www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:50

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 24 lip 2014 18:40 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 31 svi 2014 20:03
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mir sa vama ljubljeni

Ja sam Jurica i imam neke informacije na temu uznesenja. Naime u slijedecoj godini bi se trebao zavrsiti mirovni sporazum na Bliskom istoku. Sa tim mirovnim sporazumom izmedu Izraelaca i Palestinaca, ulazimo u zadnjih 7 godina ili apokaliptickih godina. Prve 3 i pol godine ce biti mir i to u citavom svijetu, i to je onaj mir o kojem pise Pavao u 1.Sol.5,2. Druga polovica nam donosi treci svjetski ili atomski rat.
Sa atomskim ratom pocinj vrijeme tjeskobe (Mat.24,19). Iz toga mozemo da zakljucimo, da uznesenje pocinje neposredno prije pocetka atomskog rata. Stoga, ako se na godinu dogodi mirovni sporazum na Bliskom istoku ( To potvrduje i NASA koja je izracunala da ce iduce godine dvije pomrcine Sunca biti tocno za vrijeme najvecih Izraelskih blagdana ) onda mozemo brojati, koliko ima do kraja. Ovo se poklapa isa Malahijinim prorostvom o zadnjem papi a i sa Nostradamusom...

BB-Boziji Blagoslov. Jurica Tipura iz Odzaka


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 lip 2014 18:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Jurica Tipura napisao:
Mir sa vama ljubljeni

Ja sam Jurica i imam neke informacije na temu uznesenja. Naime u slijedecoj godini bi se trebao zavrsiti mirovni sporazum na Bliskom istoku. Sa tim mirovnim sporazumom izmedu Izraelaca i Palestinaca, ulazimo u zadnjih 7 godina ili apokaliptickih godina. Prve 3 i pol godine ce biti mir i to u citavom svijetu, i to je onaj mir o kojem pise Pavao u 1.Sol.5,2. Druga polovica nam donosi treci svjetski ili atomski rat.
Sa atomskim ratom pocinj vrijeme tjeskobe (Mat.24,19). Iz toga mozemo da zakljucimo, da uznesenje pocinje neposredno prije pocetka atomskog rata. Stoga, ako se na godinu dogodi mirovni sporazum na Bliskom istoku ( To potvrduje i NASA koja je izracunala da ce iduce godine dvije pomrcine Sunca biti tocno za vrijeme najvecih Izraelskih blagdana ) onda mozemo brojati, koliko ima do kraja. Ovo se poklapa isa Malahijinim prorostvom o zadnjem papi a i sa Nostradamusom...

BB-Boziji Blagoslov. Jurica Tipura iz Odzaka

Kaj ti stvarno misliš da na ovaj forum dolazi skupina idiota? :roll: Kakav mirovni sporazum i kakav atomski rat? O čemu ti pričaš? Te priče ne viruje ni moja nepismena baba, kako će onda netko drugi povirovati u takve bajke? Lol. Slika Slika


p.s. Promašio si temu, post koji se ovde napisao bolje bi odgovarao na temi: Mlaćenje prazne slame. Iako mi ta čitava tema izgleda kao nešto što bi se mirne duše moglo preseliti na spomenutu temu. Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lip 2014 05:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ruj 2013 22:40
Postovi: 179
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Jurica Tipura napisao:
Mir sa vama ljubljeni

Ja sam Jurica i imam neke informacije na temu uznesenja. Naime u slijedecoj godini bi se trebao zavrsiti mirovni sporazum na Bliskom istoku. Sa tim mirovnim sporazumom izmedu Izraelaca i Palestinaca, ulazimo u zadnjih 7 godina ili apokaliptickih godina. Prve 3 i pol godine ce biti mir i to u citavom svijetu, i to je onaj mir o kojem pise Pavao u 1.Sol.5,2. Druga polovica nam donosi treci svjetski ili atomski rat.
Sa atomskim ratom pocinj vrijeme tjeskobe (Mat.24,19). Iz toga mozemo da zakljucimo, da uznesenje pocinje neposredno prije pocetka atomskog rata. Stoga, ako se na godinu dogodi mirovni sporazum na Bliskom istoku ( To potvrduje i NASA koja je izracunala da ce iduce godine dvije pomrcine Sunca biti tocno za vrijeme najvecih Izraelskih blagdana ) onda mozemo brojati, koliko ima do kraja. Ovo se poklapa isa Malahijinim prorostvom o zadnjem papi a i sa Nostradamusom...

BB-Boziji Blagoslov. Jurica Tipura iz Odzaka


Tko je izvor tih informacija?

Cuvaj ih za sebe...kad ovo cuju mesetari - burze ce podivljat pa cemo do kraja svijeta placati sve skuplje. :a1430:

Jos jedan od teoreticara...koji znanja i objave prikuplja po bespucima interneta - i sve lijepo smiksa u blenderu. I uz sve doda malo citata iz Biblije...

E moj Nostradamus iz Odzaka. I sta nam je ciniti?
Udri brigu na veselje ili... :twisted:

Jos za vjeroispovjest stavis "prorok" :b101:

Jesi li u blizini piramida da te ljudi usput posjete? I koliko to kosta? Jel grah ili kugla u pitanju?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lip 2014 09:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
SlijepiPutnik napisao:
Tko je izvor tih informacija?

Vidoviti Milan. :)

SlijepiPutnik napisao:
Cuvaj ih za sebe...kad ovo cuju mesetari - burze ce podivljat pa cemo do kraja svijeta placati sve skuplje. :a1430:

Lol. Slika

SlijepiPutnik napisao:
Jos za vjeroispovjest stavis "prorok" :b101:

E, koliko sanjara je dolazilo na ovoj forum, i kad misliš da si sve vidio, opet dođe neki novi sanjar koji te iznenadi svojim privatnim mudrolijama. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lip 2014 21:39 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 31 svi 2014 20:03
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nadam se da ste u pravu!
Zaboravio sam navesti izvor informacija a on je na WWW.sveticvitalo.hr
BB.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 lip 2014 07:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2014 12:22
Postovi: 199
Lokacija: Sjever
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Vjerovatno neka pentekostalna podsekta.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 lip 2014 13:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ruj 2013 22:40
Postovi: 179
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Jurica Tipura napisao:
Nadam se da ste u pravu!
Zaboravio sam navesti izvor informacija a on je na http://WWW.sveticvitalo.hr
BB.


To je bio sarkazam.

Dragi moj, uzmi ti lijepo Katekizam i citaj, moli, idi na misu, na ispovjed, pa neces padat pod ova sektaska naklapanja i zastrasivanja.


Mt 10, 26-28
"Ne bojte se ljudi. Ta ništa nije skriveno što se neće
otkriti ni tajno što se neće doznati. Što vam
govorim u tami, recite na svjetlu; i što na uho
čujete, propovijedajte na krovovima. Ne bojte se
onih koji ubijaju tijelo, ali duše ne mogu ubiti. Bojte
se više onoga koji može i dušu i tijelo pogubiti u
paklu."

Mt 25, 13
"Budite dakle budni, jer ne znate ni dana ni časa. "

Mk 13, 32
"A o onom danu i času nitko ne zna, pa ni anđeli na nebu, ni Sin , nego samo Otac"

Mt 11, 29
" Uzmite jaram moj na sebe, učite se od mene
jer sam krotka i ponizna srca i naći ćete spokoj
dušama svojim."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 srp 2014 21:33 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 31 svi 2014 20:03
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ljubljeni, prema najnovijim informacijama koje dolaze direktno iz Jeruzalema (Ludwig Schneider u"Israel Heute" na Bibel.Tv) u narednoj godini ce najvjerovatnije, biti srusena All-axa dzamija, da bi se konacno mogao izgraditi Solomonov hram.
Sve ovo ce biti u okviru mirovnog sporazuma izmedu Izraelaca i Palestinaca, koji ce se u narednoj godini dogoditi. Izraelu ce za potpis biti dopusteno da gradi novi hram. Sa ovim mirovnim sporazumom ulazimo u zadnjih 7 apokaliptickih godina.
U ovom hramu ce antikrist dokinuti svagdasnju zrtvu (Danijel 9,27) i okrenuti se protiv Izraela, jer ce Izrael prethodno bombardirati Iranska nuklearna postrojenja!

www.sveticvitalo.hr. BB.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 srp 2014 22:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 vel 2011 19:03
Postovi: 484
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Cudi me da nema tocan datum.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 stu 2017 12:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 stu 2017 07:52
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Sto puta sam se upitao što ovo zapravo znači.Kada nema jasnog odgovora djela će sama za sebe govoriti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr