www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:19

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 110 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 09:11 
da , lijepo zboriš miriam
ako mogu primjetiti, kao i u mnogim drugim temama
da li si možda časna sestra ili kateheta
vidim spominješ bogosloviju
_________________

... :D ..Dragi brate Hrvoje Hrki... :D ...!

...Hvala na visokom mišljenju...!
...Nisam ni jedno ni drugo...!
...No, možda su ovo...proročke riječi...?
...Tko zna...možda i postanem...?

... :D :D :D :D :D :D :D :D ...


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 10:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi moji TT-ovci ja sam otac 5-ero djece i sretno oženjen čovjek.Ja ne molim egzorcizam već molitve otklinjanja i neke svoje molitve koje se ne kose sa crkvom i sa BOGOM.Na jednom mjestu sam napisao sve o sebi i obitelji tako da ništa ne krijem.Poznajem sve svećenike koji se bave egzorcizmom u HRVATSKOJ I SLOVENIJI a u nas u BIH nema takvih.Poznajem MIJU BARADU osobno i na stadionu sam bio sa njim u V.GORICI.Poznajem sve voditelje zajednica i karizmatike i bio sam na svim važnijim susretima u evropi.Mislim da je to dosta za sada o meni.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 10:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
učenik napisao:
dragi moji TT-ovci ja sam otac 5-ero djece i sretno oženjen čovjek.Ja ne molim egzorcizam već molitve otklinjanja i neke svoje molitve koje se ne kose sa crkvom i sa BOGOM.Na jednom mjestu sam napisao sve o sebi i obitelji tako da ništa ne krijem.Poznajem sve svećenike koji se bave egzorcizmom u HRVATSKOJ I SLOVENIJI a u nas u BIH nema takvih.Poznajem MIJU BARADU osobno i na stadionu sam bio sa njim u V.GORICI.Poznajem sve voditelje zajednica i karizmatike i bio sam na svim važnijim susretima u evropi.Mislim da je to dosta za sada o meni.


hvala Bogu na tome, dragi brate
nitko te ne proziva ni zašta, barem ne zlonamjerno

šta ti misliš u čemu je problem da u BiH nema egzorciste, službenog ili "poluslužbenog" :twisted:

siguran sam da ima svećenika sa takvim osobinama i željom da obavljaju taj posao
izgleda, da su opet u pitanju KRUTE crkvene strukture, koje više vole ststus quo
ili, šta već...???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 13:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Najljepši pozdrav i puno blagoslova svima!

Nova sam na ovom forumu i neću moći puno pisati jer često nemam pristup Internetu zbog životnih okolnosti, ali kad god mogu - s užitkom pratim ovaj prekrasan Forum. Javila sam se prvi puta prije mjesec dana s temom o svom psu kojeg je trebalo uspavati... Oporavila sam se!! Htjela sam samo reći da i ja osobno poznajem patra Ivana Vinkova i da sam imala prilike družiti se s njime i posjetila sam nekoliko seminara koje je on vodio i da sam zahvaljujući upravo njemu učvrstila svoju vjeru jer sam i ja do prije dvije godina bila od onih koji su katolici po tradiciji - nisam ozbilno razmišljala o Bogu i nisam se trudila voljeti ga i poštivati Njegovu volju. Htjela bih samo reći da pater Ivan ima puno iskustva u području sotonskog djelovanja i sam već nekoliko godina obavlja egzorcizme i molitve otklinjanja (on je učio od fra Smiljana Kožula). Stoga sam sigurna da zna što govori kad kaže da Sotona niti bilo koji demon NE POZNAJE I NE MOŽE ČITATI naše misli. On poznaje samo jedno naše područje, a to je - područje našeg grijeha. On može znati samo one stvari o nama koje su bile (i jesu) grešne, znači, on poznaje samo "svoj teren". Da, teme o opsjednućima ili općenito o Sotoni i njegovim demonima nisu omiljene i slažem se da im ne treba posvećivati puno pažnje ili važnosti, ali opet - mene su upravo takve stvari navele na ozbiljnije promišljanje o vjeri: kad sam vidjela na svoje oči ponašanje svoje poznanice (koja je bila opsjednuta) tek tad sam shvatila: Pa to je sve istina... zaista postoje Isus i đavo. Kod mene takve stvari nisu izazvale nelagodu ili strah, nego su bile zapravo put do dublje vjere. Iako, puno mojih priajtelja vjernika (pa i sam pater Ivan) mi govore da to i nije baš neki put do vjere... Znam da nije, znam da ima ljepših načina, ali meni je očito trebap upravo taj jer sam i ja pripadala onima koji su mislili da su vještice postojale samo u srednjem vijeku i da su to obične gluposti. Čujemo se!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 14:08 
..ela bredi...

Tvoj post...pročitati vrijedi... :D ... :b112: ...


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 14:10 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 srp 2007 12:39
Postovi: 10
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jedan moj prijatelj je bio opsjednut i to godinama.... u očima mu se vidjelo da nešto nije u redu s njim. Prije nekoliko mjeseci nad njim je izvršen egzorcizam, nakon toga se preobratio. Sada je nova osoba....

Strašno je koliko je brag jak, ali samo ako mu mi to dozvolimo, treba se svaki dan boriti protiv njega i ne dozvoliti mu da nam se približi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 14:16 
..Da...ne pridavati mu nikakvu pažnju...
..ignorirati ga..i ne baviti se njime...
..i..odmah pobjegne...
..uza sve...treba živjeti Deset Božjih Zapovijedi...
..taj Božji "minimum"...za nas grešne ljude...
..Kad je Bog s nama...
..Što nam vrag može...? :D


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 15:50 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 27 lis 2006 22:29
Postovi: 82
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Miriam napisao:
..Da...ne pridavati mu nikakvu pažnju...
..ignorirati ga..i ne baviti se njime...
..i..odmah pobjegne...
..uza sve...treba živjeti Deset Božjih Zapovijedi...
..taj Božji "minimum"...za nas grešne ljude...
..Kad je Bog s nama...
..Što nam vrag može...? :D


Može ona može!! Ali ako se držimo Deset zapovijedi i ako živimo Kristov život onda nam apsolutno ništa ne može!!

Ako se jednog danas ujedine svi krščani sotone i mržnje mežđu tim religijama više biti neće!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 15:51 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 27 lis 2006 22:29
Postovi: 82
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sorry, napisao sam ONA umjesto ON!! :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 19:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mislim da je najbitnije da živimo s Isusuom, odlazimo na sv.misu, primamo sv.Pričest i molimo se..tu onda nema područja za djelovanje onog drugog.Jedino bi nekoga voljela pitati što je sa tim zagovorničkim molitvama..kada moliš za druge..moraš li se svaki puta zaštititi?Da, i koja je molitva adekvatna zaštita?Znam da će se netko naći da mi ovo razjasni.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 110 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr