www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 04:06

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 142 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 07 lis 2007 16:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
da dodam, ma nema niš lipše neg kad te se dovati mali siso-jed i ne pušta ko pirana :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lis 2007 16:03 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 04 srp 2006 19:53
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
toya napisao:
Marijo,prati moje dijete koje nosim,da bude uvijek plemenito,sretno i pošteno.
Pomozi da još više volim svoga muža ,oca mojeg dijeteta.
Smijem te zamolit da mi porod bude što manje bolan,iako očekujem radost zbog novoga čovjeka.
Bdij nad lječnicima koji vode brigu o meni i dijetetu i pomozi im da savjesno obave svoju dužnost.Neka život ovog djeteta bude na tvoju slavu,Gospodine,u zdravlju i bolesti,u uspjehu i neuspjehu.
Gospodine,Ti si Mariji povjerio da bude Majka tvojega Sina.
Zahvaljujem ti što si meni povjerio da budem majka još jednog tvojega djeteta.
Pomozi mi,Marijo da poteškoće trudnoće i poroda velikodušno i vedro prinesem za dobro djeteta.
Marijo,Majko ,Zaštitnice trudnica,moli za nas!
Amen.


Najprije vas sve pozdravljam.

Ova molitva je predivna i ja je molim skoro svaki dan. Čekam svoje drugo dijete. Zahvaljujem Gospodinu na toj velikoj milosti!

Abortus smatram jednim od najvećih zala na svijetu. Majka ubija svoje dijete -strašno! Majke-ubojice su oko nas i to je prestrašno. Molimo Gospodina da ih prosvijetli, da odustanu od tog jezivog nauma.

Zahvaljujem Gospodinu što je mojoj majci dao razum i snagu, pa me nije pobacila, iako joj je to bilo na pameti, kada ju je moj biološki otac bezobzirno otkantao s rečenicom "ako misliš ostat sa mnom, abortiraj".


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lis 2007 16:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 tra 2007 16:58
Postovi: 104
Lokacija: Hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pobacaj je zlo kojemu nema granica udar na samoga covjeka unistava dusu to jadnog nezasticenog djeteta koje zudi za zivotom i za ljubavlju a biva ostavljeno ne samo od majke vec i od nas sami koji dopustamo takve strahote i koji se nemolimo cesto za spas te djece i spas dusa te majek koja posle pobacaja ima takve psihicke probleme da ih se jedino moze rjesiti uz pomoc Božju.

Ove godine sam bio na Brdu Ukazanja sa menom je bila jedna osoba preko koje Gospa ostavlja poruke. Bilo nas je oko dvadesetak molili smo citavu noc , jedna od Gospinih poruka govori o zlu pobacaja

Došla sam kao majka, Gospa Gaudalupe, došla sam kao i mnogi životi oko mene, pitam vas da molite da se prekine pobačaj i pitam vas da imate vjere ............... čujem i slušam, došla sam da vam pokažem koliko mi se slama srce što nitko ne vjeruje u to što tražim da se zaustavi pobačaj. dok god tijelo uživa nikad ne misle na dar, život koji im je Bog dao, to je ne željeno dijete. ubili su fetus u maternici, nikad dobrodošao, moja draga djeco nitko nema tako jak autoritet da oduzme život osobi ili bebama koji im je dan od našeg Oca ali nitko tko želi zlostavljati tijelo i takođe 10 Božijih zapovijedi, molite za to, postoji vrsta takog pobačaja, mnoge majke takođe pate od grižnje savijesti i to će ih mučiti i dovesti do tog da ubiju sebe, opet grijeh protiv 10 Božijih zapovijedi NE UBIJ .... oni ne mogu naći nikakvog svijetla i oni se takođe prilagode u pijanstvo i idole skojima mozemo zaboraviti što se dogodilo, to je ovdije draga moja djeco što mi slama srce najviše,
molite čvrsto da u svom srcu nudite vašu krunicu jutros, da, jer nitko nije prihvatio uvijek je tamo................... nikad ne brinu za svoje duše, mnoge duše tonu prema paklu, molite da se vrate, pokaju i obrate jer moj Otac, vaš vječni Otac je pun ljubavi i suosjećanja, spor na ljutnju i bogat milosrđem, to je jedini povratak otić na ispovjed i obratiti se i predat to što je učinjeno protiv 10 Božijih zapovijedi i njihovi grijesi će biti oprošteni ali nisu se mogli sjetiti jer su takođe mrzili sebe, uvijek u tami, nikad ni ne pomisle na svijetlo. moji dragi maleni molite i molite za moje svećenike i sjemenarce.........

posto je obracanje bilo na engleskom nisam uspio sve naj bolje prevesti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 lis 2007 07:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2006 11:26
Postovi: 249
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gabrijele, hvala na ovoj poruci.
Samo bih se osvrnula na ovu temu. Ja ne znam gdje sam ja to odrasla, pa da ne mogu pojmiti to zlo koje se događa. Ja ne mogu ZAMISLITI pobačaj. Ne mogu zamilsiti da to žena-majka može napraviti. Ja da imam 10 djece mislim da to ne bih mogla. MOžda je meni lako govoriti, jer nisam u njihovoj koži, ali mislim da NIKAD ne bih to mogla. Radije ga možda roditi, pa ga staviti u dom. Mada ni to nije sjajno, ali opet nije ubojstvo.
Ne preostaje ništa nego moliti, moliti i moliti da nam se Bog smiluje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 lis 2007 17:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
slucajno sam jucer dobila u ruke americki katolicki casopis celebrate life, koji svaka 2 mjeseca obavjestava o aktivnostima "planned parenthood"- neka privatna organizacija koja se spezijalizirala na abortuse.
E sada celebrate life pise o raznim katolickim akcijama diljem zemlje koje se bore i mole protiv tih klinika, te iztrazuju i pisu o politcarima katolicima unutar demokrata koji glasu za zakone abortusa, i tako ljudima razotkrivaju tu gadnu istinu, i taj aparat ubijanja...koji se zove planned parenthodd i koje se subvencionira od americke vlade sa 272,7 miliona dolara 2005 godine. Jako zanimljivo je da je Clinton kad je dosao na vlast ovaj zakon donio, nakon sto ga je Reagan i Bush sen. ukinuo. Planned parenthood cak su tuzili Reagana.
Jos jedan strasan podatak je da se svake godien u americi abortira 250 000 djece!!!! Sada usporedite to sa mrtvima 11/9... genocid.
Nadalje pise Celebrate life, da je Clintonov "prijatelj" Ron Weddington, cija zena Sarah je bila odvjetnica, koja je 1973 kao prva uspjela pobjediti na sudu za pravo slobodnog pobacaja.
Taj doticni Weddington, pise u pismu Clintonu, 6.1. 1992:
"Nesto se treba brzo poduzeti. 26 miliona ljudi koji primaju socijuanlu pomoc i markice za jelo, je vise nego sto ekonomija moze izdrzati. " Buduci predsjednik Clinton je odmah poceo eliminirati najsiromasnije i najneobrazovanije. Najinteresantnije je i to, da najvise klinika za abortus postoje u crnackim i najsiromasnijim kvartovima i naseljima. (vidi Celebrate Life July- August 2006) ili cijeli tekst na

www.CNSNews.com

Jako zanimljivo bi bilo pratiti statistiku u Hrvatskoj te se informirati o zakonima i lobijima. Treba i pogledati koliko zivota uzme abortus, i koliko je uzeo rat 91.
Mislim da o tome moramo puno puno vise govoriti i moliti... Celebrate life pokazuje kako se jako ti ljudi zauzimaju za pravo na zivot, a i za mame koje zele abortirati, daju im podrsku i pomoc. N eznam dali to postoji kod nas, tako velika platforma. Ako netko ima savjete, molim vas pisite.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 lis 2007 15:30 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 07 lis 2007 18:09
Postovi: 2
Lokacija: ispod duge
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
što moliti za žene koje su učinile abortus?
naravno da se kaju,ali što one mogu moliti za svoj spas?
poznajem osobno jednu takvu,i želim joj pomoći nekim molitvama,ali da i ona sama moli,jer učinjeno je pogršno,i nema opravdanja,ali ne trebamo ni suditi već pomoći,pa molim prijdlog molitvi
fala :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 lis 2007 17:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 tra 2007 16:58
Postovi: 104
Lokacija: Hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naravno da netrebamo i nesmijemo suditi nikome trebamo izaci ususret tim ljudima i pruzit im svu ljubav i veselje ovoga svijeta.
nemam neke posebne molitve, ali prilikom Gospinog gore navedenog obracanja, Gospa je navela da molimo cenazzolo (Ćenakulo) barem jednom tjedno za njihov spas a i obranu od svega zla koje dolazi. (Cenazzolo je inace rijec koju je upotrebila prva Gospa u svojim objavama u međugorju a prema tumačenjima znači zajednica od jednog i vise ljudi koja moli rožariju)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 lis 2007 17:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
MOJ ISUS, MOJ GOSPODIN...

ne postoji drugi kao Ti! Ti si moj Bog, slavim Te sad, zbog svega što si mi učinio, u svojoj ljubavi! Sine nebeskog Oca, u zajedništvu s Duhom Životvorcem, klanjam Ti se, vjerujem u Te, ljubim Te, želim Te... Kajem se od srca za svoje grijehe, oprosti što Te žalostim, što sam često tako daleko od Tebe. Znam da ne postoji grijeh kojega Ti ne bi mogao i htio oprostiti! Predajem Ti svoje srce i tijelo, svo zlo koje u njima nosim, sve slabosti svoje prošlosti, sve strahove budućnosti, ono što sam danas. Oprosti mi, daruj mi novi život, po Krvi s Golgote, po uskrsnuću i silasku Duha Branitelja! Ja sam Tvoje ljubljeno dijete, koje treba Tvoju blizinu, nježnost i blagost. Uzmi me u svoje krilo i moje rane položi na svoj križ, Raspeta Ljubavi!
Majko Marijo, hvala Ti na Tvojoj neprestanoj prisutnosti, vjernosti i brižljivosti. Ti si glasnica milosrđa, ne osude. Ti si moja Mama i ja se predajem Tebi. Gdje si Ti, tu je Nebo, tu je radost i mir.
Isuse, Marijo i Josipe, ja vas ljubim: spasite nerođene, spasite sve ranjene smrću najmanjih!
Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 lis 2007 17:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
MOLITVA POMIRENJA I SUSRETA

Oče sveti, Bože milosrđa! Dolazim pred Tvoje nebesko prijestolje milosti, kao otac u pobačaju ubijenog djeteta. Neprijatelj duše ukrao mi je Tvoj dar i blagoslov, dijete, ostavljajući mene i moju djevojku (ženu) prevarene, izigrane, ponižene i ranjene.
Ovom poniznom molitvom želim se sada susresti s Tvojom ljubavlju! Želim se susresti s betlehemskom Nevinom Dječicom - svetim zagovornicima na Nebu, te susresti sa sa svojim potomkom, kojega su moja slabost, strah i neodgovornost predale smrti. Kriv sam, oprosti mi, Oče! Kajem se, oprosti mi, moje dijete! Ne mogu te vratiti u život, ali te molim da zagovaraš moj život i život svoje majke! Čekaš nas u Nebu, želiš se s nama pomiriti, vapiš za moje i majčino obraćenje pred Licem Božjim. Hvala ti!
Po molitvi Nevine Dječice i moga nevinog djeteta, Oče nebeski, smiluj se meni, ocu koji Ti se želi vratiti i jedino Tebe slaviti!
Marijo, Majko nerođenih, u Tvoje Srce predajem svoje rane, a Ti ih izliječi, kao Majka i Žena, kao Bogorodica Djevica! Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lis 2007 07:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Priča o anđelu


Slika

Dan prije dolaska na svijet, nerođeno dijete upita Boga: "Kažu mi da me šalješ sutra na zemlju, ali kako ću tamo živjeti, tako malen i bespomoćan?"

Bog mu odgovori: "Između mnogih anđela, izabrao sam jednog za tebe. On će te čekati i brinut će se za tebe."
"Ali ovdje na nebu, ne radim ništa osim toga što pjevam i smijem se, to je dovoljno da budem sretan."
"Tvoj će ti anđeo pjevati i smijati se s tobom svaki dan. Osjetit ćeš njegovu ljubav i bit ćeš sretan."
"A kako ću razumjeti što mi Bog govori?"
"Tvoj će ti anđeo s mnogo strpljenja i nježnosti reći najljepše riječi koje si ikad čuo. Naučit će te da govoriš."
"A što ako budem htio razgovarati s Tobom?"
"Tvoj će anđeo sklopiti ruke i naučit će te kako se moli."
"Čuo sam da na zemlji postoje zli ljudi. Tko će me zaštititi?"
"Tvoj će te anđeo štititi i pod cijenu vlastitog života."
"Ali ja ću biti žalostan ako te ne budem viđao."
"Tvoj će ti anđeo govoriti o meni i naučit će te kako me uvijek možeš naći, iako ću ja uvijek biti uz tebe."

U tom trenutku na nebu je zavladala tišina i sa zemlje dopriješe glasovi.
"O, Bože, ako moram sada krenuti, molim te reci mi ime mog anđela."
"Ime tvog anđela uopće nije važno, zovi ga jednostavno... MAMA!"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 142 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 26 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr