www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 21:39

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 11:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 sij 2008 21:31
Postovi: 698
Lokacija: Najljepša zemlja na svijetu!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nije to moj problem, to je moja čast 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 11:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Citat:
P.S. Već drugi put pišeš srbizam "prihvatam". Hrvatski se kaže i piše "prihvaćam". S ljubavlju. Poljubac.


PRIHVAĆAM sugestiju, naravno s ljubavlju. smajlic13

A što se tiče ostavljanja podataka, pa nisam baš mislila da moraš ostaviti otisak prsta ili JMBG, ime i prezime.
No ....ipak mislim da ovo nije forum kao drugi. Dosta nas se druži i upoznaje jedno s drugim i vjeruj mi do sada samo divnih iskustava imam. Na kraju krajeva ma uopće nije bitno da se ti nama predstaviš, nego predstavi. Prešuti svoje ime, proslavljaj Njegovo ime. Eto zato brate dragi voljela bih kad bi ti pisao na drugim temama. Napisao što je Krist napravio u tvom životu, kako je i na koji način tebe dotakla NJegova ljubav. Voljela bih da svejdočiš što On upravo čini tebi i po tebi.
Gospodin mi je preko ovog foruma poslao u život ljude za koje sada nakon što smo se upoznali mogu reći da su moji prijatelji i da sam sretna što sam ih upoznala.
Eto nadam se uz Božiju pomoć i milost da ću i tebe jednog dana upoznati, d aćemo se gledati oči u oči da da će nam se srca prepoznati (da si ti moj brat, a ja tvoja sestra u Kristu).
Da ćemo razgovarati o onom o čemu vrijedi razgovarati i što će nas obadvoje obogatiti i još više usmjeriti na onoga koji je jedini dostojan da ga se slavi


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 12:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hej ma kako je smješno ovo prepiranje...ja se nikads ne bi nazvao thompsonovac...hihihihihihihih :b101: Mislim da je ovo presmješno, dečko se tako nazvao i to je to , ti se nikad nebi tako nazvao i to je to...neznam što si time želio reći :?: No dobro... Pa dobro što vam je pa tu sada ako netko napiše prihvatam...ma kakve ima veze....Kleofa s ljubavlju...AM Bog nas sve ljubi, možda netko tako govori.... :grlim te: i nema to veze srbizam turcizam...Meni to zbilja nema veze, svatko govori kako je naučio....S ljubavlju vaša Sunašce......i naravno puno pusica braćo i sekice u Kristu.... p.s. Ne ljutite se što ovako upadam u raspravu, koja se mene ne tiče, ali to željela sam reći što mislim smajlic18 BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 12:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
niti jedan HRVATSKI pjevač ne pjeva o VJERI; BOGU; LJUBAVI; OBITELJI kao što pjeva Marko.P.T...


Niti jedna pjesma sa svjetovne scene NIJE ravna bilo kojoj Thompsonovoj...

ako postoji, slobodno napiši koji stih :wink:


Jer taj čovjek daje intervju u Areni na 3 stranice i govori na koji način živi svoju vjeru... (ništa ljepše mi nije od sljedećeg što je rekao a ta izjava je bila posebno poboldana i istaknuta)..
"Svako jutro kad se probudim, zahvalim Gospodinu na daru života, moga i moje djece i žene...
najvažnije mi je i ono bez čega nemogu je da ne zamolim Duha Svetoga svako jutro da siđe na mene, djecu i suprugu...jer Njegov blagoslov toliko pomaže hoditi kroz dan.. Njegova snaga je ljubav koja me ispunjava i zahvaljujući Duhu Svetom ja živim blagoslovljeno i sretno...."


da sam muško, i ja bih stavila njegov nick...he..he...

dosta je onog Plečke koji po svim medijima zavarava sa reinkarnacijama i prošlim životima.. treba nam ovakav čovjek koji svjedoči JAVNO ŽIVU vjeru i ŽIVOG TROJEDINOG BOGA...

plodovi su : Ljubav, gostoljubivost, poniznost, srdačnost, prihvačanje, praštanje... to je svima jasno... he..he...

Kleofa.. božji blagoslov!!! nadam se da se slažeš da svatko ima pravo na svoje mišljenje... he..he...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 12:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I još nešto Lažni proroci...Jučer smo na molitvenoj govorili o razlikovanju Duhova, dakle o tome kako se Zlo može i tekako pretvarati u dobro i preuzeti sve karakteristike dobra, ali jedno nemože (tako kaže naš dragi Fra Ljubo) a to je Ljubav isrena Ljubav za Boga i bližnje....i upravo je to najveći, najvrijedniji Božji dar i onaj divno- mir Božji koji osjećamo....To zlo definitivno nemože odglumiti -tu pada i zlo i lažni proroci..... Pusice i BB :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 12:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Thompson je kontroverzan ne zbog sebe nego zbog pompe koja se diže oko raznih obilježja i još više oko raznih ružnih uzvika koji ruku na srce znaju odjekivati dvoranom gdje je koncert...JA osobno doživjela i ljudima to smeta, a vjerujem i njemu samome i baš jedan dan gledam Tv i priča jedan Gospodin i rekao je upravo ono što sam i ja mislila, da bi ukoliko bude tih nepriličnih i ružnih uzvika jednostavno prekinuo koncert i gotvov dok se ne završi s time...... :grlim te: :grlim te: :grlim te: I meni su njegove pjesme lijepe.... :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 12:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 sij 2008 21:31
Postovi: 698
Lokacija: Najljepša zemlja na svijetu!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jednom mi je netko rekao da je Thompson lažni prorok! Ja mi nisam ništa rekao. Neka sami ljudi procjene...ja znam


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 12:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 lip 2008 11:33
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
No ....ipak mislim da ovo nije forum kao drugi. Dosta nas se druži i upoznaje jedno s drugim i vjeruj mi do sada samo divnih iskustava imam.

Vjerum mi da nije ni po čemu posebno različit od drugih, a čudi me da samo divnih iskustava imaš. Tu nešto ne štima. Tu netko nekome glumi.

Citat:
Eto zato brate dragi voljela bih kad bi ti pisao na drugim temama. Napisao što je Krist napravio u tvom životu, kako je i na koji način tebe dotakla NJegova ljubav. Voljela bih da svejdočiš što On upravo čini tebi i po tebi.

Možda ću pisati na drugim temama kad uhvatim vremena. Možda ću napisati ponešto iz svoga iskustva. Možda i neću. Jedno ne volim, a to je ovo silovanje: de predstavi se najprije, pa onda de piši na drugim temama, de daj svoje iskustvo... Ljudi moji, slobodni ste. Nemojte ništa silom činiti niti drugoga pritiskati da nešto čini.
Smiješno je zapravo to što ste mene već nekoliko puta za to optužili, čak dotle da ne dam drugome misliti.
Ne znam, zanimalo me kako je to pisati na katoličkom forumu. Osim fiksnih Btb nema neke bitne razlike.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 12:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 sij 2008 21:31
Postovi: 698
Lokacija: Najljepša zemlja na svijetu!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kleofa napisao:
Citat:
No ....ipak mislim da ovo nije forum kao drugi. Dosta nas se druži i upoznaje jedno s drugim i vjeruj mi do sada samo divnih iskustava imam.

Vjerum mi da nije ni po čemu posebno različit od drugih, a čudi me da samo divnih iskustava imaš. Tu nešto ne štima. Tu netko nekome glumi.

Citat:
Eto zato brate dragi voljela bih kad bi ti pisao na drugim temama. Napisao što je Krist napravio u tvom životu, kako je i na koji način tebe dotakla NJegova ljubav. Voljela bih da svejdočiš što On upravo čini tebi i po tebi.

Možda ću pisati na drugim temama kad uhvatim vremena. Možda ću napisati ponešto iz svoga iskustva. Možda i neću. Jedno ne volim, a to je ovo silovanje: de predstavi se najprije, pa onda de piši na drugim temama, de daj svoje iskustvo... Ljudi moji, slobodni ste. Nemojte ništa silom činiti niti drugoga pritiskati da nešto čini.
Smiješno je zapravo to što ste mene već nekoliko puta za to optužili, čak dotle da ne dam drugome misliti.
Ne znam, zanimalo me kako je to pisati na katoličkom forumu. Osim fiksnih Btb nema neke bitne razlike.


zanimljivo je kako ne uviđaš razliku između ovog foruma i nekog "običnog". Ovo nije običan forum, ovo je nesto posebno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 12:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kleofa dušo baš suprotno od glume kadas vidiš svjedočanstva i osobne molitve i stanja kroz koja su ljudi prolazili...kada vidiš koliko se iskrenih iskrenih prijateljstava rodilo na ovom forumiću, ljudi pišu kada su u jako teškikm situacijama i onda kada su najsretniji....ajd malo rpošvrljaj po stranicama vidi malo i stare i nove teme prolistaj svjedočanstva...Dušo drag nitko tu ne glumi vjeruj...uostalom i da glumi ne bi mogao dugo, a ovaj forum se samo širi...Kada upoznaš Božju ljubav tada je zbilja poželiš djeliti s drugima i bližnjima...Ja sam na forum slučajno naišđla tražeći neke podate na netu i ugodno se iznenadila i odlučila se registrirati i vjeruj predivnih ljudi ima....a ako ti se ne sviđa e pa onda ti savjetujem da posjetiš neki od drugih foruma i da nas ne optužuješ za glumu jer to baš nije lijepo...... BTB brate u Kristu :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr