www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:07

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 27 lis 2018 16:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Iz mange?
Ma film je ok, ali ne pogledat seriju a gledat film je cista glupost. Kad smo kod anima, znas li ti koliko ljudi zbog kompleksa ne moze gledat anime? Nikad mi to nije bilo jasno. :roll: cudi me scorpio, sto ne gejmas. Prava steta :(

A da iman tu moc. Vjerovatno bi radio istu stvar. Samo sto bi, valjda ubio L-a, lol. A sto bi ti? Sto bi napravio da imas death note?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2018 16:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Da, mislim da je iz mange (stripa). Mislim, imam ga na kompu u folderu disu mi citati, očito sam ga prepisao odnekud, jelte, ne sjecam se vise oklen. :D

Kak mislis kompleksa? Boje se da ce postat cudaci bez prijatelja i cura ako gledaju anime?

Lol oklen ti da ne gejmam, pa nemam curu, moram nešta radit. Doduše, sad puno manje nego prije, kao stariji sam. Trenutno aktivno igram jedino LoL; i tu i tamo neka browser igra; PUBG na mobu u zadnje vrijeme kad mi je dosadno, nekad na predavanjima lel.

A i ja bi naravno postupio kao Light, iako smiješno mi je vidit kad neki ljudi osuđuju njega kao da se ne može tako postić pravednije društvo, a garantiram da bi bili još gori od njega ti koji ga tobože osuđuju. Prvo bi napisao sve liberale, da vidim šta će bit od svijeta bez njih :a1490: šalim se.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2018 18:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Ma cekaj igras LOL? Daj zezas me. Koja si divizija? Moramo skupa odigrat gejm. Ja jos peglan i RUST.
I u zdanje vrijeme dotu.

Hahah. Ja bi pobio sve protestante vjv. Koliko stete ti ljudi mogu napravit to je pravo cudo. A pravednije drustvo, hmmm...znas onu foru sa milosrdem? Nemozes bit milosrdan ak nisi monstrum. Npr zec ne moze bit milosrdan jer ne moze nista. Lav moze bit milosrdan. Da sam "kira", tezio bih milosrdu mislim. Jer ipak, to je vrlina.

P.s.
Kojeg konzervativca pratis.pa si nabrijan na liberale? Ja tucksona, j. Petersona i shapira.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2018 18:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Yep, nordic east. Ali moram te upozorit', nisam dugo igrao pa mi je skill degradirao lol. Mogu odigrat solidan top i eventualno na botu supp ili adc osrednje. Ostale pozicije sakam.

Da, ovo s lavom je zanimljivo. Baš sam neki dan raspravljio s frendom; on je rekao da je najveća osobina čovjeka da 'preživi' teška vremena, ja sam tvrdio da je to sposobnost da iskaže milosrđe.

Zato sam ja uvjiek govorio da mi trebamo konstruirat' atomsku bombu, zahebi sve ove konvencije i te price lel.


haha ma nisam nabrijan na liberale, dapače nekad odem na fejsu na stranicu 'liberal.hr', imaju dost dobre tekstove. Iako, smiješna mi je ta njihova potpuno iracionalna opsesija svakom skupinu u društvu je na neki način 'oštećena'. Prvo homoseksualci, sad po novom migranti, etc. Samo kad se sjeitš da su recimi prije cca 50 god ti isti liberali ubijali i zatvarali baš te skupine društva. Ha pratim, od domačih Raspudića, stranih Petersona, Milo-a znam pogledat (Iako sad vidim da nešto kritizira papu Franju).


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2018 19:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
El Scorpio napisao:
Yep, nordic east. Ali moram te upozorit', nisam dugo igrao pa mi je skill degradirao lol. Mogu odigrat solidan top i eventualno na botu supp ili adc osrednje. Ostale pozicije sakam.

Da, ovo s lavom je zanimljivo. Baš sam neki dan raspravljio s frendom; on je rekao da je najveća osobina čovjeka da 'preživi' teška vremena, ja sam tvrdio da je to sposobnost da iskaže milosrđe.

Zato sam ja uvjiek govorio da mi trebamo konstruirat' atomsku bombu, zahebi sve ove konvencije i te price lel.


haha ma nisam nabrijan na liberale, dapače nekad odem na fejsu na stranicu 'liberal.hr', imaju dost dobre tekstove. Iako, smiješna mi je ta njihova potpuno iracionalna opsesija svakom skupinu u društvu je na neki način 'oštećena'. Prvo homoseksualci, sad po novom migranti, etc. Samo kad se sjeitš da su recimi prije cca 50 god ti isti liberali ubijali i zatvarali baš te skupine društva. Ha pratim, od domačih Raspudića, stranih Petersona, Milo-a znam pogledat (Iako sad vidim da nešto kritizira papu Franju).


I ja sam eune. Diamond bio prije mjesec dana i evo me sad degradirali u platinum I zbog neigranja. Inace igram mid i jgl. Top samo teemo :lol: najjaci champ ikad heheh. Mid ide anivia, ryze, garen kao suprise i tiltavanje ako iman debile u timu, i eventualno velkoza i chogata. Inace sam dugo vremena igrao jhina; 1,2,3,4! Ma mozemo igrat iz zajebancije, nisu mi rankirani vise u diru.

Hmm...najveca vrlina? Jeste na to mislili? Prezivljavanje najgorih vremena bi nazvao sposobnoscu. A milosrde je prakticki najveca vrlina, jer za bit miloosrdan trebas bit "monstrum", trebas bit u stanju napravit grozne stvari i ne napravit ih. Zato je to fora sa zecom. Netko tko nije "monstrum", ne moze bit milosrdan. Peterson ja nasiroko pricao o tome u dosta predavanja. Inace uoravo mu knjigu citam.
https://www.youtube.com/watch?v=QQ5oqgJ ... ture=share

Eh Mila nisam dosta dugo gledao. Covjek je heroj u neku ruku. Hodajuca kontradikcija :lol:

A ono sto si pitao za ljude i anime...da, ljudi ti ne gledaju zbog raznih etiketa. Onako, misle da su cool valjda. Kak kaze Stole "imaju vizaziste a sve pljunute iste" lol


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2018 19:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
diamond svaka cast; ja sam mislim do golda stigo, ne dalje.

Garen mid? lol to neki 'new meta' za koji ne znam? Znao sam i ja igrat teemo top, nekad garena, dariusa isto po novom i xin zhao je dost oke na topu.

Mozemo odigrat koji iz zahebancije, daj mi svoj nick da te dodam ili posalji na pp ako ne zelis javno :PP.

Iskreno, i ja sam do prije nekih cca godinu dana imao takav stav o anime-u npr. i sličnim stvarima, ali sam onda poceo gledat Petersona pa sam shvatio neke stvari.



p.s. Zao mi ovog tipa sto je pokrenio temu i htio raspravljat o (be)smrtonosti duše i očekivao da će tu doći teolozi, a naišla dva debila koja chataju o anime-u i LoL-u loool.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2018 19:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Moze. Tek cu od 01-og moc igrat LOL pa ti posaljem nick. A moran vidit kakav ce mi ping bit. Ma Garen mid je dobar za roaming i counter-jgl, i kojeg god magea na mid imas nemres fidat jer je tank. Mislim da nije nikad bio meta. Inace, sad sam se sjetio da sam dosta dugo igrao singed top. Heheheh, taj champ je troll :lol:


Kako si spojio.petersona i anime?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2018 20:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Sta se tice ovog tipa...jedino mu mogu dat savjete za LOL ili Rust...
Sta se tice LOL-a, kopitaru moj. Ako igras onog singeda, ajde proxy na prva 3 wave-a ako im counter jungle pocne na botu. Nakom toga se recallaj i eventualno tp na ward na botu ako ga enemy team pusha ili gankas mid. Nakon toga stojis nantopu i pokusavas vratit minone koje si izgubia u lanning fazi. Kuzis? Ako uspijes dobit 1st blood skinia si teret svom jungle i nabija presing enemy jungle, sto je trostruki dobitak.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2018 21:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Može, samo šibni na pp kad budes mogo.

Sori krivo sam se izrazio haha, malo sam konzumiro alkohola ipak je vikend jelte. Htio sam reći da sam bio jedan od onih tipova koji je imao stav 'kriva je sudbina'. Znas ono kao sta god mi se u zivotu dogodi, to je Bozja volja iliti sudbina. Onda sam, djelomično i kroz Petesonove videe, uvidio da je prilično nezdravo razmišljanje.




dujam napisao:
Sta se tice ovog tipa...jedino mu mogu dat savjete za LOL ili Rust...
Sta se tice LOL-a, kopitaru moj. Ako igras onog singeda, ajde proxy na prva 3 wave-a ako im counter jungle pocne na botu. Nakom toga se recallaj i eventualno tp na ward na botu ako ga enemy team pusha ili gankas mid. Nakon toga stojis nantopu i pokusavas vratit minone koje si izgubia u lanning fazi. Kuzis? Ako uspijes dobit 1st blood skinia si teret svom jungle i nabija presing enemy jungle, sto je trostruki dobitak.



ahahaha vrištim na ovo. Jesi lik. Zaletit ću se jednom do St-a ozbiljno. Ako ništa, samo da se napijemo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 lis 2018 09:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Eh da, te fore; sto se dogodi sljedece u zivotu to je sudbina Boga. Kako je to neko nazvao; "moj zivot bez mene". Ti ljudi su samo igracke situacija u kojima se nalaze.

Ma dolazimnja u Osijek u 12-i, pa cemo udrit po alkoholu! A ti u st mozes kad god hoces!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr