www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 18:00

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 107 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2010 20:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
SAN napisao:
SAMI BIRATE SVOJ PUT...TO JE TAKO...DOBRO ILI ZLO SAMI BIRATE...KAO I DOBRA DJELA.....I GRIJEHE SAMI BIRATE...NEBIRA Bog GRIJEH I ZLO UMJESTO VAS...ČOVJEK IMA SLOBODNU VOLJU I SAM BIRA,KROJI SVOJU SREĆU,SREĆICU,KROJI SI SAM DAL ĆE OTVORITI VRATA RAJA I PAKLA....
ŠTO SE TIČE UKAZANJA U MEĐUGORIJU,ZNAŠ GOSPA ĆE OSTAVITI VIDLJIVI TRAG,I MNOGI ĆE TAD DOĆI JER ĆE POVJEROVATI AL ZA NJIH NEĆE BITI VIŠE SPASA...JASNO!


Ako netko želi vjerovati da se Gospa ukazuje u Međugorju OK, al ja u to ne vjerujem zbog onog šta sam pročitao. Al ako hoćeš o Međugorju imaš temu Međugorske rotacije.

Nego ovo, kažeš sami biramo svoj put, to sam i ja mislio, možda i mislim, ali dali čovjek zaista ima slobodnu volju. Naime rodiš se kakav se rodiš, zdrav, bolestan, visok, nizak, crn, žut, bijel, u obitelji dobroj, lošoj, religijskom okruženju ovakvom onakvom itd,itd....

Drugo da li mi tu na Zemlji možemo pojmiti posljedice svojih odluka, pogotovo ako vjerujemo da smo konstantno napastovani, te da nas povrh svega toga još naša sama narav vuče u grijeh. Da li smo zaista slobodni???


Zadnja izmjena: johnny 5; 25 kol 2010 20:12; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2010 20:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
marija-elena napisao:
ne se prepirat :p59: samo polako i bez galame :P :P :P
smajlic28 svima


Lol.Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2010 20:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 15:48
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pa otkud fra ivo pavić zna tko će završit u paklu? sad On zna da samoubojice idu u pakao... a katekizam ne tvrdi tako...

ja se sjećam da je vlč. Maria Vianney jednoj udovici rekao za njezinog muža koji je počinio samoubojstvo da je imao dovoljno vremena da se pokaje od trenutka kad se bacio sa neke visine do udarca o tlo...

dakle, i samoubojice se mogu do posljednjeg dana pokajati za taj čin... uostalom Gospodin vidi njihovo srce...

istina, prokletstvo može pasti na njihova tijela vješanjem, ... i tsl., ali ne i na dušu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2010 20:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
SAN napisao:
SAMI BIRATE SVOJ PUT...TO JE TAKO...DOBRO ILI ZLO SAMI BIRATE...KAO I DOBRA DJELA.....I GRIJEHE SAMI BIRATE...NEBIRA Bog GRIJEH I ZLO UMJESTO VAS...ČOVJEK IMA SLOBODNU VOLJU I SAM BIRA,KROJI SVOJU SREĆU,SREĆICU,KROJI SI SAM DAL ĆE OTVORITI VRATA RAJA I PAKLA....

U zabludi si sestro. :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2010 20:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 15:48
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
... do posljednjeg daha...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2010 20:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 lip 2010 21:51
Postovi: 333
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Slika
smajlic28


Zadnja izmjena: marija-elena; 25 kol 2010 20:24; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2010 20:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 srp 2010 00:19
Postovi: 46
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kad ste već kod samoubojstva, sjećam se da sam nedavno u jednoj knjizi pročitao da oni koji počine samoubojstvo, a zasluže čistislište, ostanu tamo onoliko godina koliko bi još živjeli na zemlji da se nisu ubili.

I palo mi je na pamet iz knjige od Glorie Polo, na jednom mjestu piše da svi koji dođu u nebo prime zagrljaj od Boga, osim onih koji su počinili samoubojstvo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2010 20:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
TO TKO ĆE NAM BITI OTAC I MAJKA,TO NEMOŽEMO IZABRATI,ROĐENI SMO TU GDJE SMO ROĐENI...........POŠTO NITKO OD NAS NIJE RETARDIRAN,SVAKO JE DOBIO RAUM,PAMET I SRCE NARAVNO...SVAKI ČOVJEK BIRA,ODLUČUJE ZA SEBE...BOG NAM STAVLJA RAZNE OSOBE NA PUT,SAMI BIRAMO S KIM ĆEMO SE DRUŽITI...TAKOĐER BOG NAM DAJE PRILIKE DA SE POKAŽEMO U ŠOLI,SAMI BIRAMO DAL ĆEMO U SREDNJOJ ŠKOLI UČITI DO 1 U NOĆI,ILI MANJE ILI NEĆEMO UČITI VEĆ ĆEMO OTIĆI U NOĆNI ŽIVOT,I OBILAZAK...SAMI BIRAMO,SAMA BIRAM HOĆU LI VEČARAS PRESPAVATI KOD MOMKA I URADITI GRIJEH ILI NEĆU UOPĆE SPAVATI S MOMKOM DOK SE NEVJENČAM U CRKVI....SAMA BIRAM HOČU LI BITI BLAGA ILI ĆU SE IZDERATI NA SVIJU KOD SVOJE KUĆE...SAMA BIRAM HOĆU LI IĆI NA SVADBU KOD TOGA I TOG ILI NEĆU,SAMA BIRAM KOJU ĆU VRSTU GLAZBE SLUŠATI,HOĆU LI NEDJELJOM IĆI U CRKVU ILI NEĆU....NEKI LJUDI VELE : NEDJELJA I PROPUŠTENA MISA NEĆE SE MOĆI KOD BOGA OPRAVDATI....SAMA BIRAM HOĆU LI OVO SAD NAPISATI ILI NEĆU......JASNO,POZZZ I BBBLAGOSLOV! smajlic28


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2010 20:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
SAN napisao:
TO TKO ĆE NAM BITI OTAC I MAJKA,TO NEMOŽEMO IZABRATI,ROĐENI SMO TU GDJE SMO ROĐENI...........POŠTO NITKO OD NAS NIJE RETARDIRAN,SVAKO JE DOBIO RAUM,PAMET I SRCE NARAVNO...SVAKI ČOVJEK BIRA,ODLUČUJE ZA SEBE...Bog NAM STAVLJA RAZNE OSOBE NA PUT,SAMI BIRAMO S KIM ĆEMO SE DRUŽITI...TAKOĐER Bog NAM DAJE PRILIKE DA SE POKAŽEMO U ŠOLI,SAMI BIRAMO DAL ĆEMO U SREDNJOJ ŠKOLI UČITI DO 1 U NOĆI,ILI MANJE ILI NEĆEMO UČITI VEĆ ĆEMO OTIĆI U NOĆNI ŽIVOT,I OBILAZAK...SAMI BIRAMO,SAMA BIRAM HOĆU LI VEČARAS PRESPAVATI KOD MOMKA I URADITI GRIJEH ILI NEĆU UOPĆE SPAVATI S MOMKOM DOK SE NEVJENČAM U CRKVI....SAMA BIRAM HOČU LI BITI BLAGA ILI ĆU SE IZDERATI NA SVIJU KOD SVOJE KUĆE...SAMA BIRAM HOĆU LI IĆI NA SVADBU KOD TOGA I TOG ILI NEĆU,SAMA BIRAM KOJU ĆU VRSTU GLAZBE SLUŠATI,HOĆU LI NEDJELJOM IĆI U CRKVU ILI NEĆU....NEKI LJUDI VELE : NEDJELJA I PROPUŠTENA MISA NEĆE SE MOĆI KOD Boga OPRAVDATI....SAMA BIRAM HOĆU LI OVO SAD NAPISATI ILI NEĆU......JASNO,POZZZ I BBBLAGOSLOV! smajlic28


Šta je to u Fatimi o onoj djevojci koja je silovana pa je završila u čistilištu. O čemu se tu točno radi??? Daj malo napiši.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2010 20:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
SAN napisao:
ŠTO SE TIČE UKAZANJA U MEĐUGORIJU,ZNAŠ GOSPA ĆE OSTAVITI VIDLJIVI TRAG,I MNOGI ĆE TAD DOĆI JER ĆE POVJEROVATI AL ZA NJIH NEĆE BITI VIŠE SPASA...JASNO!


je li uopće shvaćaš koliko je ovo pogrešno??pusti se vidjelica raznoraznih,uzmi Katekizam malo u ruke i zagrijati stolicu..:lol:
do zadnjeg daha je vrijeme milosti,tako sam nešto načula...

(ima jedan crtić ninja kornjače,drag mi je jedan zečić zvan usagi-SAN...)
SAN-nemoj vikati,danas me nešto glava boli..pssst... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 107 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 49 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr