www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 14:48

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 01 ožu 2008 22:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ah sorry sad sam vidio agronomiju he he krivo sam procitao


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ožu 2008 22:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 vel 2008 12:34
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BiTLorD napisao:
janko napisao:
ja sam tek nedavno poceo citati bibliju i od tad sam ostavio mnoge stvari koje nas odvajaju od Boga i mnoge grijehe i imao sam problema s jednom ovisnosti, ali Isus me spasio i nanovo sam se rodio odozgo i upoznao istinu i pravu rijec Bozju, zahvalan sam Bogu na tome i tezim u zivotu da sto vise ljudi sazna za Bozju ljubav...


ti si janko rekao koliko se ja sjecam teologiju sad mene zanima sto se to polaze na prijamnom za fakultet jer sam odlucio ici na teologiju u zagrebu odnosno na kbf pa mi molim te malo pojasni ako ti se da ili mi daj msn ako ga imas da te pitam par stvari... nadam se da mi mozes pomoci ako imas vremena i strpljenja pomoci bratu u Kristu

lp i bvb
dođi na teme o otkrivenju


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ožu 2008 07:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
Fil 3,8-14:

8Štoviše, čak sve gubitkom smatram zbog onoga najizvrsnijeg, zbog spoznanja Isusa Krista, Gospodina mojega, radi kojega sve izgubih i otpadom smatram: da Krista steknem 9i u njemu se nađem - ne svojom pravednošću, onom od Zakona, nego pravednošću po vjeri u Krista, onom od Boga, na vjeri utemeljenoj - 10da upoznam njega i snagu uskrsnuća njegova i zajedništvo u patnjama njegovim, 11ne bih li kako, suobličen smrti njegovoj, prispio k uskrsnuću od mrtvih. 12Ne kao da sam već postigao ili dopro do savršenstva, nego - hitim ne bih li kako dohvatio jer sam i zahvaćen od Krista. 13Braćo, ja nipošto ne smatram da sam već dohvatio. Jedno samo: što je za mnom, zaboravljam, za onim što je preda mnom, prežem, 14k cilju hitim, k nagradi višnjeg poziva Božjeg u Kristu Isusu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr