www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 06:08

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 15 svi 2008 10:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 vel 2008 10:04
Postovi: 505
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ova igra je izvor svakoga zla...sadrži svu bolesnoću ovoga svijeta.
Gledam članak na Index.hr gdje "novinar" zapravo brani samu igru.
Članak: http://www.index.hr/xmag/clanak/gta-4-ubija-vasu-djecu/386855.aspx


Slika


Da vam ukratko opišem....Puni naslov igirce je "Grand Teft Auto IV" ili skraćeno "GTA IV".
U igri ste kriminalac i hodate po gradu u kojem možete slobodno ubijati/pregaziti masu ljudi bilo sa oružjem ili autom koji ste ukrali. Također u igri bez problema možete zatražiti prostitutku za "uslugu"...naravno, sve je to popraćeno uz masu psovki i realističnim okruženjem i grafikom koja bez problema čovjeka uvači u samu priču.



I sada taj "novinar" ne nalazi nikakav problem u tome? Već dapače u roditeljima koji nemaju vremena za djecu....kako?
Danas kada su roditelji više na poslu negoli u vlastitim obiteljima, kada su obitelji rastrškane na sve strane....tradicionalne obitelji gotovo da i ne postoje....tj uništene su....
Kod nas je situcija relativno dobra, no na zapadu gdje se ljudi čude kada se obitelj održi na okupu duže od 10 godina....
Iako kod nas novije generacije roditelja teško preživljavaju....

Najveći problem te igrice i svih igrica općenito jest u interaktivnosti, dvosmjernoj komunikaciji za razliku od filmova i serija.
Djete sudjeluje u tom virtualnom svijetu u kojem ubija i plaća za seks.
Djete komunicira sa nemoralom i polako se privikava na njega kao nešto sasvim normalno.


Eto, osjetio sam dužnost da ovo javim roditeljima koji imaju malu djecu...iako ta igra je nezdrava za bilo koga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2008 15:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
ovo je bolesno....odvratno.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2008 20:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ima jedna još gora i igraju je sve generacije pa i oni stari COUNTER STRIKE iliti popularni KANTER samo ubijanje klanje i te gluposti krvi do koljena.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2008 20:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
učenik napisao:
Ima jedna još gora i igraju je sve generacije pa i oni stari COUNTER STRIKE iliti popularni KANTER samo ubijanje klanje i te gluposti krvi do koljena.


haha ja sam se jedva rijesio te igrice... jednostavno me bila "obuzela" potpuno no Isus me oslobodio na duhovnoj obnovi tj zazelio sam ne igrati to vise i ostvarilo se... dosao kuci, rastrgao cd i izbrisao iz racunala i od tada ni ne pomisljam vratiti joj se


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2008 20:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
takve igrica moj buraz ima na svom kompu.. na ovom kompu s kojeg ja pisem... strasno... ne biste vjerovali koliko je to rasireno medu mladima..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2008 20:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
anchi_zagreb napisao:
takve igrica moj buraz ima na svom kompu.. na ovom kompu s kojeg ja pisem... strasno... ne biste vjerovali koliko je to rasireno medu mladima..


a gle kako to ide... nades neku "ekipu" s kojim pricas po cijele dane, rade se turniri, pokusavas pokazati da si najbolji u ubijanju da vrijedis nesto... tamo se jako jako puno psuje Boga i iskazuje mrznja izmedu Hrvata i Srba.. znam jer sam bio dio toga punu godinu dana... samo ja nisam nikada mrzio niti psovao Boga i Isusa ali to je tamo bilo potpuno normalno...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2008 20:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
da .. tak i on. nikad ne psuje Boga ili Isusa..
al zato sve ostalo..
uhh.. uzas.. svaka druga je psovka

i ta bahatost.. pa te rijeci:raznijet cu ti glavu, razbit cu te.. tako bahato..
jos k tome je rapper.. bavi se hip-hopom.. ne kazem da su svi takvi.. ali vecina je..
ta bahatost.. uzas...pubertet.. ajme.. strasno....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2008 22:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 vel 2008 10:04
Postovi: 505
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ma danas 90% igara sadrži brutalno nasilje....o toga velika većina sadži sotonske motive....devil se spominje svako malo....sve je prepuno nekakvih nakaza.
No kod GTA je stvar što sve izgleda realno, čovjek se uvuće u igru bez problema. Općenito vlada kolektivno ludilo u svijetu za tom igrom.

Neshvatljivo mi je da to igra dijete od 9 godina...užas....ja sam u to vrijeme nosio majce pajo patak i spuštao se niz tobogan, a danas ta generacija već zna što je M16....i gleda svakojake prizore..štoviše, sudjeluje u njima.

Ma masa je takvi igara...đavli, vračanja....pogledajte ovaj naslov:
Slika
MORBIDNO!
.....a takvih ima masu....i to uopće nitko ne kritizira....a kada je Gibson napravio Pasju samo što nisu kamenje bacali na njega...navodno je bio previše nasilan....pa pogledajte današnj igrice gdje leti krv i organi na klik miša...i sve to u svrhu zabave.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2008 22:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 vel 2008 10:04
Postovi: 505
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
učenik napisao:
Ima jedna još gora i igraju je sve generacije pa i oni stari COUNTER STRIKE iliti popularni KANTER samo ubijanje klanje i te gluposti krvi do koljena.


STALKER, FEAR....koje sam tamo vidio sve nakaze...ne usudim se niti slati slike iz igre jer su jednostavno degutantne.

Inače uopće ne igram igre, bavim se informatikom pa tu i tamo prođe koji naslov...ali manje više sve mi se to doista gadi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 svi 2008 13:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 vel 2007 09:31
Postovi: 310
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja bih još dodao i WOW - trenutno najpopularniju MMORPG koju igraju milijuni i milijuni ljudi svih uzrasta kao i ogame.
Inače ja sam imao ogromnih problema oko toga da prestanem igrati igrice. Dosta sam godina proveo igrajući igre tipa CS i slične i stvarno sam zaglibio u tome duboko. Nekako početkom obraćenja nisam ni primjetio toliko njihov štetni utjecaj, jedino me je "kopkalo" što gubim previše vremena na njima. Poslije sam počeo uviđati i to koliko su štetne. Ali opet sam imao potrebu da odem u društvo prijatelja i sa njima tako igram (ovisnost). I iako sam znao da je to loše otišao bih i igrao sa prijateljima opet. U svemu tome malo po malo Gospodin me oslobađao toga a da ja nisam ni primjetio. Evo sada ja Bogu hvala nemam nikakvu potrebu da igram igrice. Jedini problem ostaje kako se TT-a riješiti :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr