www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:20

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 98 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: Izgubljena
PostPostano: 12 kol 2013 12:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 stu 2012 14:32
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kefa napisao:
Druga stvar je ako ti u njemu jednostano ne vidiš svoga supruga... jer čim se toliko preispituješ, možda je i to moguće... ako nema temelja, ljubavi, sve ostalo nije bitno...
Ali ako ga voliš svim srcem kao što kažeš da on tebe voli... slijedi svoje srce...
Bvb!

ja mislim da se ona preispituje iz drugih razloga, a ne zato što sumnja u njega...a možda joj je BOG baš poslao njega s namjerom da ga preko nje približi sebi


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Izgubljena
PostPostano: 12 kol 2013 13:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Pia napisao:
Iskreno, osobe koje se ne mogu suzdrzati u slucajevima koje si naveo nisu nista drugo nego sebicne osobe koje ustvari ne znaju voljeti, pa bilo da se radi o vjernicima ili ateistima. Znam jednu osobu koja se nije mogla suzdrzati, zato i jesam ovakvog misljenja.

daj malo više o tome ako nije problem, i to je jedno svjedočanstvo za one koji smatraju takve stvari nebitnima


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Izgubljena
PostPostano: 12 kol 2013 14:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
bubica napisao:
Cini mi se da se ja svega pomalo bojim, ne znam sta mi se dogada, odjednom me uhvati nesigurnost, panika, strah i ne znam sta da napravim, u diucem trenu se pitam zasto uopce sumnjam, treba mi valjda vremena de se malo saberem.


..mislim da bi ga trebala napustiti..
..ne zbog sebe...
..već zbog njega...
..jer ...si ti spremna...uništiti taj brak..prije nego li je i počeo..
..s tim tvojim silnim.presipitivanjima..i .zahtijevima...ko da ste zajedno...zbog matematičke varijacije
..a ne iz ljubavi..

..ili bi bilo najbolje da te on ostavi..
..pa da onda cviliš..za njim..
..i da budeš svjesna ..što si izgubila... 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Izgubljena
PostPostano: 12 kol 2013 19:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 kol 2013 11:17
Postovi: 14
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Previse ja njega volim da bi ga napustila... Inace sam malo plasljiva, danas sam mu rekla da sam otvorila profil, sta cu kada ne mogu a imamo taje.hehe. Rekla sam da cu mu pokazati sta sam pisala, rekao je kada budem spremna. Ako to nije iskrena ljubav, ne znam sta je?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Izgubljena
PostPostano: 12 kol 2013 19:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Pia napisao:
Vjerujem da i Sam i obicni momak imaju jako dobre namjere, ali mislim da je povrsno opasnost od preljuba, nesuzdrzavanja i/ili pobacaja, pripisivati samo (i iskljucivo) ateistima.


Oprosti Pia, ali ja sam prvo opleo po katolicima sa ovom rečenicom koja je prva u mom ovom postu na 3. stranici (možeš provjeriti)!
Kod:
"Nije ovdije problem sex, ali svi znamo da je spirala br.1 hit kod katolika, i to praktičnih katolika koji idu redovito na ispovijed i pričest, svi znamo da je to jako težak grijeh."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Izgubljena
PostPostano: 12 kol 2013 21:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
bubica napisao:
Previse ja njega volim da bi ga napustila... Inace sam malo plasljiva, danas sam mu rekla da sam otvorila profil, sta cu kada ne mogu a imamo taje.hehe. Rekla sam da cu mu pokazati sta sam pisala, rekao je kada budem spremna. Ako to nije iskrena ljubav, ne znam sta je?


..previše voliš sebe i svoju ugodu i perfekciju..
..da ćeš tog čovjek..odbiti od crkve i vjere..

..zamisli naslov teme...da je tvoj dragi napisao..post

."Izgubljen"
i da priča kako on ima djevojku..koja je vjernica a njemu je vjera...još neshvatljiva..
..i da sve čini , da bi svojoj dragoj olakšao...da će se vjenčati u crkvi..djeci krstiti..itd..
..a ona još uvijek..nije sigurna u tu ljubav..
..pa je izgubljena..
..i traži pomoć na forumima...
..a kune se u iskrenu ljubav..

..iako je on ateista..mislim da u njemu ima više kršćanske ljubavi nego u tebi..

..daj se saberi..i man se foruma i savjeta..

...Nema savršenstva niti u jednoj vezi...
..Ljubav...počinje tamo..gdje svi drugi ODUSTAJU..

..a ne znam što si uopće željela postići s tim tvojim postom IZGUBLJENA..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Izgubljena
PostPostano: 13 kol 2013 07:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Draga bubice!
Većim djelom sam pročitala postove...i možda ću se ja ponavljati, što su ti već neki forumaši pisali....
Možemo mi ovdje pisati svoja mišljenja, svoje savjete...al' ti si ta koja odlučuje, koja će reći konačno Da ili Ne! Nitko ti ne može reći ni da ostaneš s njime ni da ga ostaviš, to je tvoja slobodna volja! Koliko sam shvatila, već ste duže vremena u vezi..i bilo je prilike da se upoznate..Niste od jučer skupa, mogla si vidjeti neka njegova ponašanja, reakcije, stavove...U brak se nije dobro zalijetati...Al' isto tako, pazi da ga ne izgubiš ti svojim stalnim vaganjem...Normalno je osjećati nervozu pred velikom odlukom u životu..Nitko ti ne može dati garanciju da će u životu biti sve savršenstvo...to nikome ne uspjeva..I previše se zamaraš time, što će biti ako....jer ne znaš hoće li se uopće dogoditi ijedna od tih situacija...a ako se i dogode...ti ćeš biti drugačuija nego danas, bit će i drugo vrijeme, druge okolnosti..
Moli se, živi sakramentalno...Boga na pomoć i hrabro kroz život!

Evo, napisat ću ti svoj primjer...
U braku sam s mužem...koji nije bio kršten kao beba, niti itko u njegovoj obitelji! Nije potjecao iz katoličke obitelji...ni formalno! Al' krstio se svojom voljom, prije nego smo se mi i upoznali..To je velika Božja milost...Odrastajući nije mogao znati ni što je crkva ni tko je Isus...niti bilo što vezano za vjeru..Ispričao mi je to sve na početku, kad smo se upoznali..Bilo mi je teško kad sam to sve čula...al' jednostavno nisam mu mogla okrenuti leđa, jer je osoba, kakvu sam oduvijek tražila...Viđali smo se, razumjeli dobro..razgovarali..Moji roditelji kad su čuli njegovu životnu priču..nastao je kaos kao i sa tvojim roditeljima..Bilo je trenutaka kad sam mislila da ću izluditi...bilo je tu i priče o odricanju, o svemu i svačemu..Ali, bez obzira na sve..mi smo donijeli definitivnu odluku o braku...tko bio da bio uz nas...I tek tad je nastao preokret...smirili su se..i vremenom su se odnosi počeli liječiti, rane zacjeljivati..i danas je sve ok, super se slažemo, viđamo...Ima još toga što ne štima, al' u Božje ruke..i bit će dobro..Al' sve to vrijeme...i prije braka..a i od dana vjenčanja..mi smo ostali ustrajni...isto i prije i sada idemo na Mise, nastojimo živjeti sakramentalno, trudimo se svojim životima pokazati ono što vjerujemo, ispovjedamo...I iz takvog našeg ponašanja..uvidjeli su da nam je vjera jako bitna...A moji roditelji su se bojali, da ćemo krenuti krivim putem, bez Boga u svojim životima..Isplivali su i njihovi sebični razlozi...gdje su prvenstveno mislili na svoju ugodu..samo na sebe..Hvala Bogu, pomalo se i oni mjenjaju..po mrvicu se otvaraju njihove duhovne oči..
Drago mi je da je s njima ispalo ok...al' mi smo odabrali jedno drugo, bez obzira na to što drugi o tome misle...da li im se sviđa ili ne..
ne znam što nosi sutra, što će biti dalje u životu...al' time se i ne zamaram..živim danas, sretna uz čovjeka kojeg je odabralo moje srce, koji je birao mene..Živimo dan po dan..Dana bude ljepših i manje ljepših..kad se potpuno razumijemo i kad se oko nečega ne slažemo...al' to je život!
A vama dvoma, želim svako dobro...neka bude Božja volja za vaše živote!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Izgubljena
PostPostano: 13 kol 2013 09:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
naggar napisao:
bubica napisao:
Previse ja njega volim da bi ga napustila... Inace sam malo plasljiva, danas sam mu rekla da sam otvorila profil, sta cu kada ne mogu a imamo taje.hehe. Rekla sam da cu mu pokazati sta sam pisala, rekao je kada budem spremna. Ako to nije iskrena ljubav, ne znam sta je?


..previše voliš sebe i svoju ugodu i perfekciju..
..da ćeš tog čovjek..odbiti od crkve i vjere..

..zamisli naslov teme...da je tvoj dragi napisao..post

."Izgubljen"
i da priča kako on ima djevojku..koja je vjernica a njemu je vjera...još neshvatljiva..
..i da sve čini , da bi svojoj dragoj olakšao...da će se vjenčati u crkvi..djeci krstiti..itd..
..a ona još uvijek..nije sigurna u tu ljubav..
..pa je izgubljena..
..i traži pomoć na forumima...
..a kune se u iskrenu ljubav..

..iako je on ateista..mislim da u njemu ima više kršćanske ljubavi nego u tebi..

..daj se saberi..i man se foruma i savjeta..

...Nema savršenstva niti u jednoj vezi...
..Ljubav...počinje tamo..gdje svi drugi ODUSTAJU..

..a ne znam što si uopće željela postići s tim tvojim postom IZGUBLJENA..

jao naggare pa otjeral budeš curu :a1407: bolje da piše tu i trazi savjete još dok nije "pogriješila" nek da se uda pa da onda plače. Svaki od nas ima probleme svakojake, i neki problemi su nekima smiješni, dok su drugima nepremostivi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Izgubljena
PostPostano: 13 kol 2013 10:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Samuel napisao:
Oprosti Pia, ali ja sam prvo opleo po katolicima sa ovom rečenicom koja je prva u mom ovom postu na 3. stranici (možeš provjeriti)!
Kod:
"Nije ovdije problem sex, ali svi znamo da je spirala br.1 hit kod katolika, i to praktičnih katolika koji idu redovito na ispovijed i pričest, svi znamo da je to jako težak grijeh."


OK, oprosti; iskreno nisam se osvratala na taj dio, ali vrijedi se osvrnuti. Dakle, osvrt: ma daj!!! pa otkud ti taj podatak? sta stvarno jest?! pa mislim, nemoguce je da covjek/zena u 21. stoljecu ne zna da je spirala abortivno sredstvo!! :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Izgubljena
PostPostano: 13 kol 2013 10:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
OK, oprosti; iskreno nisam se osvratala na taj dio, ali vrijedi se osvrnuti. Dakle, osvrt: ma daj!!! pa otkud ti taj podatak? sta stvarno jest?! pa mislim, nemoguce je da covjek/zena u 21. stoljecu ne zna da je spirala abortivno sredstvo!! :shock:

Ma dobro, ne trebaš se sad isprićavati, nijeto nešt strašno, samo sam napomenuo.
Sad ne znam jel si cinična pa me zezaš ovo da ne znaju ili što.
Ali živa je istina da ih jaaaakoo puno to nosi, čak znam osobno njih koji unatoč tome idu na ispovijed i pričest. Čak sam svečeniku prigovorio zašto to ne kaže na Misi, jer ja ispadnem taliban, njegova riječ ipak ima neku težinu a i zvanje stoji ia njega, ali neče, zašto, ne znam!! :? :?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 98 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr