www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 07:44

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 04 sij 2024 00:49 
https://youtube.com/@theprotoevangelium ... O-RfRzqYHa

NA LINKU IZNAD MOŽETE POGLEDATI VIDEOZAPISE ISTRAŽIVANJA BIBLIJSKIH VREMENA U VRIJEME NOE I PRIJE NJEGA.


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 04 sij 2024 14:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Opet ti...ajde makni se više, zar nemaš protestantskih foruma. Ovdje su katolici, nikako sektaši koji mrze Vatikan i katoličku vjeru. :x


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2024 00:19 
Djeco Božja, čitate Riječ Božju i nemojte griješiti. Vjerujte Božjoj Riječi, ne ljudima. Kralj Isus Krist uskoro dolazi, a prije nego dođe bit će kao u Noino vrijeme. Sami pitajte Gospodina Isusa Krista Nazarećanina. On je jedini Put, Istina i Život. Ne morate nikome vjerovati, ali On vam nikada neće lagati i slobodno ga pitajte,tražite, kucajte.

Ja se neću raspravljati sa osobama koje već sve znaju, Učitelj i Gospodar nad svim Gospodarima je Isus Krist.

Riječ Božja je Živa i Riječ je vječna. Svjetovi su stvoreni Riječju Božjom.
Bog nije religija. Nego su tijela vaša hramovi Duha Svetoga.

Isus Krist je došao na Zemlju u tijelu da pokaže ljudima Put.
Uskoro dolazi Božja kazna za sve okrztnosti koje čovjek čini.
Isus je rekao da se učimo od Njega jer je krotka i ponizna srca.
Učite se od Isusa. Bog vam nikada neće lagati.

I Boga ne možeš platiti, ta On ti je podario Život.


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 08 sij 2024 18:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 stu 2014 04:32
Postovi: 23
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Opet ti...ajde makni se više, zar nemaš protestantskih foruma. Ovdje su katolici, nikako sektaši koji mrze Vatikan i katoličku vjeru. :x


Ima ovdje, ali neće.

http://krscanskiforum.net/index.php

Ali i na tom kršćanskom forumu ima i pravoslavaca, katolika, jeh. svjedoka, jedan mormon, a najviše sektaša kako ti veliš, pa opet raspravljaju u miru i ljubavi ako je moguće. Tako nemojmo suditi. Svako dobro.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 sij 2024 12:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Ovo nije takav forum. I nije mjesto gdje će mi protestant ili što već je gaditi Vatikan i govoriti da sam u zabludi, da moram spoznati pravu istinu, koju će mi, kao, on otkriti. Već sam na facebooku imala takve koji su mi naturali svoje pravovjerstvo protetantsko. Pogledala sam im profile i vidjela brdo budlaština o papi vragu, vatikanskoj uroti, vatikanskoj zmiji, demonu, pa Gospi kao demonu i slično. To meni ne treba. Taj forum koji reklamiraš, pozvao me davno na učlanjenje, pogledala i ne zanima me. Nemam želje raspravljati. Jedino što sam vidjela, da Petar Tomev na petom danu na htv, kao pravoslavac, govori dobro, ali, eto ,i između sebe smo se, kao katolici, poćeli dijeliti, kamo će netko druge konfesije, koja tako mrzi katoličku vjeru, ovdje misionariti. To nigdje nije dozvoljeno, ali on koristi rupu što je ovaj forum mrtav glede moderature, pa pokušava sa svojim negativnim uvjerenjima obrlatiti nekog. Sa navodnom velikom ljubavlju prema isusu, kako piše, ne bi li privukao u svoju sektu. Kad malo zagrebeš, vidiš što je na stvari.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 sij 2024 21:08 
https://youtu.be/0JXX5mLpA54?si=B_xFLH1Lxz_l_6Fy

Neka čudna visoka stvorenja viđena u Miami Mall centru.
Svjedoci događaja na na svoj način opisuju događaj, dok u medijima se stvara slika da je to tučnjava između tinejđera. Isključena struja, policijskih vozila 70 - 100 kom, helikopter i sve to zbog tuče tinejđera.

Probudite se ljudi, probudite se!

Mt 24:37 A kao [u] dane Noine, tako će biti i dolazak Sina Čovječjega.
https://bit.ly/BibleHR_hbn


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 15 sij 2024 12:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
:lol: :a1163: :a1163: :a1490: :a1163:
Čekam da počneš o svojim viđenjima...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 sij 2024 16:41 
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
:lol: :a1163: :a1163: :a1490: :a1163:
Čekam da počneš o svojim viđenjima...



Ja vidim tvoje podrugljive komentare. Ja Božjoj djeci govorim da čitaju Božju Riječ i pokazujem kroz videe što se događa u svijetu i ono što sam ja vidio u tim video zapisima.
Ti se samo izruguješ, a u Bibliji piše da Bog ne voli podrugljivce.

Ja ću i dalje objavljivati i razotkrivati djela tame, a ti i dalje radi svoj posao izrugivača.

Još jedna stvar...priča se po medijima da je onaj prevarant u bijelom što se vozi u blindiranoj mećki omogućio blagoslivljanje isto spolnih brakova. I opet krši vječnu Božju Riječ, ali pošto je on tvoj poglavar ti lijepo klekni poljubi njegov prsten i postupi po njegovim zakonima. Ali znaj da onda kršiš Božji zakon. I ne možeš služiti dvojici Gospodara. Ja ti još jednom kažem da je Vatikan zmijurina, ali mislim da ti je najlakše mene ismijavati. Stoga, samo hrabro.


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 15 sij 2024 16:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Imao si svoj blog gdje ti nitko nije smetao. Pa si valjda vidio da to nitko ne čita i gle...evo te na mojoj temi gdje napadaš katoličanstvo. Mislim, preveć je preveć. Pa ni ovdje nikog nije briga za tvoje nebuloze. Ali nije lijepo da zatrpavaš njima forum. Vidjeti ćemo radi li itko od moderatora.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 49 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr