www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 23:44

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 11 tra 2007 22:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2006 21:09
Postovi: 580
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Bog te blagoslovio speranza!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 tra 2007 11:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Pameti se svoje tjelesne ostavi Biblijski hriscanine, jer ces se i dalje koprcati u talogu pameti od svijeta i gubiti u labirintu privida i zabluda.
Biblija nije od svijeta, nije pisana od tijela i krvi, vec od Oca nebeskog, pa je zato i ne mozes u istini protumaciti po pameti svojoj, jer je pamet tvoja od krvi i tijela. Ponizi se, neznatan budi, pa ce ti se sve otkriti.
Koliko li samo Biblijski hriscanine samodopadnosti i sebicnosti pokazujes u svakom svom pisanju i svakom svojom rijeci otkrivas ciji te duh vodi.
Ta i sam tvoj nick, ime koje nosis ovdje na TT-u - sramota je za Isusa Krista. Dajes si za pravo stajati naspram rijeci Isusa Krista i Crkve koju krvlju sagradi, a koju ti ne priznajes niti stujes. Hoce li ti pamet tvoja pomoci kada uskoro budes racun polagao?!
Bog ti blag i milosrdan bio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 tra 2007 11:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
Ta i sam tvoj nick, ime koje nosis ovdje na TT-u - sramota je za Isusa Krista. Dajes si za pravo stajati naspram rijeci Isusa Krista i Crkve koju krvlju sagradi, a koju ti ne priznajes niti stujes. Hoce li ti pamet tvoja pomoci kada uskoro budes racun polagao?!
Bog ti blag i milosrdan bio!


..opa...

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 tra 2007 18:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 sij 2007 21:56
Postovi: 28
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji iskreni prijatelji , a posebno Spernca ! Da li ste opcenito procitali ono sto sam napisao u vezi andjelacuvara ????
Ako niste , molim , ponovo procitajte , bez opterecenja zarad mojega nika ; Sve ono sto Sperenca pise , ja sam vec ispisao , ali samo u slucaju apostola Pavaoa koji je kod "andjelacuvara " bio citiran.....Moje Pismo, za koje , kao Jesus kazem -- "pisano je " je upravo kompletna Biblija sa Starim i Novijem zavjetom.... Zato , sve ono sto je Sperenca napisala za Jezusove apostole , i ja podrzavam , ali ni u kom slucaju sa bilo kojim drugijem "predanjima " koji se suprote ovim Jevandjeljima...

A ti , prijatelj Leo ! Ako negdije nadjes da su Apostoli vjerojali u "zivot" poslije zivota, ili u netka cistilista , objavi , volio bih vidjeti tu njihovu vjeru od paganstva!.... Znas li Leo kako je Jesus pobjedio satanu ????
Samo sa dvije rijecji -- " Pisano je " . Molim te objasni na koja je to Pisma aludirao , i razumjet cu koja voda tece iz tvojega izvora !...

Ne zaboravi da kada slatku vodu sipes u gorku , gorka nece postati slatka...
Ali , kada gorku vodu sipas u slatku, slatka ce postati --gorka...

Mnogo ljubavi za sve , bez izuzetka

Biblijski Hriscanin


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2007 18:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Biblijski Hriscanin napisao:
Dragi moji iskreni prijatelji , a posebno Spernca ! Da li ste opcenito procitali ono sto sam napisao u vezi andjelacuvara ????
Ako niste , molim , ponovo procitajte , bez opterecenja zarad mojega nika ; Sve ono sto Sperenca pise , ja sam vec ispisao , ali samo u slucaju apostola Pavaoa koji je kod "andjelacuvara " bio citiran.....Moje Pismo, za koje , kao Jesus kazem -- "pisano je " je upravo kompletna Biblija sa Starim i Novijem zavjetom.... Zato , sve ono sto je Sperenca napisala za Jezusove apostole , i ja podrzavam , ali ni u kom slucaju sa bilo kojim drugijem "predanjima " koji se suprote ovim Jevandjeljima...

A ti , prijatelj Leo ! Ako negdije nadjes da su Apostoli vjerojali u "zivot" poslije zivota, ili u netka cistilista , objavi , volio bih vidjeti tu njihovu vjeru od paganstva!.... Znas li Leo kako je Jesus pobjedio satanu ????
Samo sa dvije rijecji -- " Pisano je " . Molim te objasni na koja je to Pisma aludirao , i razumjet cu koja voda tece iz tvojega izvora !...
Ne zaboravi da kada slatku vodu sipes u gorku , gorka nece postati slatka...
Ali , kada gorku vodu sipas u slatku, slatka ce postati --gorka...
Mnogo ljubavi za sve , bez izuzetka
Biblijski Hriscanin


Sto god ti pisao, vazda cu te podsjecati kako samovoljno tumacis Bibliju i jos cu te vise podsjecati kako ne stujes Crkvu Isusa Krista, kako ne priznajes Crkvu koju On Krvlju svojom sagradi, a na Kralja svetaca se pozivas.
Cinim li to da bi sebe uzvisio nad tobom ili cinim to jer si stvorenje Bozje kao ja? Pa ipak te podsjecam i pitam kako vatru podnosis?
Nije Isus Krist pobijedio sotonu s one dvije rijeci koje stalno navodis. Takodjer, one dvije rijeci i mi mozemo izgovarati, pa koji bi rezultat bio - gubimo od sotone i prije nego pocne borba.
Isus Krist je pobijedio sotonu jer je ponio Sveti Kriz do kraja, izdrzao je sto nitko ne bi!
A ti si prevrtljiv, tako si do sada pokazao, skaces s teme na temu posebno kad nikakav odgovor nemas, a pocesto nikakav odgovor nemas.
Duh ti je takav kakav, no sve je vise dusa koji za Bozje milosrdje mole za sve ljude cijeloga svijeta, pa ce i tvoj teret nositi, Isusu Kristu za ljubav.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2007 19:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
A ti , prijatelj Leo ! Ako negdije nadjes da su Apostoli vjerojali u "zivot" poslije zivota, ili u netka cistilista , objavi , volio bih vidjeti tu njihovu vjeru od paganstva!...



..gdje ćeš jadan vidjeti , kad ne razumiješ, ni to u što su apostoli vjerovali..


.
Citat:
Znas li Leo kako je Jesus pobjedio satanu ????
Samo sa dvije rijecji -- " Pisano je " . Molim te objasni na koja je to Pisma aludirao , i razumjet cu koja voda tece iz tvojega izvora !...


..pa vjerovatno je ISUS mislio na Novi Zavjet..
..tak da ga i ti možeš posebno, razumijeti...

Citat:
Ne zaboravi da kada slatku vodu sipes u gorku , gorka nece postati slatka...
Ali , kada gorku vodu sipas u slatku, slatka ce postati --gorka...


..što bi uopće morao miješti te dvije vode,
..to još nikad nisam čuo..?

Citat:
Mnogo ljubavi za sve , bez izuzetka

Biblijski Hriscanin
[/quote]

.prestani nas ljubiti , tako puno..
..već nas sve boli od tvoje ljubavi..
..ljubi malo svoje bližnje..
.da se mi malo , odmorimo..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2007 21:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 sij 2007 21:56
Postovi: 28
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naggar , prijatelju ; Ako sam te necim uvrijedio -- molim te oprosti...

Samo sam shvatio da ovdje mozemo slobodno diskutirati....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2007 11:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Biblijski Hriscanin napisao:
naggar , prijatelju ; Ako sam te necim uvrijedio -- molim te oprosti...

Samo sam shvatio da ovdje mozemo slobodno diskutirati....


Ti si meni Biblijski hriscanine posebno drag na TT-u, no posebno prezirem ono u sto vjerujes i ono sto cinis (ne ocekujem da razumijes, al nek stoji zapisano). Zato, dok si ovdje, svako tvoje slovo nastaviti cu pomno citati, poradi tebe, poradi sebe i poradi ljudi na TT-u, kojima bi netko s djelima poput tvojih mogao poljuljati vjeru u Svetost Crkve koju je Isus Krist sagradio i u Svetost Djeve Neoskvrnjene. Na ta mjesta sotona preko tebe vazda napada, no sto moze kada se Ocu Isusa Krista omililo ovo malo stado. Duh Sveti, Ljubav Oca i Sina, je li ti ta Snaga Bozja poznata?!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2007 11:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2006 21:09
Postovi: 580
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Biblijski Hriscanin napisao:
Samo sam shvatio da ovdje mozemo slobodno diskutirati....

Diskusija se vodi da se dodje do zakljucka. Jel ti dolazis do kakvog zakljucka? Podijeli ga s nama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2007 12:48 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 sij 2007 21:56
Postovi: 28
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moj prijatelj Nasmjesni i ostali ; Zakljucak je da je velicanstveno biti Krscanin , da je drago pripadati Kristovoj crkvi -- koja je utjemeljena ne Jesusove rijeci koje su --zivot !... Istrazujemo koliko je crkva utjemeljena ma Bozjoj rjeci , i molimo za Duhovmo vodstvo , i Bog ce nam pomoci ... Ne moramo se zestiti jedni na drege zbog oprecnosti...
Istina ce uvjek pobjedjivati...... Njeno vrijeme je sada...

Obilje Bozijih blagoslova za sve ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 37 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr