www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 17:10

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 49 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
PostPostano: 03 tra 2012 14:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Ma neee..i ja sam mislila na oralni seks kao na dio predigre..nikako čin sam po sebi...
Ne znam ima li išta degutantnije nego taj čin kao samostalna radnja. Ha ha ha, samostalna radnja...vidi se da sam umorna.... :D ..sve čudnije jezične konstrukcije koristim...


Pia, bez brige...znam da je smiješno... :D
Daleko od toga da sam neko nevinašce, bilo je padova u mom životu, ali riječ SEKS mi nikad nije sjela...uvijek ću reći "vođenje ljubavi" :D ...iako znam da ima itekakva razlika između tog dvoga...No, u mom životu će postojati uvijek samo jedno od toga dvoga..pa mi je ljepše koristiti taj ljepši termin...


Jasna mi je i ova edukacija. Zato se ja na drugoj temi raspitujem o elektromagnetskim zračenjima i pogledu fizike na to. MORAMO biti educirani i znati objasniti je li nešto grijeh i još važnije, ZAŠTO je to nešto grijeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 03 tra 2012 14:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
ela bredi napisao:
Ma neee..i ja sam mislila na oralni seks kao na dio predigre..nikako čin sam po sebi...
Ne znam ima li išta degutantnije nego taj čin kao samostalna radnja. Ha ha ha, samostalna radnja...vidi se da sam umorna.... :D ..sve čudnije jezične konstrukcije koristim...


Pia, bez brige...znam da je smiješno... :D
Daleko od toga da sam neko nevinašce, bilo je padova u mom životu, ali riječ SEKS mi nikad nije sjela...uvijek ću reći "vođenje ljubavi" :D ...iako znam da ima itekakva razlika između tog dvoga...No, u mom životu će postojati uvijek samo jedno od toga dvoga..pa mi je ljepše koristiti taj ljepši termin...


Jasna mi je i ova edukacija. Zato se ja na drugoj temi raspitujem o elektromagnetskim zračenjima i pogledu fizike na to. MORAMO biti educirani i znati objasniti je li nešto grijeh i još važnije, ZAŠTO je to nešto grijeh.


:b112:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 03 tra 2012 15:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 lis 2009 13:19
Postovi: 190
Lokacija: Hrvatska, Rijeka
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ela bredi napisao:
Zato se ja na drugoj temi raspitujem o elektromagnetskim zračenjima i pogledu fizike na to. MORAMO biti educirani i znati objasniti je li nešto grijeh i još važnije, ZAŠTO je to nešto grijeh.


Meni se (osobno) s onom temom uvukao i neki nemir, pa sam odustala od daljnjih rasprava..
Posramih se na tren.. Veliki tjedan je, a ja razglabam o bioenergiji??!!
Zapravo, courage me "vratila" nazad..
Elice, ti ako imaš volje, naravno nastavi.. no ja mislim da bi nam svima bilo najbolje tu temu zamrznuti barem u ovom Velikom tjednu..
Naravno, svatko prema svojoj savjesti, da ne ispadne da ja nekoga na nešto nagovaram..

Što se ove teme tiče, nemam ništa za dodati, ali se slažem sa zadnjim Elinim zaključkom..


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 03 tra 2012 15:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Možda oralna predigra ne bi bila grijeh kada bi iznad ženinog spolovila nacrtao oči ili nek ih ona nacrta, pa se onda možemo ljubit, a usne ko usne svejedno!! :D :D
Ako nije grijeh onda je i ovaj vic u redu:
Haso riješava križaljku i pita Muju, daj mi bolan reci odgovor na pitanje:"Ženski polni organ"?
Kaže Mujo: "Vodoravno ili okomito"? :b101: :b101:
Veli Haso:" Vodoravni"!


Zadnja izmjena: Samuel; 03 tra 2012 15:23; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 03 tra 2012 15:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
pa djeca(onih koji ih imaju) su kroz to izašla a roditelji ih svejedno ljube u glavu :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 03 tra 2012 15:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
običan momak napisao:
pa djeca(onih koji ih imaju) su kroz to izašla a roditelji ih svejedno ljube u glavu :lol:


E bas si neobican momak!!! :a1163:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 03 tra 2012 15:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
običan momak napisao:
pa djeca(onih koji ih imaju) su kroz to izašla a roditelji ih svejedno ljube u glavu :lol:

Pa zato ih i ljube jer su postali ovisnici o oralnom sexu!! Nisi valjd mislio da ih vole!! :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 03 tra 2012 17:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
običan momak napisao:
ajde ti napiši šta Crkva kaže,jel oralni seks kao predigra i bez postizanja vrhunca grijeh ili nije?

Naravno da Crkva neće u svojim dokumentima pisati o takvim gadostima na način kako si ti zamislio. Ipak, Crkva se itakako odredila po tom pitanju;

KKC 2362 "Čini kojima se supruzi međusobno u čistoj intimnosti sjedinjuju jesu časni i dostojni. Kad se vrše na doista ljudski način, izražavaju i produbljuju međusobno darivanje, kojim se supruzi, u radosnoj zahvalnosti, uzajamno obogaćuju".

Ujedinjujući ljudsko i božansko, takva ljubav navodi supruge da se slobodno daruju jedno drugome dokazujući to nježnim osjećajima i djelom. Ona prožima sav njihov život; štoviše ona se sama usavršava i raste velikodušnim izvršavanjem. Daleko dakle nadvisuje puku erotičku privlačnost koja, budući da se uzima egoistički, brzo i bijedno iščezava. Ta se ljubav posebno izražava i dopunjuje u samom bračnom činu. Zato su čini kojima se supruzi međusobno intimno i čisto sjedinjuju časni i dostojni. Kad se obavljaju na doista ljudski način, izražavaju i produbljuju međusobno darivanje, kojim se supruzi, radosni i zahvalni, uzajamno obogaćuju. II. VATIKANSKI SABOR "Gaudium et spes"



Ako ti u ovim gadostima koje reklamiraš ne vidiš gubljenje dostojanstva ljudske osobe, a vidiš čisto sjedinjenje na ljudski način, časno i dostojno, onda se doista sve može progurati pod "časno i dostojno", te pod "ljubav". Onda mi samo preostaje da se složim sa ovom rečenicom;

Ljubav: Ne poznajem nijednu riječ koju se toliko zlorabi i s njom toliko zlo postupa. Phil Bosmas (cit. prema: "Glas Koncila" 10.2.2008.)



Cilu temu i tebe stavljam misec dana na "ignoriraj listu". Dakle;

Tema: "Bračni čin - što je dopušteno a što je grijeh?" nalazi se na "ignoriraj listi" od 3.4.2012. do 3.5.2012.

"Običan momak" stavljam te na "ignoriraj listu" od 3.4.2012. do 3.5.2012.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 03 tra 2012 21:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
Ljudi moji ono što su pojedinci napisali u ovoj temi je sramotno za jedan katolički forum i zato ovu temu zaključavam.


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 49 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr