www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 02 sij 2014 13:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 sij 2008 13:33
Postovi: 154
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja mislim da je nespojivo nazvati se kršćaninom i katolikom i podržavati/vjerovati u tu ili bilo koju sličnu bedastoću. :)
ali, lijepo od njih što su to posebno naglasili. naprosto ljudima treba crtati pogotovo ako su u nekoj početnoj fazi obraćenja pa čitaju sve i svašta.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 sij 2014 23:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
Gita napisao:
poruka 31.svibanj 2011. - "Proročanstva dana u Garabandalu sada će postati stvarnost. Pripremite se sada za ovaj događaj jer imate samo još nekoliko mjeseci da pripremite svoje duše."

Message 16th June 2011
THE WARNING IS CLOSE. THE EVENT WILL TAKE PLACE IN THE NEXT FEW MONTHS‘TWO COMETS WILL CLASH, SKY TO TURN RED,CROSS IN THE SKY‘MILLIONS WILL REPENT AS A RESULT OF THIS WARNING‘IT IS A GREAT ACT OF GOD’S MERCY‘ONE OF THE GREATEST EVENTS IN THE HISTORY OF MANKIND.

- Malo prije kraja 2011., ova poruka je izbrisana sa web stranice. Marija od Božanskog Milosrđa sama je priznala da je to proročanstvo bilo lažno.

(nisam našla na hrv. izvorni prijevod poruke od 16. lipnja 2011.)



Malo sam ja kopao po tim porukama i našao sam pod 101. od 31. svibnja tu poruku.
No, ima puno toga što se nije obestinilo.
No ova poruka, je malo previše:

1012. MAJKA SPASENJA: PRVO SMO OTIŠLI U JUDEJU, A ZATIM JE MOJ SIN ODVEDEN U INDIJU, PERZIJU, EGIPAT, GRČKU I ENGLESKU
Subota, 4. siječnja 2014., 13:50h
Isus da je bio u Engleskoj i Indiji??
Mislim da se netko šali.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 sij 2014 00:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ruj 2013 01:19
Postovi: 134
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
Bliži pogled na lažna svjedočanstva "Marije od Božanskog Milosrđa"

Rheema | Broj 59 | Prosinac 2013.

PDF
https://www.injigo.com/documents/5474ba ... 72cbde.pdf


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2015 21:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ožu 2015 00:29
Postovi: 34
Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Ok.Johnny 5...pa htjela bih pitati one koji su čitali o porukama Marije božanskog milosrđa, kako vam se čine?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2015 21:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Okani se Marije Bozanskog milosrda I okreni se krunici Bozanskog milosrda I svetoj Faustini Kowalskoj.Tako mislim.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 08:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 stu 2012 13:21
Postovi: 81
Lokacija: Hercegovina
Podijelio: 31 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Jairova kći napisao:
Pa eto San,ja tako ne mislim.Objasni mi molim te kakva je po tebi razlika između Kowalske kojoj se ukazao Isus i koja je također s njim komunicirala i unutarnjim glasom i ostalih proroka i i vidioca?Jesi to ti neki ekspert za nadnaravno?Imaš možda neke posebne sprave za mjerenje nadnaravnih ukazanja? :D Uostalom i Mariji božanskog milosrđa se slično počelo dešavati s Isusovom slikom i On joj se objavio,rekao joj da je izabrana i da niko ne sumnja u to jer će se sve obistiniti što joj poruči da kaže svijetu.Uostalom ne zaključuj na brzinu ako nisi provjerio Bibliju ili bar nešto malo o prorocima inače"Poslije ću izliti Duh svoj na svako tijelo...i proricat će vaše kćeri i sinovi,vaši će mladići imati viđenja,a vaši će starci sanjati sne.I na sluge i sluškinje svoje u one dane...izlit ću Duh svoj.I učinit ću čudesa na nebu i na zemlji...krv i oganj i stupove dima.Sunce će se pretvoriti u tamu, mjesec u krv,prije nego osvane Dan Gospodnji, Velik i Strašan!" (Prorok Joel 3,1-4) jer kad ne poznaješ materiju svakojake su zablude i greške sigurne...na našu štetu,to ti kažem u najboljoj namjeri.To bi bilo isto kao da ja zahtjevam od doktora kardiokirurga da ne operira neku gospođu iako će joj ta operacija spaiti život,jer se bojim da se recimo,neće probuditi iz kome,a nikad nikakvo štivo iz kirurgije pročitala nisam.Uostalom...uzalud je govoriti onome...koji ne želi čuti....


Ja mislim da ima razlike. Faustina je priznata svetica, do kraja života ponizna i poslušna osoba. Dok Marija od milosrđa svojim porukama, blago rečeno, širi pomutnju među vjernicima. Ja osobno nemam pojma, niti me zanima, jel su poruke istinite ili nisu. Ne znam zašto gubiti vrijeme na ovakve stvari kad imamo svetu Misu, Bibliju, Krunicu, Put Križa..... i Duh sveti će nas nadahnuti Božjom Mudrošću da znamo što činiti i kako se ponašati. Iskreno i meni je interesantno čitati ovakve stvari, al izazivaju pomutnju u mom skromnom malom mozgu. Evo vam link, pa pročitajte objašnjenje:
http://www.bitno.net/vjera/knjiga-istin ... -od-crkve/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 09:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ožu 2015 00:29
Postovi: 34
Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Sve sam ja to čitala i više od toga...a šta ja ne znam razmišljati svojom glavom?A kako misliš Angel da širi pomutnju?Pa zar Isus nije širio "pomutnju" i ostali proroci prije njega i poslije njega?!?Gdje god su proricali i pozivali na obraćenje bivali su progonjeni i pljuvani i ismijani...zbog ljubavi i plana božjeg koji Otac ima za svijet da bi bio sretan i živio u blagoslovu progonjeni su i neshvaćeni bili...pa zar to nije ironično?Uostalom kad čovjeka nešto vrijeđa i kad ne želi čuti istinu o sebi to odbacuje kao neistinito,kao što je i slučaj Marije od božanskog milosrđa,sve što neko iz crkvenih redova ne želi čuti,odmah nije istina...a znam i iz vlastitog iskustva,kad bi me kritizirali nisam vjerovala tim kritikama,jedino kad bi me neko pohvalio...ali...hvala Isusu,s njim me više nijedna istina ne boli,nijedna pravedna kritika jer sam priznala svoje grijehe i sad živim u slobodi djeteta božjeg,jer kako reče Isus:"Moj je jaram sladak...i moje je breme lako." "Blaženi oni koji ne vidješe... a vjeruju." Slava ti i hvala milosrdni Isuse.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 12:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga Jahirova kci Marija Bozanskog milosrda,jednostavno nesto kod nje mi nestima,davno sam citala o njoj,vise mi lici na psihicki poremecenu osobu,tako zakljucujem iz nekih njeni recenica,meni se nedopada,a sveta Faustina Kowalska je priznata svetica koja mi se dopada.Ti razmisljaj kako tebi pase,tvoj slobodan izbor.Pozz..Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 12:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Mislim na da na bitno.net imas opisano da su poruke marije bozanskog milosrda lazne,sotonske naravi,u njima se tvrdi da je papa Franjo lazni prorok...eto...pozzz..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 12:31 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ožu 2015 00:29
Postovi: 34
Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Priznata ili nepriznata kakva je razlika??Pa i Isus je kod nekih deklariranih katolika priznat a negdje nije dobrodošao.A to da je poremećena osoba mogli bi reći za svakog proroka koji je imao viđenja,uostalom u njenim porukama ničega poremećenog nema jer žena piše posve razumno i svaka Isusova poruka je potkrijepljena otkrivenjem u Bibliji.Meni se samo čini San da ti nisi Bibliju ni pročitala ili samo djelomično jesi,treba samo sve poruke Marije od božanskog milosrđa povezati s otkrivenjem i moliti Duha sv.za razumijevanje i sve se lako shvati.Biblija nije bauk niti posebno teška knjiga,uostalom metafore u otkrivenju sada preko Marije od b.m konačno se razumiju na koga se odnose.Ja ne mogu reći da je poremećena jer me jako strah Boga...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr