www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:33

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 167 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 17 pro 2008 23:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 sij 2008 21:31
Postovi: 698
Lokacija: Najljepša zemlja na svijetu!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Tako je i Kajin tvrdio pa je pogriješio i u vezi podmetanja bombe, jer nije bombu podmetnuo Thompsnov fan kako je on tvrdio već protivnik Thompsona.

Ne poznaješ Thompsona zbog tog mu nemoj suditi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 18 pro 2008 00:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nisam brate sudac i ne sudim ali moje mišljenje je da se tako stvara kult ličnosti a na Boga se manje gleda.Ako misliš da lažem na koncertu u ŠIROKOM BRIGU prije nekoliko godina je njegov tim prodavao majice i kape sa ustaškim znakovljem a ja mislim da ustaša nemože bit vjernik i da pravi katolik nikad neće reć da je ustaša.Volio sam pojedine pjesme pjevat ali ima ih koje potiču na svašta i tek u zadnjem albumu malo odudara od dosad urađenih albuma.Ne mrzim ga ali mogu reć moje osobno mišljenje a o drugim stvarima ne želim javno pisat.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 18 pro 2008 01:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 sij 2008 21:31
Postovi: 698
Lokacija: Najljepša zemlja na svijetu!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Njegov službeni tim ne prodaje te kape, već to prodaju privatni trgovci

marko je bezbroj puta dokazao kakva je osoba, ne da mi se braniti ga više

po djelima se njegovima vidi da je dobar čovjek


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 18 pro 2008 07:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 pro 2008 13:12
Postovi: 48
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
učenik napisao:
Nisam brate sudac i ne sudim ali moje mišljenje je da se tako stvara kult ličnosti a na Boga se manje gleda.Ako misliš da lažem na koncertu u ŠIROKOM BRIGU prije nekoliko godina je njegov tim prodavao majice i kape sa ustaškim znakovljem a ja mislim da ustaša nemože bit vjernik i da pravi katolik nikad neće reć da je ustaša.Volio sam pojedine pjesme pjevat ali ima ih koje potiču na svašta i tek u zadnjem albumu malo odudara od dosad urađenih albuma.Ne mrzim ga ali mogu reć moje osobno mišljenje a o drugim stvarima ne želim javno pisat.


Sinek, vidi se da si učenik, a kada je povijest u pitanju - još si u vrtiću.
Da bi imao objektivan uvid u ovu problematiku treba konzultirati povjesničare koji nisu simpatizeri ustaškog pokreta. Takav je bio Franjo Tuđman. Kao povjesničar dobro je razlučio ustaški pokret kao vjekovnu želju Hrvata za samostalnom državom, a zamijerao mu je što su neki članovi tog pokreta, uglavnom oni na vlasti provodili fašističi teror, jer su pomoću njih došli na vlast.
Doći na vlast i imati svoju državu za Hrvate je bila prilika koja se nije smjela propustiti.
Kojekakvi žutokljunci ili oni koji nemaju pojma o tim povijesnim zbivanjima reči će da onda nisu smjeli prihvatiti takvu pomoć.
Večina hrvatske inteligencije je u to vrijeme bila oduševljena stvaranjem NDH. Bili su to redom pošteni ljudi, katolici, ljudi koji nisu bili osvetnici, nego oni koji su bili sretni što se upravo u njihovo vrijeme ostvario hrvatski tisućugodišnji san.
A onda, uz opći kulturni napredak i oduševljenje provodili su se zakoni tada dominantnih fašističkih sila. Na koncu možeš samo staviti na vagu tko je više zla počinio; partizani ili ustaše, pa ćeš vidjeti da masovnim ubojstvima i svireposti nitko nije bio ravan partizanima.
Ustaški je pokret u svojoj nakani bio u svemu naš, hrvatski i prihvatljiv za svakog vjernika, a cijena koju je trebalo platiti mnogima čak nije izgledala visoka jer su komunisti protiv kojih su se uglavnom borili ionako bili zlačinci i pljačkaši koji nisu poštivali ni Boga niti ikoju vlast na ovome svijetu osim svoje diktature.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 18 pro 2008 07:49 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 pro 2008 13:12
Postovi: 48
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
Thompsonovac napisao:
Njegov službeni tim ne prodaje te kape, već to prodaju privatni trgovci

marko je bezbroj puta dokazao kakva je osoba, ne da mi se braniti ga više

po djelima se njegovima vidi da je dobar čovjek


Imaš koju kartu više za Markov koncerat u pulskoj areni? E, da i kada će to biti? :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 18 pro 2008 10:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
učenik napisao:
Nemoj molim te pisat da samo marko perković jedini brani ponos našeg naroda jer to nije istina.Mnogi ga brane samo nama netreba ponos već nešto drugo a to tvoj marko nema.On je proizvod iliti Brand i samo tako se ponaša jer korist od branda moraju ostvarit oni koji su taj brand stvarali.


zašto misliš da nema ponosa??...

i misliš li da je marko dobar vjernik, katolik i patriot i da stoji iza onoga što pjeva, ili misliš da tekstove koje sam piše i njegove pjesme nisu odraz njegovog iskrenog razmišljanja, vjere isl?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 18 pro 2008 11:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 sij 2008 21:31
Postovi: 698
Lokacija: Najljepša zemlja na svijetu!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
amadeus napisao:
Citat:
Thompsonovac napisao:
Njegov službeni tim ne prodaje te kape, već to prodaju privatni trgovci

marko je bezbroj puta dokazao kakva je osoba, ne da mi se braniti ga više

po djelima se njegovima vidi da je dobar čovjek


Imaš koju kartu više za Markov koncerat u pulskoj areni? E, da i kada će to biti? :lol: :lol: :lol:


Ovako je Marko odgovario na tvoje pitanje novinaru:
Bit će ako Bog da koncerta u Areni

Na to mu je novinar rekao : ne ako Bog da, već ako da sud u Puli

Marko mu opet odgovori: Da, ali uz Božju providnost


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 167 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr