www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 17 tra 2024 00:29

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 99 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 29 lis 2010 17:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
svirac napisao:
Samuel napisao:
Ajme mene ,što se kostrešite kad vam se dirne u vašu svetost!!!!Nisam mislio na osobnoj razini.
Već sam mislio,ako ne poštuješ katekizam Katoličke Crkve i preskaće se jer nepašu neki dijelovi,nije u redu da se na Misi izgovara "Vjerovanje "kad to nije.A sad jel su se neki našli povrijeđeni što sam ja rekao da je to licemjerno,neka nazovu to drukćije,neka smisle lipšu rijeć.
Ja si nedajem ništa za pravo ,a kamoli da prelazim preko katekizma,što je ovdje lijepo stavljeno o mastrubaciji.
E pa sad ko toliko voli "šetati majmuna"nek ga šeta,samo me zanima na što misle dok to rade,sumnjam da mole litanije ili da razmišljaju kako će učiniti neko dobro dijelo!!!

malo si se zaletio majstore...
kako ono ti napisa:
Samuel napisao:
I TO GA KAZNI SMRĆU!!

da mi je samo znat gdje to pise u katekizmu, i tko to ima pravo tvrditi tko ce umrijeti, a tko zivjeti?
procitaj jos par puta ovu temu od pocetka, i shvatit ces da su iskoristeni krivi citati, i da smrt po Bozijem (vasem) sudu ne stize osobu koja masturbira

nesto te je od duhovitih komentara pogodilo, ne znam sto konkretno. najvjerovatnije da se radi o nekakvom obliku trenutnog sexualnog nezadovoljstva, pa lijecis frustracije na drugima.


Imaš pravo možda se i jesam zaletio,možda se ne misli da ga je baš zbog toga kaznio smrću,to čak ni ti neznaš.Što je prosto neverovatno...
I da osobe koje mastrubiraju ne žive viječno niti odmah umiru,e kad bi vadilo doslovno sve iz Biblije gdije bi završili.
Ja sam prije svega htijeo ukazati na Katekizam i na stav svete Crkve,ali po tebi se više nesmiju iznositi nikakvi citati,jer izgleda želiš forum pretvoriti u tamburaško sijelo,i to me najviše frustrira,moram priznati,čak mi i uništava sexualni nagon. :b112: :b112: :b112: :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2010 18:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2010 11:36
Postovi: 662
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Samuel napisao:
Imaš pravo možda se i jesam zaletio,možda se ne misli da ga je baš zbog toga kaznio smrću,to čak ni ti neznaš.Što je prosto neverovatno...
I da osobe koje mastrubiraju ne žive viječno niti odmah umiru,e kad bi vadilo doslovno sve iz Biblije gdije bi završili.
Ja sam prije svega htijeo ukazati na Katekizam i na stav svete Crkve,ali po tebi se više nesmiju iznositi nikakvi citati,jer izgleda želiš forum pretvoriti u tamburaško sijelo,i to me najviše frustrira,moram priznati,čak mi i uništava sexualni nagon. :b112: :b112: :b112: :b112:

:mrgreen:
tako mi brate reci, ljudski, i ja odmah vracam iz trece, u drugu :lol: :mrgreen: :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2010 18:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Mene zanim bi li Bog Onana kaznio da nije uopće spavao sa bratovom ženom,što ako je htio biti u celibatu.Ili je ipak prosipanje sijemena grijeh. :roll: :roll: :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2010 18:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2010 11:36
Postovi: 662
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Samuel napisao:
Mene zanim bi li Bog Onana kaznio da nije uopće spavao sa bratovom ženom,što ako je htio biti u celibatu.Ili je ipak prosipanje sijemena grijeh. :roll: :roll: :roll: :roll:

da, to je grijeh onanov, grijeh propustom. naime, imao je priliku i dopustenje, a on je to propustio uciniti :roll: :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2010 19:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 ruj 2010 23:16
Postovi: 40
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
Samuel napisao:
Mene zanim bi li Bog Onana kaznio da nije uopće spavao sa bratovom ženom,što ako je htio biti u celibatu.Ili je ipak prosipanje sijemena grijeh. :roll: :roll: :roll: :roll:


Ne znam ali prosipanje pameti sigurno je....

Pa naravno da bi ga kaznio....nije ispunio sto je trazio od njega...potomke od brata..

Ti se ne moras brinuti za te kazne....ti po katekizmu i bit ce sve ajnc A


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2010 21:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
svirac napisao:
ANTE KATOLIK napisao:
Nema tu filozofije. Mastrubacija je grijeh i ko se želi pričešćivat neka se ostavi te "razonode".
Ja sam se ostavio toga makar sam bio veliki ljubitelj, dok se npr. moj prijatelj toga nije ostavio i više ni ne ide na Mise jer se ne može pričešćivat...jako se usrećio. :oops: Pa sad vi stavite na vagu šta vam je važnije...
Poznata je Božja misao "Ne možete služiti Bogu i Vragu"...izaberite kome ćete služiti i nemojte više filozofirati...ili jesi ili nisi...oš neš bangladeš. :D

a ti si kao siguran da Bogu sluzis, jel?
mozda si upravo ti otjerao tog svog prijatelja od Mise. smijem se okladiti da si veci licemjer od tog svog prijatelja.
ti si se kazes ostavio tog grijeha? zivo me zanima do kad? ne moras meni ovdje odgovarati do kad. sagrijesit ces ponovo, to i budala zna. sta ces onda? hoces li suditi sebi kao sto sudis svima ostalim? jok, tebi ce biti oprosteno, jer ti sluzis Bogu, jel tako? tvoje je mjesto u prvom redu na Misi, cini mi se. umjesto sto sudis tko je Bozji a tko od djavla, bolje reci sam sebi grjesan sam, nisam uopce dostojan uci u hram Bozji. kad ce te svi jednom shvatiti da niste sveci, i da jednostavno niste sposobni izdrzati sav pritisak grijeha??? vidis li da zrtvujes sve oko sebe ne bi li spasio svoju guzicu? uci ce te posljednji u kraljevstvo Bozije, i sve ce vas kurve i bludnici prestici.
idete na Misu samo da bi maltretirali sve oko sebe, i osjecali se boljim od svog bliznjeg.


A odakle tebi prijatelju to da sam ja licemjer?

Je li možda zato što istinu govorim a istina boli. Mastrubacija je grijeh i ako ga se ne možeš riješit, bolje je za tebe da odsječeš obje ruke nego da budeš sasječen u vjeke vjekova.
E moj prijatelju to ti je tako ,i ja ti to kažem otvoreno. Zapamti, ako ti nešto kažem i držim se toga. Nisam licemjer, vjeruj ti meni. Ne guram se u prve redove, čučim, klečim sastrane jer znam da sam bjeda u očima Gospodina, ali kad je nešto grijeh ja ću to reć pa makar sve svi vi filozofi sablažnjavali i vrijeđali!!

Ja jesam slab i grešan ali volim Boga svim srcem i pošto znam da mu se GRIJEH pa bio on i najmanji GADI i da ga taj moj grijeh razapinje ja ću rađe udarat glavom u zid nego "prošetat majmuna"!!

Ja ne osuđujem nikoga, zapamti to, ja sam ljude opominjem i upozoravam da će ih Bog osudit jer ako ustraju u grijehu, ne gine im osuda!! Jer Bog je milosrdan dok je čovjek živ, ali brate mili sutra te auto može zgazit i šta ćeš onda, ideš direkt na sud, a ja mislim da nije baš ugodno doć na Božji sud sa rukama masnim od sjemena!! Pa se sad ti sablažnjavaj, ali ti ja radije preporučujem da se nebi nebeski anđeli nad tobom sablažnjavali!!

Neka ti Bog daruje mudrosti da prepoznaš moje riječi kao dobronamjerne! Živio! 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2010 22:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 ruj 2010 23:16
Postovi: 40
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moja prijateljica je bila 8 godina u braku,dvoje djece,vjerna,dobra majka,dobra zena,vjernica.
Muz ju je ostavio,zaljubio se u drugu i otisao,bilo joj je grozno,prosla sam s njom pakao.
Nije otisao mirno,nego ju je doslovno zlostavljao,skoro je pukla.Vrijeđanje,udarci,pljuvanje i ostalo,kao da je ona nesto napravila.
Uglavnom ode ona kod svecenika,stalno je u crkvi i moli se..pita ga za tu svoju situaciju i on joj kaze slijedece...da ona vise nikada ne smije biti niti s jednim muskarcem jel bi to naravno bio grijeh ,zato sto ne moze vise s njim stupiti u brak i onda je to zivot u grijehu.

Slucaj 2
Poznanica se udala i muz joj kaze za 3 mjeseca da ju ostavlja jel mu je ljubavnica trudna vec 6 mjeseci????? Znaci bio je s njom i prije sklapanja braka...ne ulazim u njegove razloge zasto je uopce usao u taj brak...ali sta je tu je.Nisu imali djece...i on odlazi a ona nakon nekog vremena nadje decka uda se naravno ne u crkvi,dobiju djete koje nitko ne zeli krstiti zato sto je vanbracno...vole se,ljubav cista,iskrena,suprer se slazu....imaju tu curicu...ali oni su gresnici.

I sada mene zanima jel to ok,da ni kriv ni duzan..zato sto te netko drugi izigrao...si osudjen na samocu cijeli zivot?

Jel stvarno mislite da ce joj BOG zamjeriti sto je pokusala biti sretna..ja mislim da Bog zeli da mi budemo sretni...mozda nisam u pravu ali ja ga ne zelim drugacije zamisljati..jer on je dobar Bog.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2010 23:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
vjerujem napisao:
Moja prijateljica je bila 8 godina u braku,dvoje djece,vjerna,dobra majka,dobra zena,vjernica.
Muz ju je ostavio,zaljubio se u drugu i otisao,bilo joj je grozno,prosla sam s njom pakao.
Nije otisao mirno,nego ju je doslovno zlostavljao,skoro je pukla.Vrijeđanje,udarci,pljuvanje i ostalo,kao da je ona nesto napravila.
Uglavnom ode ona kod svecenika,stalno je u crkvi i moli se..pita ga za tu svoju situaciju i on joj kaze slijedece...da ona vise nikada ne smije biti niti s jednim muskarcem jel bi to naravno bio grijeh ,zato sto ne moze vise s njim stupiti u brak i onda je to zivot u grijehu.

Slucaj 2
Poznanica se udala i muz joj kaze za 3 mjeseca da ju ostavlja jel mu je ljubavnica trudna vec 6 mjeseci????? Znaci bio je s njom i prije sklapanja braka...ne ulazim u njegove razloge zasto je uopce usao u taj brak...ali sta je tu je.Nisu imali djece...i on odlazi a ona nakon nekog vremena nadje decka uda se naravno ne u crkvi,dobiju djete koje nitko ne zeli krstiti zato sto je vanbracno...vole se,ljubav cista,iskrena,suprer se slazu....imaju tu curicu...ali oni su gresnici.

I sada mene zanima jel to ok,da ni kriv ni duzan..zato sto te netko drugi izigrao...si osudjen na samocu cijeli zivot?

Jel stvarno mislite da ce joj BOG zamjeriti sto je pokusala biti sretna..ja mislim da Bog zeli da mi budemo sretni...mozda nisam u pravu ali ja ga ne zelim drugacije zamisljati..jer on je dobar Bog.


Moje je mišljenje da joj Bog neće puno zamjerit ukoliko se ne bude pričešćivala i da neće propast za vječnost ali mislim da propušta ogromnu šansu da postane Kristova mučenica i žena kojoj će se divit cijelo Nebo!!
Tu se i ja zapitam što bi učinio, bi li imao dovoljno Vjere...mislim da bi molio dan i noć da mi Bog da hrabrosti da mu predam svoj život i da ga živim kao mučenik!
To ne može a i može svatko! Treba volje a Bog će pomoć ukoliko Mu je predamo i vjerujemo!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lis 2010 01:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2010 11:36
Postovi: 662
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
ali kad je nešto grijeh ja ću to reć pa makar sve svi vi filozofi sablažnjavali i vrijeđali!!

tko je bolan ante, rekao da masturbacija nije grijeh? ja znam da ja to nisam rekao, a znam da nisam rekao, jer tako ne mislim. aj ti fino ispocetka procitaj moje postove na ovoj temi, pa vidi pise li igdje da ja tvrdim da masturbacija nije grijeh.
cak sta vise, zaista mi je sve ovo smijesno ukljucujuci i pocetno pitanje, i vase lupanje citata (krivih) na ovu temu. nekako mi se cini da vam je najdraze moralizirat kad je o spolnosti rijec :roll: , bilo da se radi o predbracnom sexu, ili pak o masturbaciji. evo se na ovoj temi prijetilo i strasnim sudom, pa kad je postalo jasno da je iskoristen krivi citat, onda ulijeces ti koji kao znas (kako znas, zivota ti?) sta Bog zeli, radi, i kako se On osobno osjeca. ti si neki izaslanik, delegat, sta li?
da nije smijesno, bilo bi zalosno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lis 2010 01:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2010 11:36
Postovi: 662
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
Moje je mišljenje da joj Bog neće puno zamjerit ukoliko se ne bude pričešćivala i da neće propast za vječnost

:b101: :b101: :b101:
propo si ti jarane posteno. ljohno si ko baraka. cuj "mislim da nece propast za vjecnost" :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 99 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr