www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 13:03

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 02 tra 2011 15:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 sij 2010 04:44
Postovi: 199
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
mislim da nisu..jer da jesu, bilo bi nam milijon puta gore nego što jest
samo dragi Bog zna kad će taj čas,nitko drugi, pogotovo ne neke vidjelice sa doomsday porukama


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2011 15:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
"Ko ima Vjeru bit će mu dana Svjetlost da bi razumio, ali tko nema Vjere, bit će mu oduzeto i ono malo svjetlosti koju misli da ima."

Bili konjanici tu ili ne bili, ti se maco spremaj ko da su ti na vratima i spremni da provale svaki čas. Ostavi skepsu filozofima i bezbožnicima ovoga svijeta! maco, maco, crna maco. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2011 15:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 sij 2010 04:44
Postovi: 199
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
nije to skepsa Antiša moj, nego zdravo tumačenje, nešto čega tebi izgleda fali :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2011 16:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
A šta ću kad sam lud. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2011 16:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Pa braco i sestre u Kristu svi ste pomalo u pravu, i istina je kao sto to obicno biva negde u sredini.Podseca me sve ovo na hodocasce u Medjugorje,zato sto mnogi posto poto zele videti Gospu dal u zalasku ili svitanju, ne zelim nicije razloge da omalovazavam, ali mi je najvaznije da je ona u mom srcu i kuci kad sam, ali mi je posebno srce puno kad uvece posle klanjanja odem na Podbrdo, vanjska culna osjetila nisu bitna.Vera je dar, molitva je dar,vidjenje Gospe ja dar a sve je od Boga.Vidjenje duhovnog sveta je dar ali za malobrojne mistike i Bogu posvecene duse,one ih ne fotografiraju.I ako je verodostojan snimak zasto drugi pecat, gde je prvi,dajte malo redom.Znate svi da u Teologiji postoji grane proucavanja Pneumatologija i demonologija i da svi mi imamo pored sebe andjela cuvara i andjela tame ne vidimo ih ali osetimo delovanje. U Otkrivenju je dovoljno otkriveno i bdijmo i molimo ostanimo cvrsti u veri i citajmo znakove vremena u kojem zivimo a po nasoj veri Bog ce nam otvoriti oci srca da ih prepoznamo na vreme.Sad sam vec isebi dosadio. Aleluja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2011 20:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
fotomontaža ili ne, konjanici apokalipse su tu već odavno, samo ih mi ne vidimo između reklame za persil, meksičke sapunice i big bradera!
Ko ima oči neka vidi! 8)


:b112: :wink:

Ko ima oči neka vidi!! Što više reći..
Što je čovjeku nemoguće nije Bogu. Ako je nama nezamislivo i glupo, da li to znači da to onda nije de facto moguće? Nije li to ogromno bogohuljenje ??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2011 20:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
A šta ću kad sam lud. :lol:


jojojoj ludost na ovome svijetu jest velika plaća na nebesima Antiša :a1250: :b112: :)

"Što je ludo pred svijetom, odabra Bog, da posrami mudre. I što je slabo pred svijetom, izabra Bog, da posrami što je jako...iz poslanice Korinćanima.
"Ludome" dosta. smajlic27


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2011 21:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 srp 2010 16:48
Postovi: 111
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
E mica maco baš si neka skeptična maca. :lol: fotomontaža ili ne, konjanici apokalipse su tu već odavno, samo ih mi ne vidimo između reklame za persil, meksičke sapunice i big bradera!
Ko ima oči neka vidi! 8)


nevidljiva bitka se vodi rekao je moj kum prije par godina


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ruj 2012 10:21 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 19 ruj 2012 09:38
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da li je vrijeme blizu?
Svijet možemo prispodobiti sa dozrijevanjem npr. jabuke.
Kada kukci opraše jabuku koja je u cvatu (najljepše izdanje ovog drveta - raj na zemlji), zameće se plod. Cvijet otpada i plod jabuke se formira i raste. Ono raste recimo, 5 mjeseci, povećava se ali bitno ne mijenja svoj oblik (oblik je sličan- okruglast i zelen) kao što se ni svijet nije bitno mijenjao od postanka do nedavne povijesti. Onda najednom, kada dovoljno naraste, jabuka se potpuno mijenja u kratkom vremenu, dozrije (pocrveni) kao što je i svijet u posljednjih 100 godina. Dakle, svijet se promijenio u posljednjih 30ak godina više nego u cijeloj povijesti čovječanstva u svim pogledima.
Kada plod dozrije, primiče se srp.
Vrijeme je blizu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ruj 2012 11:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ova tema i pitanje mene "progoni" zadnjih mjeseci....

u duši mi je nekakav osjećaj kao da je "vrijeme zrelo"..neznam kako taj osjećaj objasniti, ali kao da sve više dolazi do izražaja ili si Isusov ili nisi...

sve je crno-bijelo,

sve je ili moralno ili nemoralno..

kao da je žetva spremna... nemogu to dobro opisati.....

nije da imam strah, nemam, imam vjeru čvrstu, savijest u skladu sa Bogom.... ali stalno imam osječaj kao de je vrijeme ZRELO...

sva sreća imamo dobre svečenike, imamo Majčicu u Međugorju a više od svega ISUSA u HOSTIJI koji nas čuva, pazi, bdije nad nama....

ali znakovi vremena mi se nikako ne sviđaju ( ekonomija, odnosi među zemljama) moral društva, sustav obrazovanja koji OGLUPLJUJE, medicina i njihov profit, itd.. napadi na Crkvu.evo danas 24 sata i šokantan naslov Isus imao ženu...)

niš mi se to ne sviđa.... Božji blagoslov svima!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr