www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 09:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 15 ožu 2011 18:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Obzirom da sam primio pritužbe od nekih građana 2. reda :lol: da ne razumiju engleski, samo ću u kratkim crtama prevesti da piše da su NLO sredstva Sotone, i to naša Gospa kaže. Onaj koji želi detaljnije, ima englesko-hrvatski riječnik na googlu pa neka prevodi! Nisam ja građanin 2. reda pa da prevodim! :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2011 20:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Građani drugog reda,što t to znaći?? :oops:
I zašto??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2011 20:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2011 16:31
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ej ljudi, jeste kršćani, nema svađe. Kao da smo na nekom sekularnom forumu a ne gdje bi svi trebali pričati ko braća. Ante je rekao da je od UFO od sotone i to nije njegova misao. O tome zbori i Otkrivenje i dijelovi evanđelja a Gospa nam sve potvrđiva da ne nasjednemo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ožu 2011 08:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ajme Samuele, zafrkavam se!!!! :lol: :lol: :lol: šta ti je brate!! :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ožu 2011 10:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
http://www.javno.hr/zivot_i_stil/Zaniml ... apanu.html


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ožu 2011 16:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 18 vel 2009 00:57
Postovi: 34
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Maximus napisao:
Ako Bog i jest stvorio bića naravi jednake nama dali Kristova žrtva vrijedi i za njih? Kada nastupaju njihova posljednja vremena? Dali su oni imali objave? Kada se malo bolje promisli, stajalište da je Bog stvorio još inteligentnih bića zadaju puno problema, pa je najbolje odbaciti tu teoriju i ne zamarati se s time. Još će nas takva promišljanja gurnuti od vjere.


Ovo je tako grozno razmišljanje, "najbolje odbaciti tu teoriju i ne zamarati se s time". Jedan ateist i agnostik bi se ne smijao nego plakao nad ovakvim stavom. Pa što vam je katolici danas, zar ste nesposobni ili se bojite otkriti Istinu? To su pogubna i nazadna razmišljanja.

Ako vanzemaljci postoje - i oni iz istog izvora kao i mi. Tko se tu boji Istine? Svi smo mi bića Božanskog podrijetla. Baš svi. Sve je nastalo iz Riječi.
Krist je punina Istine - i fizičke i metafizičke; ali se objavio kao čovjek. Čovjek; koji je duhom najbliži Bogu.

Tko kaže da izvanzemaljci npr. ne mogu biti anđeli - razna svjetla na nebu - u Psalmima su opisani kao oblik plamena; njihov naravni oblik (tako nešto).
Tko kaže da vanzemaljci, ako postoje, nisu Nefili - jer je Nefile; anđeoska bića prema Starom zavjetu Bog postavio da žive kao božja djeca na zemlji.

Post 6, 4
U ona su vremena - a i kasnije - na zemlji bili Nefili, kad su Božji sinovi općili s ljudskim kćerima pa im one rađale djecu. To su oni od starine po snazi glasoviti ljudi.

Ima tu mnogo nagađanja - mi doista ne znamo. Otkrivatelj Sumeranskih spisa (koji otkrivaju mnogo toga danas znanstveno dokazanog) upravo govori da ti koji su naučili ljude matematici i raznim drugim stvarima ta bića Nefili; koja je Bog postavio - i to su nagašanja.) No zatvoriti i oči i praviti se da nas to ne zanima ne vodi nigdje. Pravog vjernika Istina ne može odvući - od Istine. A Istina je Bog. Pravi vjernik se nema ama baš ničega bojati.
Stoga ja kažem ovako - nije napisano. Dakle ne možemo niti odbaciti, niti negirati, niti potvrditi mogućnost. I to je to.

Papa je isto također rekao da je izvanzemaljski život ne može odbaciti kao mogućnost - to je dobro za znati svima koji negiraju čak i mogućnost a prave se katolicima(!)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 ožu 2011 09:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
ISKRENI, aj ti malo bolje pročitaj cijeli topic a ne da se tu praviš mutav. :D Sve smo ti objasnili i obrazložili tako da bi i jedan glasač Vesne Pusić razumio a kamoli ne ti, jedan takav vrstan poznavalac Biblije i povijesti. :D :grlim te: :t152:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 ožu 2011 21:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
"ISKRENI, aj ti malo bolje pročitaj cijeli topic a ne da se tu praviš mutav. Sve smo ti objasnili i obrazložili tako da bi i jedan glasač Vesne Pusić razumio a kamoli ne ti, jedan takav vrstan poznavalac Biblije i povijesti."(Ante KATOLIK pod velikim upitnikom???)
-
Ma što ste to, naj-katoliče objasnili? Igraš se Darvina. I on je zasnivao svoju teoriju na kornjačama i gušterima(a žabama, kao ti?).
.
Ante, ako je Papa izjavio da Crkva ne isključuje mogućnost postojanja drugih civilizacija u svemiru - to znači što?
Svakako da bi neke mogče biti i naprednije.
Pošto smo mi Zemljani(ljudi) crne ovce svemira - ranjeni istočnim grijehom - logično je da ne smiju direktno kontaktirati s nama...a nama ispada da se igraju mačke i miša, dočim drugima da se "igraju" žmurke sa Zlim, a skrivaju se mežu Zemljanima?
Ante, mi smo U KARANTENI, istjerani smo iz raja, OPEČAĆENI.
.
Slušaj, naš Gospododin Isus je podnio Žrtvu i SMRT ne samo kao zadovoljštinu za naše ljudske grijehe, već je ujedno doveo u red i sve narušeno u svemiru, što je Zli pretumbao(pitaj svećenika nešto o tome!!!!!!!!!!!).
Uzalud ti je okrenuti se naopačke, "kreketati" umjesto onih KARIKATURA sa žabama-vanzemaljcima.
Do sada si dokazao samo tko i kakav si glede vjere, a zbog vađenja iz konteksta niza detalja iz Pisma si već trebao biti opomenut...barem to.
Jedino si dokazao da uskoro nećeš prezati ni od čega: "praviš se mutav" - prevedeno, Iskreni1 je glup, jer "sve si mu objasnio"? I to, kako sam kažep, vrsnom poznavatelju Biblije! - Skačeš li sam sebi u stomak?
Idi ti lijepo nekom svećeniku, pa u ispovijedi ubaci i svoje nakaradne tvrdnje o NLO-ima. Ne boj se, neće te istjerati.
Dakako, nikad nećemo čuli svećenikov odgovor...ali bi netko mogao svećenikov smijeh.
.
Postu s izjavom Roberta Hastingsa dodaj da su NLO-i nakon nadlijetanja nuklearnih skladišta baš SVE rakete postale beskorisne. Sva elektronika je bila resetirana, a rakete neupotrebljive...
I to su učinili "sluga sotone" u "tanjurima"?
(ps: Vedra...kamo ovo vodi? I...Maximuse, ovo nije svađa)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 ožu 2011 21:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 ruj 2010 22:52
Postovi: 335
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zdrave napisao:
ps: Vedra...kamo ovo vodi?

E pa ovako: ovu temu otkad sam došla na ovaj forum nikako nisam uspjela cijelu pročitati.
Radi toga se nisam u nju direktnim pisanjem uključila.
I oprostite što je još neko vrijeme nemam u planu cijelu pročitati.
Bog i vanzemljaci.. pa što postoje li ili ne.. ako postoje, imat ćemo koga evangelizirati.. ja to gledam kao na kontinente za koje nekoć nismo znali.
(Ja osobno pak nekako baš i ne vjerujem da još negdje u svemiru postoje bića poput nas..)

Spomenula bih još fenomen vanzemaljskih otmica i tako nekih stvari od kojih neki ljudi pate. U egzorcizmima se znalo doći do uvida kako se zli duhovi znaju predstavljati kao vanzemaljci. Tako da je ta tematika vrlo teška i opasna.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 ožu 2011 04:41 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2011 16:31
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zdrave1, ja ne tvrdim da je postojanje vanzemaljskog života nemoguće, ali gledam to s kršćanske perspektive i po onome što mi Duh sveti govori i moje osobno mišljenje je da ako bi se trebao odlučiti ipak bih rekao da ne postoje jer zasigurno ne pridonose izgrađivanju kršćanskog života ako vjerujem u to. Rečeno je u Pismu da će u zadnjim vremenima biti mnogo zabluda i lažnih nebeskih znakova. Osim toga, sve medijske vijesti o vanzemaljcima zaživjele su zadnjih pedeset godina, taman kad se i tehnologija počela rapidno razvijati, imajući na umu da je vojna tehnologija par desetljeća iznad one civilne tako da to ostavlja puno prostora za sumnju.

William Cooper - novinar - je razotkrivao planove i ciljeve američke vlade i bio je smaknut, jer je govorio i o globalnoj uroti raznih korporacija koja ima veze i sa kreiranjem zavjere o posječivanju vanzemaljskog života s ciljem da se efektivnije postigne novi svjetski poredak. Da ne spomenem HAARP tehnologiju koja izaziva potrese ionizirajući zrak i poništavajući magnetske sile koje uzdrmavaju tektonske ploće, malo istraži o tome. Budem postavio linkove. I još da spomenem i NASA-in Blue Beam projekt i masu toga. Kada nas zadesu katastrofe koje prethode apokalipsi ljudi će zazivati vanzemaljsku pomoć umjesto Božju pomoć - što je i cilj i zato se i forsira puno o tim vanzemaljcima po medijima. A tko svjetske medije drži nego dinastija Rockefellera i Rotschilda, protivnici kršćanstva i oni koji održavaju masoneriju i ostala sotonska društva.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 49 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr