www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:28

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 11 tra 2019 15:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
El Scorpio napisao:
kopitar napisao:
Evo pošto naša sestra INZ često spominje gsp.
Anu Bučević uzeh i poslušaj njezin video o "životu poslije smrti", budući da je korizma uzeh ovo da pogledam do kraja kao malo težu pokoru :a1250:

https://youtu.be/oBdkVnrjmBc

Hoćemo prvo dobre stvari ili loše?
...meni se dojmilo ovo:
interpret
Ona je otkrila da postoji život i nakon smrti u čemu joj je puno pomogla knjiga, "razgovor s Bogom te mnoga svjedočanstva ljudi iz različitih Tv emisija te spominje i neke "medije" to su posebno obdarene osobe...niko se od njih nije želio vratiti u svoje tijelo itd...stoga živite u punini život , volite se ...puno emocija, sve je u emocijama itd.

Mogu samo reći čisti new age.


Ana Bučević čak ne zaslužuje ni komentar, pa ni na ovom nadasve mrtvom forumu. Naprosto je frapantno da uopće jedan katolik ode gledat' Anu B. kako bi utažio duhovnu 'žeđ'.

Čudi me, kopitaru, da si ti, kao jedan profinjeni duhovni mislilac i tragač, uopće išao pogledat njezin video na yt.

Ne znam, kopitaru moj, počinjem se sve više slagat s Bonijem; izgleda da akrobacije u spavaćoj sobi kod tebe zaista počinju uzimat svoj danak.



Moguće , ali Anu sam si uzeo sa pokoru i izdržao do kraja video aj probaj ti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 tra 2019 15:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
kopitar napisao:
Evo pošto naša sestra INZ često spominje gsp.
Anu Bučević uzeh i poslušaj njezin video o "životu poslije smrti", budući da je korizma uzeh ovo da pogledam do kraja kao malo težu pokoru :a1250:

https://youtu.be/oBdkVnrjmBc

Hoćemo prvo dobre stvari ili loše?
...meni se dojmilo ovo:
interpret
Ona je otkrila da postoji život i nakon smrti u čemu joj je puno pomogla knjiga, "razgovor s Bogom te mnoga svjedočanstva ljudi iz različitih Tv emisija te spominje i neke "medije" to su posebno obdarene osobe...niko se od njih nije želio vratiti u svoje tijelo itd...stoga živite u punini život , volite se ...puno emocija, sve je u emocijama itd.

Mogu samo reći čisti new age.

Ma dobro,većinom je,čitala sam prvu "Razgovori s Bogom"i nije me se dojmila.
Ali,ima ljudi koji su doživili iskustvo smrti,pa eto,npr.meni jako drag pater Slavko Pavin,sada pokojni.
A kažem općenito,može se pronaći dobre poruke,mislim na Anin video,kao to,da nam sve bude prezentirano,dobro i loše,nakon smrti,da se zamislimo malo nad svakom riječi i misli koje nisu dobre.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 tra 2019 15:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
El Scorpio napisao:
[quote="kopitar
Ana Bučević čak ne zaslužuje ni komentar, pa ni na ovom nadasve mrtvom forumu. Naprosto je frapantno da uopće jedan katolik ode gledat' Anu B. kako bi utažio duhovnu 'žeđ'.

Čudi me, kopitaru, da si ti, kao jedan profinjeni duhovni mislilac i tragač, uopće išao pogledat njezin video na yt.

Ne znam, kopitaru moj, počinjem se sve više slagat s Bonijem; izgleda da akrobacije u spavaćoj sobi kod tebe zaista počinju uzimat svoj danak.


Sve se može pogledati ,ako ne iz znatiželje(prirodna odlika inteligentnijih),onda bar da bi mogli utvrditi svoj stav.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 tra 2019 15:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
P.S.Nisam gledala taj njen video,koji si ti,Kopi,postavio,već neki od prije nekoliko dana,zove se "osvijestiti smrt znači osvijestiti život",,neznam još staviti link.Ali,kratak je i eto,bio je do ovih katoličkih svjedočanstava.Pa ako to pogledaš,letimično(kao ja),možda ti i ne bude posve bezveze.A ako i bude,nema veze,ma što mislili neki tu,nisam njen fan.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 tra 2019 15:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
kopitar napisao:

Moguće , ali Anu sam si uzeo sa pokoru i izdržao do kraja video aj probaj ti.


Haha zanimljiva pokora, mora se priznati. Originalnosti ti ne fali XD. Ma nemrem, imam članak od 70 str. u pdf-u koji sam trebao pročitat' prije dva tjedna a nisam još ni taknio. Stoga si nemrem dopustit luksuz Ane B. i onih tvojih protestanata hh.


IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:

Sve se može pogledati ,ako ne iz znatiželje(prirodna odlika inteligentnijih),onda bar da bi mogli utvrditi svoj stav.


Sve se može pogledati, nije to upitno; no pravo pitanje jeste je li potrebno sve pogledati samo zato što se može? I da, uvjerevam te da prirodna odlika inteligentnijih nije da gledaju Anu B. i proučavaju filozofiju Vortexa. A i zakon privlačnosti je postao teški hype, mnogi ga krivo interpretiraju i prave buku bezveze.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 tra 2019 15:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
El Scorpio napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
New age si.



Nisam,samo volim čitati i perspektiva mi je široka


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 tra 2019 15:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
kopitar napisao:
Evo pošto naša sestra INZ često spominje gsp.
Anu Bučević uzeh i poslušaj njezin video o "životu poslije smrti", budući da je korizma uzeh ovo da pogledam do kraja kao malo težu pokoru :a1250:

https://youtu.be/oBdkVnrjmBc

Hoćemo prvo dobre stvari ili loše?
...meni se dojmilo ovo:
interpret
Ona je otkrila da postoji život i nakon smrti u čemu joj je puno pomogla knjiga, "razgovor s Bogom te mnoga svjedočanstva ljudi iz različitih Tv emisija te spominje i neke "medije" to su posebno obdarene osobe...niko se od njih nije želio vratiti u svoje tijelo itd...stoga živite u punini život , volite se ...puno emocija, sve je u emocijama itd.

Mogu samo reći čisti new age.

Ma dobro,većinom je,čitala sam prvu "Razgovori s Bogom"i nije me se dojmila.
Ali,ima ljudi koji su doživili iskustvo smrti,pa eto,npr.meni jako drag pater Slavko Pavin,sada pokojni.
A kažem općenito,može se pronaći dobre poruke,mislim na Anin video,kao to,da nam sve bude prezentirano,dobro i loše,nakon smrti,da se zamislimo malo nad svakom riječi i misli koje nisu dobre.



Pa i pokojni Sai Baba je govorio jako puno dobri i pozitivnih stvari....ali ne mora biti uvjek ni tak imaš nekog tzv. Bracu koji te samo gleda i ništa loše tu nema ali ljudi koji se ne kritički navuku na to mogli bi imati velikih problema...prije svega jer usvajaju jednu postmodernističku filozofiju ne kritičkog promišljanja i sve je dobro, divno i krasno, život je lijep itd.te je obraćenje takve osobe i vraćanje na zdrav mentalni sklop jako teška stvar....puno je lakše nekog buntovnog rokera i metalca koji prkosi Bogu vrati ti se na pravi put nego ovim mlakičastim njueđžerima.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 tra 2019 16:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Probala čitati Coelha,nije mi se ništa svidio,iako ga ženske kod mene na poslu"gutaju"...čak i antipatičan.Sai Baba,ah,davno je bilo to,kad sam čitala Krmpotićku "Brdo iznad oblaka",svidjelo mi se,pa malo proučavah i Sai Babu,ali nije išlo,počela sam dobivati košmare...ha,ha,ha,mlada i luda...Onda,antipatični Bruno Šimleša(lutajući po prošlosti TT,naiđoh na njega-čak je i tu netko konstatirao,da ima par dobrih stvari kod njega,koje se mogu izuzeti,kao što ja kažem za Anu).Pa davno,Carlos Castaneda,pročitala sve knjige,sa užitkom.No,jaako mlada.Mogu reći,u svoju"obranu",da nisam baš rasla u katoličkoj obitelji,osim none,koja me silom vodila nedjeljom na misu.U stvari,zašto bih se branila.Pročitala sam tone knjiga,čitam i danas.
I ne mislim,da ću,pročitavši nešto,upasti u tamni vrtlog pakla ili skrenuti s puta.
Molim se svaki dan za ispravan put.
Nema smisla optuživati me da sam new age ako sam malo pogledala Anin you tube,imam mozak i stav.
Kao,ni ako se nakon 40 min vježbanja sa utezima,trakom itd,rastegnem nekom "joga"vježbom.
To je smiješno.
Uskogrudno,zagriženo.
Moj muž misli da sam zagriženi katolik.
Eto,svatko može misliti.
Ali olako davati etikete,ili,još gore,vrijeđati...za to ipak nema opravdanja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 tra 2019 17:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
P.S.Nisam gledala taj njen video,koji si ti,Kopi,postavio,već neki od prije nekoliko dana,zove se "osvijestiti smrt znači osvijestiti život",,neznam još staviti link.Ali,kratak je i eto,bio je do ovih katoličkih svjedočanstava.Pa ako to pogledaš,letimično(kao ja),možda ti i ne bude posve bezveze.A ako i bude,nema veze,ma što mislili neki tu,nisam njen fan.



Jes da sam veliki podvižnik ali to što tražiš prelazi moje moći , aj jednom pogledati Anu Bučević ali dva puta pa prešo bi i sv. Serafina Sarovskog u pokori. :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 tra 2019 07:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Ana Bučević čak ne zaslužuje ni komentar, pa ni na ovom nadasve mrtvom forumu. Naprosto je frapantno da uopće jedan katolik ode gledat' Anu B. kako bi utažio duhovnu 'žeđ'. [quote][/quote]

Što bi po tebi bio razlog izumiranja ovog foruma?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 15 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr