www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 12:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 pro 2013 18:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Gita napisao:
oni komentari ispod fb komentara su još gori.

koliko sam upućen svi koji su izopćeni ne smiju se pričešćivati. Ili ako to čine onda se svetogrdno pričešćuju a ja sve koje znam da vjeruju u tu tzv.Knjigu istine i šire okolo laži da je Papa Franjo antikristov sluga gledam kako se redovito pričešćuju, žao mi ih je ali ne žele ni čuti to što kaže Biskup Uzinić


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 pro 2013 20:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ruj 2013 01:19
Postovi: 134
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
običan momak napisao:
Gita napisao:
oni komentari ispod fb komentara su još gori.

koliko sam upućen svi koji su izopćeni ne smiju se pričešćivati. Ili ako to čine onda se svetogrdno pričešćuju a ja sve koje znam da vjeruju u tu tzv.Knjigu istine i šire okolo laži da je Papa Franjo antikristov sluga gledam kako se redovito pričešćuju, žao mi ih je ali ne žele ni čuti to što kaže Biskup Uzinić

Ako to već nije učinjeno, treba im reći da ako vjeruju u tu tzv.Knjigu istine i okolo šire laži da je Papa Franjo antikristov da se onda ne smiju pričešćivati. Možda bi trebalo reći i svećenicima kod kojih idu na pričest.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 pro 2013 21:03 
Gospode smiluj im se jer neznaju što čine. :a1250: Cilja se na to da je Papa mason a to su jedne insinuacije i neistine.


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 20 pro 2013 08:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 kol 2010 15:09
Postovi: 155
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zagovornicima knjige istine (a oko mene ih ima dosta i "borim" se s njma) najvjerodostojniji je dokaz istinitosti poruka upravo poruka od 5. ožujka 2011.
Uspon lažnog proroka: ..........."Zamoli sve da mole za Mog voljenog Svetog Namjesnika Papu Benedikta, jer je okružen neprijateljima Mog Vječnog Oca.......Oni moraju moliti snažno, jer će svi posvjedočiti posljedici ovog napada na Mog Svetog Namjesnika. Molite, molite, molite da se vidi što lažni prorok uistinu jest. Pazite na njegovo ponašanje. Njegova nastojanja oko tajnog plana. Način na koji će Moji svete sluge pasti sa strahopoštovanjem pred njegove noge. Oni slušaju pažljivo što on ima za reći. Njegova poniznost bit će lažna. Njegove namjere štetne, a njegova ljubav odisati će samo njim. Vidjet će se kao netko tko unosi novine, pokretan – dašak svježeg zraka. Dok je vođen, pun snage, njegove moći ipak ne dolaze od Boga, Vječnog Oca. Dolaze od sotone. Zloga."
Poruka od 1. lipnja, 2011. govori kako Isus kaže:
Dani Mog dragog vikara –pape sada su odbrojani. On će napustiti Vatikan prije nego se Upozorenje dogodi
(zna se na koga oni misle da se to odnosi).

Nadalje, stalno govore i o ukidanju euharistije (u dogledno vrijeme) po nagovoru pape Franje.
Mogla bih još puno toga pisati......ali nemam snage.....iscrpilo me sve to....dragi su mi neki od njih pa zato i pokušavam promijeniti njihov obrazac razmišljanja, ukazati na opasnost svega toga ali ne ide.... :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 pro 2013 09:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
običan momak napisao:
najbolji mi je onaj u facebook komentarima koji druge naziva slijepcima jer ne vjeruju u tu Knjigu tzv.istine, nije teško pogoditi o kome se radi


Šta je neki poznati čovjek???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 pro 2013 10:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Knjiga istinte. Lol. Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 pro 2013 15:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 kol 2013 17:30
Postovi: 73
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gluposti..ni prva ni zadnja..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 pro 2013 16:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 lis 2009 13:19
Postovi: 190
Lokacija: Hrvatska, Rijeka
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
9 things you need to know about "Maria Divine Mercy"/ 9 stvari koje moraš znati o "Mariji od Božjeg Milosrđa"


1. Mi ne znamo tko je ta žena koja objavljuje poruke. Iako tvrdi da je katolkinja, udana žena i majka, a na youtubu govori irskim naglaskom, navodno želi ostati anonimna „da zaštiti svoju obitelj i da ne privlači pozornost“.



2. Ona za sebe tvrdi da ju Isus šalje da pripremi svijet za njegov drugi dolazak. Navodi da joj je Isus rekao da je upravo ona 7. glasnik i 7. anđeo koji će objaviti svijetu sadržaj svakog od pečata iz Knjige otkrivenja, kako ih Isus bude otvarao. Stoga je ona navodno prorok posljednjih vremena.



3. Vodi popularan facebook profil „Jesus to Mankind“, web-stranicu „The Warning Second Coming“ i izdaje knjige „Knjiga istine“ 1. i 2. dio. Njena aktivnost na webu nije zanemariva, a niti zarada od knjiga i prijevoda (iako tvrdi da je anonimna).



4. O papi Benediktu tvrdi da je posljednji pravi papa na zemlji, da je odstupio zbog prisile „unutar Vatikana“, te da će ga sada pokušati ubiti, da će ga pokušati optužiti za zločine u kojima je potpuno nevin. Mnogi ovdje tumače kao da je baš ona navijestila Benediktov odlazak, ali NIJE. Ona je „prorokovala“ o sukobima unutar Vatikana i vršenju pritisaka na papu u vrijeme dok su svi mediji izvještavali o aferi „Vatileaks“ i radili svoje teorije zavjere o stanju u Vatikanu. Stoga, ako su njena proroštva točna, onda to čini papu Benedikta lašcem pred cijelim svijetom jer on nije dao ni naslutiti da je njegov odlazak zapravo mimo njegove volje.



5. Vidjelica tvrdi da je papa izabran nakon Benedikta „lažni prorok“ koji će donijeti nove zakone, koji ne samo da će biti suprotni nauku Katoličke crkve, već da će ići protiv svih kršćanskih zakona. Međutim, dvotisućljetna povijest Crkve i papinstva, kao i katolički nauk (sadržan posebno u učenju 1. vatikanskog koncila) pokazuju da se istinska Katolička crkva ne nalazi nigdje izvan niti mimo zajedništva sa Svetim Ocem, a pogotovo ne u raskolu ili u suprotnosti s njim.



6. Vidjelica naučava da živimo u vremenima velike kazne iz Knjige otkrivenja, te da će uskoro doći (najavljeni) Krist ponovno, kao i da će nakon Kristovog dolaska slijediti Era mira koja će trajati 1000 godina. To je poznata hereza milenarizma koja se često puta javljala kod lažnih proroka zadnjih par stotina godina i koju je Crkva odbacila kao nevjerodostojnu.



7. Nakon svih proroka i vidioca u prošlosti koji su djelovali u Crkvi i bili poznati pod svojim pravim imenom i punim identitetom, koji čak ni svoje obitelji nisu štedjeli svih dobrih, ali i loših posljedica prenošenja Božje poruke, zar bi uistinu Bog poslao danas nekoga kao svog „posljednjeg proroka“ da djeluje sigurno i anonimno iz udobnosti svog dnevnog boravka, služeći se samo internetskom vezom, da „sačuva svoju privatnost“??



8. Anti-papinske poruke i milenarizam već su dovoljan razlog da sve to smatramo nepouzdanim i ne-katoličkim.



9. Štoviše, pristanak uz njena proročanstva može rezultirati teškim grijehom i kanonski kažnjivim djelom šizme. Ako bi netko novoizabranog papu gledao kao antipapu ili lažnog proroka - kao što to želi spomenuta vidjelica - taj bi bio u stanju šizme (raskola). Prema Zakoniku kanonskog prava:Raskol je uskraćivanje podložnosti vrhovnom svećeniku ili zajedništva s članovima Crkve koji su mu podložni. (Kan. 751) To može imati teške posljedice za pojedinca, kako duhovno tako i crkveno-pravno, uključujući moguću automatsku ekskomunikaciju, jer: Otpadnik od vjere, krivovjernik ili raskolnik upada u izopćenje unaprijed izrečeno. (Kan. 1364, st.1) Ono uključuje između ostaloga i nemogućnost primanja sakramenata prije pokajanja raskolničkog grijeha i prije negoli što je ponovno uspostavio zajedništvo sa Crkvom. Pod nikakvim okolnostima vjernik - katolik ne bi se smio uključivati u prenošenje takvih poruka, niti im pridavati ikakvo povjerenje. Molimo se da vidjelica sama pronađe milost da takve poruke odbaci i svojim sljedbenicima objavi njihovo lažno porijeklo, završava svoj članak J. Akin.


Izvor:

http://www.ncregister.com/blog/jimmy-akin/9-things-you-need-to-know-about-maria-divine-mercy/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 sij 2014 00:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
1002. poruka je zanimljiva jer govori o Božiću 2014.g.
Sada samo ostaje da pričekamo do toga dana pa da vidimo...
http://upozorenjepreddrugidolazak.info/?p=1732
Do tada možemo raspravljati o autentičnosti ili ne, ali imamo sada nešto čega se možemo "držati."
Molim se Bogu da nas zaštiti od lažnih proroka i njihovih svjedočanstva, poruka o kraju svijeta i da nas prosvijetli, da ne lutamo u tami i ne slijedimo kneza svijeta...
Poruka ima da se treća knjiga prodaje a sve mi miriše na jako dobro kamufliranu blamažu nekoga tko u tome ima profit...
Da se meni Isus objavljuje ja bi badava štampao knjige (ili u pdf-u stavio na internet), kaj ne bi ni vi tako postupili ako Vam je stalo do toga da objava bude dostupna svima?!
Identitet vidjelice je nepoznat što nema logike. Što bi se neka vidjelica krila? Apostoli koji su svjedočili svoju vjeru nisu se bojali ni umrijeti za nju i Krista.
Eto, samo sam podjelio sa vama svoja razmišljanja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 sij 2014 10:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ožu 2010 21:22
Postovi: 191
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Na ovu temu bih nadodala da je nama koji smo u ignacijanskim vježbama,po programu Injigo,rečeno da se vjerovanje u to što je rečeno u Knjizi istine treba ispovjediti,i da ukoliko to osoba ne želi,nemože sudjelovati u vježbama..jer zajednica i program Injigo ne stoje uz izrečeno u toj knjizi...
Bb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr