www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 05:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 07 lis 2010 19:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Aj dobro, pobijedio si. :mrgreen:

Ja vjerujem da je istinita. Spominje je i poziva se na nju Gospodin u objavi Mariji Valtorti, no da se i ne spominje i da je ni Sv. Jakov ne spominje ja bi vjerovao u nju jer jasnije od bilo kojeg proroka navješćuje Mesiju i to s takvom silinom i ushitom da me na prvi pogled osvojila!

Nije nužna za nauk Vjere ali razotkriva prevaru NLO-a, poganstvo i napredak starih civilizacija.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 lis 2010 14:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 vel 2008 10:04
Postovi: 505
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja recimo, vjerujem da je cijeli svemir stvoren samo da nama ukrasi nebo i podsjeti nas na Bozju velicinu. Apsolutno to nikako ne nalazim smjesnim, cudnim niti ludim...ako je Bog u pitanju, ukrasiti covjeku nebo stvaranjem 10^n galaksija je samo pitanje volje, a ne mogucnosti, tj. kakve logike ime stvarati nesto tako ogromno i samo strpati gresnike na jednu kuglicu. Zasto mi stalno moramo razmisljati "aj vidi koliko je...pa MORA biti jos zivota"....ma nemoj....ne mora! Eto Bog ga stavi da imas sta gledat i razbijat glavu. Ovo je za sve vas fizikalne teoreticare koji proucavajuci Bozju kreaciju nastojite demantirati samog Boga. :D

...i za UFOologe...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lis 2010 02:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2010 11:36
Postovi: 662
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
slomljeno_krilo napisao:
Ova tema se donekle nadovezuje na donju donekle :) Zanima me vaše mišljenje ovome slučaju. Ja se slažem s tim,kao osoba koja dugi niz godina proučava postojanje vanzemaljaca te pojavljivanja NLOa.I pogotovu se slažem sa ovom izjavom :

"Kao što na Zemlji postoji puno vrsta živih bića, tako je Bog mogao stvoriti i druga, jednako razumna bića.Zašto ne bismo mogli govoriti o 'braći izvanzemaljcima'. To je i dalje dio kreacije."


hmmm... neznam. mozda i postoje, ko ce ga znat.


Zadnja izmjena: vox; 14 lis 2010 20:28; ukupno mijenjano 1 put/a.
obrisan provokativni dio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 lis 2010 08:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Evo ljudi moji, Sotona je pojačao svoje aktivnosti, demoni se sve više objavljuju a ludi ljudi oduševljeni... :twisted:

http://www.hrsvijet.net/index.php?optio ... Itemid=153

http://www.hrsvijet.net/index.php?optio ... Itemid=153


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 lis 2010 09:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Evo jednog teksta o toj temi: Crkva i vanzemaljci.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 lis 2010 12:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Taj Papin astronom je teški mason! Teški!! :cry:

Priprema se teren za "vanzemaljce" koji će onda prodat priču da smo mi tek jedna od rasa u svemiru koje evoluiraju uz pomoć tih "naprednih vanzemaljaca"...onda u to vrijeme masoni potpuno preuzimaju vlast koji već i sad imaju, samo im Papa smeta...

Nemojte se smijat nego upotrijebite razum! Ako Bog ne dozvoljava vidljivi kontakt između svojih svetih anđela i ljudi osim po posebnim milostima pojedincima, mislite li da bi dozvolio kontakt sa nekom izmišljenom rasom iz svemira a da nam to nije najavio preko proroka?!

Jedina rečenica koja je upozorenje za ove tzv. vanzemaljce je iz 2. poslanice Solunjanima di Sv. Pavao kaže da će Bog u posljednja vremena poslat vidljivu i djelotvornu zabludu da se osude svi oni koji u nju povjeruju kad već nisu znali povjerovat u Ljubav koja im se objavila!

Mislite o tome.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lis 2010 11:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
Taj Papin astronom je teški mason! Teški!! :cry:

Priprema se teren za "vanzemaljce" koji će onda prodat priču da smo mi tek jedna od rasa u svemiru koje evoluiraju uz pomoć tih "naprednih vanzemaljaca"...onda u to vrijeme masoni potpuno preuzimaju vlast koji već i sad imaju, samo im Papa smeta...

Nemojte se smijat nego upotrijebite razum! Ako Bog ne dozvoljava vidljivi kontakt između svojih svetih anđela i ljudi osim po posebnim milostima pojedincima, mislite li da bi dozvolio kontakt sa nekom izmišljenom rasom iz svemira a da nam to nije najavio preko proroka?!

Jedina rečenica koja je upozorenje za ove tzv. vanzemaljce je iz 2. poslanice Solunjanima di Sv. Pavao kaže da će Bog u posljednja vremena poslat vidljivu i djelotvornu zabludu da se osude svi oni koji u nju povjeruju kad već nisu znali povjerovat u Ljubav koja im se objavila!

Mislite o tome.


Imao si link ispod di ti piše da se ne slažu svi s tim svećenikom. Samo ne znam otkud tebi ove informacije o NLO-ima i masonima i nekakvim urotama.
I koji bi to prorok trebao najviti nekakve stvari??? Daj reci ime jednog živućeg proroka???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lis 2010 12:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
A jel ti misliš da je Bog uskrsnućem Isusa Krista ukinuo proroke i Duha Svetoga?
Jel ti stvarno misliš da je naš Bog toliko okrutan, jel ti stvarno misliš da bi Crkva opstala kroz 2 000 godina da nije bilo našeg Branitelja i Utješitelja koji je govorio kroz proroke, stigmatike, da nije bilo naše Gospe koja se toliko puta javljala i koja se javlja dan danas!!
Prijatelju moj da nije do Međugorja ja bi se dan danas u svom blatu valjao!!

Znaš li tko su proroci 21. stoljeća? To su sitni ,mali, ponizni ljudi iz razno raznih rubnih mista poput Međugorja koji nemaju amo baš nikakve teološke ni znanstvene naobrazbe i fala Bogu da nemaju jer imaju nešto puno važnije a to je čisto i ponizno srce!!

"Jer Bog izabra lude da posrami mudre!"

Nije samo Međugorje proročko mjesto, imaš dosta proroka po svijetu, od fratara, Zlatka sudcado američkih kućanica koje u očima svijeta predstavljaju jedno veliko i bezvrijedno ništa ali pošto Bog ne gleda kao čovjek, On očito u njima nešto vidi!!
Ima i lažnjaka, jer Sotona oće sve zamutit i obeshrabrit, ali ako i zamuti ne može nikad začepit Duha jer Njega ne može nitko zaustavit! Znakovi vremena su tu i ko ih ne vidi neka ponovo pogleda i neka gleda, gleda i gleda dok ne progleda!!! :shock: :mrgreen: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 lis 2010 15:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 vel 2008 10:04
Postovi: 505
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
Taj Papin astronom je teški mason! Teški!! :cry:



Wooow....hold your horses. :a1430:
Ovakvi postupci nisu primjereni za jednog katolika.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lis 2010 07:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
http://www.hrsvijet.net/index.php?optio ... Itemid=153


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 54 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr