www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 21 stu 2017 05:42

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Poruka
PostPostano: 02 tra 2014 11:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Vjeroispovjest: Rimokatolička
Evo još jedan kratak video na tu temu..

Iz videa Gola istina o čednosti (na prethodnim stranicama je link):
Citat:
Standardi su očiti, ako o njima razmislite.
Nikakva odjeća, nikakve hlače, suknje, haljine, muške ni ženske, ne bi smjele biti iznad koljena.
Jer muškarcima su ženska bedra privlačna, sviđaju im ženske noge, a kada su koljena prekrivena onda se ne trebaš brinuti o tome.
Ništa iznad koljena.
Onda, rukavi trebaju prekrivati barem četvrtinu ruke, i taj minimum nije ideal, to je samo minimum.
Onda vrat, zapravo je bilo rečeno dva prsta ispod udubine na vratu, ali zbog stanja na tržištu i zbog toga kako ljudi koriste jezik,
prevodi se u biti kao 5 cm ispod udubine na vratu, što je zapravo dosta.
Očito je da uvijek možemo još dodati, ako im je namjera da nas očuvaju od grijeha, to bi bilo,
nema uske odjeće,
ne odjeća koja je tu možda dva prsta, ali je tako široko da kada se sagneš, svi mogu vidjeti u tvoju majicu,
ne odjeća kroz koju se vidi, ne odjeća koja bi ličila na boju kože,
bilo kakav prozirni materijal koji bi nepotrebno potaknuo mušku znatiželju.

Djevojke i žene, koliko držite do čednog odijevanja?
Na stranu to što smo u 21.st., nije stvar u "vremena-su-se-promijenila". Bog se ne mijenja, čovjek izobličuje svoje dostojanstvo.

Ljeta u djetinjstvu sam provodila u kratkim hlačicama i majičicama bez rukava i baš zato sam to shvaćala normalnim, dok se nisam osvijestila.
Naravno da se žena može čedno obući u svom osobitom i posebnom stilu, uz to da nema potrebu razgolititi se kako bi izgledala wow.
Izgovori kao što su vrućina, moda, vježbanje itd. ostaju samo izgovori ako gledamo svoje tijelo Božjim očima.

Ono što me zanima - nosite li majice bez rukava, kratke hlačice, dvodijelne badiće, uske traperice, odnosno sve što je boldano iznad?

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2014 15:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
Ne nosim ništa usko, prosto zato što se ne osećam udobno u tome...kada je leto i one nesnosne vrućine nosim majice bez rukava, i to mi je najnormalnije...kratke pantalonice ne nosim (možda ako sam na moru, pa na plaži eventualno, ali pošto mi ne stoji nikako ne nosim baš ni to, radije one tri-četvrt); takodje nemam ništa ispod kolena, sve su mi haljinice letnje duže ili do kolena. Znači baš se smerno odevam :)

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vrijeme na UTC [LJV]