www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 16:09

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 22 ruj 2012 12:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Mihale, ustaješ li ti uvijek...ma "lijevu nogu"?
Kritizitaš svakoga...Pa da se maknemo...mislim svi?
Vidim da si mudrac. Pa - izvoli! Samo ću te čitati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 ruj 2012 12:49 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2012 17:14
Postovi: 59
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zdrave napisao:
Mihale, ustaješ li ti uvijek...ma "lijevu nogu"?
Kritizitaš svakoga...Pa da se maknemo...mislim svi?
Vidim da si mudrac. Pa - izvoli! Samo ću te čitati.

Skuliraj se covjece, i nebudi naprasan u svojim upisima. Pisi ono o cemu nesto znas, a o onim stvarima o kojima nemas pojma, skoncentriraj se na pitanja, kako bi uskratio srdzbu sebi i drugima.
Bog ti dao pamet i blagoslov!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 ruj 2012 14:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
,,ovaj je forum " TEBE TRAŽIM" :grlim te: :D

..a ne " TEBE DRAŽIM" :a1163: :a1407:

8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 ruj 2012 17:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 svi 2012 13:50
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
https://sites.google.com/site/molitedra ... ka-svjetla


http://www.nibiru-planetx.com/portal/


Znanost i religija opet se slažu u tome da to vrijeme dolazi i da je blizu a svako od nas ima pravo o tome razmišljati kako želi stoga oni koji "draže" slobodno svoja razmišljanja zadrže za sebe .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 ruj 2012 17:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
MAGDALENA-GORDANA napisao:
https://sites.google.com/site/molitedragadjeco/majka-svjetla


http://www.nibiru-planetx.com/portal/


Znanost i religija opet se slažu u tome da to vrijeme dolazi i da je blizu a svako od nas ima pravo o tome razmišljati kako želi stoga oni koji "draže" slobodno svoja razmišljanja zadrže za sebe .

ovaj Nibiru nije nikakva znanost nego vjerovanje alternativaca a ni ovaj prvi link nije religija nego privatne objave upitne vjerodostojnosti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 ruj 2012 07:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Može bit da je ovaj planet Nibiru - bajka, ali ja smatram da je i bajka "globalno zatopljenje". Ne u smislu da se ništa čudno sa prirodom ne dešava nego u smislu da je čovjek odgovoran za to. Ja osobno vjerujem da je ovo što se dešava sa prirodom - kazna Božja, a da li Bog djeluje preko planeta Nibiru ili se jednostavno udaljio od zemlje i pušta sotoni da unosi nered je manje važno pitanje.
U svakom slučaju, za 10 godina će se svi ledenjaci na antartici otopit a to je smrt za ovu planetu. To će bit ljeta na +40 a zime na -30, potresi, vulkani........sve što nam je Gospa najavila.....čekaju nas teški dani....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 ruj 2012 07:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
Može bit da je ovaj planet Nibiru - bajka, ali ja smatram da je i bajka "globalno zatopljenje". Ne u smislu da se ništa čudno sa prirodom ne dešava nego u smislu da je čovjek odgovoran za to. Ja osobno vjerujem da je ovo što se dešava sa prirodom - kazna Božja, a da li Bog djeluje preko planeta Nibiru ili se jednostavno udaljio od zemlje i pušta sotoni da unosi nered je manje važno pitanje.
U svakom slučaju, za 10 godina će se svi ledenjaci na antartici otopit a to je smrt za ovu planetu. To će bit ljeta na +40 a zime na -30, potresi, vulkani........sve što nam je Gospa najavila.....čekaju nas teški dani....

evo odakle ideja za Nibiru

Citat:
The idea of the Nibiru encounter originated with Nancy Lieder, a Wisconsin woman who claims that as a girl she was contacted by gray extraterrestrials called Zetas, who implanted a communications device in her brain

http://en.wikipedia.org/wiki/Nibiru_cataclysm

Mislim da nije svejedno kakve informacije nam se daju vezane uz Sudnji dan.Jer nije svejedno hoće li neko ići u podzemne bunkere pune konzervi,u ono mjesto u Alpama za koje mnogi vjeruju da će biti pošteđeno kad dođe Sudnji dan ili će u miru ostati tamo gdje jest svjestan da je u svemu tome bitno raditi na svom obraćenju i biti postojan i čista srca.Ono što piše u Otkrivenju je
Citat:
Budući da si očuvao moju riječ o postojanosti, i ja ću očuvati tebe od časa kušnje koji ima doći na sav svijet da se iskušaju svi pozemljari. Otk 3,10

također
Citat:
Je li tko za progonstvo, u progonstvo će ići! Je li tko za mač, da bude pogubljen, mačem će biti pogubljen! U tom je postojanost i vjera svetih. Otk 13,10


dakle,neko će bježati a neko ostati i kad nevolje dođu,sve ovisi kolika mu je vjera.Zanimljivo da je ovaj prvi citat iz Otkrivenja 3,10 a drugi 13,10


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 ruj 2012 10:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
evo jednog opširnog tumačenja Otkrivenja od don Živka Kustića

http://www.katolici.org/duhovnost.php?a ... i&id=12837

Tu kaže da se sve to događa,kako piše - sada i vazda,do svršetka povijesti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2012 09:10 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 svi 2012 13:50
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
običan momak napisao:
MAGDALENA-GORDANA napisao:
https://sites.google.com/site/molitedragadjeco/majka-svjetla


http://www.nibiru-planetx.com/portal/


Znanost i religija opet se slažu u tome da to vrijeme dolazi i da je blizu a svako od nas ima pravo o tome razmišljati kako želi stoga oni koji "draže" slobodno svoja razmišljanja zadrže za sebe .

ovaj Nibiru nije nikakva znanost nego vjerovanje alternativaca a ni ovaj prvi link nije religija nego privatne objave upitne vjerodostojnosti

To što ti nazivaš privatne objave upitne vjerodostojnosti je nekome vjerodostojno i ne znam kako neki koji se predstavljaju staršnim kršćanima i vjernicima odbijaju sve šta je vezano uz siromašne i laike.Ima u svakom žitu kukolja ali ajmo sad reći zbog čega je taj forum molite draga djeco manje vrijedan od ovog na kojem se mi nalazimo? Zbog čega se odbija sve ono što bi netko od nas mogao vidjeti ili čuti samo zato jer smo obični ljudi a ne neki razvikani vidjelice? Zar se Isus smiluje i usliša molitve samo fakultetski obrazovanim ljudima,poličarima i tajkunima? Stvarno je jadna naša vjera i jadni su ljudi oko nas s ovakvim razmišljanjima.Sve što ne vidimo ,ne možemo dodirnuti i primiti odbijamo prihvatiti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2012 10:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
*molite draga djeco* je najbolja katolička stranica koja postoji! :b112: Ta stranica je stranica Otkrivenja! Koga takne u srce šta tamo piše i ko povjeruje u te Gospine objave, taj neće stat molit, taj se ne neće kolebat i sumnjat nego će bit ko mudra djevica iz Evanđelja koja čeka s upaljenom svijećom! :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr