www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 09:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Hmm..
PostPostano: 14 ožu 2007 19:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 ožu 2007 11:21
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mozda je tesko oprostiti osobi nesto ako vas ne zanima ta osoba vise.To sto sam ucinila tesko mi je i samoj razumjeti da stoji pod mojim potpisom ali jeste,,Bog mi je oprostio -Hvala dragom Bogu,,On me je jedino i Volio uvijek i zauvijek!!
Ta osoba tesko da ce ikada oprostiti.

A da situacija bude jos zanimljivija jos i dalje mi je u srcu i nakon vec par godina..

Hvala Vam svima..

BOG VAS SVE BLAGOSLOVIO I CUVAO!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 ožu 2007 19:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Estera evo da ti ja ispricam jedan moj dozivljaj,n bas davno bila sam
u dopisivanju s jednom osobom,ne ja sama nego njih nekoliko,i doslo je do nesporazuma,prestali smo komunicirati,i nakon duzev vremena
dobijem pismo"Da li si ljuta",malo neobican nacin izvinjenja!
Poslje ponovnog pokusaja,doslo je do jos gore zablude,svi su se osjecali
povrijedjeni,i svi su mislili da su u pravu.
Ja ne znam tko je u pravu bio a tko ne,bio je strasan nesporazum,
ja sam presta pisati,a dobila sam vise pisama gdje sam bila na nepravedan nacin optuzena!
Iz moj jednog privatnog razloga,nikako vjerskog razloga,ne mogu joj odgovoriti,jer bi s tim mogla sama sebi jos vise naskoditi,jer imam problem materijalne vrijednosti,sto s njom nema nikakve veze.
Ona misli "Da sam ljuta",recimo ja nisam ljuta,ali sada ne mogu tu uciniti.
Cesto su zablude i nesporazumi vise krivi,jer bas upravo svatko
vrsimo svoju volju.Da smo se prepustili "Volji Bozjoj" ni ne bi doslo
do tolikog nesporazuma...!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 ožu 2007 22:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 ožu 2007 11:21
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
..koja moze vjerodostojno prenijeti ono sto je u srcu.Razumijem zasto mi netko ne moze oprostiti jer jedva sam i sama sebi uspjela zbog Ljubavi Bozje.Nije jednostavna situacija u pitanju.
Kad covjek izda,povrijedi i omalovazi ljubav (ovozemaljsku) onda naravno da nije ni malo jednostavna prica u pitanju.A pogotovo ne kada to ucini osoba koja vjeruje u ljubav i tezi ljubavi.

Osjecam se novom osobom sada kad sam upoznala Boga i kao da je neka druga zena zivjela ovaj moj zivot do sada.
Sramim se pogledati unatrag jer bih puno toga drugacije napravila i srcu mi je tesko pogledati da sam sve to bila ja.
A izgubila sam ljubav koja mi je puno znacila ....a mozda i jos znaci....to samo Bog zna.....

Prepustam se vodstvu Svemoguce Ljubavi i predajem srce svoje da mi bude po Volji Boga Oca Milosrdnoga!!

HVALA TI BOZE DOBRI STO POSTOJIS!!!!!!!!!!!!
VRIJEDIM SAMO ZATO STO ME TI BEZUVJETNO LJUBIS!!!!!!!!!!!
HVALA TI I SLAVA UVIJEKE!!!!!!!!!!

**BOG VAS SVE BLAGOSLOVIO I CUVAO!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 ožu 2007 23:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
poslanik napisao:
estera napisao:
HVALA BOGU I HVALA VAMA NA TRUDU I VREMENU STO POSVECUJETE MOJIM RIJECIMA.

TRAZILA SAM OPROST ALI NISAM GA DOBILA.

BOG VAS BLAGOSLOVIO!!


Ne brini, možda osoba nije spremna još oprostiti. Nije izgrađena kao ti, oslanja se na materijalne stvari. Ako ti osoba nije oprostila, jeli ona tebe zaista vrijedna?Jel' ona vrijedna tvojih riječi, pažnje...? Ako tražiš oprost, dobit' češ ga od te osobe, ali ona mora vidjeti da ti je zaista žao. Nemoj misliti da ti tu moraš raditi na tome. Ne, već će ona sama shvatiti što se događa i vjerojatno tražiti tebe oprost. Vjeruj.


..Ti Poslaniče NEMAŠ PRAVO..dijeliti savjete..
..jer si i sam..u POTREBI..

.TEK KAD SE SAGLEDAŠ I PROMIJENIŠ..
..MOžeš nekome POMOĆI..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Molim te..
PostPostano: 15 ožu 2007 00:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 ožu 2007 11:21
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[MOLIM TE NEMOJ NAPADATI OSOBU KOJA JE ODVOJILA SVOJE VRIJEME DA BI SE POTRUDILA PRILOZITI KOJU RIJEC NAVEDENOJ PROBLEMATICI KOJU JE MOJA DUSA PRILOZILA NA 'TEBE TRAZIM'STOL.

SVI SMO MI U POTREBI!!!!!!

I NIKADA NECEMO BITI U TOM STANJU VJERODOSTOJNOSTI I KOMPETENTNOSTI DA DIJELIMO SUGESTIJE I SAVJETE.

ALI UPRAVO GRESKE,NESAVRSENOSTI I NEDOSTOJNOST NAS UPUCUJE JEDNE NA DRUGE DA U SVOJOJ ZAJEDNICKOJ BIJEDI I JADU KUPIMO MRVICE SA STOLA ISKUSTVA,PROMASAJA,GRESAKA I PROPUSTA TE INDIVIDUALNIM PONAOSOB SIROMASTVOM JEDNI DRUGE OBOGATIMO.

HVALA TI STO SI SE JAVIO NA OVU TEMU.

NISAM NI JA DOSTOJNA OBRACAT SE VAMA SVIMA OVDJE.IZDALA SAM I POVRIJEDILA PUNO DUSA DRAGIH SRCU MOME ALI DOK NISAM SVE IZGUBILA I KUCNULA GLAVOM O HLADNOCU ZIDA NISAM ZNALA DA SAM JA SAMA SEBI TAJ ZID O KOJI SAM SE SPOTICALA.

CUVAO VAS I BLAGOSLOVIO DOBRI BOG I PROSVIJETLIO DUSE VASE S BUDNOSTI ZA NADAHNUCA LJUBAVI VJECNE!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Molim te..
PostPostano: 15 ožu 2007 00:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
[NISAM NI JA DOSTOJNA OBRACAT SE VAMA SVIMA OVDJE.IZDALA SAM I POVRIJEDILA PUNO DUSA DRAGIH SRCU MOME ALI DOK NISAM SVE IZGUBILA I KUCNULA GLAVOM O HLADNOCU ZIDA NISAM ZNALA DA SAM JA SAMA SEBI TAJ ZID O KOJI SAM SE SPOTICALA.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: HVALA..
PostPostano: 15 ožu 2007 08:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 ožu 2007 11:21
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
HVALA TI NAGGAR STO SI SE JAVIO I STO ME PODSJECAS DA SAM IPAK OPET I OVDJE S LJUDIMA ZATO TREBA BITI I VISE NEGO BUDAN.

ISUS JE REKAO- KAD SU TO UCINILI SA ZELENOM GRANOM STO LI CE TEK ONDA UCINITI SA SUHOM.

HVALA TI NA VREMENU I PAZNJI!!

BOG I TEBE I SVE LJUDE DOBRE VOLJE BLAGOSLOVIO,PRATIO I CUVAO OD SVAKOGA ZLA !!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2007 10:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 vel 2007 09:31
Postovi: 310
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
estera napisao:

TRAZILA SAM OPROST ALI NISAM GA DOBILA.



I ja sam trazio oprost ali ta osoba mene ne zeli ni cuti... I svaki put kad joj se javim samo me vise povrijedi svojom "arogancijom" i "bjezanjem" od mene... A ja samo zelim razgovarati... Sada dali da joj se opet javljam? Isus je rekao "Cinite drugima ono sto zelite da oni vama cine". Da sam ja na mjestu te osobe zelio bih da se javim... Mozda ti odgovor lezi u tome... Postavi se na njeno/njegovo mjesto...
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2007 10:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 ožu 2007 11:21
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da sam na njegovom mjestu tesko da bih razumjela i oprostila ali sa Bogom sve je moguce i zato vjerujem da samo s Bogom mozemo Sve pa tako i oprostiti.Sami nismo u stanju nista dobro uciniti.

Bila sam na seminaru Rajka Bundala i od tada drugacije promatram ljudske pogreske.Sada bih sve oprostila makar sama morala platiti najvecu cijenu.Hvala Bogu Dragom da je tako!!!!!!!!!!!

A svako zlo se mora platiti ak ne mi onda nase potomstvo.
Vjerujem da ljubav pobijedi sve pa ak je ovak medju nama bilo i ostalo mozda to puno govori ali sto budemo vidjeli u svoje vrijeme.
Samo Mudrost zna Absolutnu Istinu!!!!!!!!!

Jer mozda je tesko oprostiti voljenoj osobi ali ak nekoga zaista volimo ak nista u ime te ljubavi pokusat cemo bar dati priliku sebi razumjeti kako se netko preko noci promijenio u negativca a to u biti nije..

Sve ima svoj korijen u necemu.

Hvala na trudu i vremenu sta si odvojio da se javis na ovu temu!!

BOG I TEBE I SVE LJUDE DOBRE VOLJE OVDJE I SVUDA U SVIJETU BLAGOSLOVIO BUDNOSTI SRCA ZA NADAHNUCA NJEGOVA!!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2007 10:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 vel 2007 09:31
Postovi: 310
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
estera napisao:
A svako zlo se mora platiti ak ne mi onda nase potomstvo.


O tome dalo razlagati i razlagati... Dali ja trebam da platim za grijehe svojih predaka? Mislim u starom zavjetu stoji da Bog kaznjava kroz 2-3 koljena, ili nesto tako. Ako je moj predak pogrijesio, dali to povlaci da sam i ja takav gresnik?

estera napisao:
Jer mozda je tesko oprostiti voljenoj osobi ali ak nekoga zaista volimo ak nista u ime te ljubavi pokusat cemo bar dati priliku sebi razumjeti kako se netko preko noci promijenio u negativca a to u biti nije..
Sve ima svoj korijen u necemu.


To je bas cudno da je tesko oprostiti voljenoj osobi :) Kad se upitas zasto vjerojatno je odgovor u tome da osoba do koje mi je vise stalo vise te i povrijedi.

Mislim da ja nisam osoba koja bi ti mogla davati savjete, preporucam ti Naggara on je malo stariji, iskusniji i mudriji :)

Nek te Bog blagosovi i podari ti mudrosti!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr