www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 07:20

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 10 stu 2010 20:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Mario23 napisao:
Kad sam došao na ovaj forum zaista se moglo rasti u vjeri. Danas je to samo prepucavanje među novijim članovima, velika oholost vlada među njima. Svaku temu koja počme lijepo, oni uprskaju. Pisanja na forumu su postala jako isprazna i više nije zanimljivo kao prije.

Ima dosta istine u ovom postu,.. samo nisu svi novi clanovi svrstani u ovu grupu,.. jer ih ima dosta uzornih i dobrih,...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 stu 2010 21:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
faith napisao:
Zanima me samo jedna stvar, koliko vremena otprilike trošite na internet i rasprave o nekim temama od kojih nikakve koristi, a koliko vremena provodite s ljudima koji su svaki dan s vama? Mislim na kvalitetno provedeno vrijeme, a ne ono "tu sam s vama, ali za kompjuterom." Jer sam primjetio da neki od vas imaju preko tisuću postova. Treba to napisati! Pate li zbog toga ljudi oko vas ili to ne primjećujete? Ili uspješno balansirate između toga?

Na netu san do 7 sati dnevno. Maltim slamu ovde jer istini za volju, nemam baš pametnijeg posla u životu. Da iman preko 1000 postova i mislin još barem tri puta toliko izmlatit u narednih godinu dana. :mrgreen:
Ne znan baš dal netko pati zbog toga oko mene, ali uzmi u obzir da je ovo subjektivan odgovor, jer ipak san stalno na netu tako da ne stignem upratit jel tko pati oko mene ili ne. :b101:

Ima li još koje pitanje? :mrgreen:

p.s.

faith napisao:
Postavio sam to pitanje jer imam takav slučaj u obitelji. Naime jedan od vas vrlo aktivnih forumaša provodi jako puno vremena za kompjuterom, gotovo svo svoje slobodno vrijeme pritom zanemarujući svoju obitelj, a tu ispada jako inteligentan za dijeliti savjete.
Hej da ti nisi moja žena? Marice priznaj ako si ti, znaš ke smo se dogovorili, nema tajni u braku. :b101: :a1490:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 stu 2010 21:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Fran26 napisao:
tako da ne stignem upratit jel tko pati oko mene ili ne. :b101:



pate, moj Fran, pate..
il ne pati - u jednini
nego pate - u množini
buduća i dica jer se ti, mister, nisi udostoja maknut s te pozicije "ispred ekrana" i pronać princezu koja te strpljivo čeka... :lol: :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 stu 2010 21:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
vox napisao:
Fran26 napisao:
tako da ne stignem upratit jel tko pati oko mene ili ne. :b101:



pate, moj Fran, pate..
il ne pati - u jednini
nego pate - u množini
buduća i dica jer se ti, mister, nisi udostoja maknut s te pozicije "ispred ekrana" i pronać princezu koja te strpljivo čeka... :lol: :wink:

Ne zachatavaj Vox! :a1430:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 stu 2010 21:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
vox napisao:
Fran26 napisao:
tako da ne stignem upratit jel tko pati oko mene ili ne. :b101:



pate, moj Fran, pate..
il ne pati - u jednini
nego pate - u množini
buduća i dica jer se ti, mister, nisi udostoja maknut s te pozicije "ispred ekrana" i pronać princezu koja te strpljivo čeka... :lol: :wink:

Ili da PRINC NIJE U PITANJU PA DA ON PATI!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 stu 2010 09:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Mario23 napisao:
Kad sam došao na ovaj forum zaista se moglo rasti u vjeri. Danas je to samo prepucavanje među novijim članovima, velika oholost vlada među njima. Svaku temu koja počme lijepo, oni uprskaju. Pisanja na forumu su postala jako isprazna i više nije zanimljivo kao prije.


Timotej bi sad napisao da je oholost intrinzično kompetitivna, i da nijedne mane kao te nismo svjesni kod sebe kao što je vidimo u drugima. 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 stu 2010 09:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kao da pate od nekog kompleksa gdje njihova mora biti zadnja, oni moraju biti u pravu, baš oni znaju kako to ide. Najčešći odgovor im je, "da, ali...". Forum je posao kao neki vjerski index ili forum.hr, gdje svako može pisati što hoće i gdje se vode isprazne priče. Ako netko napiše da voli Gospodina Boga i da svakom želi dobro to je izrugano, a moderatori na to ništa ne reagiraju. Mislim da forum teško može doći na staro stanje, ali bi volio kad bi mi rekli dali postoji neki forum kao tebe tražim prije ?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 stu 2010 09:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Mario23 napisao:
Kao da pate od nekog kompleksa gdje njihova mora biti zadnja, oni moraju biti u pravu, baš oni znaju kako to ide. Najčešći odgovor im je, "da, ali...". Forum je posao kao neki vjerski index ili forum.hr, gdje svako može pisati što hoće i gdje se vode isprazne priče. Ako netko napiše da voli Gospodina Boga i da svakom želi dobro to je izrugano, a moderatori na to ništa ne reagiraju. Mislim da forum teško može doći na staro stanje, ali bi volio kad bi mi rekli dali postoji neki forum kao tebe tražim prije ?


Meni su se baš Timotejevi citati i Franovi sviđali a pogotvo Timotejevi dok još nisam ni bio logiran jer čovjek gro toga zna, al eto u zadnje vrijeme je u nekom crnjaku tak da ga nema.
Tu se moglo dosta dobrih stvari pročitat, mislim kod Timoteja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 stu 2010 11:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 stu 2010 14:31
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Brate, cudno je to da do sada to jos nisi shvatio...Pa, UVJEK JE DATI SAVJET NEKOME DRUGOME JE LAKSE NEGO SAMOM SEBI...To jest ,praksa u nasem zivotu...
Zar to nije tako i kod tebe...?

Gle,ja sada ovdje dajem tebi savjet,ustvari ja samo pise...ne savjetujem te,ti procitaj pa odluci sta ces poslje..A SEBI NISAM U STANJU DA POMOGNEM-ILI DA SEBE SAMU SAVJETUJEM...KADA IMAM POTREBU ZA TIM..

Ali,meni je od velike koristi,kada se pronadjem u tudjim postovima,koji su ovdje zapisani...
A,isto tako ne zaboravi,i ovu temu i pitanje koje si ti stavio ovdje,mnogi ce radoznalo pratiti...A,neki i iz osobne potrebe....

Hajde,sada nesto i o tebi,napisi...sta je to sto ti smeta,i sto zelis promjeniti...
Ono što mi smeta je to što nema komunikacije, nema razgovora, što god ja kažem ne shvaća me se ozbiljno, misli da je meni sve svejedno i ne mogu dokazati da nije. Uvijek će uvažiti ono što drugi kažu, nema veze što sam ja govorila da bi to bilo dobro još prije par mjeseci, tada je to bilo bezveze. Nitko nije savršen osim našeg Stvoritelja, pa tako ni ja, niti očekujem savršenstvo, ali jednostavno želim sudjelovati u zajedničkom životu, a nemam priliku. Ja sam tu da čistim, odgajam djecu, perem i kad želim malo slobodnoga vremena onda to obavezno mora biti kad djeca spavaju ili ih moram voditi sa sobom. A što se tiče šetnji, u tome sam uvijek sama s djecom. Strašno mi je glupo što to iznosim na netu pred svima, ali drukčije ne mogu doprijeti do te osobe, možda sada shvati, ali sumnjam, tako da ovo vjerojatno nema smisla. Imam osjećaj da mi je brak u velikoj krizi, a ne vidim izlaza, a kada to spomenem ispadam smiješna.

P.s. Neću više glumiti, žena sam, kako su neki već shvatili.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 stu 2010 12:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Zaista tužno od tvoga muža. Obitelj je svetinja i to se nikada ne smije zapostaviti. Žena nije netko usput niti vreća krumpira, niti si se oženio s kompjuterom već sa ženom pred Bogom. Poštuj je i slušaj njeno mišljenje prije ičijeg drugog i ispuni ono što si obečao pred Bogom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr