www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 19:40

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 28 ožu 2011 23:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 vel 2011 19:21
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
položaj nezaposlenih u društvu i CRKVI :a1163:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2011 16:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
hvaljen Isus i Marija. Meni barem kao nezaposlenom i jos uz to privremenom invalidu[za prvi maj se ide u Medjugorje moram da prohodam , do Gospe dalje cemo na kolenima]ova tema pase,ali bi trebalo razdvojiti pojmove.U drustvu od struktura vlasti [vazno je da placas porez], mada si nam teret, do socijalno ekonomskih kategorija [pomalo robovlasnicki]i Crkva, da li uopsteno ili moja tvoja tj. mesna zupa gde pripadam? LJudi moji ne zaboravite jednu stvar vrlo zivotnu I siromah covek ima dostojanastvo. Setimo se toga bez obzira da li su to karitativne delatnosti ili anonimna dobrocinstva, pomozimo nositi krizeve jedni drugima........


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 tra 2011 20:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Stanje u društvu je smiješno,da ne dramatiziram previše!!
Evo za posao u jednoj školi se javilo paar stotina ljudi za čistaćicu!Od sss do vss,pa do fakultetsko obrazovanih ljudi.
Danas sam Bog ti mora biti veza,jer vše nigdje nemoš pronaći ništ.
Morat ćemo se vratiti na selo,zasukat motike,natezat kravi vime i i deri po starom.
Najbolje bi bilo osnovati zajednicu kao Amiši!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 tra 2011 22:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 vel 2011 19:21
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Haj!
Slažem se s Tobom,da mi nije problem s nogom,otišo bi na Velebit i čuvo ovce.Jedini izlaz, pa i planetarni,jestradikalni povratak življenju Evanđelju,onako kaku su živjeli prvi kršćani.Prije sam planinario pa znam što je zajedništvo,kad ti zivot ovisi o drugom čovjeku.Ja živim u malom mjestu, na granici s BiH, Život ti je skup da nemaš pojma,snabdjevanje nikakvo, vrtovi ne uspijevaju-sunce sve sprži,mi nemamo čak ni kontejnera,međuludski odnosi na nivou Sodme iGomore,nikud ne izlazim (nemam ni gdje ni skim ni sčim),sjdnem kad je toplo na klupu u parku sa susjedom- i to je sve.Ovaj PC mi je pri kraju,nemam love za drugi! :a1490: :b101: :twisted: .Što se Amiša tiče to mi je već odavno u glavi,ai bit će uskoro,čuvaj zdravlje,kolko moš,a sve drugo u Božje ruke.Želm Ti obilj Blagoslova.Tebi,ženi i djeci !Ćao :a1250: :a1250: :a1250: :b112: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr