www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 21 stu 2017 05:45

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Poruka
PostPostano: 12 svi 2015 17:10 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Vjeroispovjest: Katolkinja
Slušaj Dujam,sestra ili djevojka su ti možda Jarčeve kćeri :D(kad se već vrijeđamo),kako si me nazvao(a vidi se da nisi nepismen nego je u pitanju namjerna greška)a ja to definitivno nisam...ja sam JAIROVA kći jer tako mi pravilno kao što dobro vidiš piše u mom nadimku i Isusova kći što je najvažje...! A šta sam ja mislila u svojoj glavi...to bi ti da mi objasniš sad ??? :b101: Uostalom...možda je moj govor bio samo provokacija...da vidim kako ljudi reagiraju,jer i ti i još par nekih vole brzu osudu...ha,šta misliš?!?Vidi se da nisi dovoljno inteligentan da shvatiš o čemu se piše... nego je tvoj cilj svađa ...a s takvima se ja lako obračunam...ignoriram...moje pravo mišljenje ću zadržat za sebe...takvi kao ti ga sigurno nisu dostojni! Pozzić ! :D

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 svi 2015 18:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 126 zahvala
Zahvaljeno je: 50 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
Jairova kći napisao:
Slušaj Dujam,sestra ili djevojka su ti možda Jarčeve kćeri :D

A moj PERO-KRVZICA sta ti je rekla.. Jaooo..Ja kao pravi momak cu te obranit! Stupamo u obranu Pere :D :b101: :b101:

Jairova kći napisao:
ja sam JAIROVA kći jer tako mi pravilno kao što dobro vidiš piše u mom nadimku i Isusova kći što je najvažje...!

Jesi ti ovo sad želila napisat; najvražije ili najvažnije? :b101: :b101:
Da, malo sam te isprovocira; kad pišeš onakve stvari! Oprosti, nisan smia, glupo od mene.

Jairova kći napisao:
A šta sam ja mislila u svojoj glavi...to bi ti da mi objasniš sad ???

Kažem ti, i ja sam "pao" na tome, i mnogi novoobraćenici, nemoj se ljutit.. Znači izjednačio sam se s tebom, odmah na početku sam lepo napisao; i meni se to dogodilo...Mene zanima kako to da svi padaju na tu istu stvar kad se obrate!!

Jairova kći napisao:
Uostalom...možda je moj govor bio samo provokacija...

Ne, ne možeš meni lagat..

Jairova kći napisao:
da vidim kako ljudi reagiraju,jer i ti i još par nekih vole brzu osudu...ha,šta misliš?!?

Mislim o Larry Davidu, podsjećaš me na njega :b112:

Jairova kći napisao:
Vidi se da nisi dovoljno inteligentan da shvatiš o čemu se piše...

Piše se o onome o čemu se piše? A ako ovdje još uvijek furaš onu šemu; "zanimalo me kako ljudi reagiraju", a ne radiš to istraživanje zbog psihološke znanosti, znači da tebe osobno to zanima kako će ljudi reagirat. E, sad.. Ako sam se ja prevario i ti to nisi ozbiljno mislila(da je istina knjiga istine), već si došla vidit kako ljudi reagiraju na to kad im pišeš protiv pape, i njihovih vjerovanja, onda si najblaže rečena smetnuta s uma. Došla si ovdje provocirat ljude i uvjeravat ih da je papa u zabludi; ljude koji vjeruju u papu? I pitaš se kako će reagirat? Ne shvaćam što si mislila kako će reagirat... Savjetujem ti da svoj experiment provedeš s muslimanima :b112: I u novine stavi; neku šaljivu karikaturu :b101: Sa svojim imenom i adresom :a1490:

Jairova kći napisao:
nego je tvoj cilj svađa ...

Nein nein nein!

Jairova kći napisao:
a s takvima se ja lako obračunam...ignoriram...moje pravo mišljenje ću zadržat za sebe...takvi kao ti ga sigurno nisu dostojni! Pozzić ! :D

Jao... Pa tko će s vama ženama na zelenu granu? Pa svi su svesni da si bila u zabludi, i dosta ljudi je bilo u toj zabludi.. Dosta laži molim te :a1430:

They don't come out(words) smooth and in conjunction with your brain the way normal people's words do; they come out in chunks as if from a crushed-ice dispenser; you stumble on them as they gather behind your lower lip. So you just keep quiet.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 svi 2015 19:54 
Odsutan
Moderator
Moderator

Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 291 zahvala
Vjeroispovjest: RKT
dujam napisao:
U koje sve stvari ljudi vjeruju, pa to je strašno.

Da i nažalost uvijek povjeruju u te neke apokaliptične.
dujam napisao:
Negoo, što sad kad je ona Irkinja uhvaćena u laži? :cry:

Pretpostavljam da je već izopćena iz Crkve.A za ostalo,ne vjerujem da će odgovarat.

Vjerujte u Boga i u mene vjerujte!"(Iv 14,1)

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 svi 2015 20:05 
Odsutan

ita napisao:
dujam napisao:
U koje sve stvari ljudi vjeruju, pa to je strašno.

Da i nažalost uvijek povjeruju u te neke apokaliptične.
dujam napisao:
Negoo, što sad kad je ona Irkinja uhvaćena u laži? :cry:

Pretpostavljam da je već izopćena iz Crkve.A za ostalo,ne vjerujem da će odgovarat.

Ma, vidiš. Je li moguće da se ona pokaje? Nakon izopćenja iz Crkve, da je papa prigrli?
Većina koja se obrati povjeruje u te objave, blaćenja pape, itd.. To sam primjetio :a1163: Dobro, većinom skuže odma da griješe, al..

They don't come out(words) smooth and in conjunction with your brain the way normal people's words do; they come out in chunks as if from a crushed-ice dispenser; you stumble on them as they gather behind your lower lip. So you just keep quiet.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 svi 2015 20:30 
Odsutan
Moderator
Moderator

Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 291 zahvala
Vjeroispovjest: RKT
dujam napisao:
Je li moguće da se ona pokaje? Nakon izopćenja iz Crkve, da je papa prigrli?

Ako se pokaje mislim da može biti primljena natrag .

dujam napisao:
; većina koja se obrati povjeruje u te objave, blaćenja pape, itd.. To sam primjetio

Dobro si primjetio,ima toga dosta,al većinom se to događa radi neznanja i zato što ne poznaju
nauk Katoličke crkve.

Vjerujte u Boga i u mene vjerujte!"(Iv 14,1)

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 svi 2015 21:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Vjeroispovjest: Katolkinja
Dujam ne izvrći mi riječi i ne tumači kako tebi paše,ništa nije istina to kako si objasnio šta sam htjela reći i nemoj se praviti kao da si pamet cijelog svijeta pokupio...ja ništa nisam rekla protiv pape ne daj bože, samo ne volim kad ljudi bilo koga ili bilo što brane pristrano i to je sve što sam htjela reći...

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 svi 2015 21:25 
Odsutan

Jairova kći napisao:
Dujam ne izvrći mi riječi i ne tumači kako tebi paše,ništa nije istina to kako si objasnio šta sam htjela reći i nemoj se praviti kao da si pamet cijelog svijeta pokupio...ja ništa nisam rekla protiv pape ne daj bože, samo ne volim kad ljudi bilo koga ili bilo što brane pristrano i to je sve što sam htjela reći...

Ne, ja ti samo govorim da ne vjeruješ u te wannabe proroke, već Papi!

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 18 kol 2017 16:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Vjeroispovjest: Catholicus
Status: U braku
Jel zna netko o Ovoj nešto novo?
Kaj se desilo s njom.. Di je nestala

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vrijeme na UTC [LJV]