www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 21:39

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 142 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 18 lis 2007 09:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Prelijepo... Hvala svim našim voljenim mamama...! Hvala našem dragom Ocu..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lis 2007 12:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 tra 2007 16:58
Postovi: 104
Lokacija: Hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
slušao sam jedno svjedočanstvo sa seminara Sudca, koji govori o velikom zlu i posljedicama koje donosi, kaze Sudac da se unistavanje Vukovara moralo desiti jer je u Vukovaru prije rata bilo najvise pobacaja u bivsoj jugi, dobro i zlo su se morali sukobiti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lis 2007 12:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Na žalost, pobačaja u Vukovaru još uvijek ima! Kada sam čitala o pobačajima i tome svemu, koliko se to radi u Hrvatskoj, nisam ni pomislila da i u Vukovaru se to događa toliko, ali sam čula da skoro svaki dan netko dolazi pobaciti..ne mogu vjerovati..Bože, pomozi im!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lis 2007 12:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Laž o smanjenju broja pobačaja u Hrvatskoj


Tragična laž o smanjenju broja pobačaja u Hrvatskoj razotkrila je novinarka »Novog lista« Nina Domazet ustvrdivši istraživačkom metodom da je realna brojka pobačaja umjesto registriranih 11 zapravo 30 tisuća. Takozvani »prigovori savjesti« na koji se pozivaju liječnici koji ne žele raditi pobačaje i stigma koja prati taj čin, tvorili su relativno uzak krug odabranih koji godišnje obrću između 30 i 40 milijuna kuna. To je novac koji završi u džepovima bolničkih liječnika koji ne prijavljuju sve pobačaje koje obave, a korist ima i manji broj privatnih ginekologa koji protuzakonito, ugrožavajući život žene, obavljaju abortuse u privatnim ordinacijama - piše novinarka.

Brojku od 30 tisuća pobačaja, koja je vjerojatno i veća, potvrdio je i perinatalog prof. dr. Ante Dražančić, a cijena se, kao na tržnici, kreće od 12 do 37 tisuća kuna. Najstrašnije je što isti liječnici, najčešće šefovi zavoda i klinika, rade ilegalne pobačaje stvarajući kod žena tzv. sekundarni sterilitet i poslije ga liječe potpomognutom oplodnjom. Jedino oni imaju licence za izvantjelesnu oplodnju, tako se sotonski krug zatvara. Hoće li se ikada oformiti komisija koja će utvrditi kako je u kratkom roku tako naglo pao broj pobačaja, a višestruko se povećao broj izvanmaterničnih trudnoća, malformacija kod djece... a sve »mora« završiti pobačajem.

Niz takvih pobačaja izvode već spomenuta, »ugledna« imena hrvatske medicine, često u dosluhu s medijima koji od njih lažno stvaraju vrhunske stručnjake. Primjer je već spomenuta »Latinica« koja je cijelu emisiju usmjerila na obranu prof. dr. Kurjaka osumnjičenog za krađu jajnih stanica, dovodeći u emisiju čak i njegova odvjetnika. Pitanje je koliko su predstavnici Crkve pripremljeni za iscrpljujuće dijaloge i nadmetanja, koliko su naivni, pa ponekad čak i uvučeni u igru smrti, ne želeći zaostajati za svijetom.


Dio članka iz Glas Koncila...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lis 2007 12:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
I ja sam negdje čula ovo što je Gabrijel napisao. Mislim da bi me većina ljudi prezrela kad bih im pokušala na taj način objasniti tragediju u Vukovaru, ali meni to objašnjenje djeluje istinito...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lis 2007 13:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ela bredi napisao:
I ja sam negdje čula ovo što je Gabrijel napisao. Mislim da bi me većina ljudi prezrela kad bih im pokušala na taj način objasniti tragediju u Vukovaru, ali meni to objašnjenje djeluje istinito...


Ne ulazeći u samu dubiozu predočene "tvrdnje",no iz sličnih razloga seksualne izopaćenosti(po meni je to i čin pobačaja) propali su i uništeni i Sodoma i Gomora,zatim projekt kule babilonske, a i opći potop se zbio zbog razvrata.Nažalost tzv."kultura smrti" zavladala je današnjicom i jedino što nam preostaje žarko moliti za milosti Neba i djelovati u svakodnevno životu na sve moguće načine da bi spriječili zlo,ne obazrući s e pri tom,hoćemo li biti prezreni ili ismijavani...Bog sve vidi,Bog sve čuje-Bog će i sve suditi!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lis 2007 15:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ma na ovu temu nemam sta napisati...vec sam dano rekla svoje misljenje..i negdje tuda jos stoji neki post..Majka Terezija "odluka da netko mora umrijeti da bi mi zivjeli po svojim zeljama i htjenjima je jako jadna"..ovako nekako..


...jednostavno:
1.....
2...
3...
4...
5 NE UBIJ!!!!!!!!!
6...
7....
8....
9...
10....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2007 11:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
30 000 pa ovo je strasno!!!!!!!!

svake godine.... 30 000 djece se ubije....

svake godine skoro koliko je rat uzeo....

pa to je sramota... na jednu stranu se govori da nam natalitet pada..izumiremo..a na drugu stranu se ubija ko u pogonu....

Po gorkoj muci Isusovoj smiluj se nama i cijelom svijetu!

Sveti Boze, sveti jaki Boze, sveti besmrtni Boze, smiluj se nama i cijelom svijetu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2007 15:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Aleluja napisao:
30 000 pa ovo je strasno!!!!!!!!

svake godine.... 30 000 djece se ubije....

svake godine skoro koliko je rat uzeo....

pa to je sramota... na jednu stranu se govori da nam natalitet pada..izumiremo..a na drugu stranu se ubija ko u pogonu....

Po gorkoj muci Isusovoj smiluj se nama i cijelom svijetu!

Sveti Boze, sveti jaki Boze, sveti besmrtni Boze, smiluj se nama i cijelom svijetu!


Vječni Oče, prikazujemo ti Predragocjenu Krv Tvoga Božanskoga Sina Gospodina našega Isusa Krista, sjedinjenu sa svim svetim misama slavljenim danas širom svijeta; za sve svete duše u čistilištu, za grešnike diljem svijeta, za grešnike u čitavoj Crkvi i za one u našim obiteljima. Amen!
smiluj nam se Gospodine!
Smiluj nam se!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2007 21:15 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 07 lis 2007 18:09
Postovi: 2
Lokacija: ispod duge
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
jel netko zna kako se pbavlja krštenje u duhu? ako zna....nek podijeli

fala :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 142 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 35 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr