www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:53

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 135 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 12 kol 2014 08:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2014 15:14
Postovi: 132
Lokacija: Hrvatska
Podijelio: 80 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
tinaa napisao:
Evo bila sam danas s njom kod doktora,uglavnom sve je ok,srce kuca :D presretna sam... Kad je čula srce definitivno je prestala razmišljati o pobačaju...a i momak se smirio i prihvatio to.... još samo moramo vidit kako reć roditeljima.... Eto, bilo je teško ali sam ih uspila nagovorit...mojoj sreći nema kraja smajlic28


Tebi, draga Tinaa moj duboki naklon i divljenje! Čestitam i Tebi i mladome paru!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 kol 2014 14:30 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 26 srp 2014 16:24
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala vam svima od srca,divni ste zaista...
Jučer je sve bilo ok i dok sam bila s njima dogovorili su se da će rodit i bili su sretni.
Ali nažalost to nije dugo potrajalo... Problem nije ona nego ON! Jutros me zove uplakana da je on sili na pobačaj, on je rekao svojima i rekli su mu da je podhitno vodi na pobačaj... I vrišta je na mene da sam ja kriva za sve jer san ju nagovorila da zadrži dijete.
Nju sam uspila nagovorit, ali njega neću uspit nikako!
Neznam šta da radim više,tužna sam i nesretna. Šta još mogu da napravim???
Napunit će joj glavu pa će se i ona na kraju predomislit,toga se bojim :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 kol 2014 15:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2013 22:07
Postovi: 116
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ako on i njegovi ne žele to dijete, onda bolje da ne ulazi u brak s njim, neka rodi dijete i pod nikakvom prisilom ne pristane na abortus. Možda se sad dvoumi ali za par godina će biti zadovoljna što je tako postupila. Čak i ateisti priznaju pravo ženi da je gospodar svog tijela, kakvi su to onda ljudi?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 kol 2014 16:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
eeeeee,ovaka slučaj je bio kod mojih susjeda, ona želi zadržati, a on i njegovi pobačaj, danas je sve OK imaju dvije djece, a djeca izvrsne djeda i baku. sklonite se od njih i ne daj to djete, cijeli život će ju to progoniti a njih neće biti u blizini


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 kol 2014 18:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ruj 2013 22:40
Postovi: 179
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
tinaa napisao:
Hvala vam svima od srca,divni ste zaista...
Jučer je sve bilo ok i dok sam bila s njima dogovorili su se da će rodit i bili su sretni.
Ali nažalost to nije dugo potrajalo... Problem nije ona nego ON! Jutros me zove uplakana da je on sili na pobačaj, on je rekao svojima i rekli su mu da je podhitno vodi na pobačaj... I vrišta je na mene da sam ja kriva za sve jer san ju nagovorila da zadrži dijete.
Nju sam uspila nagovorit, ali njega neću uspit nikako!
Neznam šta da radim više,tužna sam i nesretna. Šta još mogu da napravim???
Napunit će joj glavu pa će se i ona na kraju predomislit,toga se bojim :(


Budi joj podrska...a i podrsku probaj traziti kod roditelja (pomoli se i vjeruj...sve ce biti dobro) - jel to je borba koja ce trajati par mjeseci.

Pitas sta da napravis? Sama nista, a s Bogom sve.
Bori se rukama i nogama...radi se o zivotu tvoga necaka/inje. Pocetak je najtezi, a ostalo ce Bog vec providjeti.

" Uvjeri se: kad se radi za Boga, nema poteskoca koje se ne mogu nadici, niti obeshrabrenja koja vode napustanju pothvata, niti neuspjeha vrijednih tog imena, ma kako neplodni izgledali rezultati." sv.Jesam.Escriva
:roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 kol 2014 21:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 kol 2012 11:11
Postovi: 164
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Tinaa, jeste rekle svojim roditeljima ?
Bitno je da se ne osjeca sama u ovome, a kraj tako dobre sestre, to nikako nije.
Daj joj do znanja da nosi malog covjeka koji se svim silama bori za svoj zivot, ali da nikako ne moze pobjediti bez nje..
Objasni joj i pokazi sto je to pobacaj, kako se radi i sto se tocno cini djetetu cije srce je vidjela kako kuca.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 kol 2014 10:33 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 30 srp 2014 15:15
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mislim da je jedna bliska osoba iz obitelji napravila davno pobačaj, ali to mi nije rekla osobno nego sam saznala..tako sam tužna zbog toga..mislim da i ona jako pati u duši iako nije nekad ni svjesna zbog čega, vjerojatno je krivnja potisnuta i ne znam ni sama što je u njenom srcu, jel ona smatra da je to zločin ili samo nakupina stanica u prva tri tjedna kako neki ljudi kažu, čak sam jednom prilikom u razgovoru shvatila da je otprilike ovo drugo njezino mišljenje, očito je da je zavedena... ne znam ni je li ispovijedila, jer ako u svojoj svijesti ne smatra to zločinom, znači da racionalizira i opravdava grijeh na taj način, možda nije imala potrebu ispovijediti, a u tom slučaju se svo vrijeme svetogrdno pričešćivala, ne znam što da mislim o cijeloj situaciji.
Jednostavno ne mogu pitati ni pričati o tome, preosjetljiva tema..što je najbolje moliti u tom slučaju...kako pomoći?
Molim vas za savjet i iskustvo.. ako je netko imao sličnu situaciju u obitelji..
Čitala sam malo o toj temi forum i nije mi jasno ono s krštenjem pobačene djece, to mi nije blisko i prvi puta sam na ovom forumu čula za to i onda sam išla na stranicu od oca J.Manjackala i opet nemam osjećaj da bih tako trebala moliti, help.. :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 kol 2014 13:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ruj 2013 01:19
Postovi: 134
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
tinaa napisao:
Hvala vam svima od srca,divni ste zaista...
Jučer je sve bilo ok i dok sam bila s njima dogovorili su se da će rodit i bili su sretni.
Ali nažalost to nije dugo potrajalo... Problem nije ona nego ON! Jutros me zove uplakana da je on sili na pobačaj, on je rekao svojima i rekli su mu da je podhitno vodi na pobačaj... I vrišta je na mene da sam ja kriva za sve jer san ju nagovorila da zadrži dijete.
Nju sam uspila nagovorit, ali njega neću uspit nikako!
Neznam šta da radim više,tužna sam i nesretna. Šta još mogu da napravim???
Napunit će joj glavu pa će se i ona na kraju predomislit,toga se bojim :(

..ima li novosti?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 kol 2014 19:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ruj 2013 22:40
Postovi: 179
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Medolino napisao:
tinaa napisao:
Hvala vam svima od srca,divni ste zaista...
Jučer je sve bilo ok i dok sam bila s njima dogovorili su se da će rodit i bili su sretni.
Ali nažalost to nije dugo potrajalo... Problem nije ona nego ON! Jutros me zove uplakana da je on sili na pobačaj, on je rekao svojima i rekli su mu da je podhitno vodi na pobačaj... I vrišta je na mene da sam ja kriva za sve jer san ju nagovorila da zadrži dijete.
Nju sam uspila nagovorit, ali njega neću uspit nikako!
Neznam šta da radim više,tužna sam i nesretna. Šta još mogu da napravim???
Napunit će joj glavu pa će se i ona na kraju predomislit,toga se bojim :(

..ima li novosti?


"Veliki starac Barsanufije pise Doroteju, aludirajuci na Knjigu Brojeva: "Nemoj pokazati blago svoje kuce Kaldejcima, inace ce te odvesti kao suznja Nabukodonozoru, kralju Babilonije".

Buduci da Dorotej nije razumio poruku te usporedbe, starac u slijedecem pismu objasnjava: "Ne pokazuj demonima moje savjete, hvaleci se drugima sto sam rekao, jer su davli ljuti na tebe i nastoje da te uzohole, a one koji te slusaju navode na sablazan, pa ces morati nositi osudu i za sebe i za njih."

- ne ulazeci u nase dobre zelje i namjere, ponekad je bolje zauzdati nasu znatizelju.
:oops:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 ruj 2014 14:20 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 26 srp 2014 16:24
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo me uspila sam uhvatit malo vremena...
Nije pobacila, ali je pretučena 2 puta od njega i bila u bolnici.
Tako da s njim definitivno biti neće, a dijete će zadržati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 135 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr