www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 02:22

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2008 18:05 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 10 lip 2008 18:33
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
meni je Bog u životu napravio to da sam ja njegov učenik. i ja sam zbog tog sretam :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 lip 2008 09:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
anchi_zagreb napisao:
dao mi je elu bredi :D , figi :D , mariju nadu :D , stjepana :D , joakima :D , admina :D , moyu :D , templara :D , marijeticu :D moju, ivana_25 :D , i jos mnoge divne ljude sa tt-a...
DAO MI JE TT-OBITELJ KOJA JE IZMOLILA ZA MOJE ZDRAVLJE..
LJUDI, FALA.. Bog VAS UVIJEK PRATIO. :grlim te: :grlim te: :grlim te:


:grlim te: :grlim te: i meni tebe, sve koje si već nabrojala i....Elenoru :D , toyu :D , Anušku :D , učenika :D . maria22 :D , Angels :D , berna :D , vikinga :D , draganu35 :D , Fiduciu :D , Fran26 :D , Ivicu :D , Višnju :D , Nasmješenog :D , Timoteja :D , Zozy :D , BitLorda :D , fides :D , teju :D , Ivicu_sb :D , avangarda :D , Lukia :D , rebeku :D , Lea :D , naggara :D , Thompsonovca :D , ..........................koga sam zaboravila???

I sve ostale :lol: :lol: :lol: :lol:
s ovima sam se najviše upoznala, mislim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 lip 2008 09:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
mene si zaboravila..a mene si upoznala :twisted:
:grlim te: --ne plačem ja ..šalim se.. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 lip 2008 15:45 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 12 lip 2008 22:15
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Administrator napisao:
Stvarno što? Konkretno.

P.S. Bez zachatavanja


Bog nas je svih stvorio i samim time što nam je udjelio život, dao nam mogućnost da spoznamo zakone prirode dovoljno (i jako dovoljno) nam je učinio. To je za mene čudo,a ne ona čuda...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 lip 2008 20:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
evo u zadnje vrijeme Isus u mome zivotu cini jedna velika cuda u srcu... moze se mjeriti i sa ustajanjem invalida iz kolica... nesto nevjerojatno... za to cudo koje mi se dogodilo trebale su 3 mise... prve dvije sam trazio jakost a zadnja misa je bila zamolba za izbavljanje iz sadasnje zalosti... i dogodilo se cudo u srcu... ne prestajem se smijat... sve je prekrasno... nista te ne moze uznemirit onako gadno... ma cudooo...

joj hvala Ti Kriste na svemuuu... i Tebi Majko Kristova sto me zagovaras i dovodis svome Sinu koji me lijeci... ajmeee najrade bi :twisted: :twisted: od srece


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 lip 2008 21:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:13
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Darovao mi je sebe, otvorio mi oci da progledam, da budem svjesna da bez njega nevrijedi zivjeti, darovao mi je dragoga muza i nasa dva andjela. Ma sve sto imamo sve nam je darovao nas dragi Otac Nebeski.Hvala Ti nas dragi Oce za sve sto si nam dao , sto nam dajes i sto ces nam i dalje darivati. Hvala Nebeski oce za nasu dragu Majcicu i za svu ljubav kojom nas ljubis :grlim te: :grlim te: :grlim te: .
______________________
VJERU IMAJTE VJERU.
BOG JE LIJEK I LIJECNIK.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 lip 2008 22:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dao mi je sve što sam Ga molila..Iako je vrlo često izgledalo našim ljudskim okom da ništa nema smisla i da neće biti dobro..Gospodin i Majčica sve su blagoslovili, okrenuli na dobro i sada uistinu znam da molitve nisu uzalud, da dobra djela i ufanje nisu uzalud..Gospodin naš sve vidi i sve dobro što činimo, umnožit će na tisuće puta i blagosloviti naše živote.Ponekad sam jako žalosna kada nekim ljudima pokušavam približiti Gospodina i ispričati svoje svjedočanstvo, a to sve ostane bez ploda..Nema odaziva.No, ne odustajem, molim se i dalje da milost Gospodnja prodre do svih nas, osobito do onih koji su tužni, nezadovoljni i ne vide smisao u ovom životu.Gospodine, dođi nam svima, uđi u naša srca i pokaži mi put kako da te što uvjerljivije svjedočim.Ovim putem još ti se jednom zahvaljujem za sve tvoje milosti u mome životu!! Beskrajna ti hvala!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 lip 2008 14:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Puno, puno.... Uvijek se sjetim onoga: "Čaša se moja prelijeva"...

Mnogo sam milosti primila od našeg Isusa.
Od unutaranje radosti i Mira unatoč svim okolnostima pa do divnih ljudi koji me oduvijek okružuju i neprestano ulaze u moj život. Taman kad pomislim da je "to valjda TO", da jednostavno više nema mogućnosti da upoznam još ponekog prijatelja (jer naprosto fizički ne stignem njegovati ta prijateljstva) - i kad odlučim da ne mogu više sklapati nova prijateljstva jer se već dosta starih prijatelja na mene pomalo ljuti jer ih zanemarujem - upoznam nekog toliko predivnog da mu s ljubavlju poklonim svoje prijateljstvo i lijepo mi je i mrtva umorna nakon teškog dana otići se vidjeti s tim novim prijateljima...
Prvenstveno tu mislim na moje nove prijatelje - a to su članovi našeg Foruma... Nekoliko njih je postalo svakodnevni i nezamjenjivi dio mog života... :D Kao da ih znam oduvijek...

I što još primijećujem otkad se trudim živjeti "kako treba" :D ...
Kad sam se prije družila samo sa svojim "svjetovnim" prijateljima i kad sam prvenstveno živjela puno više svjetovno i bez previše ozbiljnih misli na Boga - često sam znala (unatoč brojnim i divnim prijateljima koji me i danas jako vole i ja njih, unatoč obitelji, unatoč jako dobrom dečku...) - često sam znala biti jako usamljena... Iako s njima - nekako sama... Osobito su nedjelje u mom životu bile nekako tugaljive - sve mi je bilo jako dosadno, ništa me nije moglo zainteresirati, sve mi je bilo nekako prazno nedjeljom, od djetinjstva sam "mrzila" nedjelje..Nekakva neobjašnjiva dosada i tuga se tad uvijek uvukla u mene... I na Misi mi je bilo dosadno..Jer uopće nisam slušala ništa osim propovijedi...
I svuda me je bilo, unatoč strogoj mami - imala sam lijepe izlaske (bez gluposti poput opijanja i mijenjanja dečki) i svoju srednju školu i godine na faksu pamtim kao prelijepo razdoblje...Nikakvih trauma tu nikad nije bilo..Sve je išlo svojim tokom..No, unatoč tome - unatoč nasmijanom licu, u mom je srcu već od djetinjstva bila neka čežnja koju nisu mogli ispuniti ni prijatelji, ni obitelj, ni uzvraćanje "ljubavi" dečka koji mi se tad sviđao...Sve me to nije moglo ispuniti..Mislila sam da je to valjda tako u životu - da je u svima ta neka neispunjena čežnja, a ne znaš ni za čime ni za kime... Da je to život... Da nemam što drugo tražiti... Da je ta praznina normalna...Da sam ja valjda previše sanjarski nastrojena i da živim u bajci... Ali ipak sam iskreno od života očekivala neko čudo... Ali ne čudo u obliku princa na bijelom konju, sretnog braka, puno novaca, putovanja u daleke zemlje... Nikad nisam imala takve snove - sretno se udati za nekoga tko je za mene princ, zaraditi puno novaca da živim u raskoši...ili nešto sl.

I onda se prije nekoliko godina (prvi puta u 18. godini, ali tad to nije bilo moje potpuno obraćenje) moje čudo počelo događati...Došao je netko tko je ispunio sva moja očekivanja i tko je moj žviot učinio čudesnim... Praznine u meni nema već godinama... Isus je moj život obasjao svojim nezemaljskim sjajem... :D :D To je za mene moja najveća radost i jedini smisao u životu: spoznaja da postoji Bog... Da naš život ne ovisi ni o jednom čovjeku..Osobito ne moja sreća i radost... A najsretnija sam što nema praznine ni bilo kakve čežnje... A tugaljive nedjelje više ni ne pamtim - sad je svaki dan prelijep dar, a pogotovo nedjelje... Prije bih skoro "umrla" od dosade kad bh nedjelju provela kod kuće ili sama - a sad neizmjerno volim i svoju samoću (ponekad mi baš treba) jer znam da ja nikad više neću biti ni sama ni prazna - sa mnom je uvijek moj anđeo i moj Bog...I svi ostali stanovnici Neba... Kakva spoznaja - kakav dar...Još i danas mi je to gotovo nevjerojatno...
I tek sad vidim kako je Bog uvijek bio u dubini mog srca...
Čuvao me od Zla kod svakog mog izlaska. Mnogo puta nisam razumjela zašto ne mogu biti kao i većina drugih djevojaka s kojima sam se družila, zašt su neke stvari za mene nezamislive..Zašto sam se ponekad osjećala kao da nisam s ovog svijeta... Ista kao i svi moji prijatelji, a opet tako drukčija u nekim stvarima...O, Bože, hvala Ti što si me već tad nosio na svojim rukama i što si me čuvao od puno nevolja i grijeha koje sam mogla počiniti... Hvala Ti što si me tako svih onih godina zvao k Sebi... Jedva čekam da se vidimo jednog dana u Raju i da smo tamo svi zajedno zauvijek zajedno...
No, ako je moguće (a tebi je sve moguće! :grlim te: ) - ostavi nas još neko vrijeme i ovdje na Zemlji - i ovdje nam je jako lijepo..Ja bih voljela i tu živjeti još dugo, dugo...Unatoč želji da Te čim prije upoznam...No, ja već kao da Te poznajem... Meni je već i ovdje predvorje Raja... Molim Te, daj mi milost da budem Tvoje oruđe kroz koje ćeš preobratiti i spasiti neke duše... To mi je velika želja. Kao da mi je to životni poziv... Ali ipak ne u samostanu... Osjećam da sam puno korisnija "na terenu", negoli u tišini i molitvi...

Eh, da..Tako je to! :D Bog je u mom životu učinio jako puno i jako sam Mu zahvalna što mi je podario život, što sam mu i ja trebala... I jako sam sretna što mi je dao narav kakvu imam...I kad Ga nisam poznavala - već tad je u meni bio jedan dio koji je bio "na Njegovu sliku" - ljubav i druželjubivost prema svima, smirenost karaktera, sporost na srdžbu, optimizam u srcu, osmijeh na licu..nikad nisam izgovorila nijednu psovku, to jednostavno nije moglo prijeći preko mojih usana iako je u mojoj blizini bilo puno psovke... To je ono što na sebi (ili u sebi?) volim najviše - strpljivost, smirenost i vedrinu karaktera...Jer znam da to nije moje..I osjećam to kao veeliki poklon od Boga na kojem zahvaljujem i kojega koristim... I zato mi je osobito žao kad nešto zgriješim jer stvarno mi je Bog dao veliku milost da se laganije od drugih ljudi oduprem grijehu i napastima... Osjećam da mi je puno dano i da dajem - premalo... I da sam malo prelijena u mijenjanju loših stvari koje su još u meni... Premalo molim da Isus otkloni od mene nesavršenosti kojih itekako još ima..

Opet sam se raspisala.. :roll: :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 srp 2008 23:41 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 08 svi 2008 21:14
Postovi: 6
Lokacija: München
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sto bih ja bila bez Njega? Koliko sam puta bjezala okrecuci glavu od njega, misleci, da mogu sama, da sam dovoljno sposobna prolaziti kroz moje oluje bez njega. Htjela sam pokazati neku svoju snagu, misleci da je to moja zasluga, da sam ja "zasluzna" za moje uspjehe, moja dostignuca. I onda su stigli dani kada je sve krenulo naopako, kada mi je cijeli moj zivot izmicao iz ruku, i shvatila sam u svojoj boli da sam nitko bez NJEGA. A ON me cijelo to vrijeme strpljivo cekao, cekao je da nam se susretnu oci, cekao je da mu poklonim sve, cekao je da potrazim njegov mir. I pronasla sam ga lutajuci svojim stranputicama, otkrila sam da me voli ba ovakvu, sa mojim malim i velikim nedostacima, otkrila sam da me treba, otkrila sam da mi samo ON moze podariti ljubav i priznanje za kojima sam cijeli svoj zivot tragala. Otkrila sam da sve dolazi od njega, da su sve njegovi darovi, a ne moj "uspjeh" i moja superiornost...
Postala sam zahvalna za svaki dan i svaki trenutak svojeg zivota. Kroz njega sam naucila voljeti, kroz njega sam naucila oprastati i moliti za one koji su me ranili i povrijedili kroz moj zivot. Uz njega se pomalo oslobodjam i svoga straha, zasto se bojati kada je ON tu, i znam da me jedino ON nece nikada iznevjeriti.

HVALA TI DRAGI ISUSE, hvala ti za svaki trenutak, hvala ti za ljubav kojom si ispunio moje srce, hvala ti za ovaj forum i ove prekrasne ljude koji te traze i slave... smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 srp 2008 23:49 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 lip 2008 22:50
Postovi: 25
Lokacija: Sl.Brod
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
E toliko toga mi je Bog učinio da mislim kako nikada neću moć zahvaliti.
A ovih dana je učinio nešto VELIKOOOO- preko mene je smirio jednu dušu koja je osjećala pritisak sa sviju strana.

Samim time se ja osjećam sretno i zahvaljujem Mu na tome. Jer to je za mene dokaz mog poslanja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr