www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 23:34

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 28 ožu 2011 23:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 ruj 2010 22:52
Postovi: 335
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Imaš pp


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2011 12:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 lis 2010 09:51
Postovi: 55
Lokacija: Garešnica
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Točno je da i mi sami imamo uvelike udjela u davanju mita, pogotovo pri posjeti doktorima, iako je i istina da neki liječnici sasvim otvoreno, bezobrazno i drsko traže kovertu za svoja "humana" djela. Teško je razdvojiti davaoce od primaoca mita, iako mi se čini da u pojedinim slučajevima
davaoci mita (opet mislim na liječenje) žele tim svojim činom samo zadobiti ono što su gospoda
doktori dužni učiniti i po zvanju i po savjesti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2011 16:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Hvaljen Isus i Marija.Pa hajde da malo osmotrimo situaciju sa one druge strane,onih koji su u toj grupi primalaca mita .Sad zamisli da si lekar npr. koji stucno i posteno,casno obavlja svoj posao,koristi Talente koje mu je Bog dao[ima itakvih i to na mali broj samo sto je to tiha vecina,jedino sto se o tim i takvim ljudima i zenama ne govori ne postoji govor dobra losa vest je dobra vest] ali oni toga nisu svesni jer rade tako jer vole ljude i svoj poziv oni nose Boga u sebi[Dodjite k meni , gladan bijah zedan bolestan...sto mu odgovaraju i sta ce im Bog odgovoriti naslutite sami].Takvi ljudi nisu slepci vide cuju ali tu je repati smislio zakon krda ili ces sa nama ili cemo te sikanirati podmetati nogu zgaziti,da se ne razlikujes od nas.Quo vadis Domine? Nastavi samo nastavi ne umori se ciniti dobro, jer svako ce od nas jedanput stati pred Istinu, ali popravnog ispita nema.Dok sam sa pok. suprugom obilazio bolnice kod nas i u Institutu u Kamenici.imao sam ostrih sukoba nekim lekarima [primarijus mitus] do ivice verbalnih konakata [moj greh mene moz gazit ali obitelj mi je svetinja i to mi ne diraj],ali je bilo i jako puno pozitivnih primera osoba koje se bore grizu za zdravlje svojih pacijenata,ali o tome se malo prica.Ne sudimo coveka nego zlo , ja sam samo gresnik , nedostojni sluga, nemam prava bacat kamen, ali na zlo kamenolom taj kamenolom ima pet Otajstava.Aleluja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2011 17:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 ruj 2010 22:52
Postovi: 335
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Tadej napisao:
da li ću u vlastitoj domovini prosit ,il cu se kao častan čovjek MORAT UBIT, samo nemojte molit za mene, molim vas :a1163:

Ako smijem, sad kad je Tadeja Duh Sveti ponovno učvrstio,
samo bih radi ostalih spomenula:
Samoubojstvo ništa ne rješava. Time zapravo nastaju još veći problemi!!
To nikada nije pravo rješenje, pa ni kada se čini da drugog rješenja nema.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr