www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 01:40

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 12:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Meni je žao da misliš da je ovaj forum isti kao i drugi.
Možda si u pravu, možda ne, ne mogu ni potvrditi ni zanijekati jer ne idem na druge forume.
Sama tematika foruma je drugačija pa je po tom i forum drugačiji, a i ljudi koje okuplja.
Zašto nemam negativnih iskustava vjerojatno leži u činjenici da sam do sada upoznala samo ljude s foruma za koje sam osjećala da si pašemo, naravno glupavo bi bilo tvrditi da će sa svima biti tako, a isto tako nije u redu tvrditi da neće - vidjet će se.
Ne znam gdje si pročitao da te netko na nešto sili??? Napisala sam da bih voljela (znači bilo bi mi drago) da pišeš i na drugim temama, no to ne znači niti da moraš niti da hoćeš - to je tvoja slobodna volja.

No doista mislim da i sama previše zachatah ovu temu koju si otvorio, a odnosila se na lažne proroke (no na to već odgovorih postom).

Pozdravljam te na nekoj drugoj temi jer o ovoj već napisah svoje mišljenje.

Za kraj još jedan fixsni BTB i poljubac od zozy smajlic13


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 12:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i to ako je netko napisao da sepredstaviš nitko nije zahtjevao tvoj CV već imaš teme- novi članovi...pa su vjerojatno mislili na tebe...i da mislim da nitko baš i ne siluje da pišeš jer ima jako puno onih koji čitaju a ne pišu....Ah raspisala sam se i previše neću više... Pa-pa...Bog te blagoslovio i čuvao u miru :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 13:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 lip 2008 11:33
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Postoje lažni proroci, ali i Lažni prorok koji se spominje u knjizi Otkrivenja:

I vidjeh jednog anđela: stajaše na suncu vičući iza glasa svim pticama što nebom lete: "Ovamo! Skupite se na veliku gozbu Božju da se najedete mesa kraljeva, i mesa vojvoda, i mesa mogućnika, i mesa konja i konjanika njihovih, i mesa svih mogućih ljudi, slobodnjaka i robova, malih i velikih!" I vidjeh: Zvijer i kraljevi zemlje i vojske njihove skupiše se u boj da se zarate s Onim što sjedi na konju i s vojskom njegovom. I Zvijer bi uhvaćena, a s njom i Lažni prorok koji je u njenoj nazočnosti činio znamenja i njima zavodio one što su primili žig Zvijeri i klanjali se njezinu kipu. Živi su oboje bačeni u ognjeno jezero što gori sumporom. A drugi su posječeni mačem što iziđe iz usta Onoga koji sjedi na konju i sve se ptice nasitiše mesa njihova. (Otk 19,17-21)

Loše im se piše.
Nego, što je s prorokom Muhamedom? Je li on pravi ili lažni prorok?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 14:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kleofa nije mi jasno što ti zapravo hoćeš? ajd malo pogledaj na netu pa ćeš vidjeti to za Muhameda.......ima mnogo toga što će te potaknuti na razmišljanje.....i još nešto dušo...Ne razbijam glavu jeli Muhamed lažni prorok...Ono što znam i što sam spoznala kroz svoj život koji nije vjeruj mi bio nimalo lak je to da je Isus moj Kralj kralj Ljubavi i Mira i da mi je to najvrijednije što sam spoznala kroz cijeli život i da ništa ništa ništa na svijetu ne bih mjenjala za taj mir i ljubav koja je predivna.... To je to........
:grlim te: Kleofa Bog te ljubi s tobom uvijek ostaje kada pritisnu te boli kad ljubav jača postane kad te neka druga mora lažnim sjajem privuku Bog te opet prima k sebi tvojoj duši daje luku.... :grlim te: BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 22:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 tra 2008 14:41
Postovi: 482
Lokacija: težak put
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kleofa dragi brate, zar si ti jedini stranac u Jeruzalemu te ne znaš što se u njemu dogodilo ovih dana?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 22:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 tra 2008 14:41
Postovi: 482
Lokacija: težak put
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
Ne znam, zanimalo me kako je to pisati na katoličkom forumu. Osim fiksnih Btb nema neke bitne razlike.


A-a, nećemo tako. dam ti na sebe, ali ne na TT. Prošla sam i ja neke druge katoličke forume. Koliko napadanja, koliko svađi, stalno neka baniranja i sl. ... ja sam sretna, kao što je sretan svatko drugi ko je na ovom forumu.
Samo snaga molitve koja se osjeća ovdje, to čuveno Zajedništvo Duha Svetoga, svo to prijateljstvo, taj neki mir i... LJUBAV. Kristova Ljubav koja vlada u skoro svakome od nas. Nijedan forum i nijedna ZAJEDNICA, online ili uživo to nema kao TT.
Ja znam da nema... ja to naprosto u sebi osjećam. kad imam potrebu nešto reći, izraziti neku radost ljudima koju osjećam, a moram to izbaciti, a gdje drudgdje nego ovdje? Oni razumiju ljubav prema Kristu i svaka od ovih osoba je čovjek velikog vjerskog nadahnuća.
Nemoj mi, molim te, na ove moje predivne prijatelje.
i evo jedan fiksni BTB :grlim te: :wink: :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2008 22:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kleofa ti govoriš protiv ovih ljudi, a oni tebe ljube. Dragi prijatelju.



Ljubim te i ja. Pusa.


Bog te blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 lip 2008 07:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 lip 2008 11:33
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kako su završavali proroci kroz povijest spasenja?
Je li im sve oko njih bilo predivno i super ili su glavu izgubili ("banirani") zbog svoje kritičnosti?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 lip 2008 08:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
:twisted: :twisted: :twisted: ... tužna sam jer još ne pročitah od tebe brate niti jedne rječi ljubavi...
No neću te se odreći brate, jer Duh Gospodinov podjednako je i u tebi i u meni.
I tebe je Krist krvlju svojom otkupio i ja ljubim Krista u tebi.
Možeš pisati u nadmenosti koliko god hoćeš, možeš me i uvrijediti (iako do sada nisi), možeš biti ljubazan, blag, novi Kleofa...no kakav god da bio ja ću te bez obzira na to ljubiti. I možeš pomisliti da je ovo još jedna floskula, još jedna naučena fiksna fraza, no to je jedina istina koju imam za reći.
Gdje nema ljubavi nema Boga, jer On je jedina, prava, iskrena, bezuvjetna punina Ljubavi.

Ljubi i čini što hoćeš.

"Podnosite jedni druge u ljubavi...Nikakva nevaljala riječ neka ne izlazi iz vaših usta, nego samo dobra, da prema potrebi saziđuje i milost iskaže slušateljima. I ne žalostite Duha Svetoga, Božjega, kojim ste opečaćeni za Dan otkupljenja! Daleko od vas svaka gorčina, i srdžba, i gnjev, i vika, i hula sa svom opakošću! Naprotiv! Budite jedni drugima dobrostivi, milosrdni; praštajte jedni drugima kao što i Bog u Kristu nama oprosti. "(Ef 4, 2.,29-32)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 lip 2008 08:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kazes: Kocka je vec bacena.Ono cemu sam se nadao,zasto sam se zauzeo,nije donjelo uspjeha.Ali,ti mozes i nakon sto je kocka pala,jos sve preokrenuti.Prizovi Boga u svojoj nevolji ! Njegova ljubav zna savjet i kaze ti,kako tvoje osjecanje moze postati pobjedom.To se dogada prizivanjem pobjedosnog imena Isusa.Prizovi to ime dok si u ocajanju i Isusova ce ti pobjeda sve djelotvorno promjeniti.Ljubim te dragi brate Kleofa. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr