoga bližnjega ljubim toliko da ne želim da mi ikada ponestane snage, razumijevanja ili riječi... ljubav prema tim silno dragim ljudima put je ljubavi prema Bogu. kako je toya napisala, ako ne ljubimo bližnje, kako možemo ljubiti Boga? ako u našem srcu nema mjesta za zemaljske ljubavi, kako možemo osjetiti Božansku? ljubav prema bližnjem potpuno ispunja moje srce i daje mi nevjerojatnu snagu. a tek ljubav prema dragom Bogu...! ljubavi, samo neka bude ljubavi u mom životu, drugoga mi ne treba, bez novaca mogu, bez ljubavi... nikako!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2007 11:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Onaj tko ljubi bližnjega treba se davat za njega,prepoznat potrebe i žrtvovat se ponekad više ponekad manje za bližnjega.Treba molit za njega i zagovor da ne prestaje nikada.Nebi smio da uzima zasluge jer uzalud mu plaća na zemlji.Nebi se smio hvalit da mu pomaže ili da moli za bližnjega.Ako bližnji prihvaća savjete dat mu pravi savjet i pomoć u duhovnom rastu a ako ne prihvaća samo molit GOSPODINA da ga omekša i da učini u njemu što je potrebno.BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2007 11:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2006 20:51
Postovi: 166
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
bližnji se treba ljubiti i pravedno! ne lažno, mlako, podilazeći, laskajući, prijetvorno. u ljubavi treba biti iskren, ali ne grubo, nego blago iskren. jer ako povrijedimo našu bližnju dušicu grubom ljubai, što smo učinili? nije ljubav uvijek samo maziti i odobravati- ljubav je paziti da nam bližnji ne skrene :wink: , heh, da ostane na pravom putu, a ako mu je put težak, ozak ili mračan, mi smo tu da zajedno s njim tražimo svjetlo, da mu budemo potpora, ali ne da to radimo umjesto njega! ljubiti treba pravedno!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2007 18:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
učenik napisao:
E TOYA TOYA :lol: pa di si večeras na molitvenoj?Moya bila a ti nisi.Oćeš sa nama na put?Mislio sam napisat nešto duhovito o tvojim zelenim okicama i crnoj kosi al sam odustao jer ćeš mozgat tko sam pa neš zaspat :roll:



:b101: :b101: :b101: :b101: :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr