www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 12:34

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 110 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 16 kol 2007 19:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Imam jednu slabu točku..smatram je kušnjom..koja me trenutno bocka..ja je ignoriram..pravim se da je nema..trudim se ne razmišljati o njoj..svakim danom koji prođe sve više mi je draže..jer je prošao još jedan dan bez da sam se dotakla tog..al me hvata razmišljanje dal je to ispravno..il se tribam suočiti s tim i kušat sebe da vidim dal sam to pobijedila..dal je ispravnije da je zanemarim il da se suočim s tim..oči u oči..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 kol 2007 19:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Pa ne znam koliko sam pozitivna,kada se usprotivim....
ne pokazuje se puno ljubavu u tome..."ljubi i cini sta hoces"
Znaci moram postivati "slobdu"..i drugih i moju...??
A stalo mi je do ispravnosti RKC..!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 kol 2007 19:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Ti moli Gospodina i pitaj Ga za to....šta trebaš...........On će ti reći.....
to ti je sigurno..........
Moya,,,,,samo naprijed.......nema nazad ništa ni trunke.......


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 kol 2007 20:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Pitala sam ga vise puta..i evo odgovor..zadnji..!njega sam otvorila..

"Ljubljeni ne vjerujte svakom duhu,nego provjerovajte duhove jesu li od Boga jer su mnogi lazni proroci izisli u svijet .(1Iv.4,!)"


AuuuMoya...pa ti samo jednu....imas koja te kopka..??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 kol 2007 20:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
A idem Nado...još par dana..i proć će..i ona..
rebeka..jedna al vrijedna...druge priskačem velikim korakom..al ova me bocka ko iglica..
NEDAM SE!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 kol 2007 23:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
umjesto u kušnju ti gledaj KRISTA I KUŠNJA NESTAJE IZ VIDOKRUGA A POSLIJE I IZ MISLI.A ova tehnika i pisanje velikim slovom :oops: .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 kol 2007 23:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
HRVOJE jednom zgodom sam molio za jednu obitelj a žena je bila opsjednuta pa kad sam počeo molit ona je stala trest sa sobom i osobe koje su bile samnom, i 1 svećenik je bio,počeli su je čuvat da se ne povrijedi.U jednom trenutku iz žene progovara muški glas i kaže "šta oćeš ti što si došo zamnom iz MOSTARA da me uznemiravaš a jako velik si grešnik i nisi se ni ispovjedio"a ja kažem ja sam grešan i zato što to priznajem zato me BOG ljubi.Poslije toga sam nakon nekog vrimena ponovno bio u ZAGREBU i opet smo molili a stavio sam joj bibliju u ruke i ona je stisnutih očiju prstom prelazila retke u bibliji i bez gledanja čitala naglas a poslije je na latinskom počela izgovarat prokletstva pa smo je zaustavili.Zloćko puno zna i osjeti u nama naše grešne sklonosti pa to pokušava iskoristit zato kad za nekog molimo trebamo bit izmireni sa ISUSOM u ispovjedi i u skrušenosti ulazit u molitvu pa je sve lakše.Ako dopustimo grijehu da nas nadvlada tada sotonini službenici(demoni)napadaju na nas svim silama da nas zarobe ali ako mi odemo KRISTU na ispovjed tada slabi snaga demona i prestaje kad se pokajemo i odlučno se odupremo grijehu.Fransis je dobar u tom poslu a i IVAN VINKOV je dobar samo mu je knjiga pisana za doktorat o toj temi pa nije za sve slojeve jer puno znanstvenih izraza ima tako da to nemože svak progutat.Osobno VINKOVA poznajem i bili smo na seminaru u njemačkoj na temu egzorcisti i laici koji pomažu pri egzorcizmu.On je sada u srbiji oko beograda a možda se uskoro vrati u Rijeku gdje je bio prije.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 06:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
učenik napisao:
HRVOJE jednom zgodom sam molio za jednu obitelj a žena je bila opsjednuta pa kad sam počeo molit ona je stala trest sa sobom i osobe koje su bile samnom, i 1 svećenik je bio,počeli su je čuvat da se ne povrijedi.U jednom trenutku iz žene progovara muški glas i kaže "šta oćeš ti što si došo zamnom iz MOSTARA da me uznemiravaš a jako velik si grešnik i nisi se ni ispovjedio"a ja kažem ja sam grešan i zato što to priznajem zato me BOG ljubi.Poslije toga sam nakon nekog vrimena ponovno bio u ZAGREBU i opet smo molili a stavio sam joj bibliju u ruke i ona je stisnutih očiju prstom prelazila retke u bibliji i bez gledanja čitala naglas a poslije je na latinskom počela izgovarat prokletstva pa smo je zaustavili.Zloćko puno zna i osjeti u nama naše grešne sklonosti pa to pokušava iskoristit zato kad za nekog molimo trebamo bit izmireni sa ISUSOM u ispovjedi i u skrušenosti ulazit u molitvu pa je sve lakše.Ako dopustimo grijehu da nas nadvlada tada sotonini službenici(demoni)napadaju na nas svim silama da nas zarobe ali ako mi odemo KRISTU na ispovjed tada slabi snaga demona i prestaje kad se pokajemo i odlučno se odupremo grijehu.Fransis je dobar u tom poslu a i IVAN VINKOV je dobar samo mu je knjiga pisana za doktorat o toj temi pa nije za sve slojeve jer puno znanstvenih izraza ima tako da to nemože svak progutat.Osobno VINKOVA poznajem i bili smo na seminaru u njemačkoj na temu egzorcisti i laici koji pomažu pri egzorcizmu.On je sada u srbiji oko beograda a možda se uskoro vrati u Rijeku gdje je bio prije.


Sve je to slično opisano u knjigama koje sam gore naveo.Samo za to treba biti odabran za moliti takve molitve i imati dozvolu biskupa ili kardinala.Pretpostavljam sa se iza nicka "učenik" krije svećenik.jer obični laik nebi se smio niti mogao upustati u takve stvari jer po propisu pape samo svećenici smiju vršiti takve molitve a i u Bibliji to stoji.U Bibliji takođet piše za onih sedam sinova koji su vršili egzorcizam pa su bili izranjeni i razbježali se glavom bez obzira.
Iako u posljednje vrijeme na karizmatskim susretima obični laici tj ljudi koj isu dovoljno jaki u vjeri dobivaju dar za istjerivanje demona.To mi se malo kosi sa Biblijom ali pretpostavljam da je Gospodin dao stvar u ruke običnim laicima samo zato jer naša katolička crkva (moram priznati) često zazize i negira postojanje ovakvih stvari.
Nije ni čudo sto su naši mnogi katolici otišli raznima medijima i muslimanskim hođama da ih oslobađaju i time povrijedili Boga.
Katolička crkva je jako dugo zatvarala oči pred ovakvim stvarima.
Da se nesto mijenja je i dokaz veliki broj karizmatskih pokreta u zadnje vrijeme.Mislim da je crkva pomalo zakazala u tom pogledu jer negira postojanje zloga i opsjednuća.
Mene je ekipa iz molitvene počela zvati egzorcistom jer dosta u proteklih godinu dana zazivam "u ime Isusovo".Znam da se sale ali ja to jednostavno primjenjujem samo na sebi jer znam prepoznati kada imam napad od strane zloga.
Poznat mi je taj dio duhovnog svijeta i nije me strah tjerati zlo kad me napadne.
Tko zna ,mozda Gospodin i meni da dar da molim makar za posjednuća (ne opsjednuća).Nije me strah i imam stalno veliku zelju da pomognem drugome,jer znam prepoznati kad onaj zli tlači nekoga.
No Gospodi će o tome odlučiti.Samo moram priznati da me stalno navodi na taj put...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 08:13 
..Nije nužno da netko bude Svećenik..
..da bi se bavio ili sudjelovao u molitvi Egzorcizma...!
..Neznam dali ste čuli za karizmatika - egzorcistu...
.. laika oca obitelji...Trogiranina Miju Baradu...? :D ...


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 08:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
Zlatko napisao:
učenik napisao:
HRVOJE jednom zgodom sam molio za jednu obitelj a žena je bila opsjednuta pa kad sam počeo molit ona je stala trest sa sobom i osobe koje su bile samnom, i 1 svećenik je bio,počeli su je čuvat da se ne povrijedi.U jednom trenutku iz žene progovara muški glas i kaže "šta oćeš ti što si došo zamnom iz MOSTARA da me uznemiravaš a jako velik si grešnik i nisi se ni ispovjedio"a ja kažem ja sam grešan i zato što to priznajem zato me BOG ljubi.Poslije toga sam nakon nekog vrimena ponovno bio u ZAGREBU i opet smo molili a stavio sam joj bibliju u ruke i ona je stisnutih očiju prstom prelazila retke u bibliji i bez gledanja čitala naglas a poslije je na latinskom počela izgovarat prokletstva pa smo je zaustavili.Zloćko puno zna i osjeti u nama naše grešne sklonosti pa to pokušava iskoristit zato kad za nekog molimo trebamo bit izmireni sa ISUSOM u ispovjedi i u skrušenosti ulazit u molitvu pa je sve lakše.Ako dopustimo grijehu da nas nadvlada tada sotonini službenici(demoni)napadaju na nas svim silama da nas zarobe ali ako mi odemo KRISTU na ispovjed tada slabi snaga demona i prestaje kad se pokajemo i odlučno se odupremo grijehu.Fransis je dobar u tom poslu a i IVAN VINKOV je dobar samo mu je knjiga pisana za doktorat o toj temi pa nije za sve slojeve jer puno znanstvenih izraza ima tako da to nemože svak progutat.Osobno VINKOVA poznajem i bili smo na seminaru u njemačkoj na temu egzorcisti i laici koji pomažu pri egzorcizmu.On je sada u srbiji oko beograda a možda se uskoro vrati u Rijeku gdje je bio prije.


Sve je to slično opisano u knjigama koje sam gore naveo.Samo za to treba biti odabran za moliti takve molitve i imati dozvolu biskupa ili kardinala.Pretpostavljam sa se iza nicka "učenik" krije svećenik.jer obični laik nebi se smio niti mogao upustati u takve stvari jer po propisu pape samo svećenici smiju vršiti takve molitve a i u Bibliji to stoji.U Bibliji takođet piše za onih sedam sinova koji su vršili egzorcizam pa su bili izranjeni i razbježali se glavom bez obzira.
Iako u posljednje vrijeme na karizmatskim susretima obični laici tj ljudi koj isu dovoljno jaki u vjeri dobivaju dar za istjerivanje demona.To mi se malo kosi sa Biblijom ali pretpostavljam da je Gospodin dao stvar u ruke običnim laicima samo zato jer naša katolička crkva (moram priznati) često zazize i negira postojanje ovakvih stvari.
Nije ni čudo sto su naši mnogi katolici otišli raznima medijima i muslimanskim hođama da ih oslobađaju i time povrijedili Boga.
Katolička crkva je jako dugo zatvarala oči pred ovakvim stvarima.
Da se nesto mijenja je i dokaz veliki broj karizmatskih pokreta u zadnje vrijeme.Mislim da je crkva pomalo zakazala u tom pogledu jer negira postojanje zloga i opsjednuća.
Mene je ekipa iz molitvene počela zvati egzorcistom jer dosta u proteklih godinu dana zazivam "u ime Isusovo".Znam da se sale ali ja to jednostavno primjenjujem samo na sebi jer znam prepoznati kada imam napad od strane zloga.
Poznat mi je taj dio duhovnog svijeta i nije me strah tjerati zlo kad me napadne.
Tko zna ,mozda Gospodin i meni da dar da molim makar za posjednuća (ne opsjednuća).Nije me strah i imam stalno veliku zelju da pomognem drugome,jer znam prepoznati kad onaj zli tlači nekoga.
No Gospodi će o tome odlučiti.Samo moram priznati da me stalno navodi na taj put...


drago mi je brate da osjećaš taj poziv i želju da pomogneš drugome
i ja sam primjetio da mnogi unutar KC zaziru, kako sam si rekao, od spominjanja opstojnosti zloga i otvorene borbe protiv demona
osobno mi je to jako žao, jer stvari se neće promijniti nabolje ako zabojamo glave u pijesak poput nojeva
žalosno je da kod nas ( ne znam da li je informacija skroz točna, ali navest ću je) nema službenog egzorcista ( ili u najbolju ruku ima samo 1-2) dok ih npr. u italiji ima preko 500? :shock:
što se tiče učenika, slažem se s tobom
vjerojatno je svećenik , ali neka on sam kaže nešto više


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 110 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr