www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 05 lip 2024 16:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 135 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 23 pro 2010 19:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Frane, ne dao Bog Sanaderu da si njegov Anit...Kako samo uspijevaš iz teksta, gdje nema 99% onoga što je si ti "iščita" - sastavio ovaku optužnicu protiv mene?
.
"Vrati jednu od onih koja je daleko odlutala od istine na pravi put, spasi njezinu dušu od smrti"(oštro zahtijeva Fran26)
-Zar da čekam tebe? Kad baš provociraš: IZRIJEKOM mi je potvrdio svećenik da ja JESAM, a ti Frane - i zašto bi?
Čuj me, prijaško, zbilja izazivaš: bijah dovoljno vjerski/teološki "potkovan" za samoinicijativno pokretanje radio-emisije vjerskog karaktera; posve SAM sam 4,5 mj. pisao tekstove (6 dana u tjednu). Župnik mi je dao punu podršku, prestao je i cenzurirati (tekstovi su bili OK, u skladu i s KKC-om) ...Zar bih se sada trebao sramiti jer eto, nisam uz bok Franetu, toj grandioznoj "slavini" Božje mudrosti?
Ako ta Franetova "slavina" curi s citatima TUĐE mudrost(copy-paste), ona samo "hvali" prazninu i glavei SRCA.
.
Kršćanin SMIJE biti blago ponosan na učinjeno dobro djelo, ali i VRLO ponizan, jer to učinjeno mu je bila i DUŽNOST.
--------
" i pokri(j) mnoštvo grijeha, valjda Zdravkane imaš neke grijehe?"(dakako, opet Fran26)
-Jesi li ti POP, Frane? Tako se ponašaš!
A imam ih previše, Frane, gomilu! Količinu zna svećenik/duhovnik, koji JESTE Božji čovjek, ne glumi ga kao ti. Svjestan je svoje grešnosti, pa ne kamenuje mene grješnika ako/kada grijehom i ja "kamenujem" našeg Otkupitelja.
.
Fran26, ispisa` si cili AUTOPORTRET u postima ove teme, opisa` si sebe samoga!
Iole mudri neće uli`tat, neg` te samo "čita" ka knjigu...ća je lako.
.
Tko sije svoj nemir oko sebe? Samo onaj kome baš MIR nedostaje, stoga...neka svim "Franetima" mali Božić donese obilje mira u srca...
Nikad nije kasno. A treba ga i ovaj forum.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 pro 2010 15:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
zdrave napisao:
Frane, ne dao Bog Sanaderu da si njegov Anit...

Sanader :?: Lol. :lol:

zdrave napisao:
Kako samo uspijevaš iz teksta, gdje nema 99% onoga što je si ti "iščita" - sastavio ovaku optužnicu protiv mene?

Nisan ja pisao optužnicu, ta sam si je napisao, da te podsjetim;

zdrave napisao:
Nema razlike između te starice i spomenutih zagovarača legalizacije abortusa - čedomorstva. Prema njima su Hitler ili S. Husein bili šegrti, jer ovi NELJUDI ubijaju čovjeka kada je najnesposobniji za obranu.
.........

Takve mame su žešći neprijatelj hrvatskome narodu od bradonja u Domovinskom ratu. Jesu li to mame? Ne, i nema tako sitnog slova "m", ali zato ima jako velikih - UBOJICE SVOGA ČEDA.
Siroto čedo, sirota i takva majka, jer je Bog bio blaži prema Faraonu nego će moći biti prema njoj. Kada Bog i ne bi sudio takvoj mami, bila bi to do neba urlajuća nepravda.


zdrave napisao:
"Vrati jednu od onih koja je daleko odlutala od istine na pravi put, spasi njezinu dušu od smrti"(oštro zahtijeva Fran26)
-Zar da čekam tebe? Kad baš provociraš: IZRIJEKOM mi je potvrdio svećenik da ja JESAM

Blago tebi, pokrio si mnoštvo grijeha.

zdrave napisao:
a ti Frane - i zašto bi?

Nisam.

zdrave napisao:
Čuj me, prijaško, zbilja izazivaš

Ke ti to znači prijaško :?: smajlic24

zdrave napisao:
bijah dovoljno vjerski/teološki "potkovan" za samoinicijativno pokretanje radio-emisije vjerskog karaktera; posve SAM sam 4,5 mj. pisao tekstove (6 dana u tjednu). Župnik mi je dao punu podršku, prestao je i cenzurirati (tekstovi su bili OK, u skladu i s KKC-om) ...

Prijatelju meni Božo Lujić poklanja svoje knjige i piše mi posvete na njih, da dobro vidiš Božo Lujić glavom i bradom. Tako da nisan baš impresioniran sa tvojim pisanjem tekstova. A viruj mi da je Lujić uz Dudu najveći stručnjak na području svetog pisma u Hrvatskoj. :)
Neću pisat koje titule Lujić ima, slažem se sa onim šta Eco kaže;

"Postoje osobe čiji je intelektualni kapital određen imenom" Umberto Eco

Lujić je definitivno jedan od njih.
zdrave napisao:
Ako ta Franetova "slavina" curi s citatima TUĐE mudrost(copy-paste), ona samo "hvali" prazninu i glavei SRCA.

Već san ti spomenuo da me privatne mudrolije ne zanimaju. Tko je sam svoj učitelj, učenik je budale. Sv.Bernard :l30:

zdrave napisao:
Kršćanin SMIJE biti blago ponosan na učinjeno dobro djelo, ali i VRLO ponizan, jer to učinjeno mu je bila i DUŽNOST.

Evo bar da se u ovom slažemo. :grlim te:

zdrave napisao:
Jesi li ti POP, Frane?

Znaš da nisi prvi koji ovo pita ovde na tt-u. Nisan naravno. Ali san dva tjedna ozbiljno razmišljao da odem u kapucine, kod njih san naučio prve duhovne korake, no kad je početna euforija nestala vidin da to nije za mene.

zdrave napisao:
Fran26, ispisa` si cili AUTOPORTRET u postima ove teme, opisa` si sebe samoga!

Ma nisan. :evil: :b129:

zdrave napisao:
Tko sije svoj nemir oko sebe? Samo onaj kome baš MIR nedostaje

Slažem se! :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 pro 2010 16:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 sij 2008 13:33
Postovi: 154
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo, javljam se malo na ovu temu iako je ono što mislim reći totalno off topic.
žao mi je da se ovaj portal pretvorio u ovo u što se pretvorio....zamrla je svaka aktivnost u svakom pogledu, žao bi mi bilo da se ugasi...
prije sam često čitala, sada vrlo rijetko...
ostalo je malo ljudi koje se tu isplati čitati, Fran je jedan od njih.
zamjera mu se da citira puno.... ja baš tu vidim prednost njegova pisanja. Kao da je lako smisleno nešto citirati i povezati s temom....
ljudi moji, da bi se to moglo, mora se itekako biti načitan...a izvući ono što ćeš citirati da potkrijepiš neko mišljenje ne da nije lako nego je vrlo, vrlo teško.
citiranje je način argumentiranja, naročito ako se radi o citatu iz katekizma ili evanđelja...gdje ćeš bolje argumentacije...

jako, jako mi fali Timotej, jaako...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 vel 2011 12:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
U nedjelju je na HRT bila Sv. Misa iz župe Lupoglav, a tamo je vlč. Radigović...kako volim slušati tog svećenika.. duša i srce mi se raduju dok mu čujem glas samo..
govorio je u propovijedi o ženama koje su abortirale..i kako je to najveće zlo našeg naroda i da se treba moliti da se to ne događa..
za te žene je kazao da se moraju pokajati i zamrziti na svoj grijeh..ispovijedati se .. prikazati Sv. Misu za pokojnu djecu ..
zamoliti Isusa da Njegova Krv opere grijeh..
(ne mogu sad doslovno sve napisati, ali uglavnom je rekao da Bog ne želi osuditi nego naravno po Milosti oprostiti..ako je kajanje iz dna srca..-eto,toliko koliko sam uspjela zapamtiti) :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 vel 2011 14:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
srećica napisao:
evo, javljam se malo na ovu temu iako je ono što mislim reći totalno off topic.
žao mi je da se ovaj portal pretvorio u ovo u što se pretvorio....zamrla je svaka aktivnost u svakom pogledu, žao bi mi bilo da se ugasi...
prije sam često čitala, sada vrlo rijetko...
ostalo je malo ljudi koje se tu isplati čitati, Fran je jedan od njih.
zamjera mu se da citira puno.... ja baš tu vidim prednost njegova pisanja. Kao da je lako smisleno nešto citirati i povezati s temom....
ljudi moji, da bi se to moglo, mora se itekako biti načitan...a izvući ono što ćeš citirati da potkrijepiš neko mišljenje ne da nije lako nego je vrlo, vrlo teško.
citiranje je način argumentiranja, naročito ako se radi o citatu iz katekizma ili evanđelja...gdje ćeš bolje argumentacije...

jako, jako mi fali Timotej, jaako...


..fran ti je tu..

..a hoćeš broj od timoteja... 8)
.i on je usamljen...bit će mu drago da ga posjetiš.. :D

..ovaj portal se "pretvorio" u ono što je bio i što treba biti...


..što se tiče aktivnosti..ima je..ali nije ...ko TV Reklama...
..za to ima ATRAKTIVNIH FORUMA..poput Iskona religija..itd..

..kažeš da je malo ljudi tu koje vrijedi čitati..

..pitaj se koliko ljudi ...čita tebe..? 8)

..pa za promjenu...TI ..napiši nešto i pobudi aktivnost..
..tak da mi bude interesantno ..čitati te..srećice... :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 vel 2011 18:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vlč. Radigović je također rekao da se SVI MI trebamo pokajati za taj grijeh i SVI moliti da prestane ta strahota koja našu zemlju drži zarobljenom. Te da neće biti napretka jer mi ubijamo one koji su mogli spasiti našu domovinu, dobre ekonome, poduzetnike, liječnike, itd...

Svi mi se moramo pokajati, jer upitajmo se koliko smo dopridonijeli tome da prestane ovaj holokaust??? Ne puno očigledno, jer ovo još uvijek traje...ne treba suditi tim ženama, same sebe dovoljno kažnjavaju, nego sami sebe, jer nisam nas baš puno vidjela da organiziramo marševe za život, proteste ili koncerte, molitve krunice ispred bolnica i klinika...gdje smo?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 vel 2011 18:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 pro 2010 18:54
Postovi: 74
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Aleluja napisao:
Vlč. Radigović je također rekao da se SVI MI trebamo pokajati za taj grijeh i SVI moliti da prestane ta strahota koja našu zemlju drži zarobljenom. Te da neće biti napretka jer mi ubijamo one koji su mogli spasiti našu domovinu, dobre ekonome, poduzetnike, liječnike, itd...

Svi mi se moramo pokajati, jer upitajmo se koliko smo dopridonijeli tome da prestane ovaj holokaust??? Ne puno očigledno, jer ovo još uvijek traje...ne treba suditi tim ženama, same sebe dovoljno kažnjavaju, nego sami sebe, jer nisam nas baš puno vidjela da organiziramo marševe za život, proteste ili koncerte, molitve krunice ispred bolnica i klinika...gdje smo?

Kod mene se ispred bolnice redovito sastaje grupa vjernika i moli za tu nakanu...ljudi ih gledaju kao da su ludi...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 vel 2011 11:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
andromeda napisao:
Kod mene se ispred bolnice redovito sastaje grupa vjernika i moli za tu nakanu...ljudi ih gledaju kao da su ludi...

super.. neka oni samo gledaju


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 vel 2011 12:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 sij 2008 13:33
Postovi: 154
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naggar napisao:
srećica napisao:
evo, javljam se malo na ovu temu iako je ono što mislim reći totalno off topic.
žao mi je da se ovaj portal pretvorio u ovo u što se pretvorio....zamrla je svaka aktivnost u svakom pogledu, žao bi mi bilo da se ugasi...
prije sam često čitala, sada vrlo rijetko...
ostalo je malo ljudi koje se tu isplati čitati, Fran je jedan od njih.
zamjera mu se da citira puno.... ja baš tu vidim prednost njegova pisanja. Kao da je lako smisleno nešto citirati i povezati s temom....
ljudi moji, da bi se to moglo, mora se itekako biti načitan...a izvući ono što ćeš citirati da potkrijepiš neko mišljenje ne da nije lako nego je vrlo, vrlo teško.
citiranje je način argumentiranja, naročito ako se radi o citatu iz katekizma ili evanđelja...gdje ćeš bolje argumentacije...

jako, jako mi fali Timotej, jaako...


..fran ti je tu..

..a hoćeš broj od timoteja... 8)
.i on je usamljen...bit će mu drago da ga posjetiš.. :D

..ovaj portal se "pretvorio" u ono što je bio i što treba biti...


..što se tiče aktivnosti..ima je..ali nije ...ko TV Reklama...
..za to ima ATRAKTIVNIH FORUMA..poput Iskona religija..itd..

..kažeš da je malo ljudi tu koje vrijedi čitati..

..pitaj se koliko ljudi ...čita tebe..? 8)

..pa za promjenu...TI ..napiši nešto i pobudi aktivnost..
..tak da mi bude interesantno ..čitati te..srećice... :lol:


:D apsolutno si u pravu što se tiče moje pasivnosti, valjda sam navikla bila da dođem ovdje na TT, pročitam ono što me zanima (a toga je prije bilo u izobilju) i idem dalje. ha, kad sad to ovako gledam, prilično sebično....da bi meni bilo zanimljivo, netko je trebao nešto i napisati....

ma, u stvari, samo sam konstatirala da je jako malo upisa zadnje vrijeme, općenito malo....
a što se tiče "življih"foruma, hvala lijepa....
ovaj forum mi je uvijek donosio mir, zadržao je i u najžešćim raspravama neku čistoću. jedini je kršćanski forum od kojeg ne bježim glavom bez obzira.....

što se tiče Timoteja :D , pozdravi ga ako se čuješ s njim, jako drag dečko....

sad sam potpuno offtopic, nemojte mi zamjeriti, stavit ću u slijedeći post neke stvari o pobačaju koje su me potpuno uznemirile zadnjih nekoliko dana, s jednog drugog foruma. potpuno šokantno kako neki mladi ljudi razmišljaju, nisam dugo mogla doći k sebi...

i naggar, drago mi je da si opet tu :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 vel 2011 13:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 sij 2008 13:33
Postovi: 154
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo, stavit ću link na jedan chat s foruma.hr koji me je potpuno šokirao....
ne mogu vjerovati da mlade djevojke u Hrvatskoj mogu pisati ovakve stvari.
meni je bilo jako uznemirujuće ovo čitati pa odmah upozoravam one osjetljivije da ne otvaraju link....

http://www.forum.hr/showthread.php?t=591629&page=399

ovo samo pokazuje koliko je potrebna molitva protiv pobačaja u Hrvatskoj

ili ovaj bolestan stav:
http://www.forum.hr/showpost.php?p=3161 ... count=7967


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 135 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr