www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 23:34

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 110 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 18 kol 2007 18:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2006 21:09
Postovi: 580
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Evo da i ja potvrdim, jako cesto kad se moli za nekoga, za neku posebnu nakanu neki problem treba se zastiti i to Krvlju Kristovom jer cemu pristajat na manje, ja ni neznam za neku drugu zastitu. Osobno su mi pricali prijatelji koji su dugo u vjeri da su osjecali kako ih zlo napada i to na razne nacine i preko molitve. Isto tako ako netko to nije dozivio kao npr. ja nemora znacit da smo sigurni i da to ne postoji. ;)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 kol 2007 23:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Postoji puno načina zaštite i najbolji je KRVLJU KRISTOVOM.Postoji molitva zaštite U IME ISUSOVO i IVANA ju je pisala na nekoj temi pa prepišite i molite ujutro i navečer a kad molite za druge prije molitve isto je izmolite.Duh koji tlači osobu za koju molite napast će vas da provjeri koliko ste jaki u duhu i ako vas nemože iznenadit otići će od osobe za koju molite a ako znate da ga spremite pod križ još bolje ako niste u duhu jaki ili niste zaštićeni vas će maltretirat dok neko ne izmoli da odstupi.Zaštita je jako važna a čistoća osobe još važnija.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 kol 2007 23:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hrvoje u BIH nema egzorcista jer biskupi misle da ne treba i da nema opsjednutih.Najotvoreniji je KARDINAL VINKO PULJIĆ i on uvijek dozvoljava seminare i podržava trud svih koji rade na tome.Sad će vlč.ZLATKO SUDAC bit u PODMILAČJU kod sv.IVE kod JAJCA 21-23.9 i mislim da će bit bar 50.000 ljudi.Moji iz zajednice će bit slavljenički tim.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 kol 2007 23:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
učenik napisao:
Postoji puno načina zaštite i najbolji je KRVLJU KRISTOVOM.Postoji molitva zaštite U IME ISUSOVO i IVANA ju je pisala na nekoj temi pa prepišite i molite ujutro i navečer a kad molite za druge prije molitve isto je izmolite.Duh koji tlači osobu za koju molite napast će vas da provjeri koliko ste jaki u duhu i ako vas nemože iznenadit otići će od osobe za koju molite a ako znate da ga spremite pod križ još bolje ako niste u duhu jaki ili niste zaštićeni vas će maltretirat dok neko ne izmoli da odstupi.Zaštita je jako važna a čistoća osobe još važnija.

U ime Isusovo uzimam vlast i vežem sve sile i snage u zraku na zemlji,u vodi u podzemlju na onom svijetu u prirodi i u vatri.
Ti si Gospodin nad svim svemirom dajem ti slavu u
ime tvog stvorenja, u tvoje ime vežem sve demoske sile koje su došle protiv nas i naših obitelji i stavljam sve nas pod zaštitu tvoje dragocjene krvi koja je prolivena za nas na križu.
Marijo naša majko tražimo tvoju zaštitu i zagovor s presvetim Srcem Isusovim za sve naše obitelji, zaogrni nas svojim plaštom ljubavi da se prestraši neprijatelj.
Sveti Mihovile i naš ađeo čuvaru dođite i branite nas i naše obitelji u borbi
protiv svega zla što obilazi svijetom.
U ime Isusovo zapovjedam svim silama
i snagama zla da ostupe istog časa od nas naših domova i naše zemlje a mi ti zahvaljujemo,Gospodune Isuse jer si vjeran Bog i osječaš s nama.
Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 kol 2007 16:16 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 vel 2007 22:43
Postovi: 72
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
PRIVATNI EGZORCIZAM

Svatko ga može primjeniti na sebe,kao i na druge osobe koje nisu nazočne.Treba se prekrižiti svetom vodom,zatim reći usnama,po mogućnosti glasno,osobito u svim teškim vremenima,iskušenjima i napastima,u vrijeme velikog straha i zabuna,kod nastupa tjeskobe i bojazni,u očajanju,pred svim važnim poslovima i odlukama,pred neprijateljski naklonjenim ljudima,naručito u bolesti i u smrtnom času:
(znak križa)U IME ISUSA i u IME MARIJE,
naređujem vama ,pakleni dusi,uzmaknite od nas(nje,njega,njih) i od ovog mjesta(njegova,njezina,njihova) i ne usuđujte se povratiti natrag da nas tražite i da nam naškodite! ISUSE,MARIJO!(triput).Sveti Mihovile,bori se za nas!Sveti anđeli čuvari,očuvajte nas(njega,nju,njih) od svih zamki zlog neprijatelja!
Blagoslov (znak križa) Oca,ljubav(znak križa) Sina,i snaga (znak križa) Duha Svetoga,majčinska zaštita nebeske Kraljice,pomoć svetog anđela i zagovor svetih budi s nama (s njim,s njom,s njima) svuda i uvijek!Amen!

prepisano iz molitvenika"KRALJICE MIRA,MOLI ZA NAS"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 kol 2007 06:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
učenik napisao:
Hrvoje u BIH nema egzorcista jer biskupi misle da ne treba i da nema opsjednutih.Najotvoreniji je KARDINAL VINKO PULJIĆ i on uvijek dozvoljava seminare i podržava trud svih koji rade na tome.Sad će vlč.ZLATKO SUDAC bit u PODMILAČJU kod sv.IVE kod JAJCA 21-23.9 i mislim da će bit bar 50.000 ljudi.Moji iz zajednice će bit slavljenički tim.


drago mi je da ima otvorenih prema seminarima za ozdravljenje unutarnjih rana i oslobođenja pretpostavljam
a , opet , otvoreno ću reći bez lažne diplomatičnosti , da je jako žalosno da netko može uopće smatrati da u zemlji koja je uz ruandu prošla najveće žrtve i zla ovoga svijeta , da nema opsjednutih, ranjenih i duhovno bolesnih :twisted: :?:
opet , kažem , zakazale su crkvene strukture , razvodnjuje se prava vjera i nauk KC , prodorom progresisma u čitavoj europi , pa i u Bih i hrvatskoj


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 kol 2007 07:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
učenik napisao:
Hrvoje u BIH nema egzorcista jer biskupi misle da ne treba i da nema opsjednutih.Najotvoreniji je KARDINAL VINKO PULJIĆ i on uvijek dozvoljava seminare i podržava trud svih koji rade na tome.Sad će vlč.ZLATKO SUDAC bit u PODMILAČJU kod sv.IVE kod JAJCA 21-23.9 i mislim da će bit bar 50.000 ljudi.Moji iz zajednice će bit slavljenički tim.


drago mi je da ima otvorenih prema seminarima za ozdravljenje unutarnjih rana i oslobođenja pretpostavljam
a , opet , otvoreno ću reći bez lažne diplomatičnosti , da je jako žalosno da netko može uopće smatrati da u zemlji koja je uz ruandu prošla najveće žrtve i zla ovoga svijeta , da nema opsjednutih, ranjenih i duhovno bolesnih :twisted: :?:
opet , kažem , zakazale su crkvene strukture , razvodnjuje se prava vjera i nauk KC , prodorom progresisma u čitavoj europi , pa i u Bih i hrvatskoj


Pa zar nije očito kako Bog preko sve većih karizmatskih zajednica pokusava to ispraviti.Hvala Mu na tome.

Stvarno je KC zakazala u pogledu tih stvari.To zatvaranje očiju i trpanje problema pod tepih ne vodi na dobro.A i sami smo svjesni koliko se zlo raširilo u sve pore društv..od televizije,politike,pa sve do običnih malih ljudi.Hvala Bogu na pojedincima koji se bore da bude sto vise karizmatskih susreta.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 kol 2007 08:13 
..Zlatko brate... :D ...Crkva nije zakazala...!
..Crkva naša Majka...samo je oprezna...i to je veoma dobro...!
..Zar Crkva naša...Jedina Prava..
..Sveta, Katolička i Apostoska..nije prepuna karizmi..?
..Pogledaj kolike Svete Sakramente imamo... :D ...!
..Zar to nisu ljekoviti izvori...za dušu i tijelo...?
..Karizmatski susreti su poželjni...ali ne i neophodni...!
..Naša Crkva ima vodstvo Duha Svetoga...pa ako i zakaže
..ljudski element... opet sve ima sretan i blagoslovljen ishod...!
..Kroz stoljeća su je progonili...izvana i iz nutra...
..Pa dali je uništena..?
..Ona počiva na Kristu...pa da se spale sve Biblije na svijet...
..pa da se sruše sve crkvene građevine...
..pa da se zabrane svi karizmatski pokreti...
..Crkva Rimokatolička će živjeti...u tebi, meni...svima nama..!
..Mi smo živa Crkva Isusa Krista...prepuna karizmi i karizmatika...!
..Čast istaknutim pojedincima koji obiluju karizmama Svetoga Duha...
..Ali bez poslušnosti Majci Crkvi...oni su samo mjed što ječi...
..i praporak što zveči... :D ...
..Ljubimo Svoju Crkvu...Ona je naša Jedina Majka...


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 kol 2007 09:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
Stvarno je KC zakazala u pogledu tih stvari.To zatvaranje očiju i trpanje problema pod tepih ne vodi na dobro.A i sami smo svjesni koliko se zlo raširilo u sve pore društv..od televizije,politike,pa sve do običnih malih ljudi.Hvala Bogu na pojedincima koji se bore da bude sto vise karizmatskih susreta.
[/quote]

.."pad crkve " je prorokovan, no.. ne da se ponizi ime Gospodinovo..
..i Crkva njegova..već da se odvoji kukolj od žita"
--pravednici će na jednu stranu..Kristovu..

..a oni na drugu stranu..jer se više neće moći skrivati u redovima crkve..

..zato Ne bojte se za našu Crkvu, jer ona će pobijediti u posljednja vremena ,s Isusom na čelu i Marijom zagovornicom,, pod čijom će
stopama završiti , stara zmija, sotona..

..toj Crkvi moraju težiti naša srca..
..zato neka svako radi svoje..
..a mi nesmijemo biti zbog toga..
..ogorčeni..

..Sve je pod kontrolom...Neba
a...mi se kao vjernici moramo brinuti za spas duše svoje,
.da u Sveukupnosti , dušu ne izgubimo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 kol 2007 15:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
naggar napisao:
Citat:
Stvarno je KC zakazala u pogledu tih stvari.To zatvaranje očiju i trpanje problema pod tepih ne vodi na dobro.A i sami smo svjesni koliko se zlo raširilo u sve pore društv..od televizije,politike,pa sve do običnih malih ljudi.Hvala Bogu na pojedincima koji se bore da bude sto vise karizmatskih susreta.


.."pad crkve " je prorokovan, no.. ne da se ponizi ime Gospodinovo..
..i Crkva njegova..već da se odvoji kukolj od žita"
--pravednici će na jednu stranu..Kristovu..

..a oni na drugu stranu..jer se više neće moći skrivati u redovima crkve..

..zato Ne bojte se za našu Crkvu, jer ona će pobijediti u posljednja vremena ,s Isusom na čelu i Marijom zagovornicom,, pod čijom će
stopama završiti , stara zmija, sotona..

..toj Crkvi moraju težiti naša srca..
..zato neka svako radi svoje..
..a mi nesmijemo biti zbog toga..
..ogorčeni..

..Sve je pod kontrolom...Neba
a...mi se kao vjernici moramo brinuti za spas duše svoje,
.da u Sveukupnosti , dušu ne izgubimo.[/quote]

To je rečeno onako općenito , načelno što svi znamo

ali , po tebi , da li je fra smiljan, fra ivo pavić, fra linić kukolj ili žito?
da li je karizm. obnova vođena Duhom svetim ili ne... :?:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 110 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 46 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr