www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 10:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 01 srp 2011 00:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 15:48
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
slažem se sa SAN... to je to... u biti draga cecilijo, sve ovo što si ispričala a što te cijelo vrijeme muči kod tvog dragog je tvoje viđenje njega, života s njim i braka i života vaše obitelji... mislim da nisam pozvan govoriti da tek sada u tzv. ''krizama'' kada on ''zanemaruje'' svoju obitelj zapravo ti u pravom smislu njega upoznaješ... ne bih išao ipak tako daleko... ali ono što je velika istina, a reklo se prije jest da ste oboje mladi i da praktički niste stvorili i izgradili uvažavajuću komunikaciju...

također bih ti preporučio da budeš strpljiva što su ti svi rekli, i da ne postaneš ona žena koja stalno kvoca svome mužu da se ne bi to sve razvilo u neku nepoželjnu drugu krajnost...

ne znam jesi li se zapitala je li Gospodin zadovoljan s njim? probaj si odgovoriti na to pitanje... i što bi Gospodin da je na tvom mjestu radio? kako bi se ponašao? možda na kraju ipak kroz tu situaciju koja se više odnosi na ''njega'', to zapravo tiče tebe gdje te Gospodin želi nečemu naučiti... dok ti on samo čita i zanemaruje... moj otac je isto bio nezainteresiran za moju obitelj, doduše nije ni čitao, da je bar čitao...

jedino što ti je korisno jest promatrati to kao prolaznu fazu i ne ga promatrati kroz to... mislim da bi mnoge žene bile sretne kad bi im muž čitao tako ko tvoj i nastojao živjeti duhovno... ne čini mi se da ti muž na taj način bježi od odgovornosti i obitelji... prije mi se čini da samo traži u vjeri ono nešto, do čega nije došao... ako je na krivom putu, a dopušta se poučiti od Duha Svetoga, vratit će ga On na pravi put... a ako ćeš ga ti i ja ići poučavati, samo će se počet zatvarati i to može dovest do neželjene netrpeljivosti i razdora...

mir tebi...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr