www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 23:40

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2007 14:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
FRANCISKA napisao:
Ti zaista koračaš višim sferama, Leo... već ranije sam osjetila da ponekad kroz tebe Duh govori.
..


..ja čujem ..škripu i lance..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2007 19:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
naggar napisao:

..ja čujem ..škripu i lance..


ja ih gledam kako mi ih udovi cine, a ne bih htio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2007 19:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
Leo napisao:
naggar napisao:

..ja čujem ..škripu i lance..


ja ih gledam kako mi ih udovi cine, a ne bih htio


Citat:
Ti zaista koračaš višim sferama, Leo... već ranije sam osjetila da ponekad kroz tebe Duh govori.
..


..ja bih samo ubacio Duh Sveti..
..jer me ovak ..stra...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 sij 2007 21:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Slava Bogu Franciska sto te izbavi i pogleda na te, vjecna Mu slava i hvala i radost je tvoja najveca poradi dara.
Evo moje radosti: pripreman se od slijedeceg mjeseca, ako Bog da, otpoceti s petnaest molitvi svete Brigite, koje joj je Gospodin nas Isus Krist objavio na datum mog rodjenja i koje se svakodnevno mole godinu dana.
Sklopih dogovor i imam jaku zelju ustrajati. Radostan sam poradi toga, iako me je pomalo 'prpa' da ne pokleknem i razocaram sve mi sveto, jer cujem kako su neki posustali i odustali.
Bog dragi vec zna hocu li ustrajati, a ja se nadam da hocu i nadom se radost moja hrani.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 sij 2007 22:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 ruj 2006 11:42
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bravo Leo! Divne su te molitve sv. Brigite! Ja molim 7 molitvi i 15 molitvi ove divne svetice. I ja sam to odgadjala, a onda se ipak odlucih jer ne zelim jednom stati pred Boga mlakoga srca. Zelim istinski zivjeti u vjeri. Gospodin trazi da mu odgovorimo s jednim "da" ili "ne" - sve ostalo je vrazje...
U pocetku mi je bilo lako moliti, ali onda su nastupile kusnje... no, ja se ne dam! :wink:

Evo, da ti prenesem jedno svjedocanstvo koje sam cula od jednog naseg karizmatika: jedna je zena hodocastila u Medjugorje tocno nakon sto je godinu dana molila 15 molitvi sv. Brigite, i dok se uspela na brdo ukazanja, odjednom vidi oko sebe mnostvo ljudi, a svi su joj bili nekako veseli, nasmjeseni, gotovo blazeni, kako sama pripovjeda. I kaze svojoj prijateljici: "Gle, kako su ovi ljudi lijepi!" A ta joj prijateljica odgovori da nikoga ne vidi, da su one gotovo same tamo. Tada ju Duh nadahne da su to duse za koje se molila molitvama sv. Brigite, dakle, 45 dusa (15 dusa je oslobodjeno iz Cistilista, 15 pravednika njezine loze je utvrdjeno i sacuvano u milosti te 15 gresnika njezine loze koje su se ili ce se obratiti)! Eto, kako je dobar nas Otac Nebeski!!!
Pa, ti kreni moliti, neka ti dobri Bog da milost da ustrajes!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 sij 2007 08:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
One rijeci koje citamo u Bibliji i koje daju vanrazumnu snagu i volju za radosno i beskompromisno sluzenje Bogu, one opisuju moje stanje i eto kako se osjecam :grlim te:.
Hvala ti Ksenija na podrsci, a razmisljam bi li, ako Gospod htjedne, istog dana otpoceo i 15 i sedam molitvi koje je Gospodin nas svetoj Brigiti pokazao.
Neopisivu zelju imam, potrebu jos vecu, ja jednostavno to moram uciniti!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 sij 2007 16:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Ksenija napisao:
Bravo Leo! Divne su te molitve sv. Brigite! Ja molim 7 molitvi i 15 molitvi ove divne svetice. I ja sam to odgadjala, a onda se ipak odlucih jer ne zelim jednom stati pred Boga mlakoga srca. Zelim istinski zivjeti u vjeri. Gospodin trazi da mu odgovorimo s jednim "da" ili "ne" - sve ostalo je vrazje...
U pocetku mi je bilo lako moliti, ali onda su nastupile kusnje... no, ja se ne dam! :wink:

Evo, da ti prenesem jedno svjedocanstvo koje sam cula od jednog naseg karizmatika: jedna je zena hodocastila u Medjugorje tocno nakon sto je godinu dana molila 15 molitvi sv. Brigite, i dok se uspela na brdo ukazanja, odjednom vidi oko sebe mnostvo ljudi, a svi su joj bili nekako veseli, nasmjeseni, gotovo blazeni, kako sama pripovjeda. I kaze svojoj prijateljici: "Gle, kako su ovi ljudi lijepi!" A ta joj prijateljica odgovori da nikoga ne vidi, da su one gotovo same tamo. Tada ju Duh nadahne da su to duse za koje se molila molitvama sv. Brigite, dakle, 45 dusa (15 dusa je oslobodjeno iz Cistilista, 15 pravednika njezine loze je utvrdjeno i sacuvano u milosti te 15 gresnika njezine loze koje su se ili ce se obratiti)! Eto, kako je dobar nas Otac Nebeski!!!
Pa, ti kreni moliti, neka ti dobri Bog da milost da ustrajes!


ksenija hvala ti na ovom lijepom svjedočanstvu, ako se dobro sjećam svjedočila si o milostima zadobivenim po zagovoru sv. Josipa i htjela sam te podsjetiti da su započele devetnice ( 9 srijeda) svetom Josipu, u prošlu srijedu; možeš i danas započeti i izmoliti za propušteno ako nisi u prošlu srijedu i još sam ti htjela čestitati imendan. Danas je uz sv. Franju Saleškogkog I sveta Ksenija, mučenica vjere. Bog blagoslovio tebe i tvoju obitelj. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 sij 2007 16:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 ruj 2006 11:42
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Puno ti hvala, Vikice! Nisam znala za te devetnice, no evo, vec danas pocinjem! Sveti Josip mi je posebno dragi svetac i jos nam puno pomaze: evo, moj je suprug konacno (nakon vise godina) dobio posao za stalno, po Josipovom zagovoru!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 sij 2007 16:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 ruj 2006 11:42
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vikice, nisam niti znala da mij imendan, niti sam ikad cula za svetu Kseniju! :shock:
Bas ti hvala na ovim informacijama, bas si me razveselila :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 sij 2007 18:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Ksenija napisao:
Vikice, nisam niti znala da mij imendan, niti sam ikad cula za svetu Kseniju! :shock:
Bas ti hvala na ovim informacijama, bas si me razveselila :grlim te:

Draga Ksenija i ja ti čestitam imendan i evo ti šaljem sliku koja predstavlja Sv.Kseniju . Rođena u V stoljeću u Rimu kao Eusebija , velika krščanka zavjetovala se je Bogu na nevinost i odbila sve prosce. Otišla živjeti u Aziju Minore - Grčka kolonija i tamo živi pod imenom Xenia .
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 17 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr