www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 22:37

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 10 tra 2007 15:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Na hvala ti dragi Boze,dobila sam nekoga tko ce biti istog misljenja,kao i ja,hvala ti Ucenice,tako je ...Dozivjela sam da ljudi na forumu,jako puno posvecuju negativnom,ono je tu bez njega se ne moze,ali nikako ne smije biti na prvom mjestu,i uvjek njemu davati vise paznje.

Poslanik,je napisao"Crkva je danas globalna tvrdka",a ne Hram Duha Svetoga...Kako i za koga?

Crkvu cine Svecenik,Poslanice ti i ja Rebeka,ako si tu mislio o bogatstvu
Crkve,i nas svakog pojedinca,onda smo svi skupa krivi za to.
Bog je dao covjeku moc da napreduje,a nije loso u tome sto napreduje,nego kakav zivot zivi.
Ako je napredujem,i od toga dajem i pomazem druge,onda to nije nista loso.Loso je egoizam,samo misliti na sabe.
Mi svi na forumu pretezno imamo kompjutor,i to je lukcuz,a ljudi u Africi umiru od gladi?A koliko samo moj susjed ,je u nevolji,ja prolazim i ne okrecem se,jer to je njegova privatna stvar.

Crkva nije globalna tvrdka,nego smo mi globalni clanovi,vjernici....!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 tra 2007 17:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lis 2006 16:52
Postovi: 156
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
učenik napisao:
BOG.Ja bih zamolio sve vs braćo i sestre koji iz bilo kog razloga tražite samo negativno u crkvi ili svećenicima ili u katoličanstvu d prestnete jer zadaća katolika je druga.Molite za crkvu ,svećenstvo i ostalo i živite u čistoći pozvani smo na svetost a tračanje i ogovaranje i osuda nisu put svetosti već propasti koju zlo nameće.Iskreno nemogu vjerovat da toliko kroz rane i slabosti pojedinci pišu kao da su odustali od BOGA i CRKVE.Većina nas je odbačena od nekoga ali to moramo BOGU predat a ne nosit u srcu jer težak je to teret a nije brime BOŽIJE i zato nek GOSPODIN rastovari vaša pleća da bi primili radost i milost i da bi ozdravila naša nutrina.BVB




Bog učeniče ovo si dobro reka :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 17:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Dali si bez grijeha,zar ti je obracenje potrebno..??

Svuda se govori o tome kako moderni covjek vise nema svijesti o grijehu...I crkveni ljudi danas razbijaju si glavu,kako da dovedu ponovno ljude u crkvu,i ispovjedaonicu..Kad mladi ljudi dodju u razmisljanja o samom sebi,ili na seminar za mlade,i potpuno se predaju Bogu,odlaze ne ispovjed,i tako u tom razdoblju ..postanu pravednici...
Tada se svi zbijaju oko svecenika i traze puteve,kako da se odviknu od svojih naopakih navika i sklonosti.!Uzevsi to opcenito ,to je sasvim jednostavno...To mozes uciniti u svakoj crkvi,i kod svakog svecenika..
Tek kad pozelis da se posve vezes uz Boga i zelis mu svim srcem biti vjeran,tek tada primjecujes sve zapreke koje te sprecavaju na putu k Bogu.. VRAT SE...i postani pravednik....i DJETE BOZJE!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 18:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Tko može može reći da je bez grijeha?
Nitko ama baš nitko to nemože reći jer kako tako ljudi smo i slabi smo samo postoje oni koji se kaju i oni koji ne!
Mnogi misle ako više idu u crkvu da su bolji od drugih pitanje je samo koliko su čvrsti u vjeri koliko su iskreni pred Bogom?
Ja osobno nesudim po tome ,niti se smatram da to imam pravo.Svatko tko ima otvoreno srce,svatko tko Isusu iskreno pruži ruku neće ostat uskraćen zato ma koliko pogrješio nikad ne odustaj od svog Boga ,iskreno se pokaj i idi dalje....dalje putem spasenja dostojan i uzdignute glave,idi za Isusom jer on je tvoj ŽIVIT!!!! :D :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 20:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Toya,slazem se stobom,samo bi nadopunila,da nam je ipak duznost
ici svaku Nedjelju,i blagdan u Crkvu,na Sv.Misu ..i na ispovjedi,
zato u svakom slucaju je onaj tko ide redovito ,manje sagrijesio,
jer nam je duznost ici redovito..Ja ne zelim da kazem da je covjek ,"godisnjaci",koji dodju za Uskrs i Bozic,da su losiji,ali oni su sagrijesili "Svetkuj dan Gospodnji"to je neizbjezno..a tko je losiji ,a tko je bolji ,to mi nikade ne znamo,i ne trebamo da znamo..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 20:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Rebeka ja nekažem da nije dobro ići u crkvu ,dapače tamo treba ići tamo je ŽIVI ISUS al ima ljudi koji stalno idu a tako puno griješe da misle ako idu da im Bog oprašta sve!Čovjek treba živiti svjesno,za sebe jer Bog sve vidi ma koliku mi krinku stavili na sebe jer je on TAJ što ima pravo da nam sudi!bvb!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 21:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Dan Gospodnji mora za nas biti dan Euharistije(gozba Boga sa ljudima)
On nas je svojom krvlju otkupio,misterij Golgote,Kristova zrtva na krizu,uzdize se nad sve prostore i sva vremena,i mora nam stalno biti pred ocima.
Dali nam je nedjeljna Misa vazna,ili je uvjek nesto drugo..
Dan Gospodnji mora biti ,dan razgovora,i dan susreta s Bogom,i dan razmisljanja.
Isus je dao zivot za svakoga od nas,on je uzeo sve grijehe na sebe,on je dosao da sluzi ,a ne da bude sluzen,te nam je pokazao da je to put u slobodu,u mir i blagsotanje.
Bog se nastanio u posebnim vremenima,te nas svaka nedjelja dovodi k njemu.Nedjelja je Bouje vrijeme,Bog ga je sacuvao za sebe da se u njemu s nama susretne..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 23:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sad će oni koji idu svaki dan ispast najveći grešnici :roll: :twisted: Pa nije isus došo radi pravednih već radi mene :t152: a ja nikakoda otvorim


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 23:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="učenik"]Sad će oni koji idu svaki dan ispast najveći grešnici :roll: :twisted: Pa nije isus došo radi pravednih već radi mene :t152: a ja nikakoda otvorim[/quote
nitko to nije rekao btb,samo kažem da to nije dovoljno da treba i van crkve ostat dostojan!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 23:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zaboravim reć nešto često u zadnjie vrime.BOG koje izabra te i potvrdi.Potvrda je sila kojom on potvrdi riječi osobe koju šalje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 31 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr