www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 00:05

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 13 ruj 2009 08:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/a ... ,176137.jl

živjela sloboda!!!!
imam dva klinca i već strepim...kako, kako ih sačuvati od te masovne sotonarije...Bože dragi...
zar roditelji nemaju pravo glasa? pravo izbora kako odgajati svoju djecu?...
:twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2009 14:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Učiti dijecu ovakve stvari bez najiskrenije ljubavi kao što je roditeljska je zlo.Tko garantira da će sva dijeca to dobro shvatiti ili da neće biti nuspojava?Ovo mi se nikako ne sviđa.Najbolje je kad su dijeca sa majkom kod kuće ane tamo gdije balavci odgajaju balavce,osim u katoličkim vrtićima.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2009 20:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 15:48
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zašto misliš da balavci odgajaju u vrtiću? ne kužim... jako mi je žao što tako negativno govoriš o ženama koje svaki dan s mukom, ali i predanom ljubavlju odgajaju tuđu djecu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2009 20:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Nisam mislio doslovno "balavci".Samo kažem da najčešće su odgajateljice kojima je to profesija i koje su došle naučene iz škola.A ti meni reci koja to škola može naućiti odgajati?Slušao sam Rajka Bundala u emisiji "svijet vas nevoli",pa da ćuješ što europa i veliki umovi uće naše odgajateljice kako odgajati.Nemam ništa protiv odgajateljica,ali imam poznanike koji rade u vrtiću i mladi su,imaju sto teorija kako odgajati,ali kad dobiju vlastito,imaju žive muke,jer tad moraju uključiti i iskrenu ljubav.Što nisu naučili u školi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2009 20:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 sij 2009 16:46
Postovi: 75
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bliži nam se kraj. Ovakve stvari su samo omen Antikrista.

Sve se češće sjetim psalma 23: "Pa da mi je i dolinom smrti proći, zla se ja ne bojim, jer si ti sa mnom."

Svakim danom smo sve više u situaciji kada nam je potrebno razmišljati o ovoj rečenici. Jer svijet se pretvara u dolinu smrti.


Zadnja izmjena: Lovre; 13 ruj 2009 21:01; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2009 21:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Lovre napisao:
Bliži nam se kraj. Ovakve stvari su samo omen Antikrista.



Dragi moji,
nemojte biti tako pesimistični.
Ne treba puhati na hladno.
Svatko radi svoj posao kako najbolje umije,
a mi ne trebamo ići
u krajnost,pa djecu držati pod staklenim
zvonom da bi ih zaštitili od sadašnjice i
stvorili od njih bića nesposobna za život.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2009 21:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 sij 2009 16:46
Postovi: 75
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
U međuvremenu sam promjenio post, da bolje kažem što sam mislio.
Manje pesimizma :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2009 21:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Svijet zagovara blud-praznu tijelesnost bez moralne vjernosti,Za njega duša i Božja ljubav nemaju nikakave vrijednosti pa zato i zagovara kontracepciju i abortus.A kako mu je smrti ivijek premalo, dodaje još i eutanaziju,začinjenu ritualnim samoubojsvom.Sve je to dokaz da nas svijet ne podnosi............................Kako je svijetovni odgoj bez Božje ljubavi i otkupljenja,on nije samo manjkav,nego i poguban.On dijecu ne spašava,nego ih od Božje mudrosti odvraća iluzijama u kojima će,lažno bogujući više propadati.Tko ima djecu, u nestašlucima im otkriva vlastite sklonosti i nesavršenstva.Uz njihov se odgoj ima priliku popravljati.Premda se roditeljima ćini da svoje dijete oblikuju,ono je možda još teži ćekić koji će njih od grubih i sebićnih mladića i dijevojaka prkovati u blage i nesebićne bake i djedove.Kroz roditeljstvo čovjek najbrže moralno sazrijeva upravo zato što danomice živi za drugoga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2009 21:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 15:48
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pa kćer Rajka Bundala je završila na Učiteljskom fakultetu predškolski odgoj i sigurno je slušala 100% studija razne poganske teorije i bezbožnosti, ali ne znači da je na kraju ona takva kao osoba...

pa i sam si Samuele, slušao toliko toga u školama, pa si sam birao što ćeš interiorizirati, a što ne... tak da to nema veze sa školama...

ta ideja da se u vrtiće krene s poukama o nekim stvarima je na mjestu, samo treba znati odabrati pravi pedagoški model koji će odgovarati najbolje djetetovim psihofizičkim i kognitivnim sposobnostima, ali i interesima... jer ako nemaju interes za tim, to im se neće prezentirati...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2009 22:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
dugi napisao:
pa kćer Rajka Bundala je završila na Učiteljskom fakultetu predškolski odgoj i sigurno je slušala 100% studija razne poganske teorije i bezbožnosti, ali ne znači da je na kraju ona takva kao osoba...

pa i sam si Samuele, slušao toliko toga u školama, pa si sam birao što ćeš interiorizirati, a što ne... tak da to nema veze sa školama...

ta ideja da se u vrtiće krene s poukama o nekim stvarima je na mjestu, samo treba znati odabrati pravi pedagoški model koji će odgovarati najbolje djetetovim psihofizičkim i kognitivnim sposobnostima, ali i interesima... jer ako nemaju interes za tim, to im se neće prezentirati...
Odgojiteljstvo nije zidarija,pekarstvo,brodogradnja ili nešt s ćim se radi kao sa objektima.Ne kaže se da je jedan od najtežih stvari odgajati čovjeka,a kamoli odgajati dijecu u vrtićima sa ovakvim stvarima.Ako ih ne odgajaš sa ljubavlju ništa od tog odgoja.Danas je i majkama teško odgajati djecu kad je 24 sata sa njma.Svako dijete je original,i neožeš ga stavljati u kalupe,i prezentirati mu abortuse,spolnost itd u vrtićima,pa to su tek djeca koja se igraju a ne im podvaljivati nešto što je roditeljska dužnost.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr