www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 00:14

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 08 ruj 2008 14:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
e... to ti imaš više vjere na "daljinu" :D

ja još ne :?

ja bih rađe to rukom pomazala uljem blagoslovljenim i dobro POSOLILA i nakraju sve dobro zalila blagoslovljenom vodom :grlim te:

he..he....

a ti dragi brate na daljinu blagoslovi.... he..he...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 ruj 2008 14:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Mislim da moramo poduzeti nešto vidljivo.
Javite se sa svojim prijedlozima.
Npr., mogli bismo postaviti neke lijepe natpise o Isusu kraj tih glupih stupova i na pametan način napisati što takva zla i takve gluposti trebaju našoj katoličkoj zemlji..

Eh, kako me takve stvari naljute...Kakvi smo mi katolici...Pa mi širom i s osmijehom otvaramo vrata Sotoni... O Bože, prosvijetli nas i sačuvaj od takvih zla!
Jučer je gradonačelnik Zagreba bio na duhovnoj obnovi kod fra Linića, a prije toga dopustio da se postavi ta sramota...

Znam, znam, ne vrijedi ni žestiti se niti pokušavati bilo što reći onima kojima "nije dano", znam da treba prvenstveno moliti, ali ipak - mislim da treba učiniti i nešto vidljivo...Usprotiviti se..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 ruj 2008 14:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 tra 2008 14:41
Postovi: 482
Lokacija: težak put
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Elenora napisao:
e... to ti imaš više vjere na "daljinu" :D

ja još ne :?

ja bih rađe to rukom pomazala uljem blagoslovljenim i dobro POSOLILA i nakraju sve dobro zalila blagoslovljenom vodom :grlim te:

he..he....

a ti dragi brate na daljinu blagoslovi.... he..he...


Elenora ti bi njih skuhala :lol: .
da i ja sam za neku akciju! Znajte da vas podržavam! :b112: neko prosvijedno pismo, kako smo već učinili, ili neki javi istup, ili nešto slično .
uh, ja ću moliti da nekome nešto korisno padne na pamet :lol: . BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 ruj 2008 07:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 ožu 2008 13:13
Postovi: 58
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
eh ,,nas vrli gradonacelnik je i prije izvjesnog vremena primljen u red od nekih Zmajeva,,,i jos fin govor imao,,sta je njemu otici onako na neku obnovu,i to dusevnu,,,,on je davno predao svoju dusu....

Nadam se da samo znamo sta nas okruzuje svakim danom sve vise i vise,,i ono cipirano vrijeme nam se priblizava ,,kad bez cipa nema ni hrane,,

BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 ruj 2008 13:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
Eh, kako me takve stvari naljute...Kakvi smo mi katolici...Pa mi širom i s osmijehom otvaramo vrata Sotoni... O Bože, prosvijetli nas i sačuvaj od takvih zla!
Jučer je gradonačelnik Zagreba bio na duhovnoj obnovi kod fra Linića, a prije toga dopustio da se postavi ta sramota...


..ajdemo onda ..

..tko zna fra Linića..dobro..
..pa da njemu kažemo..

..a on onda neka kaže Bandiću-- :lol:

..a ako ne..bude..onda mi nastupamo..
..s zahtijevom da postavimo 14 križeva u Zagrebu..na istim mjestima.. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 ruj 2008 13:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Zajednica «Molitva i Riječ» - Područna zajednica Zagreb
HR – 10000 Zagreb, Sveti Duh 34/I
Tel/fax: 01 6055 742, e-mail: zagreb@zmr.hr




Zagreb, 4. rujna 2008.


Utemeljitelj Zajednice Molitva i Riječ (ZMR), prof. dr. Tomislav Ivančić, dana 3. rujna 2008. godine pozvao je sve članove ZMR iz Hrvatske i BiH te sve one koji žele dobro hrvatskom narodu i Hrvatskoj na

MOLITVENI JURIŠ
od 4. do 29. 09.2008.

Zašto?
Zato jer je stanje u Hrvatskoj takvo da je potrebno otvoriti duhovnu frontu protiv zla i nemorala u Hrvatskoj.

Nakane su:
1. da nas Gospodin odvrati od Sotonine vlasti i moći koja razara u našem narodu moral, međuljudske odnose, gospodarstvo, državu i Crkvu;
2. da nas Gospodin oslobodi zločinačkih nakana političara, masona, pojedinaca, neoliberala, neokomunista i svih onih koji hoće uništiti slobodu i vjeru naroda;
3. da Gospodin spusti silu Duha Svetoga na nas i naš narod te da se Duh Sveti zajedno s nama bori za spas duša i slobodu naroda, za moralno hrabru i čovjekoljubivu Hrvatsku.

Kako moliti?
1. U prva tri dana „Molitvenog juriša“ svaki molitelj neka se temeljito ispovjedi i vrati Gospodinu, prvoj Ljubavi, te postane „vruć“ (čitati Otk 3, 15-22);


______________________________________________________________



2. Litanije Svih svetih moliti s nadopunom: „Oslobodi nas, Gospodine, od zločinačkih vlasti, zločinačkih partija i stranaka, zločinačkih organizacija i zla u resorima Hrvatske,...“
Litanije moliti svo vrijeme trajanja „Molitvenog juriša“ (od 4. do 28.09.).
U devetnici (od 20. do 28.09.) uoči blagdana Arkanđela, zaštitnika ZMR, uključiti uz Litanije Svih svetih i molitvu pape Leona XIII (na kraju dopisa);
3. Moliti Duha Svetoga da sila Duha Svetoga ispuni sve nas, sve strukture hrvatskog društva, novog čovjeka, novu stranku, novi svijet u Hrvatskoj.
Pri tome neka se molitelji opredijele u molitvi za pojedine strukture društva i tako molitvom prekriju sve institucije društva (Sabor, pojedina ministarstva,...), kao što smo u vrijeme Domovinskog rata molitvom prekrili cijelo područje Hrvatske;
4. Sve to neka prati povjerenje, stoga valja ponavljati: „Ja vjerujem da Gospodin već čini to i to....!“

U Zagrebu će „Molitveni juriš“ završiti dana 29. rujna misom koju će predvoditi prof. dr. Tomislav Ivančić (naknadno ćemo javiti mjesto i vrijeme održavanja).
Također, u Zagrebu će se organizirati zajednička molitva u kapelici na Kaptolu 13 svaki dan od 4. do 28. rujna od 20 do 22 sata, a u ostalim terminima u istom prostoru molit će po dvoje ili više ljudi.
Potrebno je organizirati „Molitveni juriš“ po ostalim gradovima i mjestima u čitavoj Hrvatskoj i BiH, ali u onim dnevnim terminima i na onim mjestima kako je već gdje prikladno organizirati. Svakako se možete uključiti i žarkom molitvom u obitelji te potaknuti i okupiti prijatelje i susjede.

Područna ZMR Zagreb



Molitva pape Leona XIII. sv. Mihaelu Arkanđelu:

Sveti Mihaele Arkanđele,
brani nas u boju protiv pakosti,
u zasjedama đavolskim budi nam zaklon.
Ponizno molimo neka mu zapovijedi Svemogući Bog:
Ti vojvodo vojske nebeske Sotonu i druge zle duhove
koji svijetom obilaze na propast duša,
božanskom krepošću u pakao strovali. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 ruj 2008 15:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo da se malo nadovezem na temu, sto se tice tih stupića još prije godinu-dvije u sigetu, mislim i u drugim zajednicama se potpisivala peticija da se ti stupići uklone,zakonito, a ne silom niti snagom kako bi mi to :), kad se spoje točke gdje su stupići postavljeni (gledajući na karti), dobije se križ okrenut naopako, i ona piramida okružena zastavama postavljena kod Sveučilišne (neznam sad točno kako se zove) uglavnom vidi se i sa Vukovarske , e ta piramida ili šta je već nalazi se točno tamo gdje bi bio Isusov bok, dakle probada Isusov bok, i ima tu još dosta grozota koje sam ja već zaboravila ali pronaći ću dokument koji o tome piše i pitat ću šta je s tom peticijom i jel mozemo još šta učiniti da se maknu stupići,

Božji blagoslov


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 ruj 2008 13:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
maya-mary... samo naprijed....javi!!!

vidiš, vidiš... a ta piramida kod Sveučilišne (gdje ti kažeš da se nalazi proboden bok Isusov) je MASONSKI ZNAK..

sad sam pronašla ovo:

http://www.24sata.hr/news/clanak/zmaj-m ... nik/26978/

negdja pročitah da je ta piramida spomenik posvećen slobodnim zidarima :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 ruj 2008 18:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Na svečanosti zazmajenja :?: 17. veljače 2007. u Družbu Braća hrvatskog zmaja primljeno je sedam novih članova, među kojima zagrebački gradonačelnik Milan Bandić, predsjednik NK Dinama Mirko Barišić i gospićko-senjski biskup Mile Bogović :?: . Družba Braća hrvatskog zmaja postoji od 1905. godine, s prekidom od 1946. do 1990. godine, a trenutačno ima 219 redovitih članova.

Pročitajte više:
http://www.nacional.hr/articles/view/31449/

Otkrivenje 12,3 Zatim se pokaza drugo znamenje na nebu: Veliki Zmaj plamene boje, sa sedam glava i deset rogova. Na njegovim glavama sedam kruna.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 ruj 2008 19:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Elenora napisao:
maya-mary... samo naprijed....javi!!!

vidiš, vidiš... a ta piramida kod Sveučilišne (gdje ti kažeš da se nalazi proboden bok Isusov) je MASONSKI ZNAK..

sad sam pronašla ovo:

http://www.24sata.hr/news/clanak/zmaj-m ... nik/26978/

negdja pročitah da je ta piramida spomenik posvećen slobodnim zidarima :shock:


da je, i ti stupići su masonski, na svakom imaju neke slikice i simboli, jooooj sad ne mogu naci taj dokument u kojem pise al pokusat ću doć do njega nekako jos je toga dosta o tome , uglavnom ti stupići su za dobivanje ˝energije˝, da samo koje energije...mi znam koje, znaju i masoni ali nažalost većina ljudi nezna i smatra to nekom umjetnošću ili ih to ni ne zanima :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr