www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 06:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 lis 2010 08:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 srp 2010 16:48
Postovi: 111
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
Taj Papin astronom je teški mason! Teški!! :cry:

Priprema se teren za "vanzemaljce" koji će onda prodat priču da smo mi tek jedna od rasa u svemiru koje evoluiraju uz pomoć tih "naprednih vanzemaljaca"...onda u to vrijeme masoni potpuno preuzimaju vlast koji već i sad imaju, samo im Papa smeta...

Nemojte se smijat nego upotrijebite razum! Ako Bog ne dozvoljava vidljivi kontakt između svojih svetih anđela i ljudi osim po posebnim milostima pojedincima, mislite li da bi dozvolio kontakt sa nekom izmišljenom rasom iz svemira a da nam to nije najavio preko proroka?!

Jedina rečenica koja je upozorenje za ove tzv. vanzemaljce je iz 2. poslanice Solunjanima di Sv. Pavao kaže da će Bog u posljednja vremena poslat vidljivu i djelotvornu zabludu da se osude svi oni koji u nju povjeruju kad već nisu znali povjerovat u Ljubav koja im se objavila!

Mislite o tome.


mnogo je ljudi zavedeno sa tim vanzemaljcima puno je oni koji vjeruju da su nas oni storili što je žalosno,nije Isus uzalud rekao:Mnogi će biti zavedeni...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 pro 2010 09:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 lip 2008 11:33
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
štuka zove kondora


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 pro 2010 20:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2010 18:49
Postovi: 492
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Slika


Live long and prosper. :mrgreen:


Evo što kaže meni mrski index:link


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 pro 2010 21:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
ne zamaram se s vanzemaljanima
ne mislim da ih ne mere bit .. očito je svemir ogromno područje ..

dost mi muke i ovdi
a još ima odviše toga na Zemlji upoznat., te mi nije primarno vanjsko tražit


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 pro 2010 08:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Kleofa napisao:


Kondor: "Prijem, prijem"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 pro 2010 11:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2010 12:30
Postovi: 65
Lokacija: Ri
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
alo,alo... kondore, čuješ li me!
alo štuko... čujem te, šta oćeš?
evo da pitam...ima li u tebe vanzemaljaca?
kaki bolan vanzemaljaca... otkud ti to ?
pa kažu da su ih našli?
ma đe?
pa ne znam, zato i pitam ima li ih u tebe?
ma jok! ...kolko ja znam nema...osim ako ne računam ono što sam jutros ugledo pored kreveta...
baš sam se bio prestrašio... to stoji i gleda me...ma šta gleda, ljutito pilji sa izbečenim očima,da prostiš ko da tvrdo s***...
lice mu ulijepljeno nekom zelenom masom, a iz glave viri puno malih, metalnih, valjkastih antena i nešto nerazumljivo mrmlja
sebi u bradu...ma smrzo sam se.
Nisam pravo ni došo k sebi kad mi se to na uho razdere: „Ustaj, više! Čuješ li?“ i u tom času mi doleti u glavu košulja koju
mi je sinoć moja hanuma stavila na stolicu da je ujutro obučem...
Ništa mi nije bilo jasno, jer glas mi poznat, a spodoba nepoznata, pa protrljam oči ...da bolje vidim...
i ugledam to ispred ogledala kako sa glave živčano skida one antene, a s lica ispire zelenilo...pa se ispod svega ukaza
moja mila hanumica...aaaaah, odahnuo sam i nisam mario što mi kao i svako jutro razdražljivo predbacuje...
“ Opet ćemo zbog tebe zakasniti ...a kad bi se samo malo ranije ustao“...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 pro 2010 10:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2010 11:36
Postovi: 662
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja sam fino napisao, da bih stavio temu "molitva za izvanzemaljce" a vi mislili da se zezam i provociram.
mogucnost izvanzemaljskog zivota je vjerovatna. zvanicno stajaliste i znanosti, i crkve je afirmativno po tom pitanju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 sij 2011 10:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 srp 2010 16:48
Postovi: 111
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
gledam po forumima i gledam kako su ljudi zavedeni tim vanzemaljcima nitko ne priča o Isusovom dolasku nego o nekakvim anunakijima i kojekavim izmišljotinjam stvarno nevjorovatno koliko su ljudi zavedeni.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 sij 2011 13:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Sotoni je dana velika vlast, pa čak i na elementima prirode. Ove vremenske katastrofe nisu djelo Božje nego djelo Sotonino.
NLO-i će se sve više pojavljivat, ponovno se pokušava uništit čovjek i manipulirat njegovim genima...čak se i priča da su Amerikanci neka nova oružja i letjelice proizveli prema uputama "vanzemaljaca"....gledat ćemo razna, čuda i čudesa, pojave na nebu....Krunica u ruku i udri!!! 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 sij 2011 14:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2010 19:19
Postovi: 34
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ANTE KATOLIK napisao:
Sotoni je dana velika vlast, pa čak i na elementima prirode. Ove vremenske katastrofe nisu djelo Božje nego djelo Sotonino.
NLO-i će se sve više pojavljivat, ponovno se pokušava uništit čovjek i manipulirat njegovim genima...čak se i priča da su Amerikanci neka nova oružja i letjelice proizveli prema uputama "vanzemaljaca"....gledat ćemo razna, čuda i čudesa, pojave na nebu....Krunica u ruku i udri!!! 8)


Mislim da u ovome griješiš... Sotona može imati utecaj na ljude i zavoditi ih ali upravljati prirodom nikako!! Samo Bog je svemoguć! Previše grijeha je u svijetu da se ne bi desila neka katastrofa a uzmimo i u obzir činjenicu da je sve to nastalo samo i isključivo čovjekovim postupcima kojima je narušio ravnotežu koju nam je Bog postavio. Imamo slobodnu volju raditi što želimo na ovom svijetu pa smo tako fino i uništili prirodu i atmosferu.

A sto se tice vanzemaljaca... Bez obzira na stav Crkve, ja ne vjerujem da postoje. Ali to je samo moje misljenje. Bog je stvorio čovjeka na svoju sliku i priliku. Cijeli svemir je samo savršeno osmišljen sustav, od Boga. A to sto se mi petljamo u njegovu providnost je druga stvar... Znanstvenici nikad nista nisu dokazali a teorije me iskreno uopce ne zanimaju. One su tu da zavedu i nista drugo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 52 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr